Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΑΥΧΕΝΙΚΗ" Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ!!!

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΓΟΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ;;;

ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΤΕΣΠΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Μόλις γύρισα σπίτι..λοιπόν τα αποτελέσματα την αυχενικής μας είναι πολύ καλά είπε ο γιατρός, αλλά τελικά αποτελέσματα θα πάρουμε το Σάββατο που θα βγεί και το papp-a.Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα..α μας έκανε και πρόβλεψη φύλου, μάλλον κοριτσάκι είπε:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Μόλις γύρισα σπίτι..λοιπόν τα αποτελέσματα την αυχενικής μας είναι πολύ καλά είπε ο γιατρός, αλλά τελικά αποτελέσματα θα πάρουμε το Σάββατο που θα βγεί και το papp-a.Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα..α μας έκανε και πρόβλεψη φύλου, μάλλον κοριτσάκι είπε:D:D:D

Τι όμορφα νέα...συγχαρητήρια πολλά!!

Διήρκεσε πολύ ώρα η εξέταση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήταν η καλύτερη εξέταση που έχω κάνει μέχρι τώρα!Το χάρηκα πολύ, διήρκεσε μισή ώρα και κάτι γιατί το μωράκι ήταν πολύ συνεργάσιμο , αλλά ο γιατρός ήταν πάααρα πολύ αναλυτικός, 3-4 φορές τα μέτρησε όλα και μας τα εξηγούσε συνέχεια.Πήραμε και DVD και το έχω δεί ήδη 2 φορές, θα το κάψω μου φαίνεται!:D Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω και ένα άγχος με το αίμα..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα!!!! Εμεις την αυχενική την καναμε σήμερα το πρωί αλλά μολις γυρίσαμε σπιτι. Κοριτσια είμαι τόσο ευτυχισμενη!!!!Ολα καλα!! Το μπιζελάκι μου χοροπηδάει σαν τρελο!!! Τοσο που τρομαξαμε να το πιασουμε ακινητο για να κανουμε την εξέταση. Τελικά σήμερα είναι η μερα των κοριτσιων. Και εμενα μαλλον κορίτσι μου είπε!! Τι μαλλον δηλαδη 80% μου είπε αλλά απο την ώρα που μου το είπε, αλλες 2 φορές μου το επιβεβαιωσε οτι είναι κοριτσι. Βεβαια κρατησε μια επιφύλαξη και μου είπε να μην κανω καμια αγορά. Μετά πηγαμε για ψώνια factory και φυσικα κοιταγα όλο κοριτσίστικα ρουχα!! Αντισταθηκα όμως στον πειρασμο να παρω κατι!! next time!!

Με τον γιατρό μάλλον τα βρήκαμε τελικά!! Νομίζω μετά απο αυτά τα νεα του εφυγε λίγο η ρετσινια του γκαντέμη. Ευτυχώς με επιβεβαιωσε νωρίς οτι όλα ειναι καλα και δεν μου έβγαλε την ψυχή όπως την άλλη φορα!!!

Αννα η δική μου αυχενική κράτησε πάνω απο μισή ωρα!! Και το υγρό το μετρησε πανω απο 10 φορες.Μπορεί όμως να κράτησε τόσο πολύ γιατί το μωρό κουνιοταν συνέχεια!!

Αυτά σας αφήνω γιατί ψοφησα και θέλω νανι!!

Φιλιααααα!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!

ΣΤΟ ΝΤIΒΙΝΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚOYNAEI ΧΕΡΑΚΙΑ, ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ;;;

Και εμενα μου εδωσαν dvd και το είδαμε ήδη μια φορά όλοι μαζί. Η αλήθεια είναι ότι από κοντά η αναλυση ήταν πολύ καλύτερη απο ότι στο dvd.Ολα φαίνονται κανονικά!! χεράκια δαχτυλάκια,πατουσακια!!!! Ηταν τέλεια!!!!

Στην β επιπεδου έχει και τρισδιαστατο υπερηχο. Εκει θα το χορτάσουμε το μπουμπουκι μας!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΑΑΧ! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ... ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΟΟΟΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΩ ΒΡΕΦΙΚΑ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΓΑΛΑΖΙΟ Η ΡΟΖ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ "ΣΑΡΗΚΩΣΤΑ" ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...

ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα!!!! Εμεις την αυχενική την καναμε σήμερα το πρωί αλλά μολις γυρίσαμε σπιτι. Κοριτσια είμαι τόσο ευτυχισμενη!!!!Ολα καλα!! Το μπιζελάκι μου χοροπηδάει σαν τρελο!!! Τοσο που τρομαξαμε να το πιασουμε ακινητο για να κανουμε την εξέταση. Τελικά σήμερα είναι η μερα των κοριτσιων. Και εμενα μαλλον κορίτσι μου είπε!! Τι μαλλον δηλαδη 80% μου είπε αλλά απο την ώρα που μου το είπε, αλλες 2 φορές μου το επιβεβαιωσε οτι είναι κοριτσι. Βεβαια κρατησε μια επιφύλαξη και μου είπε να μην κανω καμια αγορά. Μετά πηγαμε για ψώνια factory και φυσικα κοιταγα όλο κοριτσίστικα ρουχα!! Αντισταθηκα όμως στον πειρασμο να παρω κατι!! next time!!

Με τον γιατρό μάλλον τα βρήκαμε τελικά!! Νομίζω μετά απο αυτά τα νεα του εφυγε λίγο η ρετσινια του γκαντέμη. Ευτυχώς με επιβεβαιωσε νωρίς οτι όλα ειναι καλα και δεν μου έβγαλε την ψυχή όπως την άλλη φορα!!!

Αννα η δική μου αυχενική κράτησε πάνω απο μισή ωρα!! Και το υγρό το μετρησε πανω απο 10 φορες.Μπορεί όμως να κράτησε τόσο πολύ γιατί το μωρό κουνιοταν συνέχεια!!

Αυτά σας αφήνω γιατί ψοφησα και θέλω νανι!!

Φιλιααααα!!

Μπράβο Πένυ, είδες που πήγαν όλα καλά???


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΧ! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ... ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΟΟΟΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΩ ΒΡΕΦΙΚΑ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΓΑΛΑΖΙΟ Η ΡΟΖ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ "ΣΑΡΗΚΩΣΤΑ" ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...

ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑ!!!

Ολα καλα θα ππανε και σε σενα θα δεις!!! Απλά αργείς λιιιιγο παραπανω.

Αυχενική εγώ εκανα στο Ιατροπολις στο Χαλανδρι στον Μπακούλα και στον πρώτο έιχα παει στο έμβρυο στον Μαλλιγιαννη επίσης στο Κολωνάκι. Καλά μιλάμε καμια σχέση. Ο Μπακούλας τώρα (αν και γκαντέμης ειπαμε χαχαχα) μας εξηγουσε συνεχεια,μετρησε 10 φορές το υγρό, πηγαμε και νωρίτερα και περάσαμε σε ένα τεταρτο.Ο Μαλιγιαννης το έιδα σαν μια ξεπετα του τεταρτου για το οποιο περιμεναμε 3 ώωