Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Βγηκαν τα αποτελεσματα επιτελους της μονιμοποιησης.. κοριτσια εδω ειναι οι πινακες με τους επιτυχοντες

http://www.army.gr/default.php?pname=Article&art_id=61709&cat_id=7

συγχαρητηρια σε ολους οσους περασαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!μην ανχωνεσαι και ολα θα πανε καλα θα ξεπερασεις τον κινδυνο με το καλο να ερθει το μωρακι σου:D:D:D:D:D συνχαριτηρια για τους επυτηχοντες !!λογικα τωρα ειμαστε μονιμοι:D:D:D:Dεπιτελους θα κανουμε γιορτες:Dκαλες γιορτες σε ολους μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια παρτε απο την μοναδα σας τον καταλογο με τους συμβεμβλημενους γιατρους και ρωτηστε γιαυτους τους συναδελφους.Ολο και καποιος θα υπαρχει με πιτσιρικια.Ξερει καμια αν θα δοθει το δωρο στις ενοπλες δυναμεις .Και αν ναι αυτο θα ειναι ολοκληρο?

Το δωρο θα δοθει 15-17 του μηνα και θα ειναι500 Ε.Θα εχει και κρατησεις βεβαια.


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω πιστευω 17 θα το δωσουν ..με τις κρατησεις θα ειναι 466 απ'οτι ειχε πει μια κοπελα που ρωτησε στα κεντρικα εδω μεσα το ειχε γραψει

κοριτσια μια προσφατη συνεντευξη που διαβασα του Μπεγλιτη στην ιστοσελιδα του ΣΥΣΜΕΔ μας λεει ευχαριστα πραγματα για τον στρατο 1ον οτι το 2011 δεν θα πειραξουν τους μισθους μας οτι μειωση ηταν να γινει την εκαναν και πως θα μονιμοποιηθουν και 15000 ΕΠΟΠ...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα βγηκαν τα κοινοχρηστα 270 ε πρωτη φορα ετσι τοσα πολλα επαθα 3εγκεφαλικα ,2 καρδιακα επεισοδια..καλα τον Οκτωβρη που εδωσαν πετρελαιο ποσο ειχε;;; γιατι τοτε βαλαμε και πληρωσαμε τωρα την θερμανση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κουκλες τι κανετε?

Καλε τι κρυο ειναι αυτο???Παγωσαμε....

Απο αυριο περιμενουμε παλι χιονια!!!!

Να πω και συγχαρητηρια στους επιτυχοντες τις 3ης σειρας!!!!!!!

Αυριο μπαινει και το δωρο μας 466 ευρουλακια!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Φιλια πολλα.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα!!!Κανατε κανενα γλυκο? Εγω χθες εκανα κουλουρακια βουτυρου ωραια γινανε στον αντρα μου αρεσαν πολυ δεν θα κλεισουν βδομαδα ειμαι σιγουρη! Σημερα εκανα μελομακαρονα και την παρασκευη τους κουραμπιεδες!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια για την στηριξη.. Καλημερα, τι κανετε;

Ευτυχώς θα έρθει η μανα μου το σκ να με βοηθησει να ετοιμάσω το σπίτι μιας και εγω δεεεεεν ... Μελομακάρονα και κουραμπίεδες ομως θα φτιάξω.. απλα θα τους φτιαξω απο τον καναπε χρησιμοποιόντας το τραπεζάκι του σαλονιου!!!!!! Αλλιως τα ονειρευομουν τα πρωτα Χριστουγεννα της κορουλας μου, και δεν μιλαω για τον οικονομικο τομεα..

Τι κανετε εσεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.μας ειδοποιησανε σημερα αφου ειχαμε δηλωσει ονοματα οτι αναβαλετε η γιορτη για τα παιδια των στρατιωτικων.η απολυτη ξεφτιλα δηλαδη..δεν ντρεπονται λιγο?


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...