Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ!!!!Τα καλύτερα σε περιμένουν κοριτσάκι μου σου εύχομαι με το καλό το αστέρι σου!!!Εμένα η ευτυχία μου ονομάζεται Λεωνίδας είναι 10 μηνών και είναι ό,τι καλύτερο μας έχει συμβεί σε μένα και τον μπαμπά του!!!Ζήσε τις ομορφότερες στιγμές τις ζωή σου όσο περισσότερο μπορείς...η πρώτη γέννα είναι πάντα ΠΡΩΤΗ!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

gennhsa πριν 20μερες..θελω να σας πω οτι η πρωτη εγκυμοσυνη ειναι απιστευτη εμπειρια..εγω ειχα πολυ αγχος..αλλα τωρα νοσταλγω αυτη τη φαση..σας ευχομαι τα καλυτερα..υγιη μωρακια και ευκολες γεννες..εγω τωρα ειμαι αγκαλια με την μπεμπουλα μου..ειναι ενα αγγελουδι..και παρολο το αγχος μου νιωθω πολυ ευτυχισμενη..φιλακια


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vre koritsia xairomai pou antapokrithikate sth prosklhsh moy!!:):)

den exw polu kairo pou ematha gia thn eggumosinh mou k ousiastika exaitias twn ligwn eudomadwn pou eimai de to exw duneidhtopoihsei..!!

oi goneis trelamenoi alla emeis den to eixame programmatisei k eimaste pigmenoi kiolas kathws to teleutaio kairo imoun anergh k opws einai logiko tha parameinw..!!exw tromero thema me to fagitoooo;)ekana diatrofi prin mathw gia to mwro twra exw xefigei ligaki alla exw valei k ton antra mou na mou vazei oria....apo moni mou olo k kati tha tsimpisw parapanw!!de thelw na kanw th zwi mou diskoli argotera...sth proxwrhmenh eggumosinh!

mes th vdomada tha kanw k to prwto mou upwrhxo...agxos!!!:roll:

euxomai na eiste mazi mou na mathainw k gw liga pragmata apo sas..!!!

filia:razz:


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ...ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΤΟ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΗΡΕΜΩ..

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!8):cool:


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ,ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ ΓΕΡΑ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ,ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!

ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ! κοριτσακια μου να χαρειτε την εγκυμοσυνη σας οσο πιο πολυ μπορειτε να προσεχετε και οταν ερθει η ωρα να αγκαλιασετε τα μωρακια σας και να μην τα αφηνετε απο την αγκαλια σας και οχι σαν εμενα που νομιζα οτι αν τον εχω ολη την ωρα αγκαλιτσα θα γινει αγκαλιτσας και δε θα μπορω να τα καταφερω..........

δεν ηξερα ρωτησα ακουσα και τρομαξα! οχι οτι του λειψανε οι αγκαλιες αλλα λεμε τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

και που να δεις οταν θα κλαις χωρις λογο η για μια ταινια και οταν το συνειδητοποιεις θα λες καλα τωρα τι επαθα? μπορει τωρα να σας σπαει τα νευρα αλλα αργοτερα θα τα θυμαστε και θα γελατε!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...