the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !!

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 13-09-13, 02:46   #42961
roubies

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο morfakiax Εμφάνιση μηνυμάτων
αν το αποτέλεσμα...είναι να έχω εγω μωρό....δεν με ενδιαφέρει
Δεν σκέφτονται όλες οι γυναίκες έτσι όμως,οπότε λογικό είναι να ταιριάζει σε κάθε μια κάποιος άλλος!!!
Θα μπορούσε κάποια να σκεφτεί ότι και με έναν άλλο θα αποκτήσει μωρό,αλλά θα έχει και την προσωπική επαφή που θέλει μαζί του.
Ο χρήστης roubies δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 02:46   #42962
morfakiax

Το avatar του χρήστη morfakiax

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο roubies Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το κοίταξα αναλυτικά γιατί έχω την παρέα σας.Κάποια στιγμή με ησυχία θα το δοκιμάσω.Λες να τα καταφέρω????
Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ.....δεν ξέρω..........μπορεί.....ναι....μπορεί ...όχι...
Ο χρήστης morfakiax δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 02:49   #42963
roubies

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο morfakiax Εμφάνιση μηνυμάτων
Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ.....δεν ξέρω..........μπορεί.....ναι....μπορεί ...όχι...
Άστα είμαι ντουγάνι σε αυτά.
Παλιά 13-09-13, 02:52   #42964
roubies

Προεπιλογή

Κοριτσάκια μου σας καληνυχτώ και εγώ.
Φιλάκια πολλά και όνειρα γλυκά!!!
Παλιά 13-09-13, 02:57   #42965
morfakiax

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο roubies Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοριτσάκια μου σας καληνυχτώ και εγώ.
Φιλάκια πολλά και όνειρα γλυκά!!!
καληνύχτα κοριτσάκι μου....καλή ξεκούραση......
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 13-09-13, 02:58   #42966
Cacao

Το avatar του χρήστη Cacao

Προεπιλογή

Καληνυχτα Dada!!
Σ ευχαριστω Roubies!
Μορφουλα προφανως τις εχει σταντ μπαι.Δε νομιζω να καταψυχει.Το θεμα ειναι κατα ποσο δινουν νομιμα αυτες.Οσον αφορα το ποσες φορες δινουν δλδ.

Ο χρήστης Cacao δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 13-09-13, 02:59   #42967
Cacao

Προεπιλογή

Καληνυχτα κοριτσια.Παω να δω tv

Παλιά 13-09-13, 03:04   #42968
Cacao

Προεπιλογή

Α επιισης τωρα που το θυμηθηκα μιας και το λεγαμε προσωπικα θα προτιμουσα να παρω απο δοτρια που δινει σε ξενες οπως εκει που σου ειπα.Λιγοτερες πιθανοτητεςνα πετυχεις αλλο παιδι της δοτριας εδω...οχι και σιγουρο βεβαια.Καληνυχτα Μορφουλα!!!

Παλιά 13-09-13, 03:09   #42969
morfakiax

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cacao Εμφάνιση μηνυμάτων
Α επιισης τωρα που το θυμηθηκα μιας και το λεγαμε προσωπικα θα προτιμουσα να παρω απο δοτρια που δινει σε ξενες οπως εκει που σου ειπα.Λιγοτερες πιθανοτητεςνα πετυχεις αλλο παιδι της δοτριας εδω...οχι και σιγουρο βεβαια.Καληνυχτα Μορφουλα!!!
θα το συζητήσουμε άλλη φορά που θα είναι καλά τα μυαλά μου.......καληνύχτα...ροζαλίντα....
Παλιά 13-09-13, 09:45   #42970
marthapappa

Περιοχή: serres
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο leuta Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως κοριτσια δε θελω ουτε καλα λογια να μου πουνε ουτε οτι θα κανω παιδι...
Θελω να κατσουν 5 μαμημενα λεπτα της ωρας...να σκεφτουμε την ιδιαιτερη περιπτωση μου, να ξεφυγουν απο τα φαρμακα που παιρνουν μιζα (γιατι ετσι γινεται και το ξερω εκ των εσω...) και να σκεφτουν τι θα εκανε καλο σε μενα, που εχω το περιεργο ενδομητριο και τις περιεργες ωοηθηκες...Να δουνε τι δεν εκαναν οι αλλοι και να το κανουν αυτο. Οχι να αναλυουμε τα γνωστα και να μου πασαρουν ενα απο τα γνωστα 1-2 πρωτοκολλα που το πιο πιθανο να μη μου κανει....αλλα κανει σε αυτους γιατο το ξερουν καλα και παιρνουν μιζες...
καπως ετσι ειναι ολα τα κεντρα εξωσωματικης μας βλεπουν ως πατε χρηματων.δεν τους ενδιαφερει αν μεινουμε ή όχι έγκυες.ημουν ενα βήμα πριν την εξωσωματικη.απλα σταθηκα τυχερη γιατι τον τελευταιο χρονο(και κατι παραπανω) βρεθηκε στο δρομο μου ενας ιατρος ο οποιος μου ειχε πει ολα τα κεντρα εχουν τις επιτυχιες τους κ τις αποτυχίες τους.απλα μου υποσχεθηκε οτι θα κανει οτι ειναι δυνατον να μεινω φυσιολογικα οποια εξεταση θεραπεια πριν φτασω στην εξωσωματικη!πραγματι μετα απο 4 χρονια προσπαθειων κ πριν το γαμο κανα δυο χρονια (όμως αυτα δεν τα υπολογιζω) κ χωρις αποτελεσμα επιτελους τον Απρίλιο εδαμε φως ειμαι 27 εβδοαμδες κ περιμενω τα δυο αγορακια μου.τωρα εχουμε προβλημα με τον τραχηλο ειμαι ξαπλα με μια σακουλα φαρμακα κ εξετασεις. χθες ηρθε σπιτι ο ανθρωπος μου εκανε υπερηχο καλυτερα απο την προηγουμενη φορα.με εχει σε στενη παρακολουθηση τουλαχιστον να φτασουμε 32 εβδομαδες μου ειπε αυτο εχει σαν πρωτο στοχο.
σας εχει μιλησει κανει για εμβρυοτοξικοτητα?αυτο ειχα εγω.για την <<καλη μου τυχη>> τα φαρμακα εχουν ελλειψη τα ψαχναμε ποσο καιρο απο εξωτερικο τα παραγγειλε.
οσο για τα κεντρα εξωσωματικης οταν ειχε γινει ο ντορος με το ιακεντρο ειχε βγαλει μια εκπομπη ο τριανταφυλλοπουλος στο zougla.gr για το παρτι που γινεται στα κεντρα ειχα σοκαριστει ποσο παιζουν με τον πονο μας.
Ο χρήστης marthapappa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 10:08   #42971
marathn

Το avatar του χρήστη marathn

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
Το ξενυχτήσατε πάλι χθές ε???
Μόρφω μου χάρηκα που σε ξαναδιάβασα-πάλι ζωηρή και
με χιούμορ. Οσο για τη μνήμη-βάλε με και μένα στο κλαμπ
του Αλτζχαιμερ. Αν δεν γράψω τί πρέπει να κανω ή να βάλω
ειδοποιήση στο κουνητό πάει.. Γεράματα γαμ..ο
Dada μου τί σου είπε ο Μπαθ για τις εξετάσεις?
Μεγάλη διαφορά η Fsh . Πώς ανέβηκε τόσο?
Ζεττακι περαστικά κουκλάκι μου!!!
Δικιο έχεις να θες να πλακώσεις τον γιατρό.
Καλά τί ραντεβού είναι μετά από 1 μιση ώρα ...Με νευριάζει και μένα
να περιμένω τόσο-άντε το πολύ 20 λεπτά όχι και τόσο.
Εσύ πότε με το καλό? Δεν θυμάμαι -είπαμε αλτζχαίμερ..
Ρικάκι μου καλώς να έρθεις! Θα βρεθούμε οπωσδήποτε!!
Cacao τρελόπαιδο με έχεις κολάσει με τα γλυκά και προσπαθώ να χάσω κανά κιλό. Με το καλό κοριτσάκι μου και εσύ να αρχίσεις. Έρχεται το σοκολατόπαιδο...
Σου στέλνω π.μ. με τα στοιχεία του ουρολόγου που πήγαμε εμείς και είμαστε ευχαριστημένοι.
Ρηνάκι μου όλα τέλεια!!! Ολα θα πάνε κατ' ευχήν διότι έχεις πολύ καλή ψυχολογία!! Ετσι δυνατά και αισιόδοξα!!!!
Ανιτακι μου γλυκό ζουζούνι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου εύχομαι!!!!
Δυστυχώς εγώ φάρμακα δεν έχω να σε εξυπηρετήσω. Ελπίζω να δώ όταν θα έρθεις στην Αθήνα.
Εφη τί είπαμε?? Ψύχραιμα.. θα σε πάρω και τηλ να τα πούμε.
Λαμπρινούλα μου τελικά πάς αρχες Οκτώβρη. Δεν πειράζει ότι καλύτερο για το μικρό. Μακάρι αγάπη μου να επαληθευτεί ο γιατρός, από το στόμα του και στου Θεού το αυτί....

Φιλάκια πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια...
Ο χρήστης marathn δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 11:12   #42972
Dada75

Το avatar του χρήστη Dada75

Προεπιλογή

Kalhmera kores !!!!

Milisa tora me ton giatro kai tou eipa proforika. Tha paw tin Detera na tis dei oles apo konta kai na doume ti protokolo tha kanoume.
Na kano kai enan iperixo.

Filakiaaaaa ....
Παλιά 13-09-13, 11:21   #42973
labrinipo

Προεπιλογή

Καλημερα ομορφες! Παλι δεν μου κολλαγε υπνος χθες ζήτημα να κοιμήθηκα 3 ωρες μια με κλωτσουσε μια δίψαγα μια σκεφτόμουν περασε η νύχτα αυτο το λίγο πριν την γεννα τελικα ειναι πολυ δύσκολο, αμαν ολο αγχος θα εχουμε εμεις αγχος να μεινουμε αγχος να γεννήσουμε.
Εφακι μου γλυκο συμφωνο με την Ναντια εχεις περασει πολλα και εισαι λίγο αρνητικη ψαξε δες και οταν νιώσεις ετοιμη προχωρας εγω παντως πιστευω οτι υπάρχουν και καλα κεντρα εγω ειδικα το δευτερο παιδι δεν θα το ειχα αν δεν ήμουν εκει που ειμαι απλα θελει λίγο ψαξιμο και εμπιστοσύνη.
Μορφουλα μου αναρρωσες γρήγορα ε? αντε ολα καλα απο δω και περα.
Dada περιμενω νεα την Δευτερα απο τις εξετασειες γιατι ανεβηκε η FSH? μηπως ειναι τυχαιο να την ξανακάνεις?
Zettaki περαστικα με το δοντι υπομονη, πολλα φιλια
Καλημερα!!!
Παλιά 13-09-13, 11:23   #42974
ANASTASIA1976

Το avatar του χρήστη ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Καλημέρα κορίτσια....
Διάβασα όλα τα αυτά που γράψατε και έχω άποψη...θα την πω...

Εφάκι κοριτσάκι μου θα συμφωνήσω με όσα σου είπε η Νάντια στο τελευταίο μνμ που σου έστειλε...τα πράγματα πρέπει να τα δεις λίγο διαφορετικά...δεν είμαστε γιατροί και ας έχουμε φτιάξει ένα καλό ιστορικό...δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μόνη σου μας είπες αν βλέπουμε κάτι να σου το λέμε...
Και εγώ όταν πήγα στον Μαντούδη του είπα εγώ θα κάνω φυσικούς και τέλος και αυτός μου είπε "εσύ πες ότι θες αλλά διέγερση θα κάνεις"...αυτοί χρησιμοποιούν 4 πρωτόκολλα.
1 Μακρυ
2 Βραχυ
3 τροποποιημένο φυσικο
4 Απόλυτα φυσικό
Δίνουν 1 από αυτά σε κάθε κοπέλα ανάλογα με το τι νομίζουν ότι θα τους ταιριάξει...
Οσο για τα φάρμακα της εξω...ναι παίρνουν μίζες σου λέω εγώ...δεν υπάρχει όμως κακό η καλό φάρμακο...λίγο ως πολύ όλα την ίδια δουλειά κάνουν..
Στην προσπάθεια μου τον Νοεμβρη έκανα 400 μονάδες puregon και έκανα 7 ωάρια το 1 ήταν κυστικό....τον φλεβάρη έκανα ακριβώς την ίδια θεραπεία με το ιδιο φάρμακο και έκανα 3 εκ των οποίων το 1 μόνο ήταν ώριμο...Αρα καταλήγουμε ότι ο ένας κύκλος ήταν καλός και ο άλλος κακός...
Θα ανταλλάξουμε και άλλες απόψεις στην πορεία..το μόνο που θέλω να σου πω όμως για την ώρα είναι ότι θα πρέπει να εμπιστευθείς...δεν γίνεται να κάνεις ραντεβού με όλους τους γιατρούς που υπάρχουν...και λίγο ως πολύ έτσι δουλεύουν όλοι...δεν υπάρχει περίπτωση να πας σε κέντρο εξωσωματικής και να νιώσεις απόλυτα ασφαλής και άνετα..
Κάνε 2-3 ραντεβού ακόμα και βλέπεις...
Αυτά από εμένα για σένα και πάντα με αγάπη...

Dadaki μην αγχώνεσαι για τις ορμονικές....αυτές από κύκλο σε κύκλο αλλάζουν...όταν μιλήσεις με τον γιατρό σου ενημέρωσε μας....αν και είμαι σίγουρη ότι θα σε χαλαρώσει ο δικός σου...

Και κάτι ακόμα και εγώ για τον γιατρό μου έχω και δευτερες σκέψεις είμαι 60% σίγουρη μαζί του...όμως έχω αποφασίσει να τον εμπιστευθώ στο 100%
ΑΥΤΑ.

Ο χρήστης ANASTASIA1976 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 11:23   #42975
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο labrinipo Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα ομορφες! Παλι δεν μου κολλαγε υπνος χθες ζήτημα να κοιμήθηκα 3 ωρες μια με κλωτσουσε μια δίψαγα μια σκεφτόμουν περασε η νύχτα αυτο το λίγο πριν την γεννα τελικα ειναι πολυ δύσκολο, αμαν ολο αγχος θα εχουμε εμεις αγχος να μεινουμε αγχος να γεννήσουμε.
Εφακι μου γλυκο συμφωνο με την Ναντια εχεις περασει πολλα και εισαι λίγο αρνητικη ψαξε δες και οταν νιώσεις ετοιμη προχωρας εγω παντως πιστευω οτι υπάρχουν και καλα κεντρα εγω ειδικα το δευτερο παιδι δεν θα το ειχα αν δεν ήμουν εκει που ειμαι απλα θελει λίγο ψαξιμο και εμπιστοσύνη.
Dada περιμενω νεα την Δευτερα απο τις εξετασειες γιατι ανεβηκε η FSH? μηπως ειναι τυχαιο να την ξανακάνεις?
Καλημερα!!!
Kalhmera koukla ...

Pos eiste esu kai o gios sou ?

Den ksero telika ti egine. Mpori na ftene ta antisiliptika. Tha to doume tin Deutera. Autos htan xalaros.
Παλιά 13-09-13, 11:26   #42976
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Dada75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Kalhmera kores !!!!

Milisa tora me ton giatro kai tou eipa proforika. Tha paw tin Detera na tis dei oles apo konta kai na doume ti protokolo tha kanoume.
Na kano kai enan iperixo.

Filakiaaaaa ....
Δεν είπε τίποτα άλλο???Θα λυσσάξουμε πες του μέχρι την Δευτέρα...

Καλημέρα μωρό μου..

Παλιά 13-09-13, 11:27   #42977
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marathn Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
Το ξενυχτήσατε πάλι χθές ε???
Μόρφω μου χάρηκα που σε ξαναδιάβασα-πάλι ζωηρή και
με χιούμορ. Οσο για τη μνήμη-βάλε με και μένα στο κλαμπ
του Αλτζχαιμερ. Αν δεν γράψω τί πρέπει να κανω ή να βάλω
ειδοποιήση στο κουνητό πάει.. Γεράματα γαμ..ο
Dada μου τί σου είπε ο Μπαθ για τις εξετάσεις?
Μεγάλη διαφορά η Fsh . Πώς ανέβηκε τόσο?
Ζεττακι περαστικά κουκλάκι μου!!!
Δικιο έχεις να θες να πλακώσεις τον γιατρό.
Καλά τί ραντεβού είναι μετά από 1 μιση ώρα ...Με νευριάζει και μένα
να περιμένω τόσο-άντε το πολύ 20 λεπτά όχι και τόσο.
Εσύ πότε με το καλό? Δεν θυμάμαι -είπαμε αλτζχαίμερ..
Ρικάκι μου καλώς να έρθεις! Θα βρεθούμε οπωσδήποτε!!
Cacao τρελόπαιδο με έχεις κολάσει με τα γλυκά και προσπαθώ να χάσω κανά κιλό. Με το καλό κοριτσάκι μου και εσύ να αρχίσεις. Έρχεται το σοκολατόπαιδο...
Σου στέλνω π.μ. με τα στοιχεία του ουρολόγου που πήγαμε εμείς και είμαστε ευχαριστημένοι.
Ρηνάκι μου όλα τέλεια!!! Ολα θα πάνε κατ' ευχήν διότι έχεις πολύ καλή ψυχολογία!! Ετσι δυνατά και αισιόδοξα!!!!
Ανιτακι μου γλυκό ζουζούνι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου εύχομαι!!!!
Δυστυχώς εγώ φάρμακα δεν έχω να σε εξυπηρετήσω. Ελπίζω να δώ όταν θα έρθεις στην Αθήνα.
Εφη τί είπαμε?? Ψύχραιμα.. θα σε πάρω και τηλ να τα πούμε.
Λαμπρινούλα μου τελικά πάς αρχες Οκτώβρη. Δεν πειράζει ότι καλύτερο για το μικρό. Μακάρι αγάπη μου να επαληθευτεί ο γιατρός, από το στόμα του και στου Θεού το αυτί....

Φιλάκια πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια...
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο labrinipo Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα!!!
Καλημέρα κοριτσάρες μου....
Λαμπρινούλα κοντεύεις μωρό μου γι'αυτό αγχώνεσαι...

Παλιά 13-09-13, 11:27   #42978
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANASTASIA1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα κορίτσια....
Διάβασα όλα τα αυτά που γράψατε και έχω άποψη...θα την πω...

Εφάκι κοριτσάκι μου θα συμφωνήσω με όσα σου είπε η Νάντια στο τελευταίο μνμ που σου έστειλε...τα πράγματα πρέπει να τα δεις λίγο διαφορετικά...δεν είμαστε γιατροί και ας έχουμε φτιάξει ένα καλό ιστορικό...δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μόνη σου μας είπες αν βλέπουμε κάτι να σου το λέμε...
Και εγώ όταν πήγα στον Μαντούδη του είπα εγώ θα κάνω φυσικούς και τέλος και αυτός μου είπε "εσύ πες ότι θες αλλά διέγερση θα κάνεις"...αυτοί χρησιμοποιούν 4 πρωτόκολλα.
1 Μακρυ
2 Βραχυ
3 τροποποιημένο φυσικο
4 Απόλυτα φυσικό
Δίνουν 1 από αυτά σε κάθε κοπέλα ανάλογα με το τι νομίζουν ότι θα τους ταιριάξει...
Οσο για τα φάρμακα της εξω...ναι παίρνουν μίζες σου λέω εγώ...δεν υπάρχει όμως κακό η καλό φάρμακο...λίγο ως πολύ όλα την ίδια δουλειά κάνουν..
Στην προσπάθεια μου τον Νοεμβρη έκανα 400 μονάδες puregon και έκανα 7 ωάρια το 1 ήταν κυστικό....τον φλεβάρη έκανα ακριβώς την ίδια θεραπεία με το ιδιο φάρμακο και έκανα 3 εκ των οποίων το 1 μόνο ήταν ώριμο...Αρα καταλήγουμε ότι ο ένας κύκλος ήταν καλός και ο άλλος κακός...
Θα ανταλλάξουμε και άλλες απόψεις στην πορεία..το μόνο που θέλω να σου πω όμως για την ώρα είναι ότι θα πρέπει να εμπιστευθείς...δεν γίνεται να κάνεις ραντεβού με όλους τους γιατρούς που υπάρχουν...και λίγο ως πολύ έτσι δουλεύουν όλοι...δεν υπάρχει περίπτωση να πας σε κέντρο εξωσωματικής και να νιώσεις απόλυτα ασφαλής και άνετα..
Κάνε 2-3 ραντεβού ακόμα και βλέπεις...
Αυτά από εμένα για σένα και πάντα με αγάπη...

Dadaki μην αγχώνεσαι για τις ορμονικές....αυτές από κύκλο σε κύκλο αλλάζουν...όταν μιλήσεις με τον γιατρό σου ενημέρωσε μας....αν και είμαι σίγουρη ότι θα σε χαλαρώσει ο δικός σου...

Και κάτι ακόμα και εγώ για τον γιατρό μου έχω και δευτερες σκέψεις είμαι 60% σίγουρη μαζί του...όμως έχω αποφασίσει να τον εμπιστευθώ στο 100%
ΑΥΤΑ.
Kalhmera omorfh ...

Otan ekana to dekemvri hmoun 2 hmera periodou, tora ta ekana stin 3. Den nomizo oti exei kai poli simasia ala lew. Me isixase autos.
Mou lei ela tin Deutera na ta dw apo konta kai na se dw kai olas !!! Axxx autos o giatros ...
Παλιά 13-09-13, 11:27   #42979
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Kalhmera koukla ...

Pos eiste esu kai o gios sou ?

Den ksero telika ti egine. Mpori na ftene ta antisiliptika. Tha to doume tin Deutera. Autos htan xalaros.
το ξέρα....

Παλιά 13-09-13, 11:28   #42980
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Kalhmera omorfh ...

Otan ekana to dekemvri hmoun 2 hmera periodou, tora ta ekana stin 3. Den nomizo oti exei kai poli simasia ala lew. Me isixase autos.
Mou lei ela tin Deutera na ta dw apo konta kai na se dw kai olas !!! Axxx autos o giatros ...
Σε έχει του χεριού του...έρωτας είναι αυτός...

Παλιά 13-09-13, 11:36   #42981
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
Σε έχει του χεριού του...έρωτας είναι αυτός...
E nai !!!!

Den me niazei tipota. Pia FSH !!!! Xaxaxaxaxa
Παλιά 13-09-13, 11:39   #42982
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
E nai !!!!

Den me niazei tipota. Pia FSH !!!! Xaxaxaxaxa
Σιγά μη μας κωλώσει η FSH????Εδώ έχουμε γιατρό λέμεεεεε...χιχιχιχιχι
Μπήκα και το βράδυ στο fb να σε ρωτήσω αλλά είχες αποσυνδεθεί....
Μη χάνεσαι μωρό μου...μας λείπεις...

Παλιά 13-09-13, 11:44   #42983
labrinipo

Προεπιλογή

Dadaki μου καλα ειναι ο γιος μου δοξα το θεο κλωτσαει μαλλον θελει να βγει μου ειπε κι ο γιατρος να ειμαι οσο το δυνατον πιο χαλαρη και ξεκουραστη γιατι εχει παρει θεση. Κι εγω νομίζω οτι ισως ειναι τα αντισυλλιπτικα ίσως η μερα αλλα οτι κι αν ειναι φτιαχνει.
Αναστασια μου μαλλον αγχωνομαι οσο πλησιαζει ο καιρος αν και προσπαθω να το παιξω χαλαρη ΑΑΑ!!! δεν σας ειπα εχασα και 1,5κιλο αφου ο Αρκ μου λεει οταν γεννήσεις θα εισαι πιο αδύνατη απο πριν μεινεις εγκυος ειμαι στα + 12 τι καλα. Καλα τα λες για τους γιατρους αλλα εσυ δεν την γλιτωνεις θα εισαι σύντομα εγκυουλα χι χι θα γενναω εγω θα μενεις εσυ εγκυος!
Φιλια πολλα
Πηνελοπη που εισαι χαθηκες? ολα καλα ε?
Παλιά 13-09-13, 12:28   #42984
leuta

Το avatar του χρήστη leuta

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Διαβασα ολες τις αποψεις σας...και εννοειται θα το ξαναπω..δε θυμωνω...τι να θυμωσω? Που ανταλλασουμε αποψεις?

Συμφωνω σε πολλα που λετε...διαφωνω σε 1...το κακο ειναι οτι πλεον ειμαι ετοιμη για την επομενη και ο λογος που δε θελω εξωτερικο ειναι οτι δε θελω να χασω αλλο ενα 6μηνο ψαχνοντας...
Σκεφτομαι να δω της Πηνελόπης και της Ντανιελας μαλλον....
Νομίζω τους καλύψαμε?

Πιστευετε για να ξαναδω γιατρους να εχω παρει τα αποτελεσματα καρυοτυπου? Αυτα ομως θα κανουν κανα μηνα....

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marthapappa Εμφάνιση μηνυμάτων
σας εχει μιλησει κανει για εμβρυοτοξικοτητα?αυτο ειχα εγω.για την <<καλη μου τυχη>> τα φαρμακα εχουν ελλειψη τα ψαχναμε ποσο καιρο απο εξωτερικο τα παραγγειλε.
Τι ειναι αυτο?

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

Ο χρήστης leuta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 13-09-13, 12:40   #42985
ANITAKI

Το avatar του χρήστη ANITAKI

Προεπιλογή

Παράθεση:

Διαβασα ολες τις αποψεις σας...και εννοειται θα το ξαναπω..δε θυμωνω...τι να θυμωσω? Που ανταλλασουμε αποψεις?

Συμφωνω σε πολλα που λετε...διαφωνω σε 1...το κακο ειναι οτι πλεον ειμαι ετοιμη για την επομενη και ο λογος που δε θελω εξωτερικο ειναι οτι δε θελω να χασω αλλο ενα 6μηνο ψαχνοντας...
Νομίζω τους καλύψαμε?

Πιστευετε για να ξαναδω γιατρους να εχω παρει τα αποτελεσματα καρυοτυπου? Αυτα ομως θα κανουν κανα μηνα....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ....ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ....
ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΣΤΡ@ΜΗΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ Η ΚΟΠΕΛΑ...!!!!!!!

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!
Ο χρήστης ANITAKI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-13, 12:40   #42986
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:

Νομίζω τους καλύψαμε?

Τι ειναι αυτο?
Καλημέρα κοριτσάκι...καταρχήν χαίρομαι που δεν με παρεξήγησες....
Πες μας σε τι διαφωνείς...
Αυτό με την εμβρυοτοξικότητα δεν το ξέρω...και δεν θέλω να το ψάξω...βαρέθηκα...

Παλιά 13-09-13, 12:41   #42987
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANITAKI Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΣΤΡ@ΜΗΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ Η ΚΟΠΕΛΑ...!!!!!!!

Καλημέρα Ανίτα...διόρθωσε το κακή...χαχαχαχαχα

Παλιά 13-09-13, 12:46   #42988
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:

Νομίζω τους καλύψαμε?

Τι ειναι αυτο?
Kalhmera !!!

Ksereis ti nomizo egw, mpori na kanw kai lathos.

Tha asxolithi mazi sou enas giatros pou den einai kai poli firma. Apo olous pou eides psifizo ton Sfakianoudi.

Des kai ton Mpath mpori na sou kanei. Tha sou ta pei ola opos einai.
Παλιά 13-09-13, 12:48   #42989
leuta

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANITAKI Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΣΤΡ@ΜΗΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ Η ΚΟΠΕΛΑ...!!!!!!!

ANNITAKI MOY θα σε παρω ομορφια μου το μεσημερακι...εννοειται δε σε ξεχασα!

Παράθεση:
Καλημέρα κοριτσάκι...καταρχήν χαίρομαι που δεν με παρεξήγησες....
Πες μας σε τι διαφωνείς...
Αυτό με την εμβρυοτοξικότητα δεν το ξέρω...και δεν θέλω να το ψάξω...βαρέθηκα...
Διαφωνω διμετρο κορμι στο οτι ειμαι δεν ετοιμη να ξεκινησω, οχι...θελω να ξεκινησω και αυριο αν γινοταν αλλα να εχω μια βαση να στηριχτω...θα δειξει...

Το κακο ειναι οτι μεχρι τωρα ημουν εγω η δυσπιστη και το μωρο ο ευκολος...στα ραντεβου δε μιλουσε καν...Τωρα το πηρε ζεστα, εχει κατανοησει και ολη τη λογικη και εχω κι αυτον που δεν πιστευει ευκολα και λογω επαγγελματος και επειδη δε θελει να παρω χαβαλε φαρμακα

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

Παλιά 13-09-13, 12:49   #42990
leuta

Προεπιλογή

Παράθεση:
Kalhmera !!!

Ksereis ti nomizo egw, mpori na kanw kai lathos.

Tha asxolithi mazi sou enas giatros pou den einai kai poli firma. Apo olous pou eides psifizo ton Sfakianoudi.

Des kai ton Mpath mpori na sou kanei. Tha sou ta pei ola opos einai.
Ο Μπαθ...δηλαδη ασχολειται ρε συ Ντανιελα????Λεω να τον δω....

Παλιά 13-09-13, 12:50   #42991
leuta

Προεπιλογή

Παλι εχω υποθερμια και πονοκεφαλο.....

Παλιά 13-09-13, 12:52   #42992
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:
ANNITAKI MOY θα σε παρω ομορφια μου το μεσημερακι...εννοειται δε σε ξεχασα!

Διαφωνω διμετρο κορμι στο οτι ειμαι δεν ετοιμη να ξεκινησω, οχι...θελω να ξεκινησω και αυριο αν γινοταν αλλα να εχω μια βαση να στηριχτω...θα δειξει...

Το κακο ειναι οτι μεχρι τωρα ημουν εγω η δυσπιστη και το μωρο ο ευκολος...στα ραντεβου δε μιλουσε καν...Τωρα το πηρε ζεστα, εχει κατανοησει και ολη τη λογικη και εχω κι αυτον που δεν πιστευει ευκολα και λογω επαγγελματος και επειδη δε θελει να παρω χαβαλε φαρμακα
Δεν ξέρω ρε φίλη...με έχεις προβληματίσει...πάντως αυτό που έλεγες για εξωτερικό μου φαίνεται ανέφικτο...εδώ ανταλλάσσουμε και 2 απόψεις ξέρουμε και κάποιες πληροφορίες για τους γιατρούς...στο εξωτερικό ποιός σου εγγυάται ότι θα βρεις καλό γιατρό???

Παλιά 13-09-13, 12:54   #42993
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ο Μπαθ...δηλαδη ασχολειται ρε συ Ντανιελα????Λεω να τον δω....
Koita me mena asxolite kai poli malista. Mpori epeidi eimai omorfh kai me goustarei !!!!! Xaxaxaxaxaxax !!!!! Leme kai kamia mamakia na perasei i ora !!!!

Sta prota 2-3 rantevou den thimotane ola ala anoige tin kartela mou kai ola ok. Tora pleon ta kserei ola apekso. Einai poli iremos kai ta lei poli orea kai sou eksigi ta panta. Egw den ta katalaveno kai ola logo glosas ala auton ton katalaveno 100%.Kai aresei para poli kai ston andra mou.

Den tha xaseis kati. Ta 15 eur tou Genesis mono na sou anoiksoun tin kartela. Autos den tha sou parei tpt.
Παλιά 13-09-13, 13:03   #42994
leuta

Προεπιλογή

Παράθεση:
Koita me mena asxolite kai poli malista. Mpori epeidi eimai omorfh kai me goustarei !!!!! Xaxaxaxaxaxax !!!!! Leme kai kamia mamakia na perasei i ora !!!!

Sta prota 2-3 rantevou den thimotane ola ala anoige tin kartela mou kai ola ok. Tora pleon ta kserei ola apekso. Einai poli iremos kai ta lei poli orea kai sou eksigi ta panta. Egw den ta katalaveno kai ola logo glosas ala auton ton katalaveno 100%.Kai aresei para poli kai ston andra mou.

Den tha xaseis kati. Ta 15 eur tou Genesis mono na sou anoiksoun tin kartela. Autos den tha sou parei tpt.

ΟΚ!

Παράθεση:
Δεν ξέρω ρε φίλη...με έχεις προβληματίσει...πάντως αυτό που έλεγες για εξωτερικό μου φαίνεται ανέφικτο...εδώ ανταλλάσσουμε και 2 απόψεις ξέρουμε και κάποιες πληροφορίες για τους γιατρούς...στο εξωτερικό ποιός σου εγγυάται ότι θα βρεις καλό γιατρό???

Μα και γω δε θελω για εξωτερικο...πολλα χρηματα και ασε που θα δυσκολευτουμε με τη γλωσσα...

Εμας μας βραχυκύκλωσε αναστασια μιου οτι ΕΝΩ ολοι ειναι σκεφτικοι με την περιπτωση μας...ολοι λενε οτι δεν εχουμε κατι σοβαρο αλλα πολλα μικρα... κανεις ΟΜΩΣ ενω μας αγχωσε γι αυτα τα πολλα μικρα δεν εδωσε ενα πλανο που να τα καλύπτει...αναλυσαμε τι ειναι ζωη τι ειναι ο ανθρωπος..τα γνωστα δηλαδη...και πασαραν ενα πρωτοκολλο χωρις ουτε οι ιδιοι να το εχουν πολυσκεφτει.Τα πρωτοκολλα ειναι 3 (ανταγωνιστων, βραχυ, μακρύ) αλλα εχουν πολλες διαφοροποιησεις και ολα τα φαρμακα δεν ειναι ιδια...
Περιεχουν αλλες ορμονες και σε αλλη αναλογια...

Σιγουρα θα κανω ενα απο τα 3 αλλα πρεπει να σκεφτει ο αλλος ποια φαρμακα και σε τι δοσεις και τι αλλα φαρμακα θα συνδυασει...
Στην 3η μου φορα που εκανα 4 αδεια μπορει να ηταν και απο ενα φαρμακαο που περιειχε LH KAI MOY βραχυκυκλωσε το συστημα...αυτο πρεπει να το δει ο αλλος...προτιμω νβα μη μου προτεινει καν πρωτοκολλο...να το σκεφτει και να μου το πει αλλη μερα...

Παλιά 13-09-13, 13:09   #42995
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:

ΟΚ!

Μα και γω δε θελω για εξωτερικο...πολλα χρηματα και ασε που θα δυσκολευτουμε με τη γλωσσα...

Εμας μας βραχυκύκλωσε αναστασια μιου οτι ΕΝΩ ολοι ειναι σκεφτικοι με την περιπτωση μας...ολοι λενε οτι δεν εχουμε κατι σοβαρο αλλα πολλα μικρα... κανεις ΟΜΩΣ ενω μας αγχωσε γι αυτα τα πολλα μικρα δεν εδωσε ενα πλανο που να τα καλύπτει...αναλυσαμε τι ειναι ζωη τι ειναι ο ανθρωπος..τα γνωστα δηλαδη...και πασαραν ενα πρωτοκολλο χωρις ουτε οι ιδιοι να το εχουν πολυσκεφτει.Τα πρωτοκολλα ειναι 3 (ανταγωνιστων, βραχυ, μακρύ) αλλα εχουν πολλες διαφοροποιησεις και ολα τα φαρμακα δεν ειναι ιδια...

Σιγουρα θα κανω ενα απο τα 3 αλλα πρεπει να σκεφτει ο αλλος ποια φαρμακα και σε τι δοσεις και τι αλλα φαρμακα θα συνδυασει...
Στην 3η μου φορα που εκανα 4 αδεια μπορει να ηταν και απο ενα φαρμακαο που περιειχε LH KAI MOY βραχυκυκλωσε το συστημα...αυτο πρεπει να το δει ο αλλος...προτιμω νβα μη μου προτεινει καν πρωτοκολλο...να το σκεφτει και να μου το πει αλλη μερα...
Vre agapoula den ginete auto pou les sto proto rantevou !!!!!

Se mena o Mpath htan sigouros oti me to makri tha vgalo para pola enoo evgala 10. Alakse farmaka, alakse protokolo kai evgala pali 9. Auta einai kai risko. Den nomizo oti mpori na ta kserei. Ta kseroun ola THEORITHIKA ala kathe organismos einai diaforetikos.
Παλιά 13-09-13, 13:11   #42996
leuta

Προεπιλογή

Παράθεση:
Vre agapoula den ginete auto pou les sto proto rantevou !!!!!

Se mena o Mpath htan sigouros oti me to makri tha vgalo para pola enoo evgala 10. Alakse farmaka, alakse protokolo kai evgala pali 9. Auta einai kai risko. Den nomizo oti mpori na ta kserei. Ta kseroun ola THEORITHIKA ala kathe organismos einai diaforetikos.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Θα δειξει Ντανιελα μου...

Εσυ δευτερα πας ε να συζητησετε???

Αντε να ξεκινας και συ απο τον αλλο μηνα σιγα σιγα!!!

Παλιά 13-09-13, 13:12   #42997
leuta

Προεπιλογή

Παω να ξαπλωσω γιατι ειμαι χαλια...θα ξαναμπω πιο μετα

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΑ ΠΜ...

Παλιά 13-09-13, 13:14   #42998
ANASTASIA1976

Προεπιλογή

Παράθεση:

ΟΚ!

Ρε μωρό γιατί το ψάχνεις τόσο πολύ αφού σου είπα ότι εγώ με τα ίδια φάρμακα στον ένα κυκλο πήγα καλά(σε παραγωγή ωαρίων ) και στον άλλο χάλια...δεν είναι μέσα στον οργανισμό μας οι γιατροί για να ξέρουν ακριβώς τι γίνεται...όσο για τα πρωτόκολλα δεν θα διαφωνήσω τώρα μαζί σου γι'αυτο...
Εννοείται που ότι θα απαιτήσεις το καλύτερο δυνατόν αλλά συνήθως οι γιατροί δεν κάνουν σεμινάριο στους ασθενείς....εμένα τουλάχιστον δεν μου έκανε κανένας...μου είπαν όλοι πάνω κάτω 5 πραγματα και από εκεί και πέρα τίποτα....να σου πω και κάτι αλλο και σε τι με ωφέλησε το να ξέρω λεπτομερώς???Σε τίποτα...
Χαλάρωσε δες ακόμα κάποιους γιατρούς και λυπάμαι που σου το λέω αλλά σιγουρη 100% δεν θα είσαι ποτέ και για κανέναν.....

Παλιά 13-09-13, 13:15   #42999
Dada75

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Θα δειξει Ντανιελα μου...

Εσυ δευτερα πας ε να συζητησετε???

Αντε να ξεκινας και συ απο τον αλλο μηνα σιγα σιγα!!!
Orea tora pou simfonisame vale ola auta kala sto mialo sou kai prospathise na ta peraseis kai ston andra sou !!! Min perimenis 100%. Vale orio 60% as poume, mas ftanei kai to 60%.

Nai tha paw tin Deutera. Mazevo xartia gia tin epitropi, pernaw 18/10 opote tha kanw me periodo noemvriou, prota o theos.
Παλιά 13-09-13, 13:17   #43000
ANITAKI

Το avatar του χρήστη ANITAKI

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ...!!!!!!!!!!!!

ΝΤΑΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ...!!!!!!!!!!!

ΝΑΝΤΙΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΕΝΟΠΟΥΡ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..!!!!!!!!!!

Παράθεση:
Καλημέρα Ανίτα...διόρθωσε το κακή...χαχαχαχαχα
ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!

ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ....ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΣΤΡ@ΜΗΝΑ.????
ΡΩΤΑΩ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ ΕΚΕΙ....ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!
Ο χρήστης ANITAKI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές