the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !!

Notices

@@@@@@@ Νέo Advertorial @@@@@@@

Με την αγορά του καροτσιού Trip από την Collection 2014
παίρνετε δωρεάν την Ομπρέλα για το καρότσι

& με την αγορά του Καθίσματος Αυτοκινήτου Marco Polo
παίρνετε δωρεάν το κάλυμμα Summer Cover για το κάθισμα!

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 16-03-13, 13:01   #2001
ANASTASIA1976

Το avatar του χρήστη ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANITAKI Εμφάνιση μηνυμάτων
ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....!!!!!!!!!!!!
ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...!!!!!!!!!!
ΕΠΑΘΑ ΠΟΛΛΑ....ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΚΥΜΙΑ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ..!!!!!)
ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ......ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΠΑΤΗΣΑ ΚΙ ΕΠΕΣΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ...ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝ...ΕΠΑΘΑ ΔΙΑΣΤΡΕΜΑ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..!!!!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ..!!!!!!!
Ανιτάκι καλώς ήρθες πάλι πίσω, πες μας τα νεάκια σου.Τι σου είπε ο γιατρός?
Περαστικά για το ποδαράκι σου...

Ο χρήστης ANASTASIA1976 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 13:35   #2002
ANITAKI

Το avatar του χρήστη ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANASTASIA1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανιτάκι καλώς ήρθες πάλι πίσω, πες μας τα νεάκια σου.Τι σου είπε ο γιατρός?
Περαστικά για το ποδαράκι σου...
ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΧΥ...!!!!!
ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΤΛ., ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΝΚ ΚΥΤΤΑΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΘΥΡΑ" ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ 25% ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ..!!!!!!!

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!
Ο χρήστης ANITAKI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 13:40   #2003
ANITAKI

Προεπιλογή

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ.....ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..???????
ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΥΣΙΚΑ....ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ...!!!!!

Παλιά 16-03-13, 13:47   #2004
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ.....ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..???????
ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΥΣΙΚΑ....ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ...!!!!!
Αννιτάκι καλησπερα και καλως όρισες. Περαστικά για το ποδαράκι σου. Να ναι το τελευταίο. Εγώ του συζήγου του δίνω βιταμινες wellman conception και παιρνω και εγω το pregnancy conception. ξερω οτι κανει καλο η αργινινη και η καρνιτινη και η Ε. βεβαια το καλοκαιρι που του εδωσα μονο καρνιτινη των 500mg το σπερμα στην σπερματ. ητανε χαλια αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος. παρε το wellman con. που εχει ολες τις βιταμινες γιατι χωριστα η καθεμια κανει μία περιουσία
Ο χρήστης Nastazia11 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 14:00   #2005
ALEX.G

Προεπιλογή

Anitaki μου επεισοδιακο το ταξιδι σου...περαστικα για το ποδαρακι σου!!!!!!!!απο βιταμινες δεν ξερω καθολου για σου πω...δεν σου ειχε δωσει cyclacur για το ενδομητριο?
Παλιά 16-03-13, 14:07   #2006
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΧΥ...!!!!!
ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΤΛ., ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΝΚ ΚΥΤΤΑΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΘΥΡΑ" ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ 25% ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ..!!!!!!!
Το ότι θα σου κάνει δωρεάν τις εξετάσεις το βρίσκω πολύ θετικό και Ανιτάκι άσε την ηλικία σου στην άκρη, 40 χρονών είσαι τρελό πιπίνι.
Βιταμίνες για το σπέρμα ξέρω και γω την καρνιτίνη και την Ε καθώς και ψευδάργηρο και προς Θεού κορίτσια το λέω σε όλες για τους άντρες απαγορεύεται το σελίνιο κάνει κακό στο σπέρμα. Προσπάθήστε πάντως και φυσικά ρε Ανιτάκι, τι έχεις να χάσεις, ξεκίνα από τώρα γουτσου γουτσου δεν μπορεί κάτι θα βγει...

Παλιά 16-03-13, 16:55   #2007
RIKA1979

Προεπιλογή

Welcome back ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
Και μας έλειψες και μας κοψοχόλιασες. Περαστικούλια για το ποδαράκι, θέλει όμως ξεκούραση, να προσέχεις.
Κάνε και αυτές τις εξετάσεις που σου είπε μήπως φανεί κάτι άλλο και το αντιμετωπίσουμε. Σου είπε πότε με το καλό θα μπορέσετε να ξαναπροσπαθήσετε αν δεν κάτσει με το γουτσου γουτσου????
Φιλάκιααααα
Παλιά 16-03-13, 19:30   #2008
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nastazia1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αννιτάκι καλησπερα και καλως όρισες. Περαστικά για το ποδαράκι σου. Να ναι το τελευταίο. Εγώ του συζήγου του δίνω βιταμινες wellman conception και παιρνω και εγω το pregnancy conception. ξερω οτι κανει καλο η αργινινη και η καρνιτινη και η Ε. βεβαια το καλοκαιρι που του εδωσα μονο καρνιτινη των 500mg το σπερμα στην σπερματ. ητανε χαλια αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος. παρε το wellman con. που εχει ολες τις βιταμινες γιατι χωριστα η καθεμια κανει μία περιουσία
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ..?????

Παλιά 16-03-13, 19:35   #2009
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Το ότι θα σου κάνει δωρεάν τις εξετάσεις το βρίσκω πολύ θετικό και Ανιτάκι άσε την ηλικία σου στην άκρη, 40 χρονών είσαι τρελό πιπίνι.
Βιταμίνες για το σπέρμα ξέρω και γω την καρνιτίνη και την Ε καθώς και ψευδάργηρο και προς Θεού κορίτσια το λέω σε όλες για τους άντρες απαγορεύεται το σελίνιο κάνει κακό στο σπέρμα. Προσπάθήστε πάντως και φυσικά ρε Ανιτάκι, τι έχεις να χάσεις, ξεκίνα από τώρα γουτσου γουτσου δεν μπορεί κάτι θα βγει...
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..!!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ....ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??????????
ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΚΤΟΡΑΚΟΣ ΣΟΥ..??? ΦΙΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...!!!!!!!!

Παλιά 16-03-13, 19:41   #2010
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RIKA1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
Welcome back ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
Και μας έλειψες και μας κοψοχόλιασες. Περαστικούλια για το ποδαράκι, θέλει όμως ξεκούραση, να προσέχεις.
Κάνε και αυτές τις εξετάσεις που σου είπε μήπως φανεί κάτι άλλο και το αντιμετωπίσουμε. Σου είπε πότε με το καλό θα μπορέσετε να ξαναπροσπαθήσετε αν δεν κάτσει με το γουτσου γουτσου????
Φιλάκιααααα
ΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ...!!!!!!!!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 16-03-13, 19:47   #2011
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ALEX.G Εμφάνιση μηνυμάτων
Anitaki μου επεισοδιακο το ταξιδι σου...περαστικα για το ποδαρακι σου!!!!!!!!απο βιταμινες δεν ξερω καθολου για σου πω...δεν σου ειχε δωσει cyclacur για το ενδομητριο?
ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΧΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ 7 ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 9-10...!!!!!
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..????? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ..????

Παλιά 16-03-13, 20:09   #2012
ALEX.G

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΧΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ 7 ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 9-10...!!!!!
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..????? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ..????
Μπουμπου μου ειμαι πολυ καλα!!!!κανεις δεν μπορει να το πιστεψει αφου ο γιατρος με ρωτουσε συνεχεια τι κανω....τον Μαιο με το καλο!!!!!!κ αυτη την φορα θα πανε καλαεσυ ποτε θα ποτε θα πας???το ξερω αυτο με το ενδομητριο,ειδα κ εγω που παντα εχω 14....οταν θελει αυτο θα κατσει[παιδακι]αλλα οταν ερθει θα εχουμε Π Α Ρ Τ Υ
Παλιά 16-03-13, 20:19   #2013
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ..?????
κοριτσι εχουνε και οι για τους 2:φυλλικο, ε, c, d, arginine(πολυ καλη για σπερμα), b1, b2, b3, b6, b12, iron, magnisio κτλ και για τον ανδρα επιπλεον μακα, λυκοπενιο, καρνιτινη(πολυ καλη για σπερμα), q10. Νομιζω οτι ειναι πολυ καλες. Εμεις επιπλεον παιρνουμε και σπιρουλινα αυτην την παιρνω χρονια και εχω δει αποτελεσμα δεν αρρωσταινω συχνα, και επιπλεον Ε γιατι προετοιμαζομαστε Απριλη για την 2η. Τωρα με τοσα που παιρνουμε ελπιζω να γινει και κάτι... Τι να πω!!! Α και σωστή διατροφή. Πολλους χυμους και λαχανικά. Φιλάκια
Παλιά 16-03-13, 20:26   #2014
pink hat

Προεπιλογή

τι κανετε κοριτσια μου; ειναι τριήμερο και μαλλον οι περισσοτερες το απολαμβανουν εκτός ..!χρειαζονται κι αυτα γιατι κάπως έτσι γινονται και τα παιδακια..σε διακοπες.
Ανιτακι περαστικα.. κοιτα να δεις τι σου λαχε...δεν πειραζει δες το σαν ενα καλο λογο να ξεκουραστεις οσο δεν παει. Ο γιατρος βλέπω τα χρειαστηκε, λιγο που υψωσες αναστημα και αμεσως προσφερθηκε να επιτελεσει το καθηκον του...! Ευχομαι να ειναι ολα οκ.
Αλεξακι χαιρομαι που εισαι τοσο καλα και ακομα περισσοτερο που ηδη σκεφτεσαι και την επομενη σου προσπαθεια. Μπραβο κουκλιτσα μου με το καλο.
Δεν ειναι και το Χριστινακι αποΚυπρο να μας πει τι εγινε με τις τραπεζες, γιατι ειδα στις ειδησεις κατι μπουλντοζες.. ρε κοριτσι ηρθε και σε σας η κριση...
Αναστασια μου εσυ να περασεις καλα με τον Εκτορα και επισης και με τον αντρα σου, εκμεταλλευτειτε το τριημερο...ειναι ευκαιρια...
Σας φιλω ολες
Ο χρήστης pink hat δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 20:29   #2015
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nastazia1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσι εχουνε και οι για τους 2:φυλλικο, ε, c, d, arginine(πολυ καλη για σπερμα), b1, b2, b3, b6, b12, iron, magnisio κτλ και για τον ανδρα επιπλεον μακα, λυκοπενιο, καρνιτινη(πολυ καλη για σπερμα), q10. Νομιζω οτι ειναι πολυ καλες. Εμεις επιπλεον παιρνουμε και σπιρουλινα αυτην την παιρνω χρονια και εχω δει αποτελεσμα δεν αρρωσταινω συχνα, και επιπλεον Ε γιατι προετοιμαζομαστε Απριλη για την 2η. Τωρα με τοσα που παιρνουμε ελπιζω να γινει και κάτι... Τι να πω!!! Α και σωστή διατροφή. Πολλους χυμους και λαχανικά. Φιλάκια
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ "STOCK HOUSE" ΕΓΩ..!!!).....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε..????
ΠΟΣΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..?????
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΙΤΑΜΙΝΩΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ "ΚΑΨΟΥΜΕ" ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.?????
ΦΙΛΕΝΑΔΑ.....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΟ..!!!!!!!!

Παλιά 16-03-13, 20:33   #2016
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μπουμπου μου ειμαι πολυ καλα!!!!κανεις δεν μπορει να το πιστεψει αφου ο γιατρος με ρωτουσε συνεχεια τι κανω....τον Μαιο με το καλο!!!!!!κ αυτη την φορα θα πανε καλαεσυ ποτε θα ποτε θα πας???το ξερω αυτο με το ενδομητριο,ειδα κ εγω που παντα εχω 14....οταν θελει αυτο θα κατσει[παιδακι]αλλα οταν ερθει θα εχουμε Π Α Ρ Τ Υ
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...!!!!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ... ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ...!!!!!!!!!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 16-03-13, 20:38   #2017
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pink hat Εμφάνιση μηνυμάτων
τι κανετε κοριτσια μου; ειναι τριήμερο και μαλλον οι περισσοτερες το απολαμβανουν εκτός ..!χρειαζονται κι αυτα γιατι κάπως έτσι γινονται και τα παιδακια..σε διακοπες.
Ανιτακι περαστικα.. κοιτα να δεις τι σου λαχε...δεν πειραζει δες το σαν ενα καλο λογο να ξεκουραστεις οσο δεν παει. Ο γιατρος βλέπω τα χρειαστηκε, λιγο που υψωσες αναστημα και αμεσως προσφερθηκε να επιτελεσει το καθηκον του...! Ευχομαι να ειναι ολα οκ.
Αλεξακι χαιρομαι που εισαι τοσο καλα και ακομα περισσοτερο που ηδη σκεφτεσαι και την επομενη σου προσπαθεια. Μπραβο κουκλιτσα μου με το καλο.
Δεν ειναι και το Χριστινακι αποΚυπρο να μας πει τι εγινε με τις τραπεζες, γιατι ειδα στις ειδησεις κατι μπουλντοζες.. ρε κοριτσι ηρθε και σε σας η κριση...
Αναστασια μου εσυ να περασεις καλα με τον Εκτορα και επισης και με τον αντρα σου, εκμεταλλευτειτε το τριημερο...ειναι ευκαιρια...
Σας φιλω ολες
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...!!!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ "ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ" ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ....!!!!!!!!!!
ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..???? ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ..??????
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ Ε..????????

Παλιά 16-03-13, 20:56   #2018
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ "STOCK HOUSE" ΕΓΩ..!!!).....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε..????
ΠΟΣΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..?????
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΙΤΑΜΙΝΩΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ "ΚΑΨΟΥΜΕ" ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.?????
ΦΙΛΕΝΑΔΑ.....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΟ..!!!!!!!!
εγω καθε μερα παιρνω ένα χάπι σιδήρου γιατί μου ειχε πέσει, 2 σπιρουλίνες, 2 eviol και 1 pregnacare conc. ο συζηγος 1 wellman conc, 2 σπιρουλινες και 2 εβιολ. τωρα αμα παθουμε υπερβιταμινωση τί να πώ. Α τρωμε και καθε μερα φρουτα και 1 χυμο!!!Ακουγονται υπερβολικα αλλα αυτη την φορα θα κανω οτι παιρναει απ το χερι μου γιατι στην 1η εξωσωματικη, 2 ημερες πριν την ωοληψια ημασταν και οι 2 αρρωστοι με γαστρεντεριτιδα και στην ωοληψια πηγα με δεκατα. Νηστική και άυπνη 3 ημερες και όχι τιποτα αλλο ειμαι και 42 κιλα άνθρωπος!!!! Ρωτα και τον φαρμακοποιό σου αλλα νομιζω οτι ειναι καλες γιατι περιεχουνε μεσα πολλες βιταμινες!!!τωρα αυτος μπορει να σου προτεινει και αλλες. Φιλάκια πολλά και περαστικουλια
Οσο για το συστημα που λες εγω το εχω κάψει ήδη μαζί με το Μαλλί μου το ξανθό(ντεκαπάζ πάντα).

Α...... και κάτι ακομα κορίτσια. Διαβασα οτι η καταναλωση του ελαιολαδου και του αβοκαντου κατα την εξωσωματική βοηθάει πολύ!!!αντε να δουμε τί αλλο θα φάμε και θα κάνουμε.............................
Παλιά 16-03-13, 22:12   #2019
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..!!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ....ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??????????
ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΚΤΟΡΑΚΟΣ ΣΟΥ..??? ΦΙΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...!!!!!!!!
Ανιτάκι σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πετύχει το γουτσου γουτσου και να μην αναγκαστείς πάλι να δεις τα μούτρα κανενός γιατρού πέρα από τον μαιευτήρα σου...Αν πάλι αναγκαστείς να τα δεις τα μούτρα τους θεωρώ ότι οι βιταμίνες μόνο καλό μπορούν να σου κάνουν.
Ο Εκτοράκος πάει μια χαρά, είστε και ομοιοπαθείς τώρα, έχετε και οι δύο πληγωμένο ποδαράκι...

Mimitra αν δεν μπεις και αυριο θα σου στείλω μνμ στο κινητό.Η Ανίτα είναι εδώ και εσύ ακόμα να δωσεις παρων, ελπίζω να είναι όλα καλά...

Παλιά 16-03-13, 22:51   #2020
leuta

Το avatar του χρήστη leuta

Προεπιλογή

ΑΝΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! Οι εξετασεις που σας ειπε πολυ σωστες!και γω δεν κανω παχυ ενδομητριο.,α προσπαθησετε και μονοι σας! Ποτε δεν ξερεις!

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

Ο χρήστης leuta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 22:59   #2021
leuta

Το avatar του χρήστη leuta

Προεπιλογή

ΝΑΣΤΑΖΙΑ οι βιταμινες που λες τις εχω ψαξει και γω, πρεπει να ναι καλες. Εμεις ξεκινησαμε απο χθες μονο 4 εβιολ ο καθενας αλλα επειδη στον αντρα κανει καλο και η καρνιτινη και ο ψευδαργυρος λεω να παρουμε και απο αυτες τις βιταμινες. Να συνεχισουμε ομως και εξτρα εβιολ? Παρολο που με την βιταμινη ε λενε δε γινεται υπερβιταμινωση, απλα δεν κανει στην εγκυμοσυνη, γιατι παιρνετε και εξτρα εβιολ?

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

Ο χρήστης leuta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-03-13, 23:08   #2022
Nastazia11

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο leuta Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΑΣΤΑΖΙΑ οι βιταμινες που λες τις εχω ψαξει και γω, πρεπει να ναι καλες. Εμεις ξεκινησαμε απο χθες μονο 4 εβιολ ο καθενας αλλα επειδη στον αντρα κανει καλο και η καρνιτινη και ο ψευδαργυρος λεω να παρουμε και απο αυτες τις βιταμινες. Να συνεχισουμε ομως και εξτρα εβιολ? Παρολο που με την βιταμινη ε λενε δε γινεται υπερβιταμινωση, απλα δεν κανει στην εγκυμοσυνη, γιατι παιρνετε και εξτρα εβιολ?
Leyta, παίρνουμε έξτρα Ε γιατί εχουμε προβλημα στο σπέρμα. ακομα δεν ειμαι εγκυος οποτε μπορουμε να παίρνουμε οση θελουμε. νομιζω να τις συνεχισετε, ενταξει δεν ειμαι γιατρος αλλα δεν παθαινουμε και τιποτα απο βιταμινες!!!ο γυναικολογος μου πριν τις σπερματεγχυσεις μου ειχε δωσει Ε Solgar οτι ητανε πιο καλες απο εβιολ αλλα δεν ειδαμε ΚΑΜΙΑ διαφορά. ΟΙ conception νομιζω οτι ειναι καλες. δεν ξερω θα διξει στο επομενο σπερ/μα. Απλα οι συγκεκριμενες εχουμε πολλες βιταμινες γιατι ειναι δυσκολο να τις παιρνουμε ολες αυτες χωριστά. Ειναι και πανακριβες!!!και το filicine λενε ειναι καλο το παιρνω και αυτο κατα καιρους. Κανε και εσυ μια ερευνα σε φαρμακειο να δουμε τί θα σου προτείνουνε. Καλο βραδυ. φιλακια
Παλιά 16-03-13, 23:32   #2023
ALEX.G

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!
Παλιά 17-03-13, 03:02   #2024
mimitra

Το avatar του χρήστη mimitra

Προεπιλογή

Για να αποδειξω τι τρελη νυχτερίδα που ειμαι, η ωρα ειναι 02:54 το πρωι και εγω μπηκα για καφέ!!
Κοριτσάκια μου τι μου κανετε??
(Ποσο μου λείπει το I phone θεε μου! - αυτο το καινούργιο δε συνηθίζεται ευκολα )

Καταρχην να πω τα νεα μου:
Χαμος δυο μέρες πολύ δουλειά στο κατάστημα!
Δεν ειχα και smartphone, οπότε έζησα ενα δραμα!
Εβαλα το νεο σε λειτουργία κατα τις εννια αποψε (μόλις γύρισα απο το νοσοκομείο και μεχρι να το σεταρω, να το συνηθίσω, να κατσω λιγο με τον αντρα μου και να πέσει για νανάκια), περασε η ωρααα...

Οπότε να μαι εδω κοντα σας εστω και αργα...
Θα διαβασω οσα εχασα, μου λειψατε πολυ πολύ πολύ. ..

Ο χρήστης mimitra δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-03-13, 03:10   #2025
mimitra

Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλημεεεεεεεεερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!καλα να περασετε....ευχαριστω κοριτσια μου για τα φαρμακα μου λειπει μονο 1 600 pouregon...mimitra μου εσυ ποτε μπορεις να παρεις τα φαρμακα ξανα?
Απαντώ εστω και καθυστερημένα , συγνωμη αγαπούλα..
Θεωρητικά δεν εχω πρόβλημα για το ποτε θα παρω πάλι. .
Δεν ειχα περάσει επιτροπή εγω.
Υποτίθεται τα φάρμακα μου τα εγραψαν για προκληση ωορηξιας και ειχα χαρτι που ελεγε οτι ταχα δεν εκανα..
Και μου ειχαν πει να μην πω για εξωσωματική γιατι δε θα μου τα εδιναν.
Θεωρητικά, μπορώ να παρω και τώρα.

Παλιά 17-03-13, 03:18   #2026
mimitra

Προεπιλογή

Παράθεση:
mimitroulla μου, μας έλειψες ψες! Χαίρομαι που ήταν λόγω τεχνικών προβλημάτων που έλειπες! Μπράβο του άντρα σου που σε σκέφτεται και σε προσέχει έτσι! Το αξίζεις άλλωστε! Δεν συνειδητοποίησα για το "οπόταν"!!! Είναι όντως πολύ κυπριακό???
Φιλάκια και στις υπόλοιπες ομορφιές χχχχχχχ
Η αλήθεια ειναι οτι απο εσενα εσένα μόνο το εχω ακιύσει, ΟΠΟΤΑΝ λοιπόν, δεν εχω ιδεα!
Μπορεί να το λεμε και εδώ!

Καλά ε? Θα αλλάξω το τικεράκι μου!
Θα γραψω απο κατω:
HOW MUCH I MISS MY IPHONE!!!
ΔΥΣΚΟΛΕΎΟΜΑΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Παλιά 17-03-13, 03:21   #2027
mimitra

Προεπιλογή

Akex μου ειδα με το email το μήνυμα που μου εστειλες στο Facebook αλλά δεν έχω κατεβάσει ακομα το application του Facebook σου απαντω εδω.
Σχετικά με την ερωτηση σου η απάντηση ειναι οτι θα την παρω τηλέφωνο να τη ρωτησω.
Ξέρεις εσυ..

Παλιά 17-03-13, 03:26   #2028
mimitra

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RIKA1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε θέλω να διανοηθώ ότι διαλύεται το παρεάκι...
Αντε να πάρουμε τα πάνω μας.
ΑΝΙΤΑΚΙ είδες τι κάνει η απουσία σου?
Η πρόεδρος είναι μάλλον χωρις τεχνολογία ακόμα γι' αυτό δεν εμφανίζεται.
Η Ελλάδα μπορεί να χρεωκοπησει...
Η ευρωπαϊκή ένωση να διαλυθεί....
ΑΛΛΆ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΤΈΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

Παλιά 17-03-13, 03:28   #2029
mimitra

Προεπιλογή

roubie μου μεγια σου!!!!
Ποιο πήρες εσυ?
Εγω το Samsung galaxy αλλα δεν το βολεύομαι ακομα...

Παλιά 17-03-13, 03:34   #2030
mimitra

Προεπιλογή

ΑΝΙΤΑΚΙ καλώς όρισες πισω στο παρεάκι!
Αναστασία μου αγαπημένη ... Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κούκλα μου!
Σκέφτηκα, προκειμένου να μην σε ανησυχώ όλη την ώρα, αν έχουμε τίποτα δυσάρεστα να σε ειδοποιήσω με μήνυμα.
Κρίμα ειναι να σε ανησυχώ συνέχεια. ..
Τι κανει ο Έκτορας?
Πρέπει να είναι πολύ καλά τωρα ε?

Παλιά 17-03-13, 03:37   #2031
mimitra

Προεπιλογή

Αυτα λοιπόν. ..
Ωραία ήταν που τα είπα, έστω και μονη μου!
ΣΑΣ ΑΓΑΠΏ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
ΚΑΛΗΝΎΧΤΑ! !!!

Παλιά 17-03-13, 09:44   #2032
ALEX.G

Προεπιλογή

Καλημεεεεεεεεεεερα!!!!!!
mimitrou βλεπω χθες το εδωσες να καταλαβει μεχρι αργα!!!!!!!!!
Παλιά 17-03-13, 11:40   #2033
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Καλημέρα καλημέρα....Σήμερα είμαι πάρα πολύ χαρούμενη γιατί εχθές επέστρεψαν στο παρεάκι η mimimitrou και το Ανιτάκι, θα γίνω ακόμα πιο χαρούμενη αν στείλει ένα μνμ και το zamponekaki, η Κέλλυ και η Rodo που έχω τόσες πολλές μέρες να μάθω τα νέα τους.
Σας αγαπώ όλες πάρα παρα πολύ!!!!

Παλιά 17-03-13, 11:44   #2034
ANITAKI

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕΡΠΑΝΤΙΝΕΣ...!!!!!!!!!

ΜΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΑΚΙ....ΑΣΤΑ....ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ...!!!!!!!!

nastazia1978, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΣ......ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!
ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ.....ΕΣΥ..???????????????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..???????

RODO ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..????

ΚΕΛΛΥ
....ΘΑ ΣΕ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΣΩ....ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??????

ΖΑΜΠΟΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ..?????

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΛΑΜΠΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ..????????
ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΟ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ..??????

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..!!!!!!

DADA MOY, ME TO ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ..!!!!!!!!!!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 17-03-13, 12:16   #2035
kelly77

Περιοχή: παντου αρκεί να χει χιονι.
Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

εχω να μπω καιρο γιατι δεν εχω προλαβει γενικοτερα και με τις δουλειες και με τη μικρη στο σπιτι.

λοιπον τα νεοτερα μου ειναι τα εξης.

ο γιατρος εκανε υπερτατη μαλακια. η κυηση ειναι διδυμη αλλα το ενα δε προχωραει καλα. ο βλακας επειδη με ξεπεταξε το προηγουμενο σαββατο εβλεπε το κακο εμβρυακι που δε προχωραγε. πηγα προχτες παρασκευη η χοριακη μου ειναι 3,500 και ευτυχως με ειδε ενας αλλος γυναικολογος του κεντρου οχι το μεγαλο αφεντικο και αφου με ξεψαχνισε κανα 20λεπτο ειδε και το ''μεγαλο '' σακο οπου μου εξηγησε οτι υπαρχει λεει λεκιθικος ασκος καθος και στοιχεια μεσα δηλαδη εμβρυο ειμαι 6 βδομαδων και 3 ημερων και μου ειπε πρωτα ο θεος να παω τη τεταρτη να ακουσουμε καρδια.

δεν ειναι το τελειο σουπερ εμβρυο αλλα φενεται οτι παλευει μεχρι τωρα μου ειπε καλα. να μη το καταδικαζω και θα πηγαινουμε βημα βημα.

αυτα. κοριτσια εχω να σας πω το εξης τα μεγαλα αφεντικα εινι οκ για να κανουνε την αρχικη δουλεια. να περνετε παντα παντα παντα δυο γνωμες και τρεις.

και μενα ο μαστρο...... ειναι τελειος να παινρει εμβρυα και να κανει εμφυτευσεις αυτη ειναι δουλεια του. που σκατα να προλαβαινει να τα κανει ολα και υπερυχους κλπ κλπ. λογικο ηταν να κανει πατατα.... πατατα που εμενα μου εκοψε τη ζωη μια βδομαδα.

αυτα τα νεα μου. παω γιατι σημερα ψηνω μπριζολες στα καρβουνα. σας φιλω.
Παλιά 17-03-13, 12:19   #2036
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕΡΠΑΝΤΙΝΕΣ...!!!!!!!!!

ΜΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΑΚΙ....ΑΣΤΑ....ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ...!!!!!!!!

nastazia1978, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΣ......ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!
ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ.....ΕΣΥ..???????????????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..???????

RODO ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..????

ΚΕΛΛΥ
....ΘΑ ΣΕ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΣΩ....ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??????

ΖΑΜΠΟΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ..?????

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΛΑΜΠΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ..????????
ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΟ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ..??????

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..!!!!!!

DADA MOY, ME TO ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ..!!!!!!!!!!
Αχ βρε Ανιτάκι που έχεις πάντα να πεις μια καλη κουβέντα για κάθε μια ξεχωριστά, πως είναι δυνατόν να μην σε αγαπώ?????
ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Παλιά 17-03-13, 12:27   #2037
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kelly77 Εμφάνιση μηνυμάτων

εχω να μπω καιρο γιατι δεν εχω προλαβει γενικοτερα και με τις δουλειες και με τη μικρη στο σπιτι.

ο γιατρος εκανε υπερτατη μαλακια. η κυηση ειναι διδυμη αλλα το ενα δε προχωραει καλα. ο βλακας επειδη με ξεπεταξε το προηγουμενο σαββατο εβλεπε το κακο εμβρυακι που δε προχωραγε. πηγα προχτες παρασκευη η χοριακη μου ειναι 3,500 και ευτυχως με ειδε ενας αλλος γυναικολογος του κεντρου οχι το μεγαλο αφεντικο και αφου με ξεψαχνισε κανα 20λεπτο ειδε και το ''μεγαλο '' σακο οπου μου εξηγησε οτι υπαρχει λεει λεκιθικος ασκος καθος και στοιχεια μεσα δηλαδη εμβρυο ειμαι 6 βδομαδων και 3 ημερων και μου ειπε πρωτα ο θεος να παω τη τεταρτη να ακουσουμε καρδια.

δεν ειναι το τελειο σουπερ εμβρυο αλλα φενεται οτι παλευει μεχρι τωρα μου ειπε καλα. να μη το καταδικαζω και θα πηγαινουμε βημα βημα.

αυτα. κοριτσια εχω να σας πω το εξης τα μεγαλα αφεντικα εινι οκ για να κανουνε την αρχικη δουλεια. να περνετε παντα παντα παντα δυο γνωμες και τρεις.

και μενα ο μαστρο...... ειναι τελειος να παινρει εμβρυα και να κανει εμφυτευσεις αυτη ειναι δουλεια του. που σκατα να προλαβαινει να τα κανει ολα και υπερυχους κλπ κλπ. λογικο ηταν να κανει πατατα.... πατατα που εμενα μου εκοψε τη ζωη μια βδομαδα.

Κελλάκι μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά?Θα βάλω τα κλάματα...Τι αγώνας είναι αυτός που έχεις κάνει ρε κορίτσι μου?Λοιπόν από σενα έχω καταλήξει ότι αν είναι να κάτσει το έμβρυο θα κάτσει, όυτε ξάπλα ούτε χαλάρωμα ούτε τίποτα, όλη την ώρα είσαι στη τσίτα και το εμβρυάκι εκεί, ακούνητο και ακλόνητο....Φτου φτου φτου κοπελάρα μου να μην σε ματιάσω...
Στείλε μια μπριζόλα δικιά σου και σου στέλνω και γω μία από αυτές που θα ψήσω καθώς και από ένα ποτηράκι κρασί ίσα ίσα να βρέξουμε τα χείλη μας για να τσουγκρίσουμε για το καλό....

Παλιά 17-03-13, 12:40   #2038
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αχ βρε Ανιτάκι που έχεις πάντα να πεις μια καλη κουβέντα για κάθε μια ξεχωριστά, πως είναι δυνατόν να μην σε αγαπώ?????
ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....!!!!!!!!!!!

Παλιά 17-03-13, 12:43   #2039
ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kelly77 Εμφάνιση μηνυμάτων

ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.......ΑΥΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑΤΑΛΑΚΙ...!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΑ....ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ....ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΑ..!!!!!!!!!!!!

Παλιά 17-03-13, 12:52   #2040
ANITAKI

Προεπιλογή

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ.....ΜΟΥ ΨΗΝΕΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΦΑΜΕ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!

Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές