the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Για όλους τους τύπους καφέ! > Cafe ανά ηλικία παιδιού! > Γονείς Ιανουαρίου - Δεκεμβρίου 09

Notices

@@@@@@@ Νέo Advertorial @@@@@@@

Με την αγορά του καροτσιού Trip από την Collection 2014
παίρνετε δωρεάν την Ομπρέλα για το καρότσι

& με την αγορά του Καθίσματος Αυτοκινήτου Marco Polo
παίρνετε δωρεάν το κάλυμμα Summer Cover για το κάθισμα!

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 20-06-11, 16:20   #1761
ania

Το avatar του χρήστη ania

Προεπιλογή

Ειρήνη μου μπράβο σας !!!
τι σύμπτωση σήμερα έβαλα στον Άγγελο για πρώτη φορά τα βρακάκια που του είχα πάρει. Τα εχουμε καιρό τώρα αλλα δεν ήθελε να αποχωρηστεί την πάνα. Σήμερα το πρωί άρχισε να κάνει χαζομάρες κ να βγάζει τα ρούχα του , εβγαλε κ την πανα κ βρήκα ευκαιρία να βάλουμε το βρακάκι.

Ευτυχώς τον κατάλαβα όταν ήθελε κακα , τον έβαλα στο γιο γιο , κ μετα τον κατάλαβε η μαμα μου ότι θέλει τσίσα γιατι έπιανε το πουλι του κ τα έκανε παλι στο γιο γιο. Ετσι όλο το πρωινό δεν φορούσαμε πάνα. Μακαρι να το συνεχίσει κ σιγα σιγα να την κόψουμε...

Κατά τα άλλα τον κυνηγάμε για να φάει, εκει που γελάει κ παίζει ξαφνικα τον πιάνουν τα νεύρα του κλαίει κ φωνάζει για μπούρδες κ μετα του περνάει.. Αλλα ευτυχώς τα βράδια κοιμάται!
Λόγια λέμε πολλα αλλα λίγοι μας καταλαβαίνουν

Περάσαμε κ μια ωραία λαρυγγίτιδα κ τώρα το μωρό έχει δέκατα...

Εχουμε κλείσει την Κυριακή να φύγουμε διακοπές Μαυροβούνι - Γϋθειο αλλα δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε, αυριο παμε παιδίατρο κ βλέπουμε..

Πόπη πότε με το καλό γεννάς; πως τα πάς τωρα με τις ζέστες πρέπει να είναι λίγο ζόρικα... Ο Νικόλας τι κάνει;

Φιλάκια σε όλες

Ο χρήστης ania δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-11, 00:19   #1762
pelagia

Το avatar του χρήστη pelagia

Προεπιλογή

Γεια σας κοριτσουδες μου ...

Εμεις ειμαστε καλα οο ναι αννια μου και μενα χτυπιεται νευριαζει χωρις λογο , εχει γινει πολυ κολοπαιδο οσο ησυχος ηταν περσι τωρα ειναι τερατακι σκετο .... Με το φαγητο δοξα το θεο καλα , σημερα εφαγε το πρωι κρεμα και μετα λιγα κορν φλεικσ μετα μια μπανανα μετα μεσημεριανο , φακες αλλα δεν το τελειωσε ολο το μπολ οκ αφησε λιγο , οταν ξυπνησε ζητησε απο τη γιαγια του αυγο εχει μανια τελευται με το αυγο το τρωει με μεγαλη ορεξη μετα εφαγε μια φετα του τοστ με μελι και βουτηρο , και πριν παμε την βραδυνη μας βολτα εφαγε παλι κρεμα και του ετριψα ενα μηλο μεσα και σε καμια ωρα θα του δωσω γαλα στον υπνο και φυσικα εφαγε το μισο τοστ του μπαμπα το βραδυ αλλα δεν ειμαστε παντα ετσι !!!

Και εμεις λεμε πολλα αλλα λιγοι μας καταλαβενουν ...

