Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Πήγαμε βόλτα στο εμπορικό(ένα έχουμε στη Θεσσαλονίκη) ο μικρός κοιτούσε ενθουσιασμένος, ο μεγάλος έπαιξε στον διάδρομο με τα παιχνίδια, και εγώ έφαγα παγωτό και κινέζικο(με αυτή την σειρά).

Καλό σας βράδυ.

Αχ τι μου κάνεις... κινέζικο και παγωτό............ ΕΡΩΤΕΣ και οι δύο!!!!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το δατε τελικα? Το χω δει.. :tongue: νομίζω πως είναι το χειρότερο από τα 3.

Καλημέρααααα!!

Μαγείρεψα γιουβαρλάκια, διαβάσαμε μαθήματα και ξεμπερδέψαμε και τώρα ξεκουράζομαι!

Δεν το είδαμε το έργο Ειρήνη γιατί μέχρι να πάρουμε μπρός να στρωθούμε πήγε 1 η ώρα και πήγα για ύπνο :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, τι κανετε?

εμεις σηκωθηκαμε χαλαρα, φτιαξαμε καφεδακια κ εφτιαξα λουκουμαδες για πρωινο. τελειοι!!!

εστρωσα κρεβατια, μαζεψα κατι λιγα στον νεροχυτη κ αλλαξα πετσετες στο μπανιο που ξεχασα εχτες.

τωρα εβαλα την μικρη για υπνο,θα μαγειρεψω μπιφτεκια της χρυσας με πατατες τηγανιτες κ τζατζικι! λεω να ριξω λιγο νερακι στο μπαλκονι, εχει γινει χαλια. κατα τα αλλα μολις ξυπνησει η μικρη κ φαμε θα παμε καμια βολτουλα.

ειρηνη πως εισαι? ασχετο η πεταλουδα ποσο σου κρατησε? μακαρι να ειχα μια να βαλω στα βαμενα μου νυχακια, αλλα θα παω αυτην την εβδ σιγουρα να παρω!

χαρα το ρυζι μεσα ειχε καρυδια κ επανω του εβαλα λιγο ζουμακι απο το κρεας κ μιτζιθρα, περιττο να σας πω οτι δεν εμεινε τιποτα, ουτε σπιρι ρυζιου

μυρτουλα η αποτριχωτικη εννοεις silk 'n' pill? εμενα μου εκανε θηλακιτιδα κ ποναγε πολυ, αλλα εχω πολυ ευαισθητο δερμα, την εδωσα στην αδελφη μου κ την χρησιμοποιει κανονικα χωρις προβλημα. εγω θελω να παρω την αντιστοιχη που εχει βγει με φωτοαποτριχωση αλλα δεν ξερω κατα ποσο εχει αποτελεσματα.

παω κοριτσακια να ετοιμασω μπιφτεκακια,

εδω γυρω θα ειμαι

Ακομα την έχω στο πόδι Γιωτα μου. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ειρήνη, υπομονή, θα περάσει

Εγώ σήμερα... οξεία τεμπελίτιδα...

Δεν έχω κάνει τίποτα. Ούτε κρεβάτια δεν έστρωσα. Απλώς έκλεισα την πόρτα της κρεβατοκάμαρας... για να μη βλέπω.

Σε λιγάκι θα κάνω μια μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα για το μεσημέρι και δεν έχω σκοπό να κάνω τίποτε άλλο.

Εχθές πήγαμε σε ένα φίλο που γιόρταζε και παρόλο που δεν αργήσαμε να γυρίσουμε (23:30 ήμασταν σπίτι) αισθανόμουν κομμάτια. Κάτι μπήκε στο μάτι μου (φορούσα φακούς) και δεν είχα μαζί μου τη θήκη τους, ούτε τα γυαλιά μου. Έβγαλα το φακό, τον ξέπλυνα με ορό (ευτυχώς, έχω πάντα μαζί μου φυσιολογικό ορό για τη μυτούλα του μικρού, οπότε βολεύτηκα), αλλά μάλλον το κακό είχε γίνει. Γύρισα σπίτι με το μάτι κατακόκκινο, έτρεχε συνέχεια. Έβγαλα αμέσως τους φακούς, άλλαξα το παιδί και το έβαλα για ύπνο, αλλά το μάτι μου με ενοχλούσε πολύ. Κατά τις 2:00 κατάφερα να κοιμηθώ και στις 4:00 που ξύπνησα (δεν ξέρω για ποιο λόγο) το μάτι ήταν αρκετά καλύτερα. Όμως, ακόμη και τώρα έχω μια μικρή ενόχληση. Ελπίζω μέχρι το απόγευμα (ειδικά, αν καταφέρω να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι) να έχει ηρεμήσει.

Σας αφήνω. Νομίζω ότι ξυπνάει ο μικρός μου.

Μάλλον παρεούλα θα τη φτιάξουμε τη μακαρονάδα.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ειρήνη, υπομονή, θα περάσει

Εγώ σήμερα... οξεία τεμπελίτιδα...

Δεν έχω κάνει τίποτα. Ούτε κρεβάτια δεν έστρωσα. Απλώς έκλεισα την πόρτα της κρεβατοκάμαρας... για να μη βλέπω.

Σε λιγάκι θα κάνω μια μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα για το μεσημέρι και δεν έχω σκοπό να κάνω τίποτε άλλο.

Εχθές πήγαμε σε ένα φίλο που γιόρταζε και παρόλο που δεν αργήσαμε να γυρίσουμε (23:30 ήμασταν σπίτι) αισθανόμουν κομμάτια. Κάτι μπήκε στο μάτι μου (φορούσα φακούς) και δεν είχα μαζί μου τη θήκη τους, ούτε τα γυαλιά μου. Έβγαλα το φακό, τον ξέπλυνα με ορό (ευτυχώς, έχω πάντα μαζί μου φυσιολογικό ορό για τη μυτούλα του μικρού, οπότε βολεύτηκα), αλλά μάλλον το κακό είχε γίνει. Γύρισα σπίτι με το μάτι κατακόκκινο, έτρεχε συνέχεια. Έβγαλα αμέσως τους φακούς, άλλαξα το παιδί και το έβαλα για ύπνο, αλλά το μάτι μου με ενοχλούσε πολύ. Κατά τις 2:00 κατάφερα να κοιμηθώ και στις 4:00 που ξύπνησα (δεν ξέρω για ποιο λόγο) το μάτι ήταν αρκετά καλύτερα. Όμως, ακόμη και τώρα έχω μια μικρή ενόχληση. Ελπίζω μέχρι το απόγευμα (ειδικά, αν καταφέρω να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι) να έχει ηρεμήσει.

Σας αφήνω. Νομίζω ότι ξυπνάει ο μικρός μου.

Μάλλον παρεούλα θα τη φτιάξουμε τη μακαρονάδα.

Ευχαριστώ Μαρί μου...

Πω-πω.. τι ενοχλητικό κι αυτό! :| Συμφωνώ μαζί σου. Αν καταφέρεις να κοιμηθεις λιγάκι το μεσημέρι σίγουρα το ματάκι σου θα είναι πολύ καλύτερα μετά.

Καλή ξεκούραση!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια! αφου τσακισαμε τους λουκουμαδες, κ εβαλα το παιδι για υπνο, κατεβηκε ο αντρας μου για να πλυνει αυτοκινητο-μηχανη κ το πεζοδρομιο μας. εγω οπως σας ειπα εκανα χαλαρα τα εξης κ δεν κουραστηκα καθολου

  1. καθαρισα μπαλκονι
  2. εφτιαξα μπιφτεκακια, τα μισα τα εβαλα στον φουρνο κ τα αλλα μισα καταψυξη για αλλη φορα
  3. εφτιαξα τζατζικι (μιαμ μιαμ!!!)
  4. εβρασα το ψαρι της μικρης
  5. καθαρισα κ εκοψα πατατες κ τωρα θα τις βαλω στην φριτεζα να τηγανιστουν.
  6. επλυνα λιγα ακομα τζατζαλα στο χερι γιατι το πλυντηριο ειναι γεματο κ βαριεμαι να το αδειασω.
  7. τωρα θα στρωσω τραπεζι να φαμε κ μολις ξυπνησει η μικρη θα την ταισω κ θα παμε βολτα.

ειρηνη μου μπραβο που εισαι εστω κ λιγο καλυτρα! ειδες ο καλος σου, σε φροντιζει κ σε βοηθαει σε ολα!!! μπραβο του!!! (αλλωστε αυτο δεν θελουμε κ εμεις???) η πεταλουδα ηταν συγκεκριμενη μαρκα η ασχετη? γελασα πολυ με τα μυξομαντιλα, ετσι τα λεω κ εγω!!! χαχαχαχαχα!!!

ηλιαχτιδακι καλα κανεις!!!! τελικα τι του πηρατε του φιλου σας? το ματι ενταξη?

βασια φιλουρες!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια! αφου τσακισαμε τους λουκουμαδες, κ εβαλα το παιδι για υπνο, κατεβηκε ο αντρας μου για να πλυνει αυτοκινητο-μηχανη κ το πεζοδρομιο μας. εγω οπως σας ειπα εκανα χαλαρα τα εξης κ δεν κουραστηκα καθολου

  1. καθαρισα μπαλκονι
  2. εφτιαξα μπιφτεκακια, τα μισα τα εβαλα στον φουρνο κ τα αλλα μισα καταψυξη για αλλη φορα
  3. εφτιαξα τζατζικι (μιαμ μιαμ!!!)
  4. εβρασα το ψαρι της μικρης
  5. καθαρισα κ εκοψα πατατες κ τωρα θα τις βαλω στην φριτεζα να τηγανιστουν.
  6. επλυνα λιγα ακομα τζατζαλα στο χερι γιατι το πλυντηριο ειναι γεματο κ βαριεμαι να το αδειασω.
  7. τωρα θα στρωσω τραπεζι να φαμε κ μολις ξυπνησει η μικρη θα την ταισω κ θα παμε βολτα.

ειρηνη μου μπραβο που εισαι εστω κ λιγο καλυτρα! ειδες ο καλος σου, σε φροντιζει κ σε βοηθαει σε ολα!!! μπραβο του!!! (αλλωστε αυτο δεν θελουμε κ εμεις???) η πεταλουδα ηταν συγκεκριμενη μαρκα η ασχετη? γελασα πολυ με τα μυξομαντιλα, ετσι τα λεω κ εγω!!! χαχαχαχαχα!!!

ηλιαχτιδακι καλα κανεις!!!! τελικα τι του πηρατε του φιλου σας? το ματι ενταξη?

βασια φιλουρες!!!!

Θα το κοιτάξω, μόλις σηκωθώ και θα σου γράψω.

Το σημαντικό είναι να την κολλήσεις "καλά" και το top coat που θα περάσεις από πάνω, επίσης να ειναι ανθεκτικό.

Extra tip: :tongue:

Αν θέλεις να μη σου χαλάσει στα σίγουρα, αγόρασε κόλλα ειδική για εφαρμογές στα νύχια {αν θέλεις να σου βάλω φωτο} και βάλε και από την κόλλα σου μια σταλίτσα πίσω από την πεταλουδίτσα σου ή οτι επιλέξεις να κολλήσεις στο ποδαράκι σου! :D

Καλή όρεξη!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια! αφου τσακισαμε τους λουκουμαδες, κ εβαλα το παιδι για υπνο, κατεβηκε ο αντρας μου για να πλυνει αυτοκινητο-μηχανη κ το πεζοδρομιο μας. εγω οπως σας ειπα εκανα χαλαρα τα εξης κ δεν κουραστηκα καθολου

  1. καθαρισα μπαλκονι
  2. εφτιαξα μπιφτεκακια, τα μισα τα εβαλα στον φουρνο κ τα αλλα μισα καταψυξη για αλλη φορα
  3. εφτιαξα τζατζικι (μιαμ μιαμ!!!)
  4. εβρασα το ψαρι της μικρης
  5. καθαρισα κ εκοψα πατατες κ τωρα θα τις βαλω στην φριτεζα να τηγανιστουν.
  6. επλυνα λιγα ακομα τζατζαλα στο χερι γιατι το πλυντηριο ειναι γεματο κ βαριεμαι να το αδειασω.
  7. τωρα θα στρωσω τραπεζι να φαμε κ μολις ξυπνησει η μικρη θα την ταισω κ θα παμε βολτα.

ειρηνη μου μπραβο που εισαι εστω κ λιγο καλυτρα! ειδες ο καλος σου, σε φροντιζει κ σε βοηθαει σε ολα!!! μπραβο του!!! (αλλωστε αυτο δεν θελουμε κ εμεις???) η πεταλουδα ηταν συγκεκριμενη μαρκα η ασχετη? γελασα πολυ με τα μυξομαντιλα, ετσι τα λεω κ εγω!!! χαχαχαχαχα!!!

ηλιαχτιδακι καλα κανεις!!!! τελικα τι του πηρατε του φιλου σας? το ματι ενταξη?

βασια φιλουρες!!!!

Γιώτα μου, τελικά δεν του πήραμε άρωμα, γιατί δεν... έφτανε η τσέπη μας. Επίσης φοβηθήκαμε μήπως δεν του αρέσει.

Του πήραμε ένα σετ της PARKER με στυλό, rollerball και θήκη.

Το μάτι, κάπως καλύτερα είναι.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζα εδω ειμαι και εγω επεστρεψα στην βαση μου χθες το μεσημερακι και ασχολουμαι με το σπιτι..

Μου λειψατε κοριτσια ..

Δεν σας διαβασα εννοειται ειναι και πολλα..να πω μονο στην Ειρηνη περαστικα σου ελπιζω να αναρρωσεις γρηγορα..

Γιωτα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου..

Καλα να περασατε σημερα καλες βολτουλες..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραα...Τι κανετε κορίτσια?

Ειρηνη ,τουλάχιστον νιωθεις λιγότερο κομμενη?Αντε να σταματησει αυτο το συναχι,να πάρεις τα πάνω σου.Μπραβο στο συζυγο για την περιποίηση!

Εμενα ευτυχως ο αντρας μου ειναι καλά σημερα,σηκωθήκαμε αρκετα πρωι αλλα μειναμε σπίτι και τεμπελιάσαμε,ηπιαμε τα καφεδακια μας,τακτοποίησα το σπίτι,εστρωσα τα κρεβατια λίγο πριν το μεσημερακι κατεβηκαν οι αντρες να κοιταξουν το ποδήλατο του μικρού που ηθελε φουσκωμα στα λαστιχα και μετα πήγαμε βολτιτσα,περπατησαμε λίγο και ο μικρος εκανε ποδήλατο.

Επεστρεψαμε ,εφτιαξα μια απλή μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα και ηρθε η μαμά μου και φαγαμε.Μαζεψα την κουζινα και τωρα θελω να βαψω τα νυχια μου,τα περιποιηθηκα το πρωι αλλα δεν τα περασα.

Γιωτα καλά εγιναν τα μπιφτεκια?

Ηλιαχτιδα ,περαστικα με το ματι σου!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειρηνη πως εισαι? ασχετο η πεταλουδα ποσο σου κρατησε? μακαρι να ειχα μια να βαλω στα βαμενα μου νυχακια, αλλα θα παω αυτην την εβδ σιγουρα να παρω!

μυρτουλα η αποτριχωτικη εννοεις silk 'n' pill? εμενα μου εκανε θηλακιτιδα κ ποναγε πολυ, αλλα εχω πολυ ευαισθητο δερμα, την εδωσα στην αδελφη μου κ την χρησιμοποιει κανονικα χωρις προβλημα.

ναι Γιώτα μου silk n pill...ωχ θηλακίτιδα ε?

τελευταία φορά που έβαλα αυτοκόλλητα στα νυχάκια μου και τα πέρασα από πάνω δυο φορές Top coat.... δεν έβγαιναν στο τέλος:tongue::tongue::tongue:, οπότε μην τα φοβάσαι, αντέχουν..

Η πελάτισσα μου έλεγε για το σιλ ν' πιλ, κοριτσάκι μου και μου είπε πως πονούσε αρκετά και πως πολύ συχνά της γύριζαν οι τρίχες και είχει διάφορα θέματα.

ωχ ωχ..να κ άλλη θηλακίτιδα:rolleyes:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :P!

Ειρήνη, ξεκουράσου! Αφού είσαι έστω και λίγο καλύτερα, με την ξεκούραση, τους χυμούς και την περιποίηση σύντομα θα είσαι πάλι ντούρασελ ;).

Βάσια, το paranormal το 2 είναι αυτό που παίζει κι ένα μωρό; Το 1 έχω δει και στο 1 θα μείνω :cool:.

Αρετή, καλώς ήρθατε! Ξεκουραστήκατε;

Mirtoula, ούτε εγώ μπορώ να σε βοηθήσω. Την ηλεκτρική μου δεν την προτείνω και για αποτρίχωση χρησιμοποιώ ξυράφι και χαλάουα για το μπικίνι (μαζοχισμός :tongue:).

μην το γελάς, είναι κ πολύ της μόδας τελευταία;)

Της μόδας ναι, οικονομικό που έλεγαν τα κορίτσια, μμμμ...δεν ξέρω.

Εδώ επικρατεί ησυχία σιέστας. Σηκωθήκαμε αργότερα απ' το συνηθισμένο μας το πρωί, αφού χθες μετά το πάρτι (το χάρηκε η μικρούλα μου) πήγαμε στης αδερφής μου και γυρίσαμε αργούτσικα. Έτσι έβαλα κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο κι έκανα συμμαζέματα και μικροδουλειές μέχρι να γίνει. Μετά φύγαμε με 3 ζευγάρια φίλους με τα παιδάκια τους και πήγαμε στον Αγ. Κοσμά να λυσσάξουν :D.

Το απόγευμα θα είμαστε τα δυο μας με τη μικρή και προσπαθώ να σκεφτώ κάτι να κάνουμε αλλά δεν μου 'ρχονται ιδέες :confused:.

Κοίταξα για το Γκάζι που έλεγες 4U αλλά από την ώρα που θα ξυπνήσει εκείνη και μετά έχει παραστάσεις μόνο για ενήλικες.

Τεσπα, θα δούμε.

:P:p


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι και όποιο άλλο κοριτσάκι, αυτές τις μέρες με απασχολεί το θέμα του δωματίου της μικρής κι επειδή, όπως έχω ξαναπεί, εγώ κι η φαντασία όχι απλά έχουμε τσακωθεί αλλά δεν γνωριστήκαμε ποτέ, θα εκτιμούσα πολύ όποια ιδέα και πρόταση.

Λοιπόν, αποφασίσαμε λόγω προβλήματος υγρασίας να αλλάξουμε δωμάτια με τη μικρή και με αυτή την ευκαιρία είπαμε να της πάρουμε κρεββατάκι και να "φτιάξουμε" λίγο το νέο της δωμάτιο. Μας αρέσει αυτό: http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=36739

Αυτή τη στιγμή το πρόβλημά μου σε σχέση με το τωρινό της δωμάτιο (είναι, βέβαια, μικρότερο) που δεν θέλω να επαναληφθεί στο νέο είναι ότι ενώ έχω κουτιά, καλάθια κλπ είδη αποθήκευσης είναι όλα κάτω στο πάτωμα με αποτέλεσμα για να σκουπίσω, σφουγγαρίσω να πρέπει στην πραγματικότητα να βγάλω όλο το δωμάτιο στο διάδρομο :?. Σκέφτηκα τη "λύση" ράφια σε ύψος προσβάσιμο σε εκείνη, που είναι και οικονομική (γιατί το budget μας είναι αρκετά περιορισμένο :() αλλά με το συγκεκριμένο κρεββάτι, τι είδους ράφια ώστε να μη φαίνονται παράταιρα;

Καμιά άλλη ιδέα για το τι θα έπρεπε να σκεφτώ, να προβλέψω ενδεχομένως ή από άποψη διακόσμησης;

Σας έπρηξα, sorry, αλλά δεν το 'χω καθόλου :oops:.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη μου να σου ζησει το μπεμπακι να ειναι γερο και καλοτυχο και καλη λοχεια να εχεις..

Κικηνα χαιρεσαι τον αντρα σου..καλα περασαμε,ξεκουραστηκα και αλλαξα παραστασεις αλλα και η μεγαλη επαιξε στην αυλη..και για μια ακομη φορα μου εκανε εντυπωση στα 3καλα που ολα τα καφε ηταν γεματα και ολες οι γυναικες πολυ περιποιημενες..πολυ τις χαιρομουνα..

Απο χθες που γυρισα εκανα δουλιτσες,καθαρισα ολο το σπιτι εβαλα πλυντηρια,εκανα μπαλκονια κουζινα,μπανιο αλλαξα ριχταρια σεντονια εκανα τζαμια.αλλα το πρωι εκανα ενα διαλειμμα και πηγαμε βολτιτσα στην θαλασσα και παιδικη χαρα μετα, ωραια ηταν αν και φυσαγε πολυ..μακαρι να συνεχιστουν οι ηλιολουστες μερες..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κικη μου ομορφο το κρεβατακι και βολευει που ειναι επεκτεινομενο..μπορεις να παρεις ενα επιπλακι που μπαινουν χρωματιστα κουτιανομιζω λεγεται toofrast και να μαζεψεις τα παιχνιδια ανα κατηγορια..επισης ομορφο ειναι και ενα λευκο ξυλινο κρεβατακι απο το ικεα που μπορεις να συνδυασεις με λευκα ραφακια και μια λευκη ραφιερα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...