Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλησπέρα,

Λιτσακι περαστικά στο μπαμπά σου,

Αλέκα με γεια το φορεμα. Ειμαι σιγουρη ότι θα εντυπωσιάσεις τους πάντες! Περιμενουμε καμια φωτογραφία

Κιμι αντε με το καλό αυριο να βγειτε, να πάει και η περδρικούλα σας στο σπιτακι της,

Ευανθια και Ιωαννα, δεν ξερω τι ακριβως ψαχνετε για ρούχα πάντως ριξτε και μια ματια στο Forel και στα Fidele εχουν ωραια φορεματάκια και σε καλές τιμές.

Αγγελική μια χαρα η μπέμπα. Εμεις την Τεταρτη πάμε παιδιατρο, 7 μηνών η μπουμπου να μας πει . Πάντως και εμενα που τρωει ηδη 1 μήνα δεν μπορω να πω οτι τρωει ευκολα. Πασσαλειευται γινεται κ@λος. Σημερα παραδόξως εφαγε και την φρουτοκρεμα και το μεσημεριανό, αλλά αυτό ειναι σπάνιο φαινόμενο.

Κοριτσια σημερα στον παιδικό σταθμό του Μαρκελλου ειχανε αθλητικούς αγωνες και το μεσημέρι επέστρεψε φορωντας μεταλλιο και κρατώντας ένα βραβειο!!! Το καμαρι μου. Ηρθα πρώτος, μου ειπε. Κατασυγκινήθηκα που τον ειδα.

Το απόγευμα εχουμε δοκιμαστικό στο ωδειο, για την επόμενη ταξη που θα κάνουν αρμόνιο μαζί με τους γονεις. Ειμαι περιεργη να δω αν θα του αρεσει.

Αυτα για την ωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπέρα,

Λιτσακι περαστικά στο μπαμπά σου,

Αλέκα με γεια το φορεμα. Ειμαι σιγουρη ότι θα εντυπωσιάσεις τους πάντες! Περιμενουμε καμια φωτογραφία

Κιμι αντε με το καλό αυριο να βγειτε, να πάει και η περδρικούλα σας στο σπιτακι της,

Ευανθια και Ιωαννα, δεν ξερω τι ακριβως ψαχνετε για ρούχα πάντως ριξτε και μια ματια στο Forel και στα Fidele εχουν ωραια φορεματάκια και σε καλές τιμές.

Αγγελική μια χαρα η μπέμπα. Εμεις την Τεταρτη πάμε παιδιατρο, 7 μηνών η μπουμπου να μας πει . Πάντως και εμενα που τρωει ηδη 1 μήνα δεν μπορω να πω οτι τρωει ευκολα. Πασσαλειευται γινεται κ@λος. Σημερα παραδόξως εφαγε και την φρουτοκρεμα και το μεσημεριανό, αλλά αυτό ειναι σπάνιο φαινόμενο.

Κοριτσια σημερα στον παιδικό σταθμό του Μαρκελλου ειχανε αθλητικούς αγωνες και το μεσημέρι επέστρεψε φορωντας μεταλλιο και κρατώντας ένα βραβειο!!! Το καμαρι μου. Ηρθα πρώτος, μου ειπε. Κατασυγκινήθηκα που τον ειδα.

Το απόγευμα εχουμε δοκιμαστικό στο ωδειο, για την επόμενη ταξη που θα κάνουν αρμόνιο μαζί με τους γονεις. Ειμαι περιεργη να δω αν θα του αρεσει.

Αυτα για την ωρα

Μπράβο το αγόρι! Αχ! Περήφανη Ελληνίδα Μάνα!!!


Link to comment
Share on other sites

αγγελικη τελεια το σαββινακι!κ μην αγχωνεσαι για το βαρος..

εχω μια πολυ δυσκολη περιπτωση....κοριτσακι καπου 12 μηνων ..κανει σπασμους συνεχεια χωρις κανενα αλλο συμπτωμα..θα μεινει εδω..του δοκιμαζουν φαρμακα με το κιλο να δουνε με ποιο θα εχουν αποτελεσματα..κοριτσια το σταυρο μας να κανουμε τιποτα αλλο.
ειδες που σουλεγα ποσα περισσοτερα ασχημα θα συναντησεις??
πωπω....και εγω στη θεση σου το ιδιο θα εκανα....Στο εξωτερικο λεει ότι αν το κεφαλι μεγαλωνει κανονικα μεχρι το χρονο τοτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα...απλα θα ειναι λιγο στραβο (και αυτο προβλημα εγω το βρισκω, αν δηλαδη φαινεται πολυ)...το προβλημα λεει αρχιζει όταν σταματαει να αναπτυσσεται το κεφαλι. Ειχε μαλιστα μελετες με ενηλικες που ειχαν εκ γεννετης ραμμενες ραφες και μεγαλωσαν χωρις χειρουργειο.

Εγω εζησα Αγγλια και ειδα πολλα που διαφωνω όσον αφορα την υγεια....Επεμβασεις κανουν σπανια, υπερηχους σχεδον ποτε. Αμνιοπαρακεντηση εξαιρετικα σπανια...ακομη και φρονιμητη να θες να βγαλεις σε αντιμετωπιζουν λες και ρισκαρεις φοβερα....Δεν 'το εχουν' με τα χειρουργεια πιστευω....και ας ειναι τοσο καλοι σε αλλα θεματα....

να σου πω του στρατου ηταν πολυ μακροστενο...τωρα ειναι λιγο λιγοτερο αλλα παλι ειναι...
εμας μεγαλωνε το κεφαλακι..αλλα τι να εκανα??ελπιζω να μην εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου....η περδικα μια χαρα ειναι..γελαει συνεχεια απλα γκρινιαζει τρομερα γιατι την ενοχλει τρομερα επιδεσμος,κ μαλλον τραβανε κ τα ραμματα..ενταξει ειναι κ μια βδομαδα κολλημενη σε ενα δωματιο τι να κανει?ελπιζω να μην δημιουργησα χειροτερο προβλημα.γιατρος με διαβεβαιωσε οτι θα ειναι ολα τελεια.τι να πω?
πολλες φορες κ μενα με πιανει κ λεω μηπως να μην το ειχα κανει...αλλα μετα λεω προχωρα οπως εισαι και μη σκεφτεσαι μλκιες...

αλεκα με γεια το φορεμα..το λατρευω το μπλε ελεκτρικ...φακους ομως γιατι????μια χαρα τελειο ματι εχεις..

μαρκελακι αξιο το αγορι σου!!!!!!!!!και εις ανωτερα..;)

μπαμπας τελικα αυριο γαστροσκοπηση και βλεπουμε...τωρα το απογεμα θα παω μια βολτα με τον πεθερο μου...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

αλεκα με γεια το φορεμα..το λατρευω το μπλε ελεκτρικ...φακους ομως γιατι????μια χαρα τελειο ματι εχεις..

μπαμπας τελικα αυριο γαστροσκοπηση και βλεπουμε...τωρα το απογεμα θα παω μια βολτα με τον πεθερο μου...

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα... Αν βάλει η αλέκα φακούς, εμείς δλδ ΤΙ μένει να κάνουμε;;;; Εεεεε;;;;;

Καλή επιτυχία με την εξέταση, κοπέλα... Είναι λιγάκι... άβολη αλλά θα την κάνει σύντομα και θα τελειώνετε!


Link to comment
Share on other sites

moliς μπηκα σπιτακι μου....

Αλέκα με γεια το φορεμα. Ειμαι σιγουρη ότι θα εντυπωσιάσεις τους πάντες! Περιμενουμε καμια φωτογραφία

Κοριτσια σημερα στον παιδικό σταθμό του Μαρκελλου ειχανε αθλητικούς αγωνες και το μεσημέρι επέστρεψε φορωντας μεταλλιο και κρατώντας ένα βραβειο!!! Το καμαρι μου. Ηρθα πρώτος, μου ειπε. Κατασυγκινήθηκα που τον ειδα.

μπραβο στο μαρκελλακι...και εγω συγκινηθηκα μαρη...το σπλαχνο σου μαρη μανα...πρωτο....:P

Δε θελω να εντυπωσιασω ρε κοριτσια....θελω πρωτον να αισθανομαι εγω καλα. ετσι όπως εχω μαθει να αισθανομαι, δευτερον να χαιρεται και ο αντρουλης μου, ετσι όπως χαιροταν παντα και τριτον να μην λενε αυτοι που με ηξεραν 'τι κριμα'

να σου πω του στρατου ηταν πολυ μακροστενο...τωρα ειναι λιγο λιγοτερο αλλα παλι ειναι...

πολλες φορες κ μενα με πιανει κ λεω μηπως να μην το ειχα κανει...αλλα μετα λεω προχωρα οπως εισαι και μη σκεφτεσαι μλκιες...

..

κοριτσια...κουλ....όλες οι μανες ετσι ειμαστε και ετσι σκεφτομαστε....ειδικα αυτες που αγχωνονται περισοοτερο...παντα κατι βρισκουμε και μας αγχωνει...κουλ γιατι θα σαλταρουμε...Μονο ο θεος μπορει να εχει τα παιδια μας καλα...το σταυρο μας και τιποτα αλλο...ειτε εχει κανει χειρουργειο ειτε όχι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα... Αν βάλει η αλέκα φακούς, εμείς δλδ ΤΙ μένει να κάνουμε;;;; Εεεεε;;;;;

Καλή επιτυχία με την εξέταση, κοπέλα... Είναι λιγάκι... άβολη αλλά θα την κάνει σύντομα και θα τελειώνετε!

παλια τους ειχα μονιμα κολλημενους στο ματι μαρη....τωρα τους βαρεθηκα και τους πεταξα...αλλα λεω για την περισταση να τους ξαναστολιζα :D..τεσπα...θα δουμε...εσυ γιατι τρωγεσαι?? για το βαρος ε??? αχ...καλη εισαι και εσυ...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κιμι

επιτελους περασαν οι μερες και θα πατε σπιτακι σας με την περδικα σουπερ!!!

αλεκα συγχαρητηρια για δικαστηριο και το φορεμα!πραγματι τελειο χρωμα το ελεκτρικ και θα σου πηγαινει πολυ γιατι εισαι μελαχρινη!!!

περαστικα σε χριστιανακι και τζιας μπεμπουλα και μαριανθης και οποιο αλλο μωρακι ειναι αρρωστο!!αα και στον αποστολακο της ευανθιας!!

λιτσακι περαστικα στο μπαμπα!

εμμμμμδε θυμμαι αλλα...

ααα μουρλοκουκου να χαιρεστε το ονοματακι της μικρης!!και τα υπολοιπα κοριτσακια σου!!!

ιωαννα με το καλο και η δικη σας η βαπτιση!!!

δαλιδα θα παει σημερα ο γιωργος να το παρει το προσκλητηριο!!!

αυτα θυμαμαι!!παω να παλεψω με τον μπεμπη μπας και φαει κρεμα!!....

Link to comment
Share on other sites

Αλεκα συγχαρητηρια για το δικαστηριο.Καλοφορετο το φορεμα,Αντε βαλε καμια φωτο να δουμε.

κιμι μου δωσεις φιλακια στην περδικουλα ....Αντε ολα τελειωσαν καλα,απλα λιγακι υπομονη και μην σκευτεσαι ασχημα πραγματα.Ολα γινονατι για καλο σκοπο......

Ευη περαστηκα στον μπαμπακα σου.

Αγγελικη μια χαρα ειναι το κουκλακι σου βρε τι ανησυχεις.Μην ξεχνας οτι καποια στιγμη φρεναρουν στην προσληψη βαρους,δεν μπορουν να περνουν κατα κορων βαρος καθε μηνα.Θα γινουν μπαλονακια στο τελος.

Ομορφακια περαστικα στο κοριτσακι μας......Αλλα μηπως απλα ρε συ ζεσταινεται και δεν ειναι τπτ ανησυχητικο?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα γλυκες μου...ειναι καμια εδω??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μερσι μαιρουλα...μα καλα που ειναι ολες σημερα?? Κοτοπουλακι ακομη διαβαζεις?? Ηομορφακια ξερω..ειναι παυλος ντει τουντει!!..Η μεφη? καμια?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...