Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ειρηνακι μου ευχομαι πολυ πολυ γρηγορα να γινεις καλα και μην αγχωνεσε λεγεμου εμενα τι θες να φας και εγω θα στα ντελιφερισω προσωπικος που λεει και ο φιλιππιδης ακου τωρα αυτο που περιεγραψες το ζουσα πριν γνωρισω εσας και με οργανωσετε τωρα το διαβασα αυτο που εγραψες και μου βγηκαν τα ματια εξω σκεφτομενη την εικονα:shock::shock:

Ευτυχώς που έχω εσάς βρε κορίτσια και με καταλαβαίνετε.... Είναι μεγάλο πράγμα να σε νιώθουν οι γύρω σου.

Παρακαλώ μία ξυνή σουπίτσα στην κουλή και άρρωστη! :tongue:

Αλήθεια...? Ετσι ησουν πριν..? Σε νιωθω, τι φρικη είναι... ειδικα ετσι οπως είμαστε τώρα (δεν τολμώ να σας περιγράψω πλέον τι έχει πάνω του το τραπεζάκι του σαλονιού... :rolleyes: ) μόνο γαργάρες με παίρνει να κάνω... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευτυχώς που έχω εσάς βρε κορίτσια και με καταλαβαίνετε.... Είναι μεγάλο πράγμα να σε νιώθουν οι γύρω σου.

Παρακαλώ μία ξυνή σουπίτσα στην κουλή και άρρωστη! :tongue:

Αλήθεια...? Ετσι ησουν πριν..? Σε νιωθω, τι φρικη είναι... ειδικα ετσι οπως είμαστε τώρα (δεν τολμώ να σας περιγράψω πλέον τι έχει πάνω του το τραπεζάκι του σαλονιού... :rolleyes: ) μόνο γαργάρες με παίρνει να κάνω... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τι σουπιτσα παρακαλω κοτοσουπα-κρεατοσουπα τι?

και για τους αντρες σου τι να φτιαξω??:D


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Περαστικά εύχομαι σε όλες όσες είναι άρρωστες ή έχουν άρρωστα παιδάκια!

Εγώ είμαι στη δουλειά. Έχει χαλάσει η θέρμανση, έχει τζαμαρία γύρω γύρω, μπάζει κιόλας και έχει ψοφόκρυο. Είμαι με το μπουφάν και τα πόδια μου είναι παγάκια. Ονειρεύομαι καλοριφέρ και τζάκια!!!


xTjcp2.png[/url]

RmcWp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! :P:p:p

Σας διαβάζω καθημερινά αλλά δεν ήμουν και πολύ καλά τελευταία:-(

Περαστικά σε όλες σας και σε όλα τα ζουζουνάκια που ταλαιπωρούνται με αυτές τις ιώσεις και τα λοιπά που κυκλοφορούν.

Ειρηνάκι μου, περαστικά και σε σένα. Δεν θέλω να μου στεναχωριέσαι για το σπιτάκι σου. Είμαι σίγουρη ότι στο μυαλό σου τα έχεις οργανώσει τόσο καλά που δεν θα σου πάρει πολύ ώρα για να φέρεις την κατάσταση στην συνηθισμένη της μορφή ;)

Το πιστεύεις πως ήδη το μυλό μου έχει κάνει πρόγραμμα...? Μέσα σε ένα 2ωρακι το είχα το σπίτι "τζιτζί"... :rolleyes: Απλώς με ρίχνει το γεγονός πως δεν ξέρω πότε θα μπορέσω και όλο και θα χειροτερεύει... Είμαι τρελή, καλη μου γυναίκα.... τρελή... :rolleyes:

Μακάρι να είμασταν πιο κοντά και όλη η παρεούλα θα είμασταν εκεί για να σε νταντέψουμε τώρα που είσαι αρρωστούλα :P
Αχ αυτό θα ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!::!::!:
Μέσα σε αυτή την εβδομάδα δεν έκανα ΚΑΜΙΑ δουλειά. Είχα τόοοσο κακή διάθεση που δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.
Πόσο σε νιώθω... με όσα γίνονται νιώθω.... "πόνο".... το πιστεύεις..? Πόνο νιώθω... :(

Καλές δουλίτσες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειρηνακι μου καλημερα και περαστικα σου κουκλιτσα μου. κοιτα να γινεις καλα και ολα τα υπολοιπα ειναι παιχνιδακι για σενα...μακια

Ναι ματάκια μου... δίκιο έχεις. Ευχαριστώ.

{άμα σας βγάλω φωτογραφία το σπίτι μου θα... ΤΡΟΜΑΞΕΤΕ!!!} :lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολη την ομορφη παρεα!

περαστικα Ειρηνη και αγυριστα!!

χαθηκα αυτες τις μερες γιατι εχω τρεχαματα με τα της βαφτισης.. ουφφ..

εχω και ενα θεμα με την κουμπαρα που με προβληματιζει αρκετα.. :(

δεν εκανα και πολλα σημερα γιατι αυτος ο καιρος με ριχνει,παω ομως τωρα να ξεκινησω για να μην γινει αχουρι εδω μεσα..

Ευχαριστώ ομορφιά μου! ;)

Τι σου συμβαίνει με την κουμπαρα? Το ξέρεις πως είμαστε εδώ σε περίπτωση που θέλεις κάποιον να τα πεις!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχ βρε Ειρηνη..στεναχωριεμαι για εσενα αληθεια!

και σε καταλαβαινω γιατι και εγω οταν ειμαι αρρωστη δεν εχω βοηθεια..και αναγκαζομαι να μην μιλαω καν στη μικρη για να μην την κολλησω..

θα περασει που θα παει.υπομονη λιγες μερες!

Αχ... τα λέω... η μάνα δεν πρέπει να πεθαίνει ποτέ....!!!! :-(:sad:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

τι σουπιτσα παρακαλω κοτοσουπα-κρεατοσουπα τι?

και για τους αντρες σου τι να φτιαξω??:D

Παιδί μου...

Εμ θα μου μαγειρέψεις εμ θα σου δώσω και κατάλλογο???!!!

Οτι θέλεις φτιάξε! Ειμαστε ... παμφάγα!!! :tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Περαστικά εύχομαι σε όλες όσες είναι άρρωστες ή έχουν άρρωστα παιδάκια!

Εγώ είμαι στη δουλειά. Έχει χαλάσει η θέρμανση, έχει τζαμαρία γύρω γύρω, μπάζει κιόλας και έχει ψοφόκρυο. Είμαι με το μπουφάν και τα πόδια μου είναι παγάκια. Ονειρεύομαι καλοριφέρ και τζάκια!!!

!!!!!!! Τι λες βρε Μαράκι???!!! Αυτό ειναι φρίκη!

Θα αρρωστήσεις στο τέλος!!!!! :mad:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ ομορφιά μου! ;)

Τι σου συμβαίνει με την κουμπαρα? Το ξέρεις πως είμαστε εδώ σε περίπτωση που θέλεις κάποιον να τα πεις!

θα ηθελα να καποιες γνωμες..γιατι με τις υπολοιπες φιλες μου δεν μπορω να το συζητησω για να μην την <<εκθεσω>>.. ισως γραψω αργοτερα γιατι τωρα πειναει η μικρουλα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδί μου...

Εμ θα μου μαγειρέψεις εμ θα σου δώσω και κατάλλογο???!!!

Οτι θέλεις φτιάξε! Ειμαστε ... παμφάγα!!! :tongue::tongue::tongue:

και εγω τρελλη με το μαγειρεμα αφου τα εχουμε ξαναπει;);););)


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

και εγω τρελλη με το μαγειρεμα αφου τα εχουμε ξαναπει;);););)

Αχ αυτό δεν θα ήταν δίκαιο...?

Το "φυσιολογικό" να ήταν η κάθε νοικοκυρά στον τομέα της. :P

Εσύ στο μαγείρεμα

Εγώ οργάνωση/τακτοποίηση/καθάρισμα

Η άλλη κοπέλα στη ζαχαροπλαστική κ.ο.κ.

Να έρθω εγώ να σου οργανώσω το σπίτι και να έχω και ένα ζεστό και φρεσκομαγειρεμένο φαγάκι τώρα που νιώθω... χάλι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτό δεν θα ήταν δίκαιο...?

Το "φυσιολογικό" να ήταν η κάθε νοικοκυρά στον τομέα της. :P

Εσύ στο μαγείρεμα

Εγώ οργάνωση/τακτοποίηση/καθάρισμα

Η άλλη κοπέλα στη ζαχαροπλαστική κ.ο.κ.

Να έρθω εγώ να σου οργανώσω το σπίτι και να έχω και ένα ζεστό και φρεσκομαγειρεμένο φαγάκι τώρα που νιώθω... χάλι!

Αυτό θα ήταν τέλειο αν μέναμε κοντά! Ξέρω μια συνάδελφο που μεγαλώνει τελείως μόνη το αγοράκι της (μπαμπάς δεν υπάρχει -ούτε γιαγιάδες ούτε babysitter) και έχει δύο φίλες κοντά. Τρεις μέρες την εβδομάδα η μία από τις τρεις μαγειρεύει και για τις υπόλοιπες π.χ. μια κατσαρόλα φασόλια, ένα ταψί λαδερό, ένα κοτόπουλο με πατάτες κ.ο.κ. Το έχουν καθιερώσει:)


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτό δεν θα ήταν δίκαιο...?

Το "φυσιολογικό" να ήταν η κάθε νοικοκυρά στον τομέα της. :P

Εσύ στο μαγείρεμα

Εγώ οργάνωση/τακτοποίηση/καθάρισμα

Η άλλη κοπέλα στη ζαχαροπλαστική κ.ο.κ.

Να έρθω εγώ να σου οργανώσω το σπίτι και να έχω και ένα ζεστό και φρεσκομαγειρεμένο φαγάκι τώρα που νιώθω... χάλι!

αμε ελα ελα και εγω θα σου κανω παπαδες ειμαι και πολυ καλη στη ζαχαροπλαστικη εχω ολο το πακετο οποτε μη φοβασαι τιποτα αν και τωρα τα εχω βρει καλα με το σπιτι μου αυτο που θα ηθελα ειναι να μου βαζεις τα πληντυρια τα στεγνωτηρια και το σιδερο τιποτα αλλο ζητω πολλα?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...