Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Γεια σας γειά σας!!!! Τι κάνετε; Αχ εγώ πολλές δουλίτσες σήμερα! Τι να κάνουμε; Μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα! Εσείςςςςςςς;;;;; Τι ερημιές είναι αυτές;;;;:confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου ομορφα σας ευχαριστω τοσο πολυ απο τη

καρδια μου...ποπακι μου εσυ το εκανες ε;χιχιχο

ειμαστε ππλυ καλα .βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω μεχρι να μου φ

φερουν τη μπουμπου μπυ να τη θηλασω.το επιασε κατευθειαν το ζιζι

και μου εχει ερεθισει τις θηλες .χιχιχιχι

Τη παρασκευη μαλλον γυρναμεσπιτακι μας.

σας αγαπω πολυυυυυυυυυ

Αχ μπράβο καρδούλα μου! Και πάλι να σας ζήσει η μπιζουδένια! Κατευθείαν το επιασε το ζιζί;;; Μμμμμμμμ μπράβο το κορίτσι μας! Άντε αγαπούλα μου καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας και όποτε μπορέσεις να μπεις να μας πεις νεάκια! Φιλάκια πολλά και ρουφηχτά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!

ηρθε η ωρα της μανουλας!κ ναι οπως καταλαβατε τα παιδακια μου κοιμουνται..ο μικρουλης μου εχει γκρινιτσα νιωθω οτι ειναι τα δοντακια του!βαζει συνεχεια το χερι του μεσα στο στομα η οτι βρει κ το πιπιλαει με μανια..κ αν τον βαλω στο στηθος γιατι λεω μπας κ πειναει δεν θελει αρα μαλον τα δοντακια θα ειναι!

εξω χιονιζειιιιιιιιιιιιι~δεν το πιστευα οτι τελικα θα χιονισει ,ριχνει κατι ψιλια μεχρι το βραδυ μακαρι να δυναμωσει κ αυριο να δουμε μια ασπρη μερα!;)

Ιωαννακι μου μεγια το μαλακιιιιιιι!ετοιμη η μανουλα να αντικρυσει τον μπεμπακο συντομα!να την δει περιποιημενη ε!;);)

δεν σου βγηκε η πορτοκαλοπιτα??γιατι ομως..ειναι πολυ ευκολη η συνταγη..τι δεν σου βγηκε?στη γευση?η γενικα?κριμα:( ..δοκιμασε την ξανα ισως να γινει καλυτερη!;)

Αναστασακι μου εγω την φτιαχνω σε ενα στρογκυλο ταψακι που εχω κ γινεται χοντροκομενη φουσκωνει αρκετα αλα μπορεις να την κανεις κ σε πιο ρηχο σκευος απλα θα απλωσει κ θα γινει πιο λεπτη αλα η γευση παραμενει ιδια!δεν θελει ουτε μιξερ υ συνταγη με ενα συρμα γινονται ολα κ τα φυλα απαλ τα κομματαιαζεις μεσα στο μιγμα οπως να ναι!ειναι πολυ γευστικη!;)

ο μπεμπακος σε ξενυχταει ..ο ζιζακιας μωρε..θελει την μανουλα συνεχεια!;)που θα παει θα μεγαλωσει λιγο ακομα κ ισως να κοιμαται καλυτερα τα βραδυα!να μαθει κ την πιπιλα εστω για τον υπνο!

Ρανιουκο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ καρδουλα μου εισα μια ευτηχησμενη μανουλα τωρα πια!αυτη τη στιγμη θα κρατας αγκαλιτσα την μπιζουδενια σου κ θα πετας στα συνεφα!

ζιζακιας κ αυτη ε!χιιχιχχιχιχ!να της δωσεις ενα γλυκο φιλακι στη μυτουλα!;)

Γιωτακι μου τι κανεις?η μπεμπαααα?κοιμαται ολο το βραδυ με πιπιλα?

Ποπακι μου καλο τι κανετε μανουλα κ κορουλα!ολα καλα?πως παει η δουλεια?

Πεταλουδιτσα πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα!η μπεμπα σου δινει κ καταλαβαινεις ε!

πρπεει να βρουμε κ το πινακακι!:rolleyes:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!

ηρθε η ωρα της μανουλας!κ ναι οπως καταλαβατε τα παιδακια μου κοιμουνται..ο μικρουλης μου εχει γκρινιτσα νιωθω οτι ειναι τα δοντακια του!βαζει συνεχεια το χερι του μεσα στο στομα η οτι βρει κ το πιπιλαει με μανια..κ αν τον βαλω στο στηθος γιατι λεω μπας κ πειναει δεν θελει αρα μαλον τα δοντακια θα ειναι!

εξω χιονιζειιιιιιιιιιιιι~δεν το πιστευα οτι τελικα θα χιονισει ,ριχνει κατι ψιλια μεχρι το βραδυ μακαρι να δυναμωσει κ αυριο να δουμε μια ασπρη μερα!;)

Ιωαννακι μου μεγια το μαλακιιιιιιι!ετοιμη η μανουλα να αντικρυσει τον μπεμπακο συντομα!να την δει περιποιημενη ε!;);)

δεν σου βγηκε η πορτοκαλοπιτα??γιατι ομως..ειναι πολυ ευκολη η συνταγη..τι δεν σου βγηκε?στη γευση?η γενικα?κριμα:( ..δοκιμασε την ξανα ισως να γινει καλυτερη!;)

Αναστασακι μου εγω την φτιαχνω σε ενα στρογκυλο ταψακι που εχω κ γινεται χοντροκομενη φουσκωνει αρκετα αλα μπορεις να την κανεις κ σε πιο ρηχο σκευος απλα θα απλωσει κ θα γινει πιο λεπτη αλα η γευση παραμενει ιδια!δεν θελει ουτε μιξερ υ συνταγη με ενα συρμα γινονται ολα κ τα φυλα απαλ τα κομματαιαζεις μεσα στο μιγμα οπως να ναι!ειναι πολυ γευστικη!;)

ο μπεμπακος σε ξενυχταει ..ο ζιζακιας μωρε..θελει την μανουλα συνεχεια!;)που θα παει θα μεγαλωσει λιγο ακομα κ ισως να κοιμαται καλυτερα τα βραδυα!να μαθει κ την πιπιλα εστω για τον υπνο!

Ρανιουκο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ καρδουλα μου εισα μια ευτηχησμενη μανουλα τωρα πια!αυτη τη στιγμη θα κρατας αγκαλιτσα την μπιζουδενια σου κ θα πετας στα συνεφα!

ζιζακιας κ αυτη ε!χιιχιχχιχιχ!να της δωσεις ενα γλυκο φιλακι στη μυτουλα!;)

Γιωτακι μου τι κανεις?η μπεμπαααα?κοιμαται ολο το βραδυ με πιπιλα?

Ποπακι μου καλο τι κανετε μανουλα κ κορουλα!ολα καλα?πως παει η δουλεια?

Πεταλουδιτσα πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα!η μπεμπα σου δινει κ καταλαβαινεις ε!

πρπεει να βρουμε κ το πινακακι!:rolleyes:

Μμμμμμ θα την ξαναφτιάξω Λενάκι μου μάλλον το Σαβ/κο και θα σου πω! Μου μυρίζουν πολύ τα αβγά! Βλέπω ότι θέλει 4 αλλά εγώ μάλλον έβαζα περισσότερα!

Εσύ τι κάνεις; Είσαι καλά; Χιονίζει ε;;; Είπε και σε μας από Κυριακή αλλά άντε να δούμε!

Πάω να φάω τα μακαρονάκια μου και επανέρχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμμ θα την ξαναφτιάξω Λενάκι μου μάλλον το Σαβ/κο και θα σου πω! Μου μυρίζουν πολύ τα αβγά! Βλέπω ότι θέλει 4 αλλά εγώ μάλλον έβαζα περισσότερα!

Εσύ τι κάνεις; Είσαι καλά; Χιονίζει ε;;; Είπε και σε μας από Κυριακή αλλά άντε να δούμε!

Πάω να φάω τα μακαρονάκια μου και επανέρχομαι!

ναι Ιωαννακι μου ειναι πολυ ευκολη..θα σαρεσει πιστευω..εμενα δεν μαρεσουν τα γλυκα που εχουν σχεση με φρουτα αλα αυτηα υ συνταγη μου αρεσε πολυ οσοι την δοκιμασαν ξετρελαθηκαν κ μου την ζητησαν!;)

λεει 4 αυγα αλα εγω βαζω κ 3 πολες φορες κ πετυχαινει!

εγω καλα ειμαι!μια στα πανω μου μια στα κατω μου λογω της κουρασης κ του οτι εχω σκασει μεσα στο σπιτι ολη μερα αλα οχι οτι δεν το θελω να ειμαι με τα παιδακια μου αλα που κ που θελεις κ συ λιγη ξεκουραση λιγο χρονογ ια τον εαυτο σου!ο αντρας μου δεν καταλαβαινει κπολλα κ εχουμε σκαμπαναβεσματα!:rolleyes::tongue:

ναι χιονιζει~αλα πολυ ψιλο~μακαρι να συνεχισει κ να γινει πιο χοντρο μπας κ το στρωσει επιτελους μια φορα!;)

καλη ορεξη αγαπουλα μου!κ γω μακαρονακια εκαναα σημερα με κεφτεδακια!

χαδακια στον μπεμπακο σου!

(((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula.........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

4.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

5.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

6.ZOUZOUNIARA................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

7.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

8.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

9.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)

10.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

11.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

13.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

14.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

15.εφακη.................................ΕΓΚΥΟΣ!(Π ΗΤ 18-20/02/2012 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

16.Ιωαννάκι.............................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗ Τ 20/02/2012)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

17.Petalouda82........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/05/2012)'ΜΠΕΜΠΑ'

18.nena1984....................

19.sophaki1.....................

20.tatasa.........................

ΤΙ ΛΕΕΤ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ Κ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑς!ΕΕΕ?ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ Κ ΣΕΙς?

ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΕΛΕΡΙΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΤΙΝΑ!ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥς ΤΟΥς ΛΟΓΟΥς!

ΤΟ ΕΦΑΚΙ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ..ΠΩΠΩ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΙΣΝΕς..ΑΝΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΝΕΕς ΠΑΛΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ~~΄-))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!

ηρθε η ωρα της μανουλας!κ ναι οπως καταλαβατε τα παιδακια μου κοιμουνται..ο μικρουλης μου εχει γκρινιτσα νιωθω οτι ειναι τα δοντακια του!βαζει συνεχεια το χερι του μεσα στο στομα η οτι βρει κ το πιπιλαει με μανια..κ αν τον βαλω στο στηθος γιατι λεω μπας κ πειναει δεν θελει αρα μαλον τα δοντακια θα ειναι!

εξω χιονιζειιιιιιιιιιιιι~δεν το πιστευα οτι τελικα θα χιονισει ,ριχνει κατι ψιλια μεχρι το βραδυ μακαρι να δυναμωσει κ αυριο να δουμε μια ασπρη μερα!;)

Ιωαννακι μου μεγια το μαλακιιιιιιι!ετοιμη η μανουλα να αντικρυσει τον μπεμπακο συντομα!να την δει περιποιημενη ε!;);)

δεν σου βγηκε η πορτοκαλοπιτα??γιατι ομως..ειναι πολυ ευκολη η συνταγη..τι δεν σου βγηκε?στη γευση?η γενικα?κριμα:( ..δοκιμασε την ξανα ισως να γινει καλυτερη!;)

Αναστασακι μου εγω την φτιαχνω σε ενα στρογκυλο ταψακι που εχω κ γινεται χοντροκομενη φουσκωνει αρκετα αλα μπορεις να την κανεις κ σε πιο ρηχο σκευος απλα θα απλωσει κ θα γινει πιο λεπτη αλα η γευση παραμενει ιδια!δεν θελει ουτε μιξερ υ συνταγη με ενα συρμα γινονται ολα κ τα φυλα απαλ τα κομματαιαζεις μεσα στο μιγμα οπως να ναι!ειναι πολυ γευστικη!;)

ο μπεμπακος σε ξενυχταει ..ο ζιζακιας μωρε..θελει την μανουλα συνεχεια!;)που θα παει θα μεγαλωσει λιγο ακομα κ ισως να κοιμαται καλυτερα τα βραδυα!να μαθει κ την πιπιλα εστω για τον υπνο!

Ρανιουκο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ καρδουλα μου εισα μια ευτηχησμενη μανουλα τωρα πια!αυτη τη στιγμη θα κρατας αγκαλιτσα την μπιζουδενια σου κ θα πετας στα συνεφα!

ζιζακιας κ αυτη ε!χιιχιχχιχιχ!να της δωσεις ενα γλυκο φιλακι στη μυτουλα!;)

Γιωτακι μου τι κανεις?η μπεμπαααα?κοιμαται ολο το βραδυ με πιπιλα?

Ποπακι μου καλο τι κανετε μανουλα κ κορουλα!ολα καλα?πως παει η δουλεια?

Πεταλουδιτσα πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα!η μπεμπα σου δινει κ καταλαβαινεις ε!

πρπεει να βρουμε κ το πινακακι!:rolleyes:

λενακι μου ξανα στειλε μου τη συνταγη αν μπορεις!!! καταλαθος την εσβησα!!!!!!!!

εμεις εδω και ωρα ειμαστε στην κουζινα με αναμενο τον αποροφητηρα και κοιμαται στο καροτσι!!!:lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου ξανα στειλε μου τη συνταγη αν μπορεις!!! καταλαθος την εσβησα!!!!!!!!

εμεις εδω και ωρα ειμαστε στην κουζινα με αναμενο τον αποροφητηρα και κοιμαται στο καροτσι!!!:lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ να ναι καλα ο αποροφητηρας!βοηθαει πολυ..κ μενα με τους κολικους με βοηθησε πολυ!;)

οριστε κ η συνταγη!http://demideli.blogspot.com/2010/01/blog-post.html


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν μπορω να αλαξω αβαταρ!:(αμαν πια!γιατι?:(:confused:

ναι ασε με εσωσε ο αποροφητηρας! αφου λεω να φερω εδω το κρεβατι να κοιμομαστε! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

και εγω ειχα πεδευτει για να αλαξω αβαταρ!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ασε με εσωσε ο αποροφητηρας! αφου λεω να φερω εδω το κρεβατι να κοιμομαστε! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

και εγω ειχα πεδευτει για να αλαξω αβαταρ!!!

λενακι μου αντι για καλαμποκελαιο μπορω να βαλω ηλιελαιο????

ναι ναι !βαλε ηλιελαιο δνε πειραζει!;)τωρα την φτιαχνεις?

χαχα φανταζεσαι να τον κοιμηζες στη κουζινα!:tongue:

παλια ηταν τοσο ευκολο να αλαζεις αβαταρ να βαζεις φωτογραφιες τωρα σου βγαζει ενα μυνημα καθε φορα..ουφφφφφ!:(

κριμα γιατι θα μπορουσαμε να βαζαμε εωδ ενα σωρο φωτο των μωρων!:rolleyes:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula.........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

4.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

5.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

6.ZOUZOUNIARA................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

7.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

8.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

9.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)

10.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

11.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

13.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

14.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

15.εφακη.................................ΕΓΚΥΟΣ!(Π ΗΤ 18-20/02/2012 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

16.Ιωαννάκι.............................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗ Τ 20/02/2012)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

17.Petalouda82........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/05/2012)'ΜΠΕΜΠΑ'

18.nena1984....................

19.sophaki1.....................

20.tatasa.........................

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι !βαλε ηλιελαιο δνε πειραζει!;)τωρα την φτιαχνεις?

χαχα φανταζεσαι να τον κοιμηζες στη κουζινα!:tongue:

παλια ηταν τοσο ευκολο να αλαζεις αβαταρ να βαζεις φωτογραφιες τωρα σου βγαζει ενα μυνημα καθε φορα..ουφφφφφ!:(

κριμα γιατι θα μπορουσαμε να βαζαμε εωδ ενα σωρο φωτο των μωρων!:rolleyes:

λενακι τι κανετε? εμεις καλα!

αναλογως, πολλες φορες της φευγει η πιπιλα κ αν ξυπνησει την αποζητα!

εγω οχι αβαταρ δεν μπορω να βαλω αλλα ουτε τικερακια, δεν μου μετραει, μενει στασιμο! και ετσι τα εβγαλα κ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...