Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Νομιζω οτι φταιει και το γεγονος οτι καλομαθαμε πολυ απο το 75 και μετα.

Ειδικα οι γενια μας που μεγαλωσαμε τη δεκαετια 80-90 ειμαστε πολυ καλοπερασακηδες και των ευκολων λυσεων σε ολα.

Μας μεγαλωσαν γονεις που ειχαν δυσκολευτει εκεινοι, αλλαξαν και τα πραγματα στην ελλαδα τη μεταπολιτευση, εγιναν πολλες οι ευκολιες, επεσαν πολλα λεφτα και οι σημερινοι 30-40 ειμαστε εντελως μη μου απτου.

Ουτε τα κοριτσια ειναι μαθημενα στα δυσκολα, ουτε τα αγορια.

Γι αυτο τα διαζυγια εχουν παρει φωτια, γιατι κανενας μας δεν ειναι μαθημενος σε πολλες υποχωρησεις και προβληματα, γι αυτο και οι αυτοκτονιες εχουν παρει τα πανω τους.

Το βλεπω και στον εαυτο μου.

Πηγα το παιδι στον παιδικο και την επομενη ελεγα τι θα γινει με το ενα και το αλλο. Και φυσικα μου λεει ο αντρας μου "ξερεις τα πραγματα δεν γινονται αμεσως, το παιδι θελει κι αυτο το χρονο του".

Αυτη η νοοτροπια μας χαρακτηριζει γενικα σαν γενια.

Μαθαμε να εχουμε πολλα ετοιμα απο τους γονεις μας.

Ειναι σαν το αλλο που σας ελεγα οτι γκρινιαζω γι αυτα που μας τυχαινουν.

Παλιοτερα θεωρειται τελειως φυσιολογικο να τυχει και καποια αναποδια, να δυσκολευεσαι να τα φερεις βολτα με σπιτι-παιδια-συζυγο κλπ.

Τωρα γκρινιαζουμε πολυ για ολα.

Γκρινιαζω εγω επειδη δουλευει ο αντρας μου βραδυ και δε βλεπω οτι οι περισσοτεροι αντρες λειπουν ολη την ημερα απο το σπιτι τους ή αλλοι δεν εχουν καν δουλεια με ο,τι αυτο συνεπαγεται.

Οταν λοιπον πεφτεις στα βαθια και δεν εχεις μαθει να κολυμπας, δεν ξερεις που θα σε τραβηξει το μυαλο σου.

Αν θελετε σας γραφω και μια εκθεση για την αποταμιευση τωρα που πηρα φορα....:tongue:


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κασσιανή δαγκωτὀ! :twisted:

Πολίνα ακόμα δεσμευμένο είναι το ποσό κ μου είπαν τώρα από τη τράπεζα να τους πιέσω γιατί δεν είναι ιδιαίτερη διαδικασία να μου το αποδεσμευσουν άμμεσα....από το airtickets είναι πιο ακριβά οι πτήσεις απ'ότι το είχα δει στο travelplanet το οποίο είναι κ αυτό αξιοπιστο απ'ότι με πληροφόρησε η μαριλού....αλλά επειδή όσο πλησιάζουν οι μέρες πέρνουν φωτιά οι τιμές ενώ λέγαμε να πάμε απευθείας Νυρεμβέργη κοιτάμε τώρα μήπως πάρουμε τα εισιτήρια που σου έλεγα από aegean για Μόναχο κ να βρούμε πτήση οικονομική άλλης εταιρείας κ χωρίς μεγάλη χρονικη διαφορά ώστε να παμε Νυρεμβέργη....Κοινώς το κάναμε επιστήμη το ταξίδι!Εχω πονοκεφαλιάσει....:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας, οτι επιθυμειτε και εσεις... και ευχομαι με το καλο σε οσες ετοιμαζονται να βαφτισουν τα μωρακια τους... και σε οσες ετοιμαζονται για... γαμο-βαπτιση ... (πολυ δυσκολο τελικα αυτο το δευτερο) :lol:

ολα πηγαν καλα ευτυχως...

ο μπεμπης ειναι επισημα πλεον Σταυρος-Μαριος :D:D

εχω ακομα κοσμο στο σπιτι απο Γερμανια γι΄αυτο και δεν μου περισσευει και πολυς χρονος!


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kαλωστην νιοπαντρη!να ζησετε και καλοτυχος ο νεοφωτιστος !περιμενουμε φωτο!!!!!!

ευχαριστω κοριτσι μου...

και εσεις με το καλο να βαπτισετε την κορουλα σας!!!

φωτο περιμενω τα πρωτα δειγματα την Παρασκευη, αλλα απ΄οτι μου ειπε ο φωτογραφος, πριν το τελος του μηνα δεν θα ειναι ετοιμες...

να σου πω την αληθεια, και εγω τις φωτο και τα βιντεο περιμενω για να δω πως ηταν ολα... γιατι τη μερα του γαμου και της βαπτισης, αναθεμα αν προλαβα ή καταφερα να δω τιποτα!!! :lol:


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα η μικρή δεν υπάρχει περίπτωση να κόψει το χάπι αν ρυθμιστεί ο θυροειδής???:confused:

Θα γινουν περαιτερω εξετασεις καποια στιγμη, για να διαπιστωθει αν ειναι τυχαιο γεγονος ή οχι. Σε περιπτωση που ειναι προσωρινο το θεμα, θα ρυθμιστει ο θυρεοειδης μονος του και θα κοπει το χαπι.

ασε συμπεθερα επεσα για υπνο γυρω στις 11:30 και κατα τις 12 ακουσα απο τον Μαριο κατι περιεργους θορυβους , πηγα στο δωματιο του και το ειδα να κανει εμετο πανω στο κρεβατι , τον σηκωσα τον αλλαξα , αλλαξα σεντονια-κουβερτες-παπλωματα και τον εβαλα παλι για υπνο δεν ηθελε να ερθει στο κρεβατι μου αλλα ουτε και να κοιμηθω εγω μαζι του ετσι που να κοιμηθω ειχα τον νου μου σε αυτον , κατα τις 3 το πρωι ηρθε μεσα και με σηκωσε να του βαλω dvd να δει λιγο για να κοιμηθει του εβαλα αλλα εβαλα και χρονοδιακοπτη στη τηλεοραση να κλεισει στη μιση ωρα κατα τις 5 το πηρε χαμπαρι και ξαναηρθε μεσα ξανα τα ιδια και το αποτελειωτικο στις 6 το πρωι ακουω το μωρο να φωναζει παω παλι μεσα και το βρισκω κατουρημενο μεχρι τα αυτια και αυτο γιατι δεν καθεται να του βαλω πανα και ειχε κατσει στραβα και ετσι του εφυγαν απο το πλαι αντε λοιπον να τον αλλλξω να τον ταισω ειχε παει 6 και κατι και εβαλα την κουβερτα του Μαριου στο πλυντηριο και οταν γυρισω να πλυνω τα υπολοιπα. Ασε κουτουλαω απο τη νυστα και δεν ξερω τι επαθε ο Μαριος ειναι καμμια ιωση παλι? αλλα το μυαλο μου παει και σε κατι αλλο εχτες το βραδυ την ωρα που του ζεσταινα το γαλα αυτος μου ειπε οτι ο φιλος του ο Δημητρης ενα παιδακι αρκετα μεγαλυτερο του πινει γαλα απο το μπουκαλι παγωμενο και ηθελε να μου δειξει πως το κανει , φυσικα δεν τον αφησα να πιει απο το μπουκαλο και εβαλε σε ποτηρι και το ηπιε μονορουφι ηταν η πρωτη φορα που ηπιε παγωμενο γαλα και μου περναει απο το μυαλο οτι αυτη ηταν η αιτια οτι σιγουρα θα τον πειραξε στο στομαχι , αν ηταν ιωση δεν θα επαναλαμβανοταν εμετος μεσα στη νυχτα?

Συμπεθερα κι εγω πιστευω πως δεν ειναι ιωση. Καλοπερασες βλεπω τη νυχτα. Ο συμπεθερος δε σηκωνεται καθολου? Ολο το 24ωρο εσυ φερνεις βολτα τα παιδια? Πρεπει να παραδειγματιστεις απο τη Χριστινα που κοιμαται του καλου καιρου, και εχει τον ηρωα τον αντρα της να της δινει αναφορα το πρωι...!!!:mrgreen:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...