Αννια μου σιγουρα θα περασετε καλα κοριτσακι !!!

Οσο για την πανα θελω πολυ να την κοψουμε κανω προσπαθειες αλλα ειμαι η μονη στο σπιτι και φρικαιρνω ο μικρος εχει κοιμηθει μεσιμερι χωρις πανα και δεν μου κατουρησε οποτε τον θεωρω ετοιμο !!!

Φιλακια στα ομορφα απριλιατικα ζουζουνια ..

Ειρηνη η Βαλια ειναι σκετη γλυκα!!!
Παλιά 30-08-11, 09:13   #1763
Poupe&Nikolas

Το avatar του χρήστη Poupe&Nikolas

Περιοχή: Αθηνα
Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε τα αγγελουδια σας???
Εγω γεννησα ενα πανεμορφο κοριτσακι και ειμαι πολυ ευτυχισμενη ολα ευτυχως πηγαν καλα γιατι αντιμετωπισα διαφορα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης δοξα τω ΘΕΟ ομως ολα καλα!!!!!
Ο Νικολας μου εχει γινει αντρακι σωστο λεει τα παντα τον καταλαβαινουμε καθαρα αλλα στην πανα και το φαγητο νιωθω οτι ειμαστε πολυ πισω εαν και ο γιατρος μου ειπε ειδικα για την πανα να την αφησω για του χρονου τωρα με το φαγητο ειναι με τις ωρες του αλλες μερες τρωει διχως αυριο και αλλες μονο γαλα πινει οσο για τον υπνο του πηραμε κρεβατι του εβαλα σεντονια spiderman που ειναι ο αγαπημενος του τις πρωτες μερες κοιμοταν σερι και εκανα τον σταυρο μου μετα ξανααρχισε το μισο μισο μεχρι τις 4 στο δικο του μετα στο δικο μας τωρα που ηρθε και η μπεμπα σπιτι με το ζορι παει στο κρεβατι του και εννοειται οτι κατα τις 1-2 ερχεται σε εμας!!!!
Εχω τοσο καιρο να μπω στο forum που θα γραφω κανενα 2ωρο για αυτο σας αφηνω μιας που κοιμαται και η μπουμπου να κανω κανενα μπανακι τον μικρο τον εχει η μαμα μου
Σας φιλω ολες σας και τα μικρα σας!!!
Ο χρήστης Poupe&Nikolas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 31-08-11, 15:49   #1764
ania

Προεπιλογή

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Ποπη μου να χαίρεσαι το μωράκι σου !!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου ζήσει, να είναι πάντα γερή κ τυχερή η κούκλα σου !!!!!!!!!!!

Πώς τα πάτε με το νινί, είναι λίγο ζόρικα τώρα στην αρχή , αλλα ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα που ούτε που θα καταλάβεις πότε θα ξεπεταχτεί η ζουζουνα σου.

Ο Νικόλας πως είνια με την αδελφούλα του;

Εμείς μεγαλώνουμε σιγα σιγα , κόψαμε την πάνα σπίτι κ την φοραμε μόνο έξω , από φαγητό λιγα πράγματα, ύπνο άλλες φορές σερί κ αλλες φορες με δέκα ξυπνήματα. Εχω παρατηρήσει ότι είναι ανάλογα την μέρα, αν η μέρα είχε ένταση κ η νύχτα είναι ανήσυχη.

Ο μπέμπης μας μεγαλώνει, σε λίγο θα αρχίσει κ αυτος φρουτάκια , ελπίζω να μην ειναι σαν τον αδελφό του ...
Τον Οκτωβριο θα τον βαφτίσουμε κ έχουμε λίγο τρέξιμο με τις ετοιμασίες

Αυτα τα νέα μας , τα υπόλοιπα κορίτσια; πειτε κανενα νεο, χαθηκαμε τελειως...

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 01-09-11, 17:05   #1765
pelagia

Προεπιλογή

Χαθηκαμε ρε κοριτσια και πολυ λειπαμε ... Καλο μηνα...

Εμεις ειμαστε πολυ καλα , ευχαριστηθηκαμε καλοκαιρακι εδω στο νησι ... Ο μικρος κολυμπαει με τα μπρατσακια μιλαμε οχι πολλα αλλα οκ με το φαγητο καλα τα παμε οχι ομως καθε μερα , βγαλμε και την πανα μονο το βραδυ και ολα καλα ζουζουνευει και παει ...

Ρε κοριτσια καντε ενα facebook χωρις φωτο δικες αν δεν θελετε να επικοινουνουμε γιατι εδω ξεχαστηκαμε τελειως....

Ποπακι μου γλυκο να σου ζησει το κοριτσακι σου

Φιλια σε ολες σας και αμα κανετε facebook στειλτε ενα π.μ.
Παλιά 04-09-11, 12:09   #1766
Eirini_Dr

Προεπιλογή

Μανουυυυυυλες!!!!!! Πωπω...χαθηκαμε ρεεεε!

Ποπουλιτα να σου ζησει η μπεμπεκα!!!! γερη κι ευτυχισμενη μια ζωη κορτιτσι μου!!! Ποτε περασε καλε ο καιρος ουτε που το καταλαβα!!!

Μια χαρα σας βλεπω ολες!!! Φτου φτου!!!

Κι εμεις καλα ειμαστε μεγαλωσαμε πια....εχουμε κοψει την πανα τελειως...και τη βραδινη! Τρωει οτι βρει μπροστα της, παχαινει και το ριχνει σε μπόι οποτε αδυνατιζει και ξανα παλι πλακωνεται στο φαγητο!!!!

Χορτασαμε διακοπες πηγαμε παντου, η Βαλια Κυρια σε ολα, μονο το μπανιο στη θαλασσα με κουραζε που δε θελει μπρατσακια ή σωσηβιο αλλα αγκαλια!!!! κατα τα αλλα εγινε κι αυτη παιδακι πια!!!!

Με το καλο η βαφτιση Ανια μου!

Επισης σας συνιστω ανεπιφυλακτα να βαλετε σιδερακια οσες το σκεφτεστε ακομα.......εχασα 13 κιλα!!!!!!!!!! Μαζι με την ορθοδονντικη πηρα δωρο και το αδυνατισμα οποτε τα 4800 που θα δωσω χαλαλι του!!!!!! Ειμαι πιο αδυνατη και απο τοτε που ημουν 20 χρονων!!!

Αυτα τα ολιγα!!! Φιλακια πολλα να προσεχετε!!!!!

Ο χρήστης Eirini_Dr δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-09-11, 18:16   #1767
letizia

Προεπιλογή

καλησπερα κοριτσια...να σας ζησουν τα παιδακια σας και τα μωρακια σας...εγω ενα εχω και δεν προλαβαινω να μπαινω τοσο συχνα...ηθελα σας ρωτησω 2 πραγματακια...κατ' αρχας για τη ζουζουνα μου, ειμαστε στη φαση να κοψουμε την πανα και την ημερα το εχουμε καταφερει σε μεγαλο βαθμο,ομως τις ωρες υπνου ακομα τη φοραμε...ειναι καμια σας που το εχει κοψει τελειως;κι αν ναι,το μεθοδο ακολουθησατε ωστε να καταλαωαινει στον υπνο του το ζουζουνι σας οτι θελει να κανει τσισα του και να σηκωνεται;α, και κατι αλλο...μου εχει κανει τεραστεια εντυπωση που ενω την κορουλα μας τη "συλλαβαμε" το 2ο κιολασ μηνα προσπαθειων, τωρα προσπαθουμε για 2ο παιδακι εδω και 9,5 μηνες και ακομα...λετε να υπαρχει καποιο προβλημα η να ειναι θεμα τυχης;
Ο χρήστης letizia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-11, 09:55   #1768
ravT

Προεπιλογή

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εγώ χάθηκα, δεν μπαίνω στο καφέ. Διάβασα τα τελευταία πόστ όμως και ήταν όμορφα να βλέπω στα τικερ 2 ετων, 5 μηνών και κάτι...
Η μικρή μου ξεκίνησε παιδικό φέτος, είναι πανέμορφη αλλά και πολύ ανάποδη! Μεγάλος ταλιμπάν! Πάνα δεν βγάλαμε, ευελπιστώ τώρα που περάσαμε τη προσαρμογή στο σχολείο να ξεκινήσουμε ξανά προσπάθειες ταυτόχρονα με τη δασκάλα.
Ελπίζω να στε όλες καλά μανούλες του Απρίλη του 2009...

Ο χρήστης ravT δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-09-11, 10:18   #1769
mpiskotaki

Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσια!!!! Πού καιρός για ιντερνετ ε? Τρεχουμε και δε φτανουμε!! Κι εμενα ταλιμπαν εχει γινει ο μικρος...ιντερνετ μονο στη δουλεια!! Τι κανετε!! Γεννηθηκανε τα μωρακια σας οι δευτερομανουλες...??!! Να σας ζησουνε! Εμεις letizia τα παμπερς τα φοραμε ακομα και το γιογιο ενω το ειχαμε στο προγραμμα το κοψαμε κι αυτο...ειναι πρωινα που σηκvnetai me στεγνο παμπερς και λεω κοιτα το ατιμο ξερει να τα κραταει!! Κι εγω θελω να τον στειλω παιδικο μπας και κοινωνικοποιηθουμε λιγουλακι, αλλα δε το βλέπω για φετος!!
Ο χρήστης mpiskotaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-10-11, 00:53   #1770
ania

Προεπιλογή

κοριτσάρες τι κάνετε;

Πόπη πως είναι η μπουμπού; Ο Νικολας το αντράκι , πως του φαίνεται η νέα κατασταση στο σπίτι; με το θηλασμό πως τα πάτε;

Ειρήνη η Βάλια καλα είνια; για πόσο ακομα θα τα φοράς τα σιδεράκια;

μπισκοτάκι ολα καλα; πως παει το ιατρείο, συνηθίσατε την νέα πόλη;

Letizia μην αγχώνεσαι μπορει να είναι θέμα τύχης, εξάλλου 9 μήνες προσπαθειών δεν είναι πολύ διάστημα, εμεις τον Αγγελο τον καναμε μετα απο 2,5 χρόνια κ τον μπέμπη μετα απο 2 μήνες!

Σε εμάς όλα καλά βαφτίσαμε τον μπεμπάκο μας , τον ειπαμε Ανδρέα, και γενικα μεγαλώνουμε... Ο Αγγελος φοραει πανα μόνο όταν κοιμάται, γενικά τρώει απο όλα αλλα λίγο κ είναι σχετικά αδύνατος κ στο ύψος κανονικός.
Αγαπάει αλλα ζηλεύει τον αδελφό του. Ο μικρός κάνει νάζια με το φαγητό, δεν το ανοίγει το στοματάκι του, ευτυχώς που θηλάζει κ έτσι δεν αγχώνομαι...

Πως πάτε με τις δουλειες σας τώρα με τα νεα δεδομενα; εγω είμαι ακόμα σε άδεια κ ελπίζω μεχρι να γυρισω να μην με έχουν βγάλει σε καμια εφεδρία. Από περικοπες αλλό τίποτα κ περιμένουμε κ χειρότερα...

Γράψτε κανένα νεο γιατι χαθήκαμε τελειως , φιλακια σε όλες τις μανούλες κ τα μωράκια του Απρίλη !

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 02-11-11, 09:53   #1771
mpiskotaki

Wink

Μου φαινεται μας τρεχουνε τα μικρα καλο-παιδακια μας ε?? Κι εγω δε προλαβαινω ρε κοριτσια. Ανια μου να το χαιρεστε το Ανδρεακι, ωραιο ονομα! καλα ειμαστε κι εμεις, φτιαχνουμε το σπιτι μας σιγα-σιγα γιατι δε χωραμε πλεον πουθενα...τρεξιματα με μαστορους, πλακακια, σοβαδες κτλ..ειναι και η κατασταση χάλια γενικως...αφηστε τα..
Ο μικρος δε λεει να βγαλει το παμπερς να παει στον παιδικο...ολο το καλοκαιρι προσπαθησαμε αλλα τιποτα..εχει γινει αγριος!!!
Αυτο το δευτερο παιδακι τι θα τραβηξει δε ξερω!!(οχι δε περιμενω...χαχαχχα)
Παλιά 04-02-12, 01:36   #1772
pelagia

Προεπιλογή

Καλησπερα. ποπο ρε κοριτσια δεν γραφει πια καμια στο γρουπακι μας τι κριμα που εχουμε χαθει...

Εμεις ειμαστε καλα .

Εσεις????
Παλιά 06-02-12, 12:30   #1773
annakavala

Περιοχή: KAVALA
Προεπιλογή καλησπερα!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pelagia Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα. ποπο ρε κοριτσια δεν γραφει πια καμια στο γρουπακι μας τι κριμα που εχουμε χαθει...

Εμεις ειμαστε καλα .

Εσεις????
ειμαι κ εγω μανουλα μιασ πιτσιρικας που γεννηθηκε απριλιο 09'.θα ηταν ωραια να μοιραστω εμπειριες μαζι σας.
Ο χρήστης annakavala δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-02-12, 23:13   #1774
Eirini_Dr

Προεπιλογή

Ειμαστε βρε πολυασχολες εμεις οι μαμαδες Απριλιου!!!!!!!

Κι εμεις καλα..........μεγαλωνουμε!!!!!! Τι ωραια που ειναι αυτη η ηλικια!!!!!

Γεια σου αννα απο την πολη που λατρευω!!!!!!!

Ποπη..........ο αντρας ο ομορφος ο γιος σου που ειμαι ακομα ερωτευμενη μαζι του τι κανει??? Την προσεχει την αδερφουλα του????

Ανια μου.......πως τα πατε??? Α ρε μανα με τους δυο σου γιους!!!!!

Ευηηηηηηηη.......λατρευει ο Λοης την ξαδερφη του ε?????

Ανδριανη? Σοφη? Νικη?

Ποιες ξεχναω!?

Ο χρήστης Eirini_Dr δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-02-12, 09:48   #1775
Poupe&Nikolas

Το avatar του χρήστη Poupe&Nikolas

Περιοχή: Αθηνα
Προεπιλογή

....ax κοριτσακια μου χαθηκαμε!!!
ειμαστε καλα αλλα ο χρονος δυσευρετος....ο Νικολας λατρευει την αδερφουλα του προς το παρον βεβαια τωρα ειμαι σε φαση που ψαχνω να βρω παιδικο να τον στειλω και ειμαι πολυ αγχωμενη....η μικρη μου ειναι ενας αγγελος απο ολες τις αποψεις...εχω περασει διαφορες καταστασεις αρκετα ψυχοφθορες και δεν ημουν καθολου καλα...ακομη βεβαια δεν εχουμε τελειωσει αλλα ειμαστε σε καλο δρομο.....σας φιλω γλυκα παω για την φρουτοκρεμα της μπεμπας...ΑΑΑΑΑΑ Δευτερα του Πασχα την βαπτιζω ειστε ολες καλεσμενες θα σας στειλω πμ με ωρα και ναο να ειστε εκει θα χαρω πολυ να σας δω να δειτε και τα καλλιτεχνικα της φιλης σας γιατι φτιαχνω μονη μου προσκληση μπομπονιερες!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ
Ο χρήστης Poupe&Nikolas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-02-12, 22:53   #1776
ania

Προεπιλογή

ρε κοριτσάκια ,ποσο χάρηκα που διαβασα νέα σας!!!!!!!!!!!

mpiskotaki πως πάει το σπίτι , τελείωσαν οι δουλειές; Το ιατρείο ενταξει , τσουλάει ;

Πελαγία , πως ειναι ο γιόκας σου;

Αννα να χαίρεσαι την κορούλα σου.!!! Μακάρι να ζεσταθεί η ομάδα να τα λέμε λίγο, γιατι έχουμε χαθεί τελείως..

Ειρήνη, τι νέα βρε; Η Βάλια πως μεγάλωσε ε , ολόκληρη κοπέλα και κουκλίτσα !!!!!!!!! Σίγουρα πια θα έχετε βολευτεί στο καινούριο σπίτι. Τα δόντια έτοιμα;

Πόπη , ξέρεις πόσες φορες έχω σκεφτει να σου τηλ.; εδω μέσα όμως δεν φτάνει το 24ωρο ούτε για φτέρνισμα...
Τι κάνει η μπεμπούλα σου; την βαφτίζεται ε , πότε πέρασε ο καιρός, αντε με το καλό!
Ο Νικόλας τι λέει το αντράκι, θα πάει παιδικό ; και εγω το σκέφτομαι αλλα ακόμα δεν έχω ξεκινήσει το ψάξιμο...

Εμεις καλά περνάμε γενικά, εγω είμαι ακόμα με άδεια μητρότητας κ δεν εχω πάει δουλεια, τον Ιούλιο θα ξεκινήσω κ μου φαίνεται βουνό μετα απο 3 χρόνια στο σπίτι, αν κ κατα βάθος θέλω να πάω γιατι παρακλείστικα...

Τα αγοράκια μου μια χαρούλα, ο Ανδρεας χρονίζει σε ένα μήνα κ ο Αγγελος το παίζει πια πολύ ανεξάρτητος ... Περάσαμε διαφορες φάσεις κ όταν κάποια στιγμή τα πράγματα έφυγαν λίγο απο τον έλεγχο κ κινδυνέψαμε να χάσουμε κάθε επικοινωνία έπεσε στα χέρια μου ένα καταπληκτικό βιβλίο το : Αναθρέφοντας τα παιδια μας , αναθρέφουμε τον εαυτό μας, της Naomi Aldort , και η κατάσταση άλλαξε μαγικά, σας το συστήνω ανεπιφυλακτα !

Τι λέτε να κανονίσουμε καμια βολτούλα να τα πούμε απο κοντά;

Σας φιλώ πολύ ...

Παλιά 17-02-12, 00:31   #1777
pelagia

Προεπιλογή

Ανια ,Ποπη και Ειρηνη χαθηκαμε κοριτσια και πολυ στεναχωριεμαι , τπυλαχιστον μετην ειρινη τα λεμε στο facebook., εμεις ειμαστε αναρρωνουμε απο ιωση . Μεγαλώσαν και τα 2 σας παιδακια.... Το καλοκαιρακι σας περιμενω ολες εδω για βολτουλες και μπανακια με τα μικρα τερατακια μας...
Μου εχεττε λειψει πολυ φιλια σασ...
Παλιά 26-02-12, 11:06   #1778
bibito

Το avatar του χρήστη bibito

Προεπιλογή

Κορίτσια τι κάνετε;Μου λείψατε.Ευχομαι σε όλες τις καινούργιες μωρομάνες κουράγιο.Πόπη μου έχασα το τηλ. σου ηθελα να σε πάρω, όλα καλα; Ευάλωτη πολυ ωραίο το ιατρείο σας, αλλα μας πέφτει λίγο μακριά δυστυχώς. Κορίτσια όλες καλα; Εμείς δυστυχώς όσο περνάει ο καιρος κ ζωηρεύουμε, φως στο τούνελ δεν υπάρχει. Η Αθήνα απο του χρόνου θα παει σχολείο κ αυτο αν τα οικονομικά μας το επιτρέψουν. Προς το παρόν δουλεύουμε διαφορετικές αλλαγές. Τηλ. όπως καλα καταλάβατε δεν μας βάλανε ακόμη κ δεν το βλέπω να μας βάλουν. Τώρα φυσικά είμαι στη μαμά μου για τις αποκριες αλλα το απόγευμα θα φύγουμε γιατί δουλεύει ο άντρας. Φιλιά σε όλες τις μανουλες κ στα παιδάκια σας. Τρίτη κατεβαίνω Αθήνα έχουμε πορεία, όχι ότι θα βγει κ τίποτα αλλα το παλεύουμε μήπως αλλάξει κάτι.

Ο χρήστης bibito δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-03-12, 12:16   #1779
mpiskotaki

Προεπιλογή

Αχ πολυ καιρο εχω να μπω κοριτσαρες μου!! Μετακομισα κι ειχα τρεξιματα!!Ειχα κια μια σοβαρη γαστρεντεριτιδα του παιδιου που μας ταλαιπωρησε αλλα κατα τ αλλα ολα μια χαρα πλεον!! Ψαχνομαστε για το παρτυ των 3 ετων τωρα!! Θεμα McQween φυσικα αφου αρεσει στο αγορι της μανουλας..χιχιχιχι...
Ανια μου τσουλαει τσουλαει...κοσμος πολυς με τον ΕΟΠΠΥ και πολλη κριση...παιδακια με 5-6 μερες πυρετο που δεν εχουν να πληρωσουν επισκεψη και τα τρεχουν στα νοσοκομεια κι ο,τι κατσει...αστα δραμα η κατασταση...
Ελπιζω σε καλυτερες εποχες τι να πω...τα παιδακια μας σκεφτομαι τι εχουν να δουν και να ζησουν ακομα!!!!!
Παλιά 17-04-12, 00:38   #1780
ania

Προεπιλογή

Καλησπέρα Απριλομανούλες, να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας που έγιναν πλέον 3 ετών !!! ολόκληρα ανθρωπάκια, πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός ....
Να είναι όλα πάντα υγιη , χαρούμενα κ να μεγαλώνουν με αγάπη !!!!!!!

Χρόνια πολλα κ για το Πάσχα, Χριστός ανέστη , ότι καλύτερο σε κάθε οικογένεια!

Πόπη να σου ζήσει κ η νεοφώτιστη κορούλα σου !!!!!!
Να είναι πάντα γερή κ φωτισμένη!
Συγνώμη που δεν καταφέραμε να έρθουμε αλλα όπως σου είπα είμαστε ψιλοχάλια..

Είναι η 5η ωτίτιδα που παθαίνει ο μικρός μου φέτος κ η 2η του Αγγελου. Βαρέθηκα πια τις αντιβιώσεις κ τις μύξες..........

Τώρα έχω κολλήσει κ εγω και είμαι με τρελό μπούκωμα κ βήχα

Αυτό που λες Ευη το έχω παρατηρήσει κ στη δική μας παιδίατρο, εκει που πάντα περιμέναμε 3 ώρες , τώρα αν πάμε γύρω στις 9 το βράδυ είμαστε μόνοι μας. Αλλα τι περιμένεις εδω παιδια έχουν μέρες να φανε, παιδίατρο θα τα πάνε... Δυστυχώς...............

Ας ελπίσουμε ότι θα έρθουν καλύτερες μέρες.........

Ευχες σε όλες !!!!!!!!!!!!!

Παλιά 21-04-12, 23:14   #1781
lena.kostas

Το avatar του χρήστη lena.kostas

Προεπιλογή

καλησπερα μανουλες !!!
ανηκουμε κι εμεις εδω αφου πριν 1εβδομαδα γιναμε 3!!!!!
εμεις εχουμε και ενα μεγαλυτερο αδερφο τον χρησο που παει γ'γυμνασιου!!!
θα χαρω πολυ να τα λεμε!!!!!

XRHCTOS 14/06/1997
MATARES MOY OMORFES
Ο χρήστης lena.kostas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-12, 14:05   #1782
mpiskotaki

Προεπιλογή

Ρε κοριτσια που χαθηκατε???? Παλευετε με τα ζουζουνια ε?? Πιάσανε και οι ζέστες!!
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές