the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Για όλους τους τύπους καφέ! > Cafe ανά ηλικία παιδιού! > Γονείς Ιανουαρίου - Δεκεμβρίου 2013

Notices

@@@@@@@ Νέα Advertorial @@@@@@@

2 φορές και έναν καιρό!
Το ηλεκτρονικό κατάστημα με showroom στην Άνω Γλυφάδα
Επώνυμα μεταχειρισμένα (second hand) βρεφικά και παιδικά είδη

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 13-07-13, 15:06   #4041
Ηλιοβασίλεμα

Το avatar του χρήστη Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maria1106 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχ αυτο το θεμα ποναει!!
εγω ειχα μια χαρα βαρος μην σας πω οτι αγγιζα τα νευρικα ανορεκτικα προτυπα μεχρι τα 22 στα 22 κανει μια τουμπα ο θυροειδης και απο 48 κιλα εφτασα τα 80 κιλα σε 3 μηνες χωρις να παρω χαμπαρι!
Ετσι ασχοληθηκα και με την διατροφολογια σαν μεταπτυχιακο....
Αλλα απο τοτε κοριτσια ειμαι ενα γιογιο και ενω ξερω οτι δεν τρωω φαγητα με λιπος ,ξερω τουης σωστους συνδυασμους ο θυροειδης αρνειται να συνεργαστει κανει αντισταση θυροξινης με αποτελεσμα να μην προσλαμβανει την ορμονη που μου χρειαζεται ουτε μεσω χαπιου...
Στον γιο μου εμεινα εγγυος στα 68 κιλα τα οποια κοριτσια ηταν μυς και οχι λιπος δλδ στα ματια του κοσμου εγω εδειχνα 58 σε σχεση με το υψος μου ημουν μια χαρα δεν με ελεγες κοκαλιαρα αλλα δεν με αφηνες και νυστηκη....
χααχα
στην εγγυμοσυνη βοηθησαν οι εμετοι και με διατροφη πηρα 9 κιλα στις 40 εβδ κυησης την μερα που πηγα να γεννησω ημουν 78 και το αλλο πρωι ημουν 71 πηγα και ζυγιστηκα στο μαιευτηριο!!(τρελη)
μεχι να παω σπιτι ημουν 68 και παλι και ημουν ευτυχισμενη βεβαια το σωμα μου καμια σχεση ειχα κοιλια η οποια δεν ειχε επανελθει και εδειχνα πρησμενη στο πρωσοπο και καπως ...
να μην σας τα πολυλογω αποφασισα με την ενδοκρινολογο μου, επειδη καταναλωνω μεγαλη δοση θυροξινης λογω της αντιστασης (παιρνω 6 χαπακια το 200μmg /ημερα) ,να ριξουμε την δοση στο ελαχιστο ωστε να μπορεσω να θηλασω χωρις κυνδινο προσληψης θυροξινης απο το μωρο!
μην σας τα πολυλογω 38 ημερων λεχωνα ζυγιζα 90 κιλα!
Πως εγινε αυτο ενω δεν προλαβαινα ουτε να κανω μπανιο με ενα μωρο ολη μερα πανω στο στηθος και να κλαιει μερα και νυχτα?????
λογω της πτωσης του μεταβολισμου μου εξαιτιας του θυροειδη μου!
μην σας κουραζω μεχρι να παψω να θηλαζω στους 9 μηνες κανοντας αυστηρη διαιτα στα γαλακτοκομικα και στα γλυκα ,,ετρωγα μονο βραστα λαχανικα και κοτοπουλο ή ψαρι εφτασα τα 118 κιλα!
τον νοεμβριο που σταματησα να θηλαζω με το που πηρα τα χαπια μου μεχρι τον ιουνιο σε 7 μηνες ημουν παλι 70 κιλα και εδειχνα καλα!
τα χριστουγενα (5 μηνες μετα) ημουν εγγυος και απεβαλα σε αυτες τις εβδομαδς προλαβα να παρω 12 κιλα !!!!!!!
τωρα εχω παρει 6 κιλα στον 7ο μηνα αλλα κοριτσια κανω πολυ αυστηρη διαιτα δεν υπαρχει και παλι λογω οτι δημιουργουσα συσπασεις με το φαρμακο παιρνω μονο ενα χαπι η γυναικολογος και η ενδοκρινολογος μου με προετοιμασν και μου ελεγαν οτι τωρα κανονικα με αυτα τα δεδομενα θα παρω πανω απο 30 κιλα στην κυηση αλλα ευτυχως προς το παρων τις διαψευδω!

Και εσυ τραβας μανικι με τα κιλα... Τουλαχιστον με την ρυθμιση του θυροειδους, βλεπεις οτι το ελεγχεις, ετσι;
Ο χρήστης Ηλιοβασίλεμα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-07-13, 15:07   #4042
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο patoysitsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????εγω και η μπεμπουλα μου,καλα ειμαστε!!!
ξυπνησαμε πριν 1 ωριτσα....!πηρα φιλισιν και σιδηρο,θα φαω και μπαμιες που μου εφτιαξε η μαμα μου πριν φυγει!να παρω και το ασβεστιο μετα....
χθες το βραδυ που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε,καταλαβαινα την μικρη μου,πολυυυυυυυ αμυδρα βεβαια αλλα την καταλαβαινα....μια δεξια πηγαινε μια αριστερα.......!χαχαχαχαχαχ!!!ειχε αυπνιες η κορακλα μου!!!!!!!!!

Εμ ξενυχτα η μαμά, τί θα κάνει και το μπεμπάκι; Θα γινει μπαρόβια πριν βγει από την κοιλιά σου;;;

Καλημερα!!!!!
Παλιά 13-07-13, 15:10   #4043
maria1106

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο sotsafi89 Εμφάνιση μηνυμάτων
ελα μωρέ μην το βλέπεις στραβά, αγαπάει το παιδί σου, και αυτό είναι καλό. Μην νομίζεις πως δεν ξέρει ποια είναι η θέση σου και ποιά η δική της αλλά ίσως δεν ξέρει πως να εκφράσει αυτή την αγάπη!αν το καλοδεις αυτή έχει λίγες μέρες το χρόνο να αποσπά την προσοχή του παιδιού σου, και εσύ όλη σου την ζωή με παιδί άντρα, οικογένεια αγαπη!!
καλε δεν ψαχνομαι εχει χοντρο προβλημα η γυναικα!
οταν ηταν νεογεννητο ο αντρας μου την πεταξε εξω απο το σπιτι γιαιτ αυτο θηλαζε αποκλειστηκα και δεν χορταινε και εκλαιγε ολη μερα και ολη νυχτα και εκεινη μας απειλουσε οτι θα μας καταγγειλει στην προνοια να μας το παρει,εμενα μου ελεγε μες στα μουτρα οτι επειδη ανοιξα τα ποδια μου αυτο δεν με κανει μανα,οτι τουλαχιστον ας φανω χρησιμη με το αν το ταισω και πολλα αλλα τετοια και το βουλωνα αλλα ο αντρας μου εχει εγκαταστησει καμερα με ΙΡ που με ειδικο κωδικο μπορουσε να μπει να δει τι κανει το μωρο μεσω ιντερνετ απο την δουλεια ,μπηκε ειδε και ακουσε τρελαθηκε ο χριστιανος γυρισε σπιτι με εβρισε που δεν της απαντουσα και απλα εκλαιγα μου εκανε καβγα οτι εδω ειναι το σπιτι μου και πρεπει οποιος ερχεται να με σεβεται και της ειπε μαζεψτα και φυγε σε 10 λεπτα την ειχε πεταξει εξω!
Για χαρη μου της μιλαει ακομα εκλαιγα και του ελεγα οτι εμενα τα αδερφια μου ειναι μακρια ,δεν εχω γονεις και δεν θελω αν μεινουμε μονοι οποτε λεγε λεγε καποια στιγμη της ξανα μιλησε!

ασε αμα σου περιγραψω περιστατικα!
Ειχα παει στο χωριο οταν ηταν 6 μηνων για να τον δουνε τα παππουδια και θα καθομουν 15 ημερες ,εκεινη μενει με τους παππουδες!
πιανω ενα απογευμα το μωρο το ντυνω ετοιμαζομαι και εγω ,η κολλητη μου εμενε σε ενα διπλανο χωριο εγω ειχα συνενοηθει με τον αντρα μου και με την πεθερα μου οτι θα παω στην Ελενη η οποια εχει ενα μωρο 2 μηνες μικροτερο,με βλεπει οτι παω προς το αμαξι και τρεχει μου βουταει το μωρο και αρχισε να με βαραει στα μουτρα γιατι νομιζε λεει οτι θα το παρω να φυγω....???κουφο?
οταν ηρεμησε την εβρισε η πεθερα και ο πεθερος μου της ειπε οτι θελει ψυχιατρο!
αν με ρωτησεις γιατι την ανεχομαι για τον λογο που ειπα πιο πανω δεν θελω να πληγωθουν τα πεθερικα μου στην ηληκια που ειναι 86 η πεθερα και 87 ο πεθερος και δεν θελω να μεινουμε μονοι!

κανω τον μ@κακα για ν μην δημιουργειται θεμα βεβαια ευτυχως μετα απο εκεινη την εκρηξη δεν εχει κανει κατι τοσο χοντρο αλλα κανει κατι χαζα πχ λεω στον μικρο αν δεν κανεις αυτο θα πας τιμωρια και του λεει οχι πασσα μου η μαμα σου λεει ψεματα σιγα μην αφησει η νονα να πας τιμωρια!(ειναι και νονα του)

τωρα που επεσα στο κρεβατι μολις πηρα τηλ και το ειπα στα πεθερικα μου και το εμαθε μου ειπε οτι αν δεν ειμαι αξια να κανω ενα γερο μωρο να μην πηδ...μαι χωρις προφυλαξεις!σορυ κιολας αλλα αυτο μου ειπε!

Ο χρήστης maria1106 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-07-13, 15:11   #4044
maria1106

Προεπιλογή

σας αφηνω ηρθε θα τα πουμε οταν μπορω!

Ο χρήστης maria1106 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-07-13, 15:17   #4045
patoysitsa

Το avatar του χρήστη patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Ηλιοβασίλεμα Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμ ξενυχτα η μαμά, τί θα κάνει και το μπεμπάκι; Θα γινει μπαρόβια πριν βγει από την κοιλιά σου;;;

Καλημερα!!!!!
μαναρακι μου τι κανεις?καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???τι καλο θα φατε σημερα????
sotsafi μου,καλα εισαι???ο μπεμπακος σου καλα??????
κανενενα νεο απο το κοαλακι μας δεν ειχαμε ε...???μακαρι ολα να εχουνε παει κατ ευχην!!!!!!!!!
κοριτσια μου ελεγε η μανα μου χθες...φανταζεσαι στον επομενο υπερηχο να δειξει αγορακι?
επειδη ο γιατρος μου,μου ειπε οτι για κοριτσακι φαινεται!αλλα θα το ξαναδουμε στις 25 του μηνα!ντοινγκ!!!!!!!

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013
ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Ο χρήστης patoysitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 13-07-13, 15:20   #4046
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maria1106 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλε δεν ψαχνομαι εχει χοντρο προβλημα η γυναικα!
οταν ηταν νεογεννητο ο αντρας μου την πεταξε εξω απο το σπιτι γιαιτ αυτο θηλαζε αποκλειστηκα και δεν χορταινε και εκλαιγε ολη μερα και ολη νυχτα και εκεινη μας απειλουσε οτι θα μας καταγγειλει στην προνοια να μας το παρει,εμενα μου ελεγε μες στα μουτρα οτι επειδη ανοιξα τα ποδια μου αυτο δεν με κανει μανα,οτι τουλαχιστον ας φανω χρησιμη με το αν το ταισω και πολλα αλλα τετοια και το βουλωνα αλλα ο αντρας μου εχει εγκαταστησει καμερα με ΙΡ που με ειδικο κωδικο μπορουσε να μπει να δει τι κανει το μωρο μεσω ιντερνετ απο την δουλεια ,μπηκε ειδε και ακουσε τρελαθηκε ο χριστιανος γυρισε σπιτι με εβρισε που δεν της απαντουσα και απλα εκλαιγα μου εκανε καβγα οτι εδω ειναι το σπιτι μου και πρεπει οποιος ερχεται να με σεβεται και της ειπε μαζεψτα και φυγε σε 10 λεπτα την ειχε πεταξει εξω!
Για χαρη μου της μιλαει ακομα εκλαιγα και του ελεγα οτι εμενα τα αδερφια μου ειναι μακρια ,δεν εχω γονεις και δεν θελω αν μεινουμε μονοι οποτε λεγε λεγε καποια στιγμη της ξανα μιλησε!

ασε αμα σου περιγραψω περιστατικα!
Ειχα παει στο χωριο οταν ηταν 6 μηνων για να τον δουνε τα παππουδια και θα καθομουν 15 ημερες ,εκεινη μενει με τους παππουδες!
πιανω ενα απογευμα το μωρο το ντυνω ετοιμαζομαι και εγω ,η κολλητη μου εμενε σε ενα διπλανο χωριο εγω ειχα συνενοηθει με τον αντρα μου και με την πεθερα μου οτι θα παω στην Ελενη η οποια εχει ενα μωρο 2 μηνες μικροτερο,με βλεπει οτι παω προς το αμαξι και τρεχει μου βουταει το μωρο και αρχισε να με βαραει στα μουτρα γιατι νομιζε λεει οτι θα το παρω να φυγω....???κουφο?
οταν ηρεμησε την εβρισε η πεθερα και ο πεθερος μου της ειπε οτι θελει ψυχιατρο!
αν με ρωτησεις γιατι την ανεχομαι για τον λογο που ειπα πιο πανω δεν θελω να πληγωθουν τα πεθερικα μου στην ηληκια που ειναι 86 η πεθερα και 87 ο πεθερος και δεν θελω να μεινουμε μονοι!

κανω τον μ@κακα για ν μην δημιουργειται θεμα βεβαια ευτυχως μετα απο εκεινη την εκρηξη δεν εχει κανει κατι τοσο χοντρο αλλα κανει κατι χαζα πχ λεω στον μικρο αν δεν κανεις αυτο θα πας τιμωρια και του λεει οχι πασσα μου η μαμα σου λεει ψεματα σιγα μην αφησει η νονα να πας τιμωρια!(ειναι και νονα του)

τωρα που επεσα στο κρεβατι μολις πηρα τηλ και το ειπα στα πεθερικα μου και το εμαθε μου ειπε οτι αν δεν ειμαι αξια να κανω ενα γερο μωρο να μην πηδ...μαι χωρις προφυλαξεις!σορυ κιολας αλλα αυτο μου ειπε!

Ουφ.....τι να πω;;; Παλαβομαρες κανουν, λενε χοντραδες και ξεσπουν στους αλλους και μετα εμεις πρεπει να κατανοουμε κλπ κλπ....
Καλως την δεχτηκες και ελπιζω να ειναι φρονιμη μεχρι να γυρισει ο αντρας σου!!!
Ετυχως εχεις και τον γιο σου, να σε προσέχει!!!!!

Α! Αυτο το συστημα παρακολουθησης πολύ καλο!!!! Εχει τις γνωσεις ο αντρας σου και το τοποθετησε;;; Οποτε ελεγχετε και την νταντα!!! Μπραβο!!!
Παλιά 13-07-13, 15:23   #4047
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
μαναρακι μου τι κανεις?καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???τι καλο θα φατε σημερα????
κοριτσια μου ελεγε η μανα μου χθες...φανταζεσαι στον επομενο υπερηχο να δειξει αγορακι?
επειδη ο γιατρος μου,μου ειπε οτι για κοριτσακι φαινεται!αλλα θα το ξαναδουμε στις 25 του μηνα!ντοινγκ!!!!!!!
Ελα, πατουσιτσα μου καλα εισαι; Σας εχω πει οτι εχει ξαδερφη ο αντρας μου που οταν ηταν εγκυος, της ειχαν πει αγορι και παει στη κλινική να γεννησει και βγηκε κοριτσαρος!!! Τον εντυσε στα γαλαζια!!! Πριν κανα 7αρι χρονια, οχι πολυ παλιά!!!

Εμενα παντως στην β επιπεδου μου ειπαν ειναι κοριτσι και το ειδαμε και εμεις το πουλακι της, δεν υπηρχε αμφιβολία!!!!
Παλιά 13-07-13, 15:51   #4048
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ελα, πατουσιτσα μου καλα εισαι; Σας εχω πει οτι εχει ξαδερφη ο αντρας μου που οταν ηταν εγκυος, της ειχαν πει αγορι και παει στη κλινική να γεννησει και βγηκε κοριτσαρος!!! Τον εντυσε στα γαλαζια!!! Πριν κανα 7αρι χρονια, οχι πολυ παλιά!!!

Εμενα παντως στην β επιπεδου μου ειπαν ειναι κοριτσι και το ειδαμε και εμεις το πουλακι της, δεν υπηρχε αμφιβολία!!!!
χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!φανταζεσαι να μου συμβει κατι τετοιο???αχχααχαχαχα!!!
την προτελευταια φορα μου λεει..(14η βδομαδα) κατι βλεπω...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....και δεν μου ειπε!
την τελευταια φορα μου λεει....(προς 16η βδομαδα ) μαλλον κοριτσακι ειναι!!!
θα το ξαναδουμε λεει στις 25 του μηνα!!!
αντε να περασουν οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 15:55   #4049
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!φανταζεσαι να μου συμβει κατι τετοιο???αχχααχαχαχα!!!
την προτελευταια φορα μου λεει..(14η βδομαδα) κατι βλεπω...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....και δεν μου ειπε!
την τελευταια φορα μου λεει....(προς 16η βδομαδα ) μαλλον κοριτσακι ειναι!!!
θα το ξαναδουμε λεει στις 25 του μηνα!!!
αντε να περασουν οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λιγες εμειναν, περιμενε!!!!!!! Θα την δεις την κοράκλα σου!!!
Παλιά 13-07-13, 15:59   #4050
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Λιγες εμειναν, περιμενε!!!!!!! Θα την δεις την κοράκλα σου!!!
κορακλα θα δω???η θα βγαλει τσουτσουνι!!!!!!!χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 13-07-13, 16:02   #4051
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:

Οτι και να ειναι, θα ειναι το μωρό σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σταματησε τα προικια μεχρι τις 25 για να σιγουρευτεις!!!!!
Παλιά 13-07-13, 16:18   #4052
patoysitsa

Προεπιλογή

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα!!!και ολο μπεμπα τη λεω.....φαντασου να μου πει στις 25 ειναι μπεμπαρος!!!
ναι ναι!!!γερο να ειναι πανω απ ολα!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 16:31   #4053
may23

Περιοχή: αθηνα
Προεπιλογή

Κορίτσια μου, νάμαι και γω!! Έχω αρχίσει δειλά δειλά κ ξεμυτίζω και ενώ φοβάμαι, πολύ το χαίρομαι!!!
Τι είναι αυτά τα κουλά που διαβάζω πάλι!! Να γελάς κ να κλαις ταυτόχρονα!
ΜΑΡΑΚΙ για σένα λέω... Τη λυπάμαι φυσικά την κουνιάδα σου, προφανώς η μοναξιά την έχει βαρέσει κατακούτελα, αλλά να σου λεει τετοιες βλακείες! Εγώ δε θα της έδινα σημασία, διότι είναι προφανές οτι είναι διαταραγμένη!
Σοκαρίστηκα κ με την περιπέτειά σου με τα κιλά! Τέτοιες αυξομειώσεις βάρους, σε τόσο σύντομα διαστήματα δεν έχω ξανακούσει! Δλδ τώρα παίρνεις 6*200 μγρ θυροξίνης την ημέρα;;; Και σε φάση μή εγκυμοσύνης, πως διαμορφώνεται αυτή η δόση; Κουράγιο κ υπομονή, μετά θα φτιάξουν όλα!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ έχεις και συ τα θέματα σου με συγγενείς, αλλά κάλλιο μακρυά και αγαπημένα (, παρά στο σπίτι σου μέσα με προβλήματα! Απαπάπά!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, τι κάνεις εσύ κ η κορούλα σου; Αυριο φευγει η μαμά σου; Άμα σου πω πως και γώ φοβάμαι μη μας βγει κανά τσουτσούνι την επόμενη φορά!! Φυσικά όπως λεει κ το Ηλιοβασίλεμα πολύ σωστά, πάλι το μωράκι μας θα είναι!

ΧΡΥΝΤΙΜ μου, εχεις φτασει στα μισά εσύ κ φυσικά και αισθάνεσαι την κοράκλα σου συνέχεια! Ποτε ξεκιναει η μετακόμιση;; Κοντα είναι το σπίτι που θα πάτε;

Έχω κάτι πονάκια σήμερα.. Από αυτά που δεν θα έδινα ποτε σημασία στην πρώτη εγκυμοσύνη κ τώρα, με το παραμικρό αγχώνομαι...

Ο χρήστης may23 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-07-13, 16:33   #4054
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Πατουσιτσα σε αφηνω για μεσημερι. Να μαζεψω και το λαπτοπ απο την κουζινα για να στρωσω το τραπεζι να φαει ο αντρας μου οταν σχολασει!!!
Το απογευμα, αν δεν παμε θαλασσα, θα ξαναμπω αλλιως το βραδυ!!!

Τα λεμε!
ΤΣΑΟ!!!!!!!!
Παλιά 13-07-13, 16:36   #4055
Ηλιοβασίλεμα

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο may23 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια μου, νάμαι και γω!! Έχω αρχίσει δειλά δειλά κ ξεμυτίζω και ενώ φοβάμαι, πολύ το χαίρομαι!!!
Τι είναι αυτά τα κουλά που διαβάζω πάλι!! Να γελάς κ να κλαις ταυτόχρονα!
ΜΑΡΑΚΙ για σένα λέω... Τη λυπάμαι φυσικά την κουνιάδα σου, προφανώς η μοναξιά την έχει βαρέσει κατακούτελα, αλλά να σου λεει τετοιες βλακείες! Εγώ δε θα της έδινα σημασία, διότι είναι προφανές οτι είναι διαταραγμένη!
Σοκαρίστηκα κ με την περιπέτειά σου με τα κιλά! Τέτοιες αυξομειώσεις βάρους, σε τόσο σύντομα διαστήματα δεν έχω ξανακούσει! Δλδ τώρα παίρνεις 6*200 μγρ θυροξίνης την ημέρα;;; Και σε φάση μή εγκυμοσύνης, πως διαμορφώνεται αυτή η δόση; Κουράγιο κ υπομονή, μετά θα φτιάξουν όλα!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ έχεις και συ τα θέματα σου με συγγενείς, αλλά κάλλιο μακρυά και αγαπημένα (, παρά στο σπίτι σου μέσα με προβλήματα! Απαπάπά!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, τι κάνεις εσύ κ η κορούλα σου; Αυριο φευγει η μαμά σου; Άμα σου πω πως και γώ φοβάμαι μη μας βγει κανά τσουτσούνι την επόμενη φορά!! Φυσικά όπως λεει κ το Ηλιοβασίλεμα πολύ σωστά, πάλι το μωράκι μας θα είναι!

ΧΡΥΝΤΙΜ μου, εχεις φτασει στα μισά εσύ κ φυσικά και αισθάνεσαι την κοράκλα σου συνέχεια! Ποτε ξεκιναει η μετακόμιση;; Κοντα είναι το σπίτι που θα πάτε;

Έχω κάτι πονάκια σήμερα.. Από αυτά που δεν θα έδινα ποτε σημασία στην πρώτη εγκυμοσύνη κ τώρα, με το παραμικρό αγχώνομαι...
Τα πονακια ειναι επειδη σηκωθηκες και οσο να ναι κουραζεσαι και με την ζεστη!!! Κάνε οπως σου ειπε ο γιατρος και ολα καλα, θα πανε!!!

Εμεις είμαστε και μακρυά και μη αγαπημενοι με τα σογια του αντρα μου!!! Αυτοί χανουν!!!
Παλιά 13-07-13, 16:44   #4056
μποτσακι

Προεπιλογή

Φιλεναδες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε καλεεεεεεεεεε??????????
Σημερα ολη τη νυχτα δεν κοινηθηκα,ζεσταινομουνα κι ενιωθα κι ενα βαρος αλλο πραγμα!!!!!
Εσεις????Οοοοοοοοοοοολες καλα????
Αυτο με τα κιλα μεγαλο θεμα!!!
Κι εγω δεν φανταζομουνα ποτε οτι το μεγαλυτερο προβλημα θα μου το δημιουργησουν ο θυρ. και το εντερο.
Και να φανταστειτε πριν 6 χρονια εχσα χωρις διαιτα 25 κιλα σε 3 μηνες!!!
Τωρα πρεπει να το παλεψω για 15.Ευτυχως ειναι το σωμα μου ετσι που δεν φαινεται,και δεν εχω και πολυ λιπος,αλλα τα κιλα κιλα!!!
Παλιά 13-07-13, 16:45   #4057
μποτσακι

Προεπιλογή

Αφηστε το τι πονακια ειχα εχθες,και πηγαινα συνεχως τουαλετα και κοιταζα το βρακι μου!Με επιασε φοβια!!
Παλιά 13-07-13, 16:53   #4058
μποτσακι

Προεπιλογή

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΟΑΛΑΚΙ.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.
ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛ.ΑΠΟΦΥΣΗ.
ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΟΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝΕ.
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΩ ΑΞΟΝΙΚΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΠΑΝΩ.
ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ.
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!
Παλιά 13-07-13, 16:57   #4059
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????εγω και η μπεμπουλα μου,καλα ειμαστε!!!
ξυπνησαμε πριν 1 ωριτσα....!πηρα φιλισιν και σιδηρο,θα φαω και μπαμιες που μου εφτιαξε η μαμα μου πριν φυγει!να παρω και το ασβεστιο μετα....
χθες το βραδυ που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε,καταλαβαινα την μικρη μου,πολυυυυυυυ αμυδρα βεβαια αλλα την καταλαβαινα....μια δεξια πηγαινε μια αριστερα.......!χαχαχαχαχαχ!!!ειχε αυπνιες η κορακλα μου!!!!!!!!!
Ααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Πατουσιτσα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!
Ενιωσες την μπεμπουλα σου???Ακουω κι εγω διαφορα στην κοιλιτσα μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω η χαζη!!!
Αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω το μωρακι μου,μου ελειψε!!!
Θα ειναι καλα εκει μεσα κλεισμενο??
Παλιά 13-07-13, 16:58   #4060
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μη σε νοιαζει συμπεθεραααααα!!!!
Θα βγουν μετα μαζι για καμακι!!!!Τοσα κοριτσια εχει ο μπαξες εδω!!!!!
Παλιά 13-07-13, 17:00   #4061
patoysitsa

Προεπιλογή

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!καλησπερααααααααα!!!καλα εισαι??????????
ειχες πονακια μαναρακι μου ε????μη φοβασαι!!!!μεγαλωνει ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!!!
εγω και η μπεμπα μου καλα ειμαστε!!!!!χθες δεν με αφησε να κοιμηθω.....μια πηγαινε δεξια..μια αριστερα....!αμυδρα την καταλαβαινα....αλλα την καταλαβαινα!!!στις 4 το πρωι κοιμηθηκα!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:02   #4062
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο μποτσακι Εμφάνιση μηνυμάτων
Ααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Πατουσιτσα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!
Ενιωσες την μπεμπουλα σου???Ακουω κι εγω διαφορα στην κοιλιτσα μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω η χαζη!!!
Αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω το μωρακι μου,μου ελειψε!!!
Θα ειναι καλα εκει μεσα κλεισμενο??
μια χαρα θα ειναι ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!σουλαταρει!!!!!!!!!!!
κατι θα καταλαβαινεις λογικα!εστω αμυδρα!σιγουρα!!!!ποτε θα πας στο γιατρο??????????????

Παλιά 13-07-13, 17:04   #4063
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μη σε νοιαζει συμπεθεραααααα!!!!
Θα βγουν μετα μαζι για καμακι!!!!Τοσα κοριτσια εχει ο μπαξες εδω!!!!!
μωρε ολο μπεμπα και μπεμπα ειμαι!!!!!!!!!το συνηθησα τωρα!!!!!!!!!!!!αν μου πει τελικα αγορακι αντε να συνηθησω στην ιδεα παλι!χαχαχαχαχαχα!!!!
μωρε γερο να ειναι!!!!!σιγουρα!!!!!!!!!!
απλα και αυτη η αβεβαιωτητα ειναι.......

Παλιά 13-07-13, 17:05   #4064
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
μποτσακι μου!!!!!!!!!!!καλησπερααααααααα!!!καλα εισαι??????????
ειχες πονακια μαναρακι μου ε????μη φοβασαι!!!!μεγαλωνει ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!!!
εγω και η μπεμπα μου καλα ειμαστε!!!!!χθες δεν με αφησε να κοιμηθω.....μια πηγαινε δεξια..μια αριστερα....!αμυδρα την καταλαβαινα....αλλα την καταλαβαινα!!!στις 4 το πρωι κοιμηθηκα!!!!!!!!!!
Κι εγω κατα τις 6 κοιμηθηκα με χιλια ζορια.Δεν ξερω αν αυτες οι μπουρμπουληθρες ειναι ο μπεμπης μου!Που να ξερω,μηπως μου εχει ξανατυχει??Ειναι και τα εντερα που δεν μπορω να ξεχωρισω!
Την Πεμπτη θα παω στον γιατρο και στις 29 του μηνα εχω κλεισει για β'επιπεδου!!!!
Παλιά 13-07-13, 17:06   #4065
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΟΑΛΑΚΙ.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.
ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛ.ΑΠΟΦΥΣΗ.
ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΟΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝΕ.
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΩ ΑΞΟΝΙΚΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΠΑΝΩ.
ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ.
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!
ολα καλα θα της πανε!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!απλα αυτη η ταλαιπωρια.......ειναι οσο να ναι...............!!!!!!!!!!θα καθησει μερες στο νοσοκομειο?????????σου ειπε?????????
περαστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη αναρωση να εχει το κοαλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:08   #4066
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
μωρε ολο μπεμπα και μπεμπα ειμαι!!!!!!!!!το συνηθησα τωρα!!!!!!!!!!!!αν μου πει τελικα αγορακι αντε να συνηθησω στην ιδεα παλι!χαχαχαχαχαχα!!!!
μωρε γερο να ειναι!!!!!σιγουρα!!!!!!!!!!
απλα και αυτη η αβεβαιωτητα ειναι.......
Γερα να ειναι ολα τα παιδακια μας αλλα κι οι γιατροι μην παιζουν με τα νευρα μας γιατι τα μωρακια μας ακουνε τωρα,δεν θα τα βγαλουμε τρελα εξω!!!
Αμα δεν εισαι σιγουρος μεσιε γιατρε,γιατι μας ταραζεις τις δολιες συμπεθερες???
Εγω παντως πουλι ειδα,αν αυτο τωρα αλλαξει δεν πιστευω παλι τιποτα!!
Παλιά 13-07-13, 17:08   #4067
patoysitsa

Προεπιλογή

[/COLOR]
Παράθεση:
Κι εγω κατα τις 6 κοιμηθηκα με χιλια ζορια.Δεν ξερω αν αυτες οι μπουρμπουληθρες ειναι ο μπεμπης μου!Που να ξερω,μηπως μου εχει ξανατυχει??Ειναι και τα εντερα που δεν μπορω να ξεχωρισω!
Την Πεμπτη θα παω στον γιατρο και στις 29 του μηνα εχω κλεισει για β'επιπεδου!!!!

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!αντε σε 4 μερες θα δεις τον μπεμπακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελειααααααααααα!!!!!!!!!!εγω δεν αισθανομαι μπουρμπουλιθρες......αλλα κατι αγγιγμα...........!αμυδρα....

Παλιά 13-07-13, 17:11   #4068
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
ολα καλα θα της πανε!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!απλα αυτη η ταλαιπωρια.......ειναι οσο να ναι...............!!!!!!!!!!θα καθησει μερες στο νοσοκομειο?????????σου ειπε?????????
περαστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη αναρωση να εχει το κοαλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν μου ειπε μωρε,αλλα απ'οτι αφησε να εννοηθει θα κατσει μεχρι να βρουνε τι συμβαινει.Και καλυτερα δηλαδη,απλα οπως λες ειναι ταλαιπωρια.Το δυσκολο της υποθεσης ειναι που της λειπει το φουρτουνακι της.
Δεν μιλαμε,μηνυμα της στελνω και μου απαντα γιατι δεν θελω να την κουραζω και να την ενοχλω εκει που ειναι.
Μακαρι μωρε να ερθει γρηγορα κοντα μας!!
Τι ηταν κι αυτο τωρα στα καλα καθουμενα!
Παλιά 13-07-13, 17:13   #4069
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
[/COLOR]

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!αντε σε 4 μερες θα δεις τον μπεμπακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελειααααααααααα!!!!!!!!!!εγω δεν αισθανομαι μπουρμπουλιθρες......αλλα κατι αγγιγμα...........!αμυδρα....
Τωρα παλι εχει αρχισει και με πιανει το αγχος για την β'.
Παλιά 13-07-13, 17:15   #4070
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Γερα να ειναι ολα τα παιδακια μας αλλα κι οι γιατροι μην παιζουν με τα νευρα μας γιατι τα μωρακια μας ακουνε τωρα,δεν θα τα βγαλουμε τρελα εξω!!!
Αμα δεν εισαι σιγουρος μεσιε γιατρε,γιατι μας ταραζεις τις δολιες συμπεθερες???
Εγω παντως πουλι ειδα,αν αυτο τωρα αλλαξει δεν πιστευω παλι τιποτα!!
ναι ναι οπως τα λες!!!γερα να ειναι!!!!!!!!!
οταν πηγα στις 14+5 μου λεει κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....και δεν μου ειπε!
ξαναπηγαμε με τη μαμα μου,μετα απο 10 μερες περιπου,μας λεει μετα...μαλλον κοριτσακι εχουμε!αλλα θα το δουμε και στο επομενο ραντεβου!
το πουλι δεν αλλαζει!!!τελος!!!!!!!!αχχαχααχαχχαχχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:16   #4071
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Τωρα παλι εχει αρχισει και με πιανει το αγχος για την β'.
και εμενα με χεις πιασει μποτσακι μου απο τωρα!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:23   #4072
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
ναι ναι οπως τα λες!!!γερα να ειναι!!!!!!!!!
οταν πηγα στις 14+5 μου λεει κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....και δεν μου ειπε!
ξαναπηγαμε με τη μαμα μου,μετα απο 10 μερες περιπου,μας λεει μετα...μαλλον κοριτσακι εχουμε!αλλα θα το δουμε και στο επομενο ραντεβου!
το πουλι δεν αλλαζει!!!τελος!!!!!!!!αχχαχααχαχχαχχα!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαναρακι μην το λες!!!Εχω μια φιλη η οποια εχει δυο κοριτσακια κκαι στις δυο εγκυμοσυνες της ειπε ο γιατρος οτι εχει αγορι γιατι ηταν πολυ πρησμενα τα πουλακια τους.Στη μια το ειδαν μολις γεννησε και στην αλλη στον 7ο μηνα.
Και μου ελεγε:-Αφου το ειδα παιδι μου σου λεω,ειχε πουλι!!!χαχαχαχααχαχαχαααααααααα!!!!!!
Παντως ο γιατρος μου ειναι σιγουροτατος τοσο πολυ που μου ειπε αν ειναι κοριτσι θα το δωσεις σε μενα!!χαχαχααχχαααααααααα!!!!
-Ναι οπωσδηποτε μην το ξεχασεις!!!Του λεω.
Παλιά 13-07-13, 17:24   #4073
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
και εμενα με χεις πιασει μποτσακι μου απο τωρα!!!!!!!!!!
Πω πω πω αντε να τελειωνουμε και με αυτο και να προχωραμε!!!Δεν μπορω τοσο αγχος!!!
Παλιά 13-07-13, 17:27   #4074
μποτσακι

Προεπιλογή

Απο τον φοβο μου οταν παω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου μεχρι να το δουν οτι κουνιεται και να ακουσω την καρδουλα του και τοτε τα ανοιγω!!
Δεν ειμαι καλα ε???
Παλιά 13-07-13, 17:28   #4075
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Απο τον φοβο μου οταν παω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου μεχρι να το δουν οτι κουνιεται και να ακουσω την καρδουλα του και τοτε τα ανοιγω!!
Δεν ειμαι καλα ε???
και γω το ιδιο κανω μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!κοιταω στον τοιχο και του λεω του γιατρου μου,πρωτα θα ακουσω καρδουλα και μετα γυρναω!με εμαθε πια!
ουτε εγω παω καλα!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:31   #4076
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μαναρακι μην το λες!!!Εχω μια φιλη η οποια εχει δυο κοριτσακια κκαι στις δυο εγκυμοσυνες της ειπε ο γιατρος οτι εχει αγορι γιατι ηταν πολυ πρησμενα τα πουλακια τους.Στη μια το ειδαν μολις γεννησε και στην αλλη στον 7ο μηνα.
Και μου ελεγε:-Αφου το ειδα παιδι μου σου λεω,ειχε πουλι!!!χαχαχαχααχαχαχαααααααααα!!!!!!
Παντως ο γιατρος μου ειναι σιγουροτατος τοσο πολυ που μου ειπε αν ειναι κοριτσι θα το δωσεις σε μενα!!χαχαχααχχαααααααααα!!!!
-Ναι οπωσδηποτε μην το ξεχασεις!!!Του λεω.
ελα!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!πωπωπωππωωωω......σε μενα λογικα δεν ηταν κατι πρησμενα......τι να πω!!!!χααχχαχαχααααχαχ!!!!!!!!!!!υπομονη!!!!!!!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:34   #4077
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
και γω το ιδιο κανω μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!κοιταω στον τοιχο και του λεω του γιατρου μου,πρωτα θα ακουσω καρδουλα και μετα γυρναω!με εμαθε πια!
ουτε εγω παω καλα!!!!!!!!!!!!!
Ε,τι εμεις φταιμε???Με αυτο που μας συνεβη φυσικο ειναι!!
Εδω πανε ολα καλα απο την αρχη και χωρις καμια αποβολη,και ειναι μεσα στο αγχος και το φοβο,και δεν θα ειμαστε εμεις??
Αν δεν υπηρχε αυτο το αγχος μπορει να εκανα και 10 παιδια!
Παλιά 13-07-13, 17:43   #4078
μποτσακι

Προεπιλογή

Βρε κοριτσια χασαμε την Ellie!!!Πιστευω να ειναι καλα!!!!
Παλιά 13-07-13, 17:47   #4079
patoysitsa

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ε,τι εμεις φταιμε???Με αυτο που μας συνεβη φυσικο ειναι!!
Εδω πανε ολα καλα απο την αρχη και χωρις καμια αποβολη,και ειναι μεσα στο αγχος και το φοβο,και δεν θα ειμαστε εμεις??
Αν δεν υπηρχε αυτο το αγχος μπορει να εκανα και 10 παιδια!
ελα μου ντε!!!!!!αλλα πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!οσο μπορουμε!!!
και εγω μη νομιζεις!!!να μου παει!!!!!!!!!!!!!!!μες το φοβο ειμαι!!!!!!!!!!!
και γω τη σκεφτομαι τη β'επιπεδου!!!!καθημερινα και με πιανει αγχος!!!!!!!!!θα ειναι ολα καλα????θα εχουν δημιουργηθει ολα τα οργανακια της?η καρδουλα της?ο εγκεφαλος της?
λες να δουμε καμια συνδρομια για νταουν????ολα αυτα σκεφτομαι!!!!!!

Παλιά 13-07-13, 17:54   #4080
μποτσακι

Προεπιλογή

Παράθεση:
ελα μου ντε!!!!!!αλλα πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!οσο μπορουμε!!!
και εγω μη νομιζεις!!!να μου παει!!!!!!!!!!!!!!!μες το φοβο ειμαι!!!!!!!!!!!
και γω τη σκεφτομαι τη β'επιπεδου!!!!καθημερινα και με πιανει αγχος!!!!!!!!!θα ειναι ολα καλα????θα εχουν δημιουργηθει ολα τα οργανακια της?η καρδουλα της?ο εγκεφαλος της?
λες να δουμε καμια συνδρομια για νταουν????ολα αυτα σκεφτομαι!!!!!!
Κι εγω βρε πατουσιτσα μου!!!
Ναι πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να το εμπεδωσουμε και να το πιστεψουμε οτι θα κανουμε Χριστουγεννα μαζι με τα μωρα μας!!
Ο αντραςμου εχει αδεια τελος Ιουλιου και θελει να βαψει το παιδικο κι εγω φοβαμαι και δεν τον αφηνω και τσακωνομαστε.
Και ουτε καν σκεφτομαι για πραγματα του μωρου!!Μετα τον 7ο,εκτος αν βρω κατι αξιολογο στις εκπτωσεις!!
Δεν παω καθολου καλα λεμε!!!!!!!!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές