Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

1600? με 2000?...γιατί δεν τους λες οτι είσαι άνεργη;πιάνει νομίζω...

μεγάλη διαφορά .. ισχύει λες όντως ???

τους το είπα ... αυτή λέει ήταν η καλύτερη τιμή που μπορούν να μου κάνουν ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πυρετό δεν κάνω εύκολα....με καίει το στήθος μου...έχω μπούκωμα....βήχω..και φτερνίζομαι...αααα..έχω και πονοκέφαλο...:evil::evil:

Περαστικά..πάρε κάτι και ελάττωσε και λίγο το κάπνισμα..

Μόρφω τελικά θα πας σε άλλον γιατρό?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι γιατί θυμώνω...γιατί είμαι άρρωστη...μήπως;

ε εντάξει βρε ... ο περισσότερος κόσμος αρρωσταίνει που και που .. πιες κανένα ζεστό .. κάνε κανένα μπανάκι ζεστό κουκουλώσου και λίγο ... θα περάσει ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά..πάρε κάτι και ελάττωσε και λίγο το κάπνισμα..

Μόρφω τελικά θα πας σε άλλον γιατρό?

ευχαριστώ....θα πάω σε έναν εδώ...απο περιέργεια...να δω τι θα μου πει....αααα...ζέτα κοτανίδη τον λένε και αυτόν..:D:D

Link to comment
Share on other sites

σορρυ κορίτσια, ηρθαν οι επισκέψεις μου. Λοιπόν μετά την κηλη θα εμενα εγκυος δεν θα φοβομουν. Μετά την καισαρικη θα περιμενα ...οπως εγινε αλλωστε. Η γιατρος μου ειχε πει ενα χρονο αλλά ο εξωσωματικός μου ειπε οτι θεωρητικά σε 3 μηνες ειναι οκ αλλά γενικα δινουν ολοι οι γιατροι ενα μινιμουμ 6 μηνων. Δεν εχω μεγάλη τομη, αλλα δεν ειναι και μικρη, περίπου 3-4 εκτατοστα τωρα που τεντωθηκε και λιγο ισως 5!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει βρε ... ο περισσότερος κόσμος αρρωσταίνει που και που .. πιες κανένα ζεστό .. κάνε κανένα μπανάκι ζεστό κουκουλώσου και λίγο ... θα περάσει ...

βρε εντάξει...απλά με το φτέρνισμα και τον βήχα ταράζεται η κοιλιά μου...και δεν θέλω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σορρυ κορίτσια, ηρθαν οι επισκέψεις μου. Λοιπόν μετά την κηλη θα εμενα εγκυος δεν θα φοβομουν. Μετά την καισαρικη θα περιμενα ...οπως εγινε αλλωστε. Η γιατρος μου ειχε πει ενα χρονο αλλά ο εξωσωματικός μου ειπε οτι θεωρητικά σε 3 μηνες ειναι οκ αλλά γενικα δινουν ολοι οι γιατροι ενα μινιμουμ 6 μηνων. Δεν εχω μεγάλη τομη, αλλα δεν ειναι και μικρη, περίπου 3-4 εκτατοστα τωρα που τεντωθηκε και λιγο ισως 5!!!

ρε συ η δικιά μου είναι μεγάλη...ας περιμένω καλύτερα..;);)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ....θα πάω σε έναν εδώ...απο περιέργεια...να δω τι θα μου πει....αααα...ζέτα κοτανίδη τον λένε και αυτόν..:D:D

πλάκα κάνεις ε ???? τι είναι αυτός ??? καλός ???

Θεόφιλος ???


url]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ....θα πάω σε έναν εδώ...απο περιέργεια...να δω τι θα μου πει....αααα...ζέτα κοτανίδη τον λένε και αυτόν..:D:D

Δεν το ξέρεις μπορεί να σε κερδίσει και να πας σε αυτόν στο τέλος...βέβαια ο γλυκούλης είναι ένας...χιχιχιχι


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

πλάκα κάνεις ε ???? τι είναι αυτός ??? καλός ???

Θεόφιλος ???

λένε οτι είναι πολύ καλός...τώρα ήρθε απο Βρυξέλλες..αν δεν κάνω λάθος....αχ ρε συ δεν θυμάμαι το όνομά του...εδω στο κορδελιό έχει ιατρείο...και παίρνει 20?...τον ξέρεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...