the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !!

Notices

@@@@@@@ Νέo Advertorial @@@@@@@

Trilogy: Σύστημα μεταφοράς για μωρά απο 0-36 μηνών με πόρτ μπεμπέ, καρότσι, καθισματάκι αυτοκινήτου.
@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 30-07-13, 17:37   #36321
RIKA1979

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cacao Εμφάνιση μηνυμάτων
Rika 47 κιλα με ζυγισε τελευταια φορα.Δεν ζυγιζομαι στο σπιτι γιατι ειλικρινα δεν με νοιαζει καθολου στη φαση που ειμαι.Και 100 κιλα να ημουν το ιδιο θα με ενοιαζε απλα θα ειχα ελπιδες οτι θα εχανα και θα εφτιαχνε λιγο το σακχαρο.Τωρα τι να χασω;Απο τη φτερνα;
Το πρωι αυριο στις 9μιση θα με δει.Μετα θα παω για μπανιο να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος
Τωρα εγραφα και διπλα.Πηγε 90 μετα απο 5 ωρες+ επιτελους θα φαω το μεσημεριανο μου.Λειψο βεβαια αλλα απο το τιποτα...
47???? Τι κάνεις ρε κοριτσάρα μου??? Πάντα τόσα ήσουνα??? Μήπως πρέπει να βάλεις αντιθέτως???? Απορω που την προηγούμενη βδομάδα στη παραλία δεν σε πήρε και εσένα ο αερας....
Παλιά 30-07-13, 17:43   #36322
Cacao

Το avatar του χρήστη Cacao

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RIKA1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
47???? Τι κάνεις ρε κοριτσάρα μου??? Πάντα τόσα ήσουνα??? Μήπως πρέπει να βάλεις αντιθέτως???? Απορω που την προηγούμενη βδομάδα στη παραλία δεν σε πήρε και εσένα ο αερας....
Δεν μου εχει πει κανενας να βαλω κιλα.Ενταξει δεν ειμαι ψηλη οποτε δεν ειμαι και σκουποξυλο.Απλα δεν θελω να χασω βαρος ειναι υπερβολη.Παντα αδυνατη ημουνα εκτος απο ενα διαστημα που πηρα παρα πολλα κιλα λογω ανεβασμενης προλακτινης.Οταν εφτιαξε αυτο σε 2 χρονια τα εχασα χωρις πολλη διαιτα.Με την ευκαιρια σημερα που μου πηραν αιμα ζητησα να κανω και για προλακτινη γιατι πολυ με ποναει το στηθος μου μετα την αποβολες και δεν ξερω τι μπορει να ειναι.

Ο χρήστης Cacao δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-07-13, 17:54   #36323
Dada75

Το avatar του χρήστη Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΛΙΝ. Εμφάνιση μηνυμάτων
GEIA SOU DADAKI MOU!!!! KSEKINAW PALI TI NA KANW PROSPATTW GIA NA KSEXASW TON PONO POU VIOSA. THELW GRIGORA NA FIGW APO AUTO POY ZW KAI NA ARXISW GIA AKOMH ALLH MIA FORA NA ONEIREYOME STO NEO KSEKINIMA MIAS NEAS PROSPATHIAS. PROS TO PARON EXW AKOMA ANTOXES.

EIXA TIN ENTIPOSI OTI H KOLPILH KALLIERGEIA 'H TO TEST PAP OTI EINAI TO IDIO. DHLADH NA KANW KAI TA DIO? EMENA KATI MOU LEEI OTI KATI ME MIKROVIO EXEI NA KANEI STO PARELTHON EIXA OUREOPLASMA K MIKITES K EPERNA ANTIVIOSH ALLA META DEN EKANA EPENEKSETASH NA DW AN IPOXORISAN EDW SE PROIGOUMENO KENTRO POU HMOUN STON KAPETANAKH MOU ELEGAN OTI DEN UPARXEI PROVLIMA POU TOTE EIXA TA MIKROVIA K EKANA KANONIKA EKSOSOMATIKH K TSIFOS TWRA MENW ALLA DEN SINEXIZETE H KIHSH TI NAPW.. THA KANW TORA THS KALIERGIES KAI SE PERIPTOSH POU UPARXI KATI TOTE MONO THA ANAVALO THN PROSPATHIA.

ESY TA NEA SOU?

EPEIDI DEN MPAINW SIXNA DEN KSERW TA NEAKIA SAS K THA PREPEI NA GIRISO POLLES SELIDES GIA NA MATHW ALLA APO TO KINHTO EINAI DISKLOLO.

WRAIA OTAN KSEKINISO THA KSERW STO PERIPOY AKRIVOS HMEROMINIA.

FILIA
Enoite oti den einai to idio !!!! Kai ta 2 na kaneis.

Auta prepei na kaneis kathe fora prin tin eksosomatiki kai an tixon exeis kati na pareis tin antiviosi kai meta eksosomatiki. Kai o andras sou na kanei gia to sperma, mpori na exei kai autos.

Emena mou edine etsi kai alios ena mina prin tin prospathia proliptika antiviosi kai meta prospathia.

Mpori na exanes ta morakia sou apo kapio mikrovio !!!! Pw pw pw pos kai den sou to eipan ????
Παλιά 30-07-13, 17:56   #36324
RIKA1979

Προεπιλογή

Παράθεση:
Δεν μου εχει πει κανενας να βαλω κιλα.Ενταξει δεν ειμαι ψηλη οποτε δεν ειμαι και σκουποξυλο.Απλα δεν θελω να χασω βαρος ειναι υπερβολη.Παντα αδυνατη ημουνα εκτος απο ενα διαστημα που πηρα παρα πολλα κιλα λογω ανεβασμενης προλακτινης.Οταν εφτιαξε αυτο σε 2 χρονια τα εχασα χωρις πολλη διαιτα.Με την ευκαιρια σημερα που μου πηραν αιμα ζητησα να κανω και για προλακτινη γιατι πολυ με ποναει το στηθος μου μετα την αποβολες και δεν ξερω τι μπορει να ειναι.
Μου ακούγονται πολύ λίγα...Μακάρι να βγάλετε καμιά άκρη να μπεις σε σειρα και να σταματήσουν οι ταλαιπωρίες...
Παλιά 30-07-13, 18:00   #36325
Cacao

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RIKA1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου ακούγονται πολύ λίγα...Μακάρι να βγάλετε καμιά άκρη να μπεις σε σειρα και να σταματήσουν οι ταλαιπωρίες...
Μακαρι γιατι πραγματικα εχουν αρχισει να μου σπανε τα νευρα.Δυο χρονια τωρα ενα σωρο εξετασεις εχω παει κι εχω κανει κι εκει που λεω ωραια τα εχω τσεκαρει ολα μου βγαινει αλλη μακακια στη μεση.Αν δεν φτιαξει το σακχαρο εννοειται δεν πρεπει να μεινω εγκυος.Αυτο που δεν ρωτησα το γιατρο ειναι ποσο καιρο πρεπει να ειναι ρυθμισμενο πριν μεινω εγκυος.Ξερω οτι χαλαει την ποιοτητα των ωαριων.Ειναι που ειναι μαπα τα δικα μου τωρα αυτο τους ελειπε

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 30-07-13, 18:10   #36326
Cacao

Προεπιλογή

Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι εντελως ασχετο;Εχει καμια instagram να μου πει αν και πως μπαινουν φωτογραφιες απο το pc;;Ή μονο απο το κινητο;

Παλιά 30-07-13, 18:42   #36327
ΛΙΝ.
Προσωρινά μή ενεργός λογαριασμός

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Dada75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Enoite oti den einai to idio !!!! Kai ta 2 na kaneis.

Auta prepei na kaneis kathe fora prin tin eksosomatiki kai an tixon exeis kati na pareis tin antiviosi kai meta eksosomatiki. Kai o andras sou na kanei gia to sperma, mpori na exei kai autos.

Emena mou edine etsi kai alios ena mina prin tin prospathia proliptika antiviosi kai meta prospathia.

Mpori na exanes ta morakia sou apo kapio mikrovio !!!! Pw pw pw pos kai den sou to eipan ????
NAI THA KANW KAI THS DIO EKSETASHS.
NOMIZW OTI AN YPARXEI MIKROVIO STO SPERMA DEN GINETE GONIMOPIOISH 'H DEN EXEI SXESEI.
AFOY THA VALO EMVRIA KATAPSIKSIS DEN NOMIZO OTI PREPEI NA KANEI KAI O SIZIGOS KAI PALI DEN KSERW EIMAI MPERDEMENH.
ALLA OSES FORES EXEI KANEI KALIERGIA SPERMATOS EXEI VGEI ARNITIKO.
DEN EKSIGITE ALLIOS MPOREI LOGO MIKROVION NA TA XANW TA MWRAKIA MOY ALLA AN EIXA THA EIXA KAPOIO SIPTOMA?
Παλιά 30-07-13, 19:01   #36328
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
NOMIZW OTI AN YPARXEI MIKROVIO STO SPERMA DEN GINETE GONIMOPIOISH 'H DEN EXEI SXESEI.
AFOY THA VALO EMVRIA KATAPSIKSIS DEN NOMIZO OTI PREPEI NA KANEI KAI O SIZIGOS KAI PALI DEN KSERW EIMAI MPERDEMENH.
DEN EKSIGITE ALLIOS MPOREI LOGO MIKROVION NA TA XANW TA MWRAKIA MOY ALLA AN EIXA THA EIXA KAPOIO SIPTOMA?

A nai tha valeis katepsigmena to ksexasa auto. Den exei na kanei to mikrovio sto sperma me gonimopisi,den fenete ekei tipota. Mia xara ginete i gonimopisi. Einai ksexoristes eksetaseis.

Den prepei na kanei o sizigos tora. Eprepe tote.

Nomizo oti mono gia mikites exeis fagoura San simptoma. Den nomizo oti kati alo mporis na exeis siptoma.
Παλιά 30-07-13, 19:10   #36329
Cacao

Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλησπέρα Λιν.Δεν έχουμε ξαναμιλήσει νομίζω.Θα κάνω κι εγώ τεστ παπ και καλλιέργεια το Σεπτέμβριο.Απο αυτά που μου είπαν κατάλαβα οτι τα χλαμύδια μπορεί και να μην έχουν συμπτώματα.Θα κάνω όμως για να είμαι σίγουρη αν και ο γιατρος μου δεν πιστεύει να φταίνε για τις αποβολές.Άλλος γιατρός μου είπε οτι μπορεί και να οφείλονται σ αυτο.Θα δούμε...

Παλιά 30-07-13, 19:18   #36330
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
A nai tha valeis katepsigmena to ksexasa auto. Den exei na kanei to mikrovio sto sperma me gonimopisi,den fenete ekei tipota. Mia xara ginete i gonimopisi. Einai ksexoristes eksetaseis.

Den prepei na kanei o sizigos tora. Eprepe tote.

Nomizo oti mono gia mikites exeis fagoura San simptoma. Den nomizo oti kati alo mporis na exeis siptoma.
AFOY GINETE H GONIMOPOIHSH ARA KATI SE EMENA OFEILETE KAI DEN PROXORAH H KUHSH.
OXI FAGOURA DEN EXW ENW TOTE POU EIXA KANEI THN KOLPIKI KALLIERGEIA EIXA MIKITES K OUREOPLASMA POU EINAI POLI IPOULO MIKROVIO MOU EIXE PEI NA PLENOME ME AGNO SAPOUNI XAMOMILH ANTI NA KANW PLISIS. THA KANW TWRA KAI THS DYO NA DOUME TH THA DIKSOUN.

Παράθεση:
Καλησπέρα Λιν.Δεν έχουμε ξαναμιλήσει νομίζω.Θα κάνω κι εγώ τεστ παπ και καλλιέργεια το Σεπτέμβριο.Απο αυτά που μου είπαν κατάλαβα οτι τα χλαμύδια μπορεί και να μην έχουν συμπτώματα.Θα κάνω όμως για να είμαι σίγουρη αν και ο γιατρος μου δεν πιστεύει να φταίνε για τις αποβολές.Άλλος γιατρός μου είπε οτι μπορεί και να οφείλονται σ αυτο.Θα δούμε...
KALISPERA CACAO! OXI DEN ETIXE NA EXOUME MILISH.
EGW KATHE FORA EKANA MIA APO THS DIO EKSETASIS ALLA TWRA STHN TELEUTAIA PROSPATHIA DEN EIXA KANEI DEN MOU EIPAI TIPOTA O GIATROS.
Παλιά 30-07-13, 19:47   #36331
ANASTASIA1976

Το avatar του χρήστη ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Πολύ ζέστη....δεν αντέχω άλλο....
Τι κάνετε???

Ο χρήστης ANASTASIA1976 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-07-13, 19:51   #36332
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANASTASIA1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι κάνετε???
GEIA SOU ANASTASIA! NAI POLU ZESTH XWRIS KLIMATISTIKO DEN PALEUETE.
Παλιά 30-07-13, 19:59   #36333
ANASTASIA1976

Το avatar του χρήστη ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
GEIA SOU ANASTASIA! NAI POLU ZESTH XWRIS KLIMATISTIKO DEN PALEUETE.
Oλή μέρα είμαι με το κλιματιστικό δεν αντέχω άλλο το έκλεισα...
Ρε λινάκι πως και δεν είχες κάνει καλλίέργεια????Θυμάμαι ότι σου είχα πει να κάνεις.
Τέλος πάντων δεν έχει σημασία τώρα...το μόνο που έχει σημασία είναι αυτή να είναι η τελευταία φορά που θα κάνεις εξωσωματική και να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Ο χρήστης ANASTASIA1976 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-07-13, 20:01   #36334
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
Τι κάνετε???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ τί κανεις?? ετοιμασες βαλιτσες??

Εχω λιωσει απο την ζεστη... και δεν την αντεχω καθολου...

σε καθε προσπαθεια χρειαζεται καλλιεργεια? και των 2? δεν το ηξερα
Ο χρήστης Nastazia11 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-07-13, 20:02   #36335
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
AFOY GINETE H GONIMOPOIHSH ARA KATI SE EMENA OFEILETE KAI DEN PROXORAH H KUHSH.
OXI FAGOURA DEN EXW ENW TOTE POU EIXA KANEI THN KOLPIKI KALLIERGEIA EIXA MIKITES K OUREOPLASMA POU EINAI POLI IPOULO MIKROVIO MOU EIXE PEI NA PLENOME ME AGNO SAPOUNI XAMOMILH ANTI NA KANW PLISIS. THA KANW TWRA KAI THS DYO NA DOUME TH THA DIKSOUN.

KALISPERA CACAO! OXI DEN ETIXE NA EXOUME MILISH.
EGW KATHE FORA EKANA MIA APO THS DIO EKSETASIS ALLA TWRA STHN TELEUTAIA PROSPATHIA DEN EIXA KANEI DEN MOU EIPAI TIPOTA O GIATROS.
Nai vre Linaki mou ginete gonimopisi ala an exei mikrovio den einai kalo to emvrio. Den simeni oti Se sena ofelite !!!
Παλιά 30-07-13, 20:09   #36336
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Oλή μέρα είμαι με το κλιματιστικό δεν αντέχω άλλο το έκλεισα...
Ρε λινάκι πως και δεν είχες κάνει καλλίέργεια????Θυμάμαι ότι σου είχα πει να κάνεις.
Τέλος πάντων δεν έχει σημασία τώρα...το μόνο που έχει σημασία είναι αυτή να είναι η τελευταία φορά που θα κάνεις εξωσωματική και να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.
KANONIKA THA EPREPE O GIATROS NA ME PEI NA KANW KALIERGIA ALLA MALLON AYTOI TH THEOROUN ASIMANTI EKSETASH. NAI THA KANW TWRA K VLEPOUME. MAKARI NA KATAFERW SE AYTH THN PROSPATHIA NA PARW STHN AGKALIA MOU TO MWRAKI MOY GIATI DEN KSERW TI ALLO NA KANW AN DEN ERTHEI.
Παλιά 30-07-13, 20:11   #36337
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
KANONIKA THA EPREPE O GIATROS NA ME PEI NA KANW KALIERGIA ALLA MALLON AYTOI TH THEOROUN ASIMANTI EKSETASH. NAI THA KANW TWRA K VLEPOUME. MAKARI NA KATAFERW SE AYTH THN PROSPATHIA NA PARW STHN AGKALIA MOU TO MWRAKI MOY GIATI DEN KSERW TI ALLO NA KANW AN DEN ERTHEI.
ΤΙ κανεις Λινακι.. καλωσορισες ... θα ερθει το μωρακι σου... με υπομονη και πιστη θα ερθει.. να εισαι σιγουρη...
Παλιά 30-07-13, 20:14   #36338
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Nai vre Linaki mou ginete gonimopisi ala an exei mikrovio den einai kalo to emvrio. Den simeni oti Se sena ofelite !!!

OX ME EVALES SE IPOPSIES ARA AN KANW KAI TWRA META IDIA EMVRIA DEN PROKITE NA PETIXO. MHPWS NA KSEKINISO APO THN ARXEI ME ORMONES PARA NA EXW THN IDIA ATIXIA THA TRELATHO.
ONTOS EXEIS POLI DIKIO SE AUTO POY LES GIATI OMOS OI GIATROI DEN LENE TIPOTA GIA NA EIMASTE STO SKOTADI K NA PERNOUN XRHMATA. NEURIASA FISIKA OXI ME ESENA KORITSAKI MOY, ALLA ME TOYS GIATROYS KAI THS ATHINAS K EDW STO NHSI.
Παλιά 30-07-13, 20:16   #36339
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:

Agapoula mou, mia simvouli.

Xalarose ligo ... Afou den exete kapio provlima, prospathiste kai fisiologika k tha erthei eimai sigouri. Apla prepei na to vgaleis ligo apo to mialo sou.
Παλιά 30-07-13, 20:19   #36340
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Nastazia11 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΤΙ κανεις Λινακι.. καλωσορισες ... θα ερθει το μωρακι σου... με υπομονη και πιστη θα ερθει.. να εισαι σιγουρη...
GEIA SOU NASTAZIA, KALWS SAS VRIKA!
AYTO THELW NA PISTEYW KAI EGW OTI THA ERTHEI EXW UPOMONH K PISTH ALLA MEXRI POTE ME TOSES PROSPATHIES TWRA PAW GIA THN 12H
Παλιά 30-07-13, 20:20   #36341
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
OX ME EVALES SE IPOPSIES ARA AN KANW KAI TWRA META IDIA EMVRIA DEN PROKITE NA PETIXO. MHPWS NA KSEKINISO APO THN ARXEI ME ORMONES PARA NA EXW THN IDIA ATIXIA THA TRELATHO.
ONTOS EXEIS POLI DIKIO SE AUTO POY LES GIATI OMOS OI GIATROI DEN LENE TIPOTA GIA NA EIMASTE STO SKOTADI K NA PERNOUN XRHMATA. NEURIASA FISIKA OXI ME ESENA KORITSAKI MOY, ALLA ME TOYS GIATROYS KAI THS ATHINAS K EDW STO NHSI.

Min agxonese ... Siga siga ...

Egw tha sou elega na perimenis ligo k na ksekourastei k to soma sou k to mialo sou !!!
Kane fisiologika ala poli xalara min skeutese oute gonimes oute tipota !!!
Παλιά 30-07-13, 20:26   #36342
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
GEIA SOU NASTAZIA, KALWS SAS VRIKA!
AYTO THELW NA PISTEYW KAI EGW OTI THA ERTHEI EXW UPOMONH K PISTH ALLA MEXRI POTE ME TOSES PROSPATHIES TWRA PAW GIA THN 12H
κοριτσαρα μου θα σου ελεγα και εγω να ηρεμησεις λιγο... εισαι μικρουλα και εφοσον δεν εχετε καποιο προβλημα το μωρακι μπορει να ερθει και απο μονο του.... χαλαρωστε λιγο και μην το σκεφτεσαι(τα λεω να τα ακουω και εγω-μμμμ ....ωραια τα λεω)
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 30-07-13, 20:28   #36343
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Agapoula mou, mia simvouli.

Xalarose ligo ... Afou den exete kapio provlima, prospathiste kai fisiologika k tha erthei eimai sigouri. Apla prepei na to vgaleis ligo apo to mialo sou.

EXEIS DIKIO, ALLA O FOVOS STO TH THA MOU SIMVI ME KANEI NA EIMAI POLI AGXOMENH STI TSITA POU LEME. FOVAME ALLA TO RISKARO.
H ALHTHIA EINAI OTI EPEIDH TA PETHERIKA PATANE EKEI POU PONAW KAI MOU EIPAN MIA KOUVENTA POU ME PLIGOSE PARA POLI DEN TO PERIMENA ME KANEI PIO DINATH STO NA SINEXISO ALLA OXI HREMH K EINAI MEGA LATHOS TO KSERW ALLA THA TO PALEPSO
Παλιά 30-07-13, 20:33   #36344
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
κοριτσαρα μου θα σου ελεγα και εγω να ηρεμησεις λιγο... εισαι μικρουλα και εφοσον δεν εχετε καποιο προβλημα το μωρακι μπορει να ερθει και απο μονο του.... χαλαρωστε λιγο και μην το σκεφτεσαι(τα λεω να τα ακουω και εγω-μμμμ ....ωραια τα λεω)
FISIOLOGIKA DEN NOMIZW NA ERTHEI AFOU DEN EXEI ERTHEI TOSA XRONIA DEN TO PISTEYO ME TIPOTA MONO AN GINEI THAUMA.
NAI WRAIA TA LES! ALLA...
Παλιά 30-07-13, 20:35   #36345
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Min agxonese ... Siga siga ...

Egw tha sou elega na perimenis ligo k na ksekourastei k to soma sou k to mialo sou !!!
Kane fisiologika ala poli xalara min skeutese oute gonimes oute tipota !!!
POSO DIKIO EXEIS SE OLA DADAKI MOU!
Παλιά 30-07-13, 20:36   #36346
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
EXEIS DIKIO, ALLA O FOVOS STO TH THA MOU SIMVI ME KANEI NA EIMAI POLI AGXOMENH STI TSITA POU LEME. FOVAME ALLA TO RISKARO.
H ALHTHIA EINAI OTI EPEIDH TA PETHERIKA PATANE EKEI POU PONAW KAI MOU EIPAN MIA KOUVENTA POU ME PLIGOSE PARA POLI DEN TO PERIMENA ME KANEI PIO DINATH STO NA SINEXISO ALLA OXI HREMH K EINAI MEGA LATHOS TO KSERW ALLA THA TO PALEPSO

Auta einai asxima pragmata k nomizo oti prepei na mpei o andras sou sti mesi k na se prostatepsi.

Esu mporis na min tous dine is kamia simasia???
Παλιά 30-07-13, 20:38   #36347
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

EXW PLIGOTHI POLI APO GNOSTOYS K PETHERIKA POU DEN EXW APOKTISH PAIDI KAI AKOMA POU TA XANO KIOLAS ME PLIGONOYN EKEI POU POANW DISTIXOS DEN UPARXEI ANTHROPIA OLOI VLEPOUN APO PSILA K DEN MPOROUN TA KATALAVOUN TON PONO POU PERNAW
Παλιά 30-07-13, 20:38   #36348
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
POSO DIKIO EXEIS SE OLA DADAKI MOU!
Prepei na prospathiseis gia to moraki sou ...

Esu den meneis fisiologika epeidi to exeis poly sto mialo sou.

Den prepei na sou gini emoni !!!
Παλιά 30-07-13, 20:40   #36349
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:

Geia sou Natasoula !!! Ti kaneis?

Ola auta pou lew isxioun k gia esena !!! Akous ???
Παλιά 30-07-13, 20:40   #36350
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
γραψτους ολους Λινακι... και κοιτα μονο την παρτη σου... να ξερες και εγω τί εχω ακουσει... δεν με νοιαζει πλεον τιποτα...

ετσι μπραβο ... πεισμωσε και παλεψέ το... ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις...
ο γιατρος τι ακριβως σου ειπε για την αποτυχια?? τυχαιο γεγονος??
Παλιά 30-07-13, 20:41   #36351
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
Geia sou Natasoula !!! Ti kaneis?

Ola auta pou lew isxioun k gia esena !!! Akous ???
γεια σου Νταντακι μου!!! το ξερω.... αλλα ειδες και εγω τί ωραια που τα λεω..... αλλα δεν τα πρατω ομως

τελικα φευγετε Σαββατο???
Παλιά 30-07-13, 20:42   #36352
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
Auta einai asxima pragmata k nomizo oti prepei na mpei o andras sou sti mesi k na se prostatepsi.

Esu mporis na min tous dine is kamia simasia???
O ANTRAS MOU NAI MEN EINAI KONTA MOU ALLA DEN TOUS LEI TIPOTA

AKOMA K SIMASIA POU DEN TOUS DINO VRISKOUN AITIES K VAZOUN LOGIA TOU ANTRA MOU DISTIXOS TOUS EXW PANO APO TO KEFALI MOU KAI ME TO ETSI THELO ERXETE K KANEI FASARIA DEN TOYS ANTEXW.
OTAN KANW THN EMVRIOMETAFORA THA MENO STOYS GONEIS MOU GIA NA EIMAI HREMH
Παλιά 30-07-13, 20:44   #36353
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
EXW PLIGOTHI POLI APO GNOSTOYS K PETHERIKA POU DEN EXW APOKTISH PAIDI KAI AKOMA POU TA XANO KIOLAS ME PLIGONOYN EKEI POU POANW DISTIXOS DEN UPARXEI ANTHROPIA OLOI VLEPOUN APO PSILA K DEN MPOROUN TA KATALAVOUN TON PONO POU PERNAW
X@S@OYS OLOYS !!!

Aide na min pw .... Vlak@s !!!
Παλιά 30-07-13, 20:45   #36354
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
εχεις απολυτο δικιο. κανεις δεν μπορει να καταλαβει τί περνάμε.... μονο καποιος που το εχει περασει ηδη μπορει να καταλαβει τον πονο και την στεναχωρια....

εμενα ολες μου οι φιλες εχουνε παιδια και δυστυχως νιωθω οτι καμια δεν με σκεφτεται και δεν μου συμπαραστεκεται....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ... ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ... ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ
Παλιά 30-07-13, 20:47   #36355
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
γεια σου Νταντακι μου!!! το ξερω.... αλλα ειδες και εγω τί ωραια που τα λεω..... αλλα δεν τα πρατω ομως

τελικα φευγετε Σαββατο???

Na kaneis prospathies k esu !!! Mporis !!! Oles mporoume !!!

Nai epitelousssssss !!! Mexri tin Paraskevi tha kanw kati 12-ora ala den me pirazei !!!
Παλιά 30-07-13, 20:48   #36356
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
X@S@OYS OLOYS !!!

Aide na min pw .... Vlak@s !!!

PROSFATA MOU EIPAI ANTE POU EXEIS SINEXIA NEURA POU DEN EISAI ISTESI NA TA KRATISIS EGINA EKSALI EKLAIGA K EKEINOS DEN STAMATOUSE K TON EVRISA DEN ANTEKSA MOU ANEVIKE TO AIMA STO KEFALI GIATO DEN PROKITE AN ME AKSIO O THEOS NA KANW PAIDI DEN PROKITE NA VGALO TO DIKO TOU ONOMA K SIMFONI KAI O ANTRAS MOU.

SIGNOMH AN SE KOYRASA ME TA DIKA MOU PROVLIMATA
Παλιά 30-07-13, 20:52   #36357
ΛΙΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση:
εχεις απολυτο δικιο. κανεις δεν μπορει να καταλαβει τί περνάμε.... μονο καποιος που το εχει περασει ηδη μπορει να καταλαβει τον πονο και την στεναχωρια....

εμενα ολες μου οι φιλες εχουνε παιδια και δυστυχως νιωθω οτι καμια δεν με σκεφτεται και δεν μου συμπαραστεκεται....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ... ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ... ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ
EIMAI POLI TIXERH POU SAS EXW! KAI THELO NA SAS GNORISO KAI APO KONTA.
KAI EMENA KAI FILES KAI STHN OIKOGENEIA OLOI EXOUN PAIDIA EIMAI H MONH POU DEN EXW K ME VLEPOUN SAN KAHMENO DEN THELW NA ME LIPOUNTE GENIKA EIMAI TETOIO ATOMO IPERIFANO K DISKOLIES NA EXW DIXNO AKRIVOS TO ANTITHETO OTI EIMAI MIA XARA.
Παλιά 30-07-13, 20:53   #36358
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
Na kaneis prospathies k esu !!! Mporis !!! Oles mporoume !!!

Nai epitelousssssss !!! Mexri tin Paraskevi tha kanw kati 12-ora ala den me pirazei !!!
Κανω .... ολες πρεπει... ποτε δεν ξερεις...

εχω ακουσει και για περιπτωση με μια σαλπιγγα 45 χρονων και φυσιολογικα... νομιζε οτι ειχε κλιμακτηριο...τοινγκ

αντε να ξεκουραστειτε και εσεις.... και εννοειται κανετε και εσεις αγκαλιτσες
Παλιά 30-07-13, 20:53   #36359
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
PROSFATA MOU EIPAI ANTE POU EXEIS SINEXIA NEURA POU DEN EISAI ISTESI NA TA KRATISIS EGINA EKSALI EKLAIGA K EKEINOS DEN STAMATOUSE K TON EVRISA DEN ANTEKSA MOU ANEVIKE TO AIMA STO KEFALI GIATO DEN PROKITE AN ME AKSIO O THEOS NA KANW PAIDI DEN PROKITE NA VGALO TO DIKO TOU ONOMA K SIMFONI KAI O ANTRAS MOU.

SIGNOMH AN SE KOYRASA ME TA DIKA MOU PROVLIMATA
Den me kourases ti les !!!

Den mporo na pistepso oti iparxoun tetia atoma.
Kala eisai sovari, skeutese an tha doseis to onoma tou? Min asxolise me auta vre Linaki mou. Apo simera tha skeutese MONO ton eauto sou kai xalaroseeeee !!!

Apla theoro oti prepei na milisei k o andras sou.
Παλιά 30-07-13, 20:55   #36360
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
EIMAI POLI TIXERH POU SAS EXW! KAI THELO NA SAS GNORISO KAI APO KONTA.
KAI EMENA KAI FILES KAI STHN OIKOGENEIA OLOI EXOUN PAIDIA EIMAI H MONH POU DEN EXW K ME VLEPOUN SAN KAHMENO DEN THELW NA ME LIPOUNTE GENIKA EIMAI TETOIO ATOMO IPERIFANO K DISKOLIES NA EXW DIXNO AKRIVOS TO ANTITHETO OTI EIMAI MIA XARA.
Μπραβο Λινακι μου ετσι πρεπει... και εγω ειμαι πολυ περηφανη...
αστους να λενε.... απομακρυνε οσους σε ενοχλουν... και εννοειται οταν γεννηθει με το καλο το μωρακι σας .... δεν το βγαζεις το ονομα των πεθερικων σου....

Οταν με το καλο ερθεις Αθηνα, θα κανονισουμε για καφεδακι
μονο να μην στεναχωριεσαι θελω.... ετσι??
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές