the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !!

Notices

@@@@@@@ Νέo Advertorial @@@@@@@

Με την αγορά του καροτσιού Trip από την Collection 2014
παίρνετε δωρεάν την Ομπρέλα για το καρότσι

& με την αγορά του Καθίσματος Αυτοκινήτου Marco Polo
παίρνετε δωρεάν το κάλυμμα Summer Cover για το κάθισμα!

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 24-08-10, 09:49   #4041
JENIA

Το avatar του χρήστη JENIA

Περιοχή: βοιωτια-ελλαδα
Προεπιλογή

ΕΛΙΖΑΚΙ μου γλυκο και φυσικα δεν θα δεισ διαφορα αφου σημερα αδιαθετησες το εχουμε πει οτι αμα αδιαθετεις καλητερα να μην ανεβενεις ζυγαρια χιχιχι!!
Ο χρήστης JENIA δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 09:54   #4042
TARA

Το avatar του χρήστη TARA

Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, και καλοχρονες οι εορταζουσες της παρεας!
Διακοπες τελος, ωρα να επιστρεψουμε στην καθημερινη μας πραγματικοτητα και διατροφη. Ετρωγα τα παντα, σουβλακια, πιτσες, παγωτα σχεδον σε καθημερινη βαση, το περιεργο ειναι οτι δεν πηρα γραμμαριο! Το εχω παρατηρησει ξανα αυτο μετα απο διαιτα. Υπαρχει ενα χρονικο περιθωριο που τρως οτι θελεις και δεν παιρνεις κιλα. Προφανως εχει παρει φωτια ο μεταβολισμος! Ειμαι σταθερη λοιπον στα κιλα μου και επανερχομαι στην ισορροπια της διατροφης μου.

Αρχηγε πώς πανε οι προετοιμασιες?

Ο χρήστης TARA δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 10:04   #4043
JENIA

Talking

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο TARA Εμφάνιση μηνυμάτων

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, και καλοχρονες οι εορταζουσες της παρεας!
Διακοπες τελος, ωρα να επιστρεψουμε στην καθημερινη μας πραγματικοτητα και διατροφη. Ετρωγα τα παντα, σουβλακια, πιτσες, παγωτα σχεδον σε καθημερινη βαση, το περιεργο ειναι οτι δεν πηρα γραμμαριο! Το εχω παρατηρησει ξανα αυτο μετα απο διαιτα. Υπαρχει ενα χρονικο περιθωριο που τρως οτι θελεις και δεν παιρνεις κιλα. Προφανως εχει παρει φωτια ο μεταβολισμος! Ειμαι σταθερη λοιπον στα κιλα μου και επανερχομαι στην ισορροπια της διατροφης μου.

Αρχηγε πώς πανε οι προετοιμασιες?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙ ΚΑΛΟΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ και χερομαι που δεν πηρες βαρος μπραβο !!! φιλακια
Παλιά 24-08-10, 11:13   #4044
μινουλα

Το avatar του χρήστη μινουλα

Προεπιλογή

Καλημερα σας τι κανετε κοριτσακια;;
Νυσταζω πολυ, παω για υπνο κατευθειαν, βλεπω οι πρωτες εκδρομεις επεστρεψαν, γεωργια περαασες καλα;
Δεν κοιμηθηκα σχεδον ολο το βραδυ κλεινουν τα ματακια μου, θα σας διαβασω αργοτερα!!!
Ο χρήστης μινουλα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 12:03   #4045
mpap

Το avatar του χρήστη mpap

Προεπιλογή

καλημερα γοργονακια μου

Γιωργια , Ελλη , Ταρα καλως ηρθατε!!!!!

Συγχαρητηρια που δεν βαλατε ουτε κιλο !!!!!

Ελληηηηηηηηηηηηηηηηη 69 βρε θηριο???? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ταρα μου ετσι ειναι δουλευει ο μεταβολισμος στο φουλ....τωρα θελει προσοχη όμως

Γιωργία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μη στεναχωριεσαι για τις παρασπονδιες....διακοπες ησουν βρε καλο μου...σιγα σιγα θα μπεις στους ρυθμους σου....και με το μαλακο με το διαδρομο μην πιαστεις κιολας

Ελιζακι μου καλο μου αφου αδιαθετησες πως να δειξει μειον?????.....να ξαναζυγιστεις οταν σου τελειωσει η περιοδος μετα απο 3-4 μερες που δεν θα εχεις κατακρατηση

Jeniaaaaaaaaaaaaa τρελοκοριτσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
περασατε καλα ειδα ε???....10000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ για το πρωινο σου τρεξιματακι !!!!!...δεν εχεις ιδεα ποσο καλο εκανες στο μεταβολισμο σου!!!!!!!!....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Μινουλα.....ονειρα γλυκα χαχαχαχαχχα
τι κανεις???
Ο χρήστης mpap δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 24-08-10, 12:13   #4046
JENIA

Talking

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mpap Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα γοργονακια μου

Γιωργια , Ελλη , Ταρα καλως ηρθατε!!!!!

Συγχαρητηρια που δεν βαλατε ουτε κιλο !!!!!

Ελληηηηηηηηηηηηηηηηη 69 βρε θηριο???? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ταρα μου ετσι ειναι δουλευει ο μεταβολισμος στο φουλ....τωρα θελει προσοχη όμως

Γιωργία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μη στεναχωριεσαι για τις παρασπονδιες....διακοπες ησουν βρε καλο μου...σιγα σιγα θα μπεις στους ρυθμους σου....και με το μαλακο με το διαδρομο μην πιαστεις κιολας

Ελιζακι μου καλο μου αφου αδιαθετησες πως να δειξει μειον?????.....να ξαναζυγιστεις οταν σου τελειωσει η περιοδος μετα απο 3-4 μερες που δεν θα εχεις κατακρατηση

Jeniaaaaaaaaaaaaa τρελοκοριτσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
περασατε καλα ειδα ε???....10000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ για το πρωινο σου τρεξιματακι !!!!!...δεν εχεις ιδεα ποσο καλο εκανες στο μεταβολισμο σου!!!!!!!!....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Μινουλα.....ονειρα γλυκα χαχαχαχαχχα
τι κανεις???

καλοστηνε βρε αρχηγε τι εγινε που χαθηκες που κικλοφορεις σε ποια λοιμερια χιχιχι!!! περασα καλα δεν το συζηταω λιγο στο τελος μου την εσπασε η συνηφαδα μου γιατι ειχε το παιδι της αρωστο και εμενα δεν το ειπε και αρωστησαν και τα δικα μου με 39 πυρετο της 3 τελευτεες ημερες ο καλος μου το ειχε κανει και περσι το ιδιο που ειχαμε βρεθει στο χωριο του αντρα μου . ο καλος μου εγινε φουρνος αλλα ολα καλα τωρα ευτηχως παμε καλα .
να σας πω τι εκαναν το ζουζουνια μου σημερα πηγαν στο χωραφι με τον μπαμπα κα μου κε του καναν ενα χωραφι να θελει να το ξανα σπυρει απο την αρχη το μου ελεγε ο κακομηρης τι φασολιες ξεριζοσανε τι μπεκακια βγαλανε αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα ακουτε απο μεσα και να μου λενε τι εχει κανει το καθενα αλλα το ωραιο ηταν οτι δεν το θεωρουσαν ζημια αλλα κατωρθομα χαχαχαχα!! ελειωσα σας λεω γοργονες μου !!!
Παλιά 24-08-10, 12:37   #4047
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο JENIA Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοστηνε βρε αρχηγε τι εγινε που χαθηκες που κικλοφορεις σε ποια λοιμερια χιχιχι!!! περασα καλα δεν το συζηταω λιγο στο τελος μου την εσπασε η συνηφαδα μου γιατι ειχε το παιδι της αρωστο και εμενα δεν το ειπε και αρωστησαν και τα δικα μου με 39 πυρετο της 3 τελευτεες ημερες ο καλος μου το ειχε κανει και περσι το ιδιο που ειχαμε βρεθει στο χωριο του αντρα μου . ο καλος μου εγινε φουρνος αλλα ολα καλα τωρα ευτηχως παμε καλα .
να σας πω τι εκαναν το ζουζουνια μου σημερα πηγαν στο χωραφι με τον μπαμπα κα μου κε του καναν ενα χωραφι να θελει να το ξανα σπυρει απο την αρχη το μου ελεγε ο κακομηρης τι φασολιες ξεριζοσανε τι μπεκακια βγαλανε αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα ακουτε απο μεσα και να μου λενε τι εχει κανει το καθενα αλλα το ωραιο ηταν οτι δεν το θεωρουσαν ζημια αλλα κατωρθομα χαχαχαχα!! ελειωσα σας λεω γοργονες μου !!!

ελα ρε συ!!! περαστικα στα μωρουλια!!!

χαχαχαχχαχαχαχαχα....καλοκαιρινο του το εκαναν εεεε??? χαχαχαχαχχαχα
βρε τα ζιζανια!!
Παλιά 24-08-10, 12:44   #4048
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
ελα ρε συ!!! περαστικα στα μωρουλια!!!

χαχαχαχχαχαχαχαχα....καλοκαιρινο του το εκαναν εεεε??? χαχαχαχαχχαχα
βρε τα ζιζανια!!
το καλοκαιρινο δεν λεει τιποτα αχ μπαμπουλι μου τι τραβας με τα ζουζουνια μου ααααααα!! η μικρη μπηκε και σε μια λακουβα με λασπη απο ξανθια εγινε σωκολατη χαχαχαχα!! θα ξεραθει και η λασπη μια χαρα σπα θα κανει το παιδι μου καλε απο τωρα προσεχει την επειδερμηδα της τι παιδι και αυτο!!!
Παλιά 24-08-10, 12:53   #4049
elizaa

Το avatar του χρήστη elizaa

Προεπιλογή

να μαι και γω παλι κουναμενη συναμενη χιχιχιιχι...

αρχηγε καλημερουδια...
εχεις δικαιο και εσυ και η ντινα που μου λετε οτι αφου αδιαθετισα πως να δειξει μειον αλλα μη βαρατε...ηθελα και εγω το κακομοιρο να δω τον κοπο μου να πιανει τοπο...
θα περιμενω να τελειωσει και μετα θα σας πω τα πραγματικα αποτελεσματα και το καλο που τις θελω τις παλιοζυγαριας να καταιβει αλλιως θα την κατεβασω απο τον τριτο οροφο με ασχημο τροποβουτια θα κανει στο κενο χιχιχιχιχιχιχιχι

λοιπον και ας αναλαβει καποια με το καλο οταν γυρισουν και οι τελευταιες να βρεθουμε επιτελους γιατι ολο το λεμε και ακομα να το κανουμε...

μαρακι μηπως θυμηθηκες να κοιταξεις για κανενα dvdακι για αρχαρειους για zumba μπας και αρχισω να κουνιεμαι λιγο????

φιλακια
Παλιά 24-08-10, 13:03   #4050
JENIA

Talking δειτε φατσα της κορησ μου στισ διακοπες !! ΨΩΝΙΟ !!!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 24-08-10, 13:06   #4051
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elizaa Εμφάνιση μηνυμάτων
να μαι και γω παλι κουναμενη συναμενη χιχιχιιχι...

αρχηγε καλημερουδια...
εχεις δικαιο και εσυ και η ντινα που μου λετε οτι αφου αδιαθετισα πως να δειξει μειον αλλα μη βαρατε...ηθελα και εγω το κακομοιρο να δω τον κοπο μου να πιανει τοπο...
θα περιμενω να τελειωσει και μετα θα σας πω τα πραγματικα αποτελεσματα και το καλο που τις θελω τις παλιοζυγαριας να καταιβει αλλιως θα την κατεβασω απο τον τριτο οροφο με ασχημο τροποβουτια θα κανει στο κενο χιχιχιχιχιχιχιχι

λοιπον και ας αναλαβει καποια με το καλο οταν γυρισουν και οι τελευταιες να βρεθουμε επιτελους γιατι ολο το λεμε και ακομα να το κανουμε...

μαρακι μηπως θυμηθηκες να κοιταξεις για κανενα dvdακι για αρχαρειους για zumba μπας και αρχισω να κουνιεμαι λιγο????

φιλακια
καλως τη !!!

Ψιιιττττ κοριτσακι να σου πω....και να μην ειχες αδιαθετησει τι αποτελεσματα να δεις με λιγες μερες διατροφης???....θελει το χρονο του ο οργανισμος σου και ο μεταβιολισμος σου να ''εγληματιστουν'' στις νεες συνθηκες διατροφης !!!!

εχουμε πει ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ !!!!!

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει ακομα ...σορρυ...αλλα πηζω αυτες τις μερες στη δουλεια...μην ανησυχεις ομως δεν θα το ξεχασω

ριξε μια ματια να δεις τι dvd κυκλοφορουν αυτο τον καιρο στο vita-shape-forma ,μπορει να εχουν κατι καλο

Παράθεση:
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!
ΤΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ ειναι αυτο?????????????????????????

να σου ζησει ρε συ!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυ !!! ΚΟΥΚΛΑ!!!
Παλιά 24-08-10, 13:08   #4052
viky75

Το avatar του χρήστη viky75

Προεπιλογή

Γεια σας κι από εμένα!!!
Πολύ χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά-σιγά...
Εγώ είμαι ακριβώς στα ίδια κιλά...
Πήρα 1 κιλό την πρώτη εβδομάδα στη θάλασσα και το έχασα μετά στο χωριό!!!
Πάντως πρόσεχα αρκετά, εννοείται έτρωγα ότι και οι άλλοι τα μεσημέρια απλά πρόσεχα τις ποσότητες και τους συνδυασμούς και τσάκιζα τις σαλάτες.
Από ατασταλίες έκανα λίγες, ένα παγωτάκι και ένα κομμάτι τούρτα στα γενέθλια του ανιψιού...2-3 φορές σουβλάκια...
Ο χρήστης viky75 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 13:10   #4053
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
καλως τη !!!

Ψιιιττττ κοριτσακι να σου πω....και να μην ειχες αδιαθετησει τι αποτελεσματα να δεις με λιγες μερες διατροφης???....θελει το χρονο του ο οργανισμος σου και ο μεταβιολισμος σου να ''εγληματιστουν'' στις νεες συνθηκες διατροφης !!!!

εχουμε πει ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ !!!!!

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει ακομα ...σορρυ...αλλα πηζω αυτες τις μερες στη δουλεια...μην ανησυχεις ομως δεν θα το ξεχασω

ριξε μια ματια να δεις τι dvd κυκλοφορουν αυτο τον καιρο στο vita-shape-forma ,μπορει να εχουν κατι καλο

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!
ΤΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ ειναι αυτο?????????????????????????

να σου ζησει ρε συ!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυ !!! ΚΟΥΚΛΑ!!!
να στο αφησω μια εβδομαδα και να δεισ οτι θα σου κανω δωρο μετα το γαμιλιο ταξηδι ειμαι σιγουρη . ταρζανακι ειναι η ξενια δεν ειναι αστια βαζει κατω 10 σπυρους και σε λιγο θα σου βαλω φωτ του γιου για να δεις γιατι θυριο σου μηλαω !!
Παλιά 24-08-10, 13:10   #4054
elizaa

Προεπιλογή

καλα ολα τα λεφτα η κορη σου ... και η ποζα ολο ναζι χιχιχιχιχιχι ...μου θυμησε τη δικια μου που ολο ποζαρει χιχιχιχιχι

να το χαιρεσαι το κουκλακι σου (και τα δυο φυσικα!!!!)
Παλιά 24-08-10, 13:16   #4055
JENIA

Talking γιος και κορη

ειναι καθηστος και ειναι ισα με την ξενια αμα σηκοθει της ριχνει 2 κεφαλια αλλα κοριτσια τον βαζει κατω . ενταξη αμα τα παρει και αυτος πολυ την σηκωνει με το ενα χερι δεν αστεια αληθεια ο κακομηρης κανει τρελη υπομονη μαζι της αλλα μα νευριασει καλητερα να κρηφτει η ξενια . κατα αλλα αγαπες τρελλλλλλλλλλεεεεεεεεες σαν την μαμα χαζη τελειος
Παλιά 24-08-10, 13:17   #4056
sevoula

Περιοχή: στον 1ο όροφο της πολυκατοικίας
Προεπιλογή

γειά σας κούκλες!
δεν ζυγίστηκα ακόμα, γιατί ξεχνάω, αλλά έχω να αναφέρω ότι ήμουν στυλάκι στη βάφτιση της Παναγιώτας Χυσοβαλάντου.

zenia η κόρη σου είναι άγγελος! τί νινί... για δάγκωμα! πάλι στο φαγητό το μυαλό.

παρασπονδίες έκανα, όχι πολλές. στα ρούχα μου βλέπω διαφορά. παραείναι άνετα.
δέχτηκα πολλές φιλοφρονήσεις για το σώμα μου με το στενό φόρεμα.

αχ, βρε κορίτσια, πού να τα διαβάσω όλα αυτά που γράψατε;

αρχηγέ πώς τα πας με τις ετοιμασίες; πότε με το καλό παντρεύεσαι;
Ο χρήστης sevoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 13:18   #4057
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο viky75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας κι από εμένα!!!
Πολύ χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά-σιγά...
Εγώ είμαι ακριβώς στα ίδια κιλά...
Πήρα 1 κιλό την πρώτη εβδομάδα στη θάλασσα και το έχασα μετά στο χωριό!!!
Πάντως πρόσεχα αρκετά, εννοείται έτρωγα ότι και οι άλλοι τα μεσημέρια απλά πρόσεχα τις ποσότητες και τους συνδυασμούς και τσάκιζα τις σαλάτες.
Από ατασταλίες έκανα λίγες, ένα παγωτάκι και ένα κομμάτι τούρτα στα γενέθλια του ανιψιού...2-3 φορές σουβλάκια...
καλως το κοριτσι μας!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ειπαμε οι ατασθαλιες μεσα στο προγραμα ειναι....και οταν βλεπουμε οτι χανουμε τον ελεγχο να το μαζευουμε...και εσυ αυτο εκανες και 100000 ΜΠΡΑΒΟ σου!!!!!

θυμησε μου ποσα θελεις να χασεις?
Παλιά 24-08-10, 13:18   #4058
sweet_february

Περιοχή: Αγιος Δημητριος
Προεπιλογή

Καλησπερα γοργονιτσες μου!!!
Χαιρομαι που ειστε καλα!!
Εμεις εδω.. Συνεχιζουμε και περιμενω την αυριανη με μεγαλη ανυπομονησια (για την εξορμηση στην αγορα!!)
Κι ετσι για να δειτε ποσο ζεστα το εχω παρει το θεμα, εχθες το βραδυ μου εφεραν ενα κομματι μουσακα αλλα εγω ουτε που το ακουμπησα

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!

Ο χρήστης sweet_february δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 13:21   #4059
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο sevoula Εμφάνιση μηνυμάτων
γειά σας κούκλες!
δεν ζυγίστηκα ακόμα, γιατί ξεχνάω, αλλά έχω να αναφέρω ότι ήμουν στυλάκι στη βάφτιση της Παναγιώτας Χυσοβαλάντου.

zenia η κόρη σου είναι άγγελος! τί νινί... για δάγκωμα! πάλι στο φαγητό το μυαλό.

παρασπονδίες έκανα, όχι πολλές. στα ρούχα μου βλέπω διαφορά. παραείναι άνετα.
δέχτηκα πολλές φιλοφρονήσεις για το σώμα μου με το στενό φόρεμα.

αχ, βρε κορίτσια, πού να τα διαβάσω όλα αυτά που γράψατε;

αρχηγέ πώς τα πας με τις ετοιμασίες; πότε με το καλό παντρεύεσαι;

καλως το κοριτσι μας

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ και σε σενα!!!!!.....ειδες???..οι κοποι ανταμειβονται

συνεχισε ετσι γοργονακι ...και θα δεις τα καλυτερα !!!

11/9 ....τρομοκρατικη ημερομηνια....μια που επεσαν οι διδυμοι ...,ια ππου θα πεσουμε κ εμεις

μονο φωτογραφο δεν εχω κλεισει ακομα...αλλα πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα εχουμε τελειωσει και με αυτο !
ολα τα υπολοιπα απο τις ετοιμασιες καλα....εκτος απο το θεμα πεθερικον......πφφφφφ....τεσπα....
Παλιά 24-08-10, 13:23   #4060
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Φαίη 1986 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα γοργονιτσες μου!!!
Χαιρομαι που ειστε καλα!!
Εμεις εδω.. Συνεχιζουμε και περιμενω την αυριανη με μεγαλη ανυπομονησια (για την εξορμηση στην αγορα!!)
Κι ετσι για να δειτε ποσο ζεστα το εχω παρει το θεμα, εχθες το βραδυ μου εφεραν ενα κομματι μουσακα αλλα εγω ουτε που το ακουμπησα

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!
καλημεραααααααααααα

10000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! φτου κακα ο μουσακας...και πόσο μαλλον βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με αυτες τις ''θυσίες'' που κανεις να ξερεις οτι θα σε ανταμειψει το αποτελεσμα ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ετσι
Παλιά 24-08-10, 13:25   #4061
JENIA

Talking

Παράθεση:
καλως το κοριτσι μας

11/9 ....τρομοκρατικη ημερομηνια....μια που επεσαν οι διδυμοι ...,ια ππου θα πεσουμε κ εμεις

μονο φωτογραφο δεν εχω κλεισει ακομα...αλλα πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα εχουμε τελειωσει και με αυτο !
ολα τα υπολοιπα απο τις ετοιμασιες καλα....εκτος απο το θεμα πεθερικον......πφφφφφ....τεσπα....

μην κοφτεις και πολυ φαση ειναι και θα τους περασει το κανουν ολα τα πεθερικα νομιζουν οτι ο γαμος ειναι δικος τους και θελουν αυτοι να παντρευτουν απο την αρχη ξερω τι σου λεω τα εχω περασει και με αγρια ροκ !! κανε αυτο που θεσ εσυ ηρεμη -ανετη -χαλαρη και αστους ολους τους αλλους να πανε στον μπαρμπερι χαχαχχαχα!!
Παλιά 24-08-10, 13:28   #4062
viky75

Το avatar του χρήστη viky75

Προεπιλογή

Jenia να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου! Οντως πολύ νάζι η μικρή!!!

Ελίζα το έχω πάθει αυτό που λες με την αδιαθεσία...
Μετά από μια εβδομάδα άψογη η ζυγαριά είχε δείξει +1
Μεγάλη απογοήτευση...
Κάνε υπομονή και θα ανταμειφθείς στο επόμενο ζύγισμα

Αρχηγέ από 72 κιλά είμαι πλέον 65, 5.
Ύψος 1,66
Στόχος κοντινός είναι τα 63, μακρινός τα 60
Βλέποντας και κάνοντας...
Πάντως τώρα χάνονται πολύ πιο δύσκολα απ΄ότι στην αρχή...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη viky75 : 24-08-10 στις 13:30 Αιτία: Δυσκολα χανονται, 'οχι γρήγορα...θα 'θελα χαχαχα
Ο χρήστης viky75 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 13:29   #4063
JENIA

Προεπιλογή

μια μικρη ερωτηση το τελευτεω καιρο εχω μεγαλη πτωση στα μαλια βεβαια ειναι πολυ μακρια μεχρι την μεση μου και πολλα λεω να παρω λιγο σιδερο μιας και τοσο καιρο απο θυλασμο -γεννες και λοιπα επερνα και δεν ειχα θεμα με το μαλακι μου ισα ισα μεγαλωνε σε γοργουε ρυθμους . τωρα ομως εχω το εξης θεμα να κανω πρωτα μαι εξεταση σιδηρου και μετα να παρω η να το παρω ετσι γιατι το σιδερο κανει και κακο στα νευρακια αν δεν κανω λαθος !! εε !! για πειτε τι γνωμη σας παρακαλω!!
Παλιά 24-08-10, 13:30   #4064
sevoula

Προεπιλογή

Παράθεση:
καλως το κοριτσι μας

ντεν σε πιάνω. έγινε κάτι χοντρό; το έχουν αυτό να στενοχωρούν τη νύφη παραμονές.
κι εσύ πουλάκι μου πεθερόπληκτο;
έλεος με τις κάργιες!
εγώ πιο πολύ αδυνάτισα με τις κακίες τους. βγήκε και κάτι καλό από τη στενοχώρια.
με τον αγαπούλη σου να είστε αγαπημένοι, όσο περισσότερο μπροστά τους (στα πεθερικά), μέλια όμως, τόσο καλύτερα (συνταγή γιαγιάδων μου)!!!!!!!!!
τα πεθερικά ή που θα πιάνουν το κεφάλι τους ή που θα σε λατρέψουν. έχουν συμβεί και τα δύο. τα έχω δει.
η ώρα η καλή αρχηγέ μου! σύντομα με πολλά πιτσιρίκια!γοργονάκια ήθελα να πω!
Παλιά 24-08-10, 13:31   #4065
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
[/U][/I][/B][/COLOR]

μην κοφτεις και πολυ φαση ειναι και θα τους περασει το κανουν ολα τα πεθερικα νομιζουν οτι ο γαμος ειναι δικος τους και θελουν αυτοι να παντρευτουν απο την αρχη ξερω τι σου λεω τα εχω περασει και με αγρια ροκ !! κανε αυτο που θεσ εσυ ηρεμη -ανετη -χαλαρη και αστους ολους τους αλλους να πανε στον μπαρμπερι χαχαχχαχα!!
βρε μανιτσα μου

το θεμα δεν ειναι αυτο....εχουν δημιουργησει ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα.....

ηθελαν να καλεσουν την αρτα και τα γιαννενα και επειδη ο δικος μου δεν ηθελε και τους ειπε ΟΧΙ....αυτοι ηθελαν να επιβληθουν και να περασει το δικο τους....και εχουν καλεσει κοσμο τηλεφωνικα αφου δεν τους δωσαμε προσκλητηρια....και τωρα δεν ξερουμε ποιους εχουν καλεσει και στο τραπεζι....τι θα κανουμε με το ξενοδοχειο?????????????...ποσα ατομα να πουμε???...ονοματα για τις θεσεις στα τραπεζια?????????????????

Παλιά 24-08-10, 13:34   #4066
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
μια μικρη ερωτηση το τελευτεω καιρο εχω μεγαλη πτωση στα μαλια βεβαια ειναι πολυ μακρια μεχρι την μεση μου και πολλα λεω να παρω λιγο σιδερο μιας και τοσο καιρο απο θυλασμο -γεννες και λοιπα επερνα και δεν ειχα θεμα με το μαλακι μου ισα ισα μεγαλωνε σε γοργουε ρυθμους . τωρα ομως εχω το εξης θεμα να κανω πρωτα μαι εξεταση σιδηρου και μετα να παρω η να το παρω ετσι γιατι το σιδερο κανει και κακο στα νευρακια αν δεν κανω λαθος !! εε !! για πειτε τι γνωμη σας παρακαλω!!

να πας αμεσα σε δερματολογο !!!

αυτο και μονο θα σου πω εγω !!!

να μην παρεις κατι απο μονη σου
Παλιά 24-08-10, 13:34   #4067
sevoula

Προεπιλογή

πτώση στα μαλλάκια έχω παρατηρήσει κι εγώ jenia. αλλά είχα κάνει εξετάσεις και ήταν όλα ο.κ.
βάζω ειδικά σαμπουάν από δερματολόγο, αλλά τζίφος. κρίμα τα λεφτά.

να ρωτήσω κάτι θέλω. εγώ έχω παρατηρήσει το αντίθετο σε σχέση με την περίοδο. όσο την περιμένω και ιδίως τις πρώτες ημέρες είμαι αδυνατισμένη. μετά δείχνει μαλωμένη η ζυγαριά, με καθυστέρηση. συμβαίνει σε καμία από εσάς;
Παλιά 24-08-10, 13:37   #4068
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
βρε μανιτσα μου

το θεμα δεν ειναι αυτο....εχουν δημιουργησει ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα.....

ηθελαν να καλεσουν την αρτα και τα γιαννενα και επειδη ο δικος μου δεν ηθελε και τους ειπε ΟΧΙ....αυτοι ηθελαν να επιβληθουν και να περασει το δικο τους....και εχουν καλεσει κοσμο τηλεφωνικα αφου δεν τους δωσαμε προσκλητηρια....και τωρα δεν ξερουμε ποιους εχουν καλεσει και στο τραπεζι....τι θα κανουμε με το ξενοδοχειο?????????????...ποσα ατομα να πουμε???...ονοματα για τις θεσεις στα τραπεζια?????????????????

σου εχω πει τι ηθελε η πεθερα 500 προσκλητιρια σε μαγαζι για 350 ατομα πλακα εεεεεεε!!! εγω ενα θα της ελεγα αμα αυτη κανονησει να βρε ενα αλλο μαγαζι για τον κοσμο που εχει καλεσει εγω αυτους που θελω θα ερθουν σε αυτο το μαγαζι και με αυτα τα ατομα αν θελει να γινει ρεζιλει δεν πειραζει θα κοιμηθουν στα παγκακια μια χαρα καλοκαιρι ακομα .οσο για φαγητο κατι θα κανει το εξυπνοπουλι !! εγω παντος της δικια μου της ειπα οτι αμα δεν υπαρχουν τραπεζα θα την σηκωσω για να καστει ο κοσμος ακομα και στο νυφικο τραπεζι χαχαχα!! ειμαι τσαμπουκας σε τεοια θεματα δεν σηκωνω και πολλα ευτοχως και ο αντρας μου αμα δεν τεριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε να λεγεται!!!
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 24-08-10, 13:37   #4069
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
πτώση στα μαλλάκια έχω παρατηρήσει κι εγώ jenia. αλλά είχα κάνει εξετάσεις και ήταν όλα ο.κ.

να ρωτήσω κάτι θέλω. εγώ έχω παρατηρήσει το αντίθετο σε σχέση με την περίοδο. όσο την περιμένω και ιδίως τις πρώτες ημέρες είμαι αδυνατισμένη. μετά δείχνει μαλωμένη η ζυγαριά, με καθυστέρηση. συμβαίνει σε καμία από εσάς;

ναι συμβαινει και αυτο!!!....η κατακράτηση γινεται ή πριν την περιοδο ή κατα τη διαρκεια ή μετα το περας της περιοδου....ο καθε οργανισμος λειτουργει διαφορετικα....η αδερφη μου κανει κατακρατηση στη διαρκεια της ωορρυξιας
Παλιά 24-08-10, 13:40   #4070
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:

και εγω μια απο τα ιδια χιχιχι!! αρχηγε σωστη σε βρησκω θα παω να δω την δερματολογο μου γιατι και εμενα δεν μου αρεσει και πολυ το θεμα αυτο αφου το σπιτι μου γεμιζει ολο τριχες απο τα μαλια μου . ολοι φωναζουν!!
Παλιά 24-08-10, 13:43   #4071
sevoula

Προεπιλογή

αρχηγέ μου, μια συμβουλή για να ηρεμήσεις! όλη σας τη ζωή θα αντιμετωπίσεις βλακείες και παραλογισμούς. αυτοί που τα δημιουργούν, αυτοί να τα λύσουν.
εσύ κανόνισε αυτά που μπορείς να ελέγξεις, και για τα άλλα μην ασχολείσαι, γιατί θα χάσεις το νόημα. η τελετή, το τραπέζι, λίγες ώρες είναι από την κοινή σας ζωή. τίποτα παραπάνω. απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές και όταν φουντώνεις, προσπάθησε να το δεις από χρονική απόσταση.
π.χ. ότι είσαι με την κοιλιά στο στόμα και περιμένεις από ώρα σε ώρα να γεννήσεις το γοργονάκι σου, να το αγκαλιάσεις. πώς σου φαίνονται όλα αυτά με τα πεθερικά; αστεία!!!!!!!!!!!!!!!! δεύτερα!!!!!!!!!!!
Παλιά 24-08-10, 13:49   #4072
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
αρχηγέ μου, μια συμβουλή για να ηρεμήσεις! όλη σας τη ζωή θα αντιμετωπίσεις βλακείες και παραλογισμούς. αυτοί που τα δημιουργούν, αυτοί να τα λύσουν.
εσύ κανόνισε αυτά που μπορείς να ελέγξεις, και για τα άλλα μην ασχολείσαι, γιατί θα χάσεις το νόημα. η τελετή, το τραπέζι, λίγες ώρες είναι από την κοινή σας ζωή. τίποτα παραπάνω. απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές και όταν φουντώνεις, προσπάθησε να το δεις από χρονική απόσταση.
π.χ. ότι είσαι με την κοιλιά στο στόμα και περιμένεις από ώρα σε ώρα να γεννήσεις το γοργονάκι σου, να το αγκαλιάσεις. πώς σου φαίνονται όλα αυτά με τα πεθερικά; αστεία!!!!!!!!!!!!!!!! δεύτερα!!!!!!!!!!!

σεβουλα εγω ετσι ημουνα 4 μηνων οτΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ και τους ειχα κανει συνδεση με καϊρο χαχαχαχαχα!! και να σκεφτης την δευτερη μερα του γαμου μου εκανα αμνιοπαρακεντηση για να δω αμα ο γιος μου ειναι ενταξη και τα πεθερικα ειχαν τον χαβα τους αλλα εγω να μην πω που τους ειχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 24-08-10, 13:53   #4073
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
[/COLOR][/B][/U]

σεβουλα εγω ετσι ημουνα 4 μηνων οτΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ και τους ειχα κανει συνδεση με καϊρο χαχαχαχαχα!! και να σκεφτης την δευτερη μερα του γαμου μου εκανα αμνιοπαρακεντηση για να δω αμα ο γιος μου ειναι ενταξη και τα πεθερικα ειχαν τον χαβα τους αλλα εγω να μην πω που τους ειχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση:

εχετε δίκιο δεν λεω οχι....αλλα ειλικρινα δεν με αφηνουν ανεπηρεαστη ολα αυτα....και σιγουρα αυτο που εκαναν με αγχωνει παρα πολυ....και οχι δεν θα τους αφησω να το κανονισουν εκεινοι που στο διατσο θα κατσει ολος αυτος ο κοσμος που καλεσαν χωρις καν να μας ρωτησουν γιατι πολυ απλα θα τα κανουν χειροτερα......

εν το μεταξυ η αδερφη του καλου μου μας ειπε οτι η πεθερα εκλαιγε με λιγμουν οταν διαβασε το σημειωμα που τους αφησε ο δικος μου....ρε κοριτσια ουτε που με ενοιαξε που εκλαιγε.....ουτε που θελω να την ξαναδω την μαλαμω....αϊ σιχτηρια...αλλα η ''εκδικηση'' ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο χοχοχοχοχοχοχοχοχοχο
Παλιά 24-08-10, 13:58   #4074
elizaa

Προεπιλογή

Βικυ και Σεβουλα καλως μας ξαναηρθατε και μπραβο σας που περασατε καλα στις διακοπουλες σας και τα πηγατε καλα με τα κιλακια σας...

και εγω εχω θεμα με τα μαλλια μου αυτη την περιοδο...βασικα απο τον ιουλιο και καθε χρονο περναω μια τετοια φαση που γεμιζει ο κοσμος δικες μου τριχες και εμενα με βριζουνε χιχιχιχι...
δεν ξερω και εγω τι συμβαινει για να πω την αληθεια...

αρχηγε θα βρεις φωτογραφο τελευταια στιγμη???? εμεις περισυ για τη βαφτιση 2 μηνες πριν ρωταγαμε και δεν βρισκαμε...βρηκαμε βεβαια αλλα οι περισσοτεροι ηταν κλεισμενοι...
11/9 εεεεεε ο αντρας μου εκεινη την ημερα θα ειναι στο αγιο ορος...
εχουμε και αυτα εμεις...

παω να χτυοησω την τονοσαλατιτσα μου και τα ξαναλεμε...
Παλιά 24-08-10, 13:59   #4075
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
εχετε δίκιο δεν λεω οχι....αλλα ειλικρινα δεν με αφηνουν ανεπηρεαστη ολα αυτα....και σιγουρα αυτο που εκαναν με αγχωνει παρα πολυ....και οχι δεν θα τους αφησω να το κανονισουν εκεινοι που στο διατσο θα κατσει ολος αυτος ο κοσμος που καλεσαν χωρις καν να μας ρωτησουν γιατι πολυ απλα θα τα κανουν χειροτερα......

εν το μεταξυ η αδερφη του καλου μου μας ειπε οτι η πεθερα εκλαιγε με λιγμουν οταν διαβασε το σημειωμα που τους αφησε ο δικος μου....ρε κοριτσια ουτε που με ενοιαξε που εκλαιγε.....ουτε που θελω να την ξαναδω την μαλαμω....αϊ σιχτηρια...αλλα η ''εκδικηση'' ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο χοχοχοχοχοχοχοχοχοχο

μπουζι θα ειναι καρδια μου η εκδικηση και να εισαι συγουρη οτι οταν θα κανεις το πικιπινι σου με το καλο θα την κανεις σκηλακι σαν την δικια μου ξερω τι λεω εμενα η δικια μου τωρα λεει οτι αμα ειναι να διωξει καποιον ειναι τον γιο της τα εγγονια και την νυφη της ποτε !! χαχαχα!! αφου καθεται σουζα αμα πω κατι τρεχει να το κανει και μηλαμε για κεφαλι αγυριστο και ομως τωρα εχει γινει αλιφη !! ηθελε χρονο βεβαια 2-3 χρονια αλλα τι να κανουμε υπομονη !!!
Παλιά 24-08-10, 14:03   #4076
mpap

Προεπιλογή

Παράθεση:
Βικυ και Σεβουλα καλως μας ξαναηρθατε και μπραβο σας που περασατε καλα στις διακοπουλες σας και τα πηγατε καλα με τα κιλακια σας...

και εγω εχω θεμα με τα μαλλια μου αυτη την περιοδο...βασικα απο τον ιουλιο και καθε χρονο περναω μια τετοια φαση που γεμιζει ο κοσμος δικες μου τριχες και εμενα με βριζουνε χιχιχιχι...

αρχηγε θα βρεις φωτογραφο τελευταια στιγμη???? εμεις περισυ για τη βαφτιση 2 μηνες πριν ρωταγαμε και δεν βρισκαμε...βρηκαμε βεβαια αλλα οι περισσοτεροι ηταν κλεισμενοι...
11/9 εεεεεε ο αντρας μου εκεινη την ημερα θα ειναι στο αγιο ορος...
εχουμε και αυτα εμεις...

παω να χτυοησω την τονοσαλατιτσα μου και τα ξαναλεμε...
μολις με πηρε τηλ ο καλος μου ΚΛΕΙΣΑΜΕ φωτογραφο

καλη ορεξη ...πιες και μπολικο νερακι

Παράθεση:
[/U][/B][/COLOR]

μπουζι θα ειναι καρδια μου η εκδικηση και να εισαι συγουρη οτι οταν θα κανεις το πικιπινι σου με το καλο θα την κανεις σκηλακι σαν την δικια μου ξερω τι λεω εμενα η δικια μου τωρα λεει οτι αμα ειναι να διωξει καποιον ειναι τον γιο της τα εγγονια και την νυφη της ποτε !! χαχαχα!! αφου καθεται σουζα αμα πω κατι τρεχει να το κανει και μηλαμε για κεφαλι αγυριστο και ομως τωρα εχει γινει αλιφη !! ηθελε χρονο βεβαια 2-3 χρονια αλλα τι να κανουμε υπομονη !!!
οχι Jenia μου....δεν θελω να τη φερω στα νερα μου, ουτε να καθεται σουζα , δεν θελω τιποτα απο αυτους....να μην την ξαναδω θελω....!!!
δεν θελω επαφες...απο αποσταση για να ειμαι καλα ....και πανω απο ολα για να ειναι καλα και ο δικος μου ...ο οποιος ειναι χωμα απο τη στεναχωρια με τους μλκς !!!!
Παλιά 24-08-10, 14:11   #4077
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
μολις με πηρε τηλ ο καλος μου ΚΛΕΙΣΑΜΕ φωτογραφο

καλη ορεξη ...πιες και μπολικο νερακι

οχι Jenia μου....δεν θελω να τη φερω στα νερα μου, ουτε να καθεται σουζα , δεν θελω τιποτα απο αυτους....να μην την ξαναδω θελω....!!!
δεν θελω επαφες...απο αποσταση για να ειμαι καλα ....και πανω απο ολα για να ειναι καλα και ο δικος μου ...ο οποιος ειναι χωμα απο τη στεναχωρια με τους μλκς !!!!
θα σου πω το εξης δυστηχος και εγω οταν νευριαζα αυτο ελεγα να μην υπηρχαν στην γη για να μην μπορω να τους ξανα δω . δεν γινεται και ο καλος σου οταν τα πραγματα ηρεμησουν να ειμαι συγουρη οτι θα θελει καποια επαφει γιατι ειναι οι γονεις του και οπως και να το κανουμε δεν μπορουμε να σπασουμε αυτο το δεσμο . απλα αφου δεν θα μπορεις να τους αποφηγεις εσυ θα κανεις αυτο που θα σου ειναι ποιο ανοδυνο για εσενα και για εμενα η λυση ειναι να βρεις το κουμπι που θα τους κανεις ετσι ωστε να μην μπορεις να σου πουν κατι αλλα και να μην μπορουν να επεμβουν καπου μεσα στην οικαγενεια την δικια σου . ξερω οτι με τον καλο σου δεν θα θελεις να χαλασεις την ομορφη σχεση σου και να εχεις καβγαδες ετσι θα κανεις το βημα πισω που θα χριαστει και μετα θα κινηθεις σε δρομο που μεν θα ειναι παρον στην ζωη του αντρα σου αλλα οχι στα οικογενειακα σας ζυτηματα .φιλακια γλυκα απο μια μαμα-συγηζος - γυναικα που εχει περασει απο τα σταδια αυτα !!
Παλιά 24-08-10, 14:23   #4078
sevoula

Προεπιλογή

Παράθεση:

..
δεν πήγα διακοπές. ούτε μισό μπάνιο στις 2 εβδομάδες άδειας. είχα να ασχοληθώ με τη βάφτιση, το σπίτι... με τα ντράβαλα...
τα δικά μου πεθερικά δεν ήρθαν στη βάφτιση. πήγαν Αιδηψό.
η δε κουνιάδα με τον γκόμενο διακοπές.
είπατε κάτι;;;
Παλιά 24-08-10, 14:26   #4079
sevoula

Προεπιλογή

αρχηγέ μου, κάνεις λάθος που επηρεάζεσαι. κάνε focus στο στόχο, να είστε καλά με τον αγαπούλη σου! μέλι!

jenia άμα βρεις το κουμπί των δικών μου πεθερικών... σε κάνω πόστερ στο σπίτι μου, στη βεράντα!
γνωριζόμαστε 3 χρόνια και είμαστε στα χειρότερά μας!
Παλιά 24-08-10, 14:30   #4080
JENIA

Προεπιλογή

Παράθεση:
αρχηγέ μου, κάνεις λάθος που επηρεάζεσαι. κάνε focus στο στόχο, να είστε καλά με τον αγαπούλη σου! μέλι!

jenia άμα βρεις το κουμπί των δικών μου πεθερικών... σε κάνω πόστερ στο σπίτι μου, στη βεράντα!
γνωριζόμαστε 3 χρόνια και είμαστε στα χειρότερά μας!
ριξε βιογραφικο και θα τους κανω εγω αρνακια χαχαχαχχαχα!!!
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές