Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

      Ναι ο ουρολόγος μας είπε να κάνει επανεξετάσει σε 3μηνες γιατί δεν θα δείξει νωρίτερα 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου πολυξενη!!!!!!!

Μολις χθες εμαθα την εγκυμοσυνη μου και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

συμφωνα με την τελευταια περιοδο η ΠΗΤ θα ειναι 20/11

elenaki χαιρομαι απιστευτα για σενα, σε θυμαμαι απο θεμα (δεν θελω να αδιαθετησω) και πραγματικα μου εδωσες μεγαλη χαρα!!!!

Να εχεις μια γλυκια και τελειομηνη εγκυμοσυνη αυτη τη φορα, και στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!

:eek: :-o :eek: :-o :eek:

σε ποια βδομαδα εισαι;;;; φτιαξε τικερακι!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

elenaki χαιρομαι απιστευτα για σενα, σε θυμαμαι απο θεμα (δεν θελω να αδιαθετησω) και πραγματικα μου εδωσες μεγαλη χαρα!!!!

Να εχεις μια γλυκια και τελειομηνη εγκυμοσυνη αυτη τη φορα, και στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!

:eek: :-o :eek: :-o :eek:

σε ποια βδομαδα εισαι;;;; φτιαξε τικερακι!!!!

Να εισαι καλα κοπελα μου το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!!!!!! :D :D

Ειμαι στις 4w+3d...χθες εκανα χοριακη ηταν 1300!! και Πεμτπη παμε για τον πρωτο υπερηχο!!Εσυ εκανες?


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα κοπελα μου το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!!!!!! :D :D

Ειμαι στις 4w+3d...χθες εκανα χοριακη ηταν 1300!! και Πεμτπη παμε για τον πρωτο υπερηχο!!Εσυ εκανες?

Ναι εμενα η χοριακη μου την Τριτη ηταν 963 μοναδες και υπερηχο εχω κλεισει την Τριτη 19/03!!!!! Σου εδωσε χαπια;; Εμενα ναι


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελεια με το καλο λοιπον και στις δυο μας ο πρωτος υπερηχος!!!!!!

Μου εδωσε μονο φυλλικο οξυ προς το παρον..τα υπολοιπα φανταζομαι μετα την καρδουλα και τις εξετασεις!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελεια με το καλο λοιπον και στις δυο μας ο πρωτος υπερηχος!!!!!!

Μου εδωσε μονο φυλλικο οξυ προς το παρον..τα υπολοιπα φανταζομαι μετα την καρδουλα και τις εξετασεις!!!!!!!

δεν μπορω να σου περιγραψω τι χαρα μου,

αχ, να πανε ολα καλα ευχομαι!!!!

Ξερεις που θα γεννησεις πρωτα ο Θεος;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να σου περιγραψω τι χαρα μου,

αχ, να πανε ολα καλα ευχομαι!!!!

Ξερεις που θα γεννησεις πρωτα ο Θεος;

Σε καταλαβαινω και γω πεταω!!!!!!!Αν θυμαμαι καλα ειχες και συ μια απωλεια η λαθος?

Εδω μια κλινικη εχει μονο euromedica εκει αν ολα πανε καλα.....που το ευχομαι τοσο πολυ!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω και γω πεταω!!!!!!!Αν θυμαμαι καλα ειχες και συ μια απωλεια η λαθος?

Εδω μια κλινικη εχει μονο euromedica εκει αν ολα πανε καλα.....που το ευχομαι τοσο πολυ!!!!!!!

Ναι εχω περασει και εγω απο αυτη τη φαση πριν 4 1/2 μηνες αλλα ολα οκ!!! Τωρα ειμαι πολυ χαρουμενη, και μονο απο την χοριακη μου, την πρωτη φορα ηταν μολις 25 μοναδες στις 5 μερες καθυστερησης


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω περασει και εγω απο αυτη τη φαση πριν 4 1/2 μηνες αλλα ολα οκ!!! Τωρα ειμαι πολυ χαρουμενη, και μονο απο την χοριακη μου, την πρωτη φορα ηταν μολις 25 μοναδες στις 5 μερες καθυστερησης

Τωρα ολα θα πανε καλα και σε λιγους μηνες θα κραταμε τα μωρακια μας!!!!!!!!

Απο συμπτωματα πως πας?


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχχα, την ιδια ερωτηση γραφαμε!!!!

Εμενα αρχισαν οι αναγουλες απο προχθες, αλλα κατα τα αλλα ειμαι καλα!!!!

Το μονο αρνητικο ειναι οτι, δεν το ξερει κανενας δικος μας ακομα, γιατι φοβομαστε μηπως ειναι πολυ νωρις ακομα, και δεν με προσεχουν και πολυ πολυ.... ανυπομονω να τους πουμε τα νεα!!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλα αυτα ανηκουν στο παρελθον, για πες εχεις κανενα συμπτωμα;;;;;; :)

Σημερα μπορω να πω ειμαι καλα....τις προηγουμενες μερες ομως πονουσα πολυ ολο ελεγα ερχεται η περιοδος και πηγαινα τουαλετα και αναγουλες απιστευτες!!!!!!Σημερα ποναω ελαχιστα..ειχα μια ζαλαδα το πρωι που σηκωθηκα αλλα τωρα οκ!!!!!!!Παντως ειναι η πρωτη φορα που αναγουλιαζα και χαιρομουν χαχαχαχαχα Εσυ?


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχα, την ιδια ερωτηση γραφαμε!!!!

Εμενα αρχισαν οι αναγουλες απο προχθες, αλλα κατα τα αλλα ειμαι καλα!!!!

Το μονο αρνητικο ειναι οτι, δεν το ξερει κανενας δικος μας ακομα, γιατι φοβομαστε μηπως ειναι πολυ νωρις ακομα, και δεν με προσεχουν και πολυ πολυ.... ανυπομονω να τους πουμε τα νεα!!!!!

Εγω το ειπα στην μαμα μου δεν αντεξα..ενω λεγαμε να κανουμε τον υπερηχο πρωτα και μετα..ε δεν μπορουσα να μην της το πω!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα στην μαμα μου δεν αντεξα..ενω λεγαμε να κανουμε τον υπερηχο πρωτα και μετα..ε δεν μπορουσα να μην της το πω!!

Οχι, ρε γαμωτο εγω ουτε στη μαμα μου δεν το ειπα, μαλιστα της ειπα ψεματα οτι αδιαθετησα για μην ψιλιαστει τιποτα μιας και περιμεναμε μαζι περιοδο αυτο το μηνα!!!

και οσο για τις αναγουλες εγω ειμαι υπερχαρουμενη, μαλιστα οταν το ειπα στα κοριτσια του Οκτωβριου με ειπαν ψυχανωμαλη, εγω νομιζα πως θα υπηρχαν και αλλες που θα χαιροντουσαν με τα συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!!!!!

Εγω ΠΕΤΑΩ παντως!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...