Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Καλημερουδια σε ολες!!!

Εγω Ροουζ επαθα ενα ψιλοσοκ στα 25...ναι,οπως τα ακους!!Και δουλεια ειχα,και γκομενο...χαχαχα!!

Απο τοτε και μετα ολα μου φαινονται μια χαρα...τωρα ειμαι 32...γαμω τους αριθμους λεμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:το λες και γεμιζει ο στομας σου:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σμουτσακι περιμενω το τηλεφωνο!!!

Αυριο φευγω με το πρωινο στις 4 η ωρα...αχαραγα που λεμε,χαχα!!Τι να κανω???Θα ειμαι 8 στο Κτελ και θα ξεκινησω σιγα-σιγα να ξεμπερδευω!!!

Κατα τα αλλα...ολα καλα!!!

Νομιζω οτι η Δημητρα ειναι αρκετα μακρυα απο Μοναχο αλλα ελαφρως πιο κοντα σε Αμβουργο...καλα δεν τα λεω Μητσι????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οσες πατε γερμανια αφηστε τα μοναχα και τα αμβουγγα και πηγενετε στο φραιμπουργκ. 8α ΑΡΩΣΤΗΣΕΤΕ απο την τοση ομορφια!

Αμα ειναι να αρρωστησουμε δεν παμε:tongue::tongue::tongue:


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρσολαν μου εσύ ναι όντως πως τα κατάφερες και έπαθες κρίση στα 25 ?

εγώ ήμουν μέσα στην τρελή χαρά τότε.

και τώρα δηλαδή δεν πεθαίνω χαχα αλλά ένα ψιλοσόκ το έχω


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω μενω διπλα στο μπιλεφελντ.το αμβουργο απο εδω ειναι κανενα 5ωρο κ το μοναχο περιπου 7 ωρες.κριμα ρε σειιιις:evil:

μαρα καλλιο να μην εχω κολλητη μαρα να εχω φιλη στρουντελ χαχαχα

τι περιμενεις απο ατομα που εχουν τη νοοτροποια ''το βρεφος οταν κλαιει κ ειναι ταισμενο κ αλλαγμενο δε δεινουμε σημασια/κλεινουμε αυτια κ φευγουμε:roll:

τα σκυλια τους πιο πολυ τα αγαπανε


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω το γιατρικο , απο δω και περα σταματας να λες την ηλικια σου χαχαχαχα .Πραγματικα ομως ειναι τοσο ωραια τα ...αντα!!!:D


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσες πατε γερμανια αφηστε τα μοναχα και τα αμβουγγα και πηγενετε στο φραιμπουργκ. 8α ΑΡΩΣΤΗΣΕΤΕ απο την τοση ομορφια!

Μαραααααααααα......συμφωνω με τα χιλιαααααααααα!!!!Ειναι σχετικα κοντα στο Μοναχο και ειναι το απιστευτα παραμυθενιο μερος!!!Τρεξτε.....

Link to comment
Share on other sites

τελικά φαίρυ να αυτό που πάντα το άκουγα και έλεγα σιγά ρε παιδιά γιατί να μην πω την ηλικία μου τώρα αυτό το 3 μπροστά μου κάθεται λίγο.

αλλά νομίζω η δεκαετία των 30 είναι η πιο δημιουργική δεκαετία


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω μενω διπλα στο μπιλεφελντ.το αμβουργο απο εδω ειναι κανενα 5ωρο κ το μοναχο περιπου 7 ωρες.κριμα ρε σειιιις:evil:

μαρα καλλιο να μην εχω κολλητη μαρα να εχω φιλη στρουντελ χαχαχα

τι περιμενεις απο ατομα που εχουν τη νοοτροποια ''το βρεφος οταν κλαιει κ ειναι ταισμενο κ αλλαγμενο δε δεινουμε σημασια/κλεινουμε αυτια κ φευγουμε:roll:

τα σκυλια τους πιο πολυ τα αγαπανε

μητσι σημερα δεν παιζεσαι! σε εχει πιασει η αρνητίλα σου! μουταχαχαχαχαχαχαχαχα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Λεγαμε να πεταχτουμε και Βερολινο , θα δουμε το προγραμμα και ισως και να παμε .

Παντως Δημητρα αν ειναι να περασουμε προς τα εκει θα σε εχω υποψη , αν και θα μιλησουμε ως τοτε


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον μολις μιλησα με εναν συνεργατη του μιχαλη που εσει ενα παιδακι με μια εβδομαδα διαφορα απο το δικο μου

λοιπον εκανε πριν ενα μηνα περιπου το εμβολιο prevenar 13 και το παιδι σταδιακα ειχε πτωση με αποτελεσμα μεσα σε 15 μερες να κανει σπασμουσ και να το πανε στο παιδων

το παιδι εχει πολυ δρομο μπροστα του εχει φαει απειρη κορτιζονη και δεν ξερουν ακομα το μελλον του

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΟΧΗ γιατι ηταν ελλατωματικη η παρτιδα που ελειγε τον 10/12

κοριτσια σας παρεκαλω διαδωστε το παντου μην παθει αλλο παιδι αυτο το πραγμα εγω θα φτιαξω και ενα μαιλ να το στειλω οπου ξερω

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρσολαν μου εσύ ναι όντως πως τα κατάφερες και έπαθες κρίση στα 25 ?

ελα μου ντε????ισως επειδη ηταν κομβικο σημειο για μενα....στα 23 τελειωσα τη σχολη,ημουν Αθηνα και ηξερα οτι ενα χρονο μετα τα 25 θα φυγω για να ερθω ξανα εδω στα μερη μου...ποιος ξερει???Αυτο το τεταρτο τηε εκατονταετιας κατι μου εκανε!!!

κοριτσια εγω μενω διπλα στο μπιλεφελντ.το αμβουργο απο εδω ειναι κανενα 5ωρο κ το μοναχο περιπου 7 ωρες.κριμα ρε σειιιις:evil:

/QUOTE]

εγω ομως Δημητρα,επειδη λατρευω Ruhrgebiet κι επειδη εχω αναμνησεις οταν με το καλο ερθω Γερμανια...θα ερθω στο Dortmund και στο Dusseldorf οποτε θα με φας στην μαπα:mrgreen::mrgreen:χαχα..να ειναι καλα τα S-bahn και τα U-bahn!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ροζ μου δεν θα το λεγα οτι αυτη η δεκαετια ειναι πιο δημιουργικη , σταματησα τον χορο , βαρεθηκα το πανεπιστημιο , καθομαι σπιτι σχεδον εναν χρονο ...ισως με κουρασε η προηγουμενη δεκαετια χαχαχαχα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον μολις μιλησα με εναν συνεργατη του μιχαλη που εσει ενα παιδακι με μια εβδομαδα διαφορα απο το δικο μου

λοιπον εκανε πριν ενα μηνα περιπου το εμβολιο prevenar 13 και το παιδι σταδιακα ειχε πτωση με αποτελεσμα μεσα σε 15 μερες να κανει σπασμουσ και να το πανε στο παιδων

το παιδι εχει πολυ δρομο μπροστα του εχει φαει απειρη κορτιζονη και δεν ξερουν ακομα το μελλον του

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΟΧΗ γιατι ηταν ελλατωματικη η παρτιδα που ελειγε τον 10/12

κοριτσια σας παρεκαλω διαδωστε το παντου μην παθει αλλο παιδι αυτο το πραγμα εγω θα φτιαξω και ενα μαιλ να το στειλω οπου ξερω

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

οταν λες πτώση τι ακριβώς εννοεις?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον μολις μιλησα με εναν συνεργατη του μιχαλη που εσει ενα παιδακι με μια εβδομαδα διαφορα απο το δικο μου

λοιπον εκανε πριν ενα μηνα περιπου το εμβολιο prevenar 13 και το παιδι σταδιακα ειχε πτωση με αποτελεσμα μεσα σε 15 μερες να κανει σπασμουσ και να το πανε στο παιδων

το παιδι εχει πολυ δρομο μπροστα του εχει φαει απειρη κορτιζονη και δεν ξερουν ακομα το μελλον του

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΟΧΗ γιατι ηταν ελλατωματικη η παρτιδα που ελειγε τον 10/12

κοριτσια σας παρεκαλω διαδωστε το παντου μην παθει αλλο παιδι αυτο το πραγμα εγω θα φτιαξω και ενα μαιλ να το στειλω οπου ξερω

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν γραφωω εδω απλα κανω κοπι και το στελνω παντου!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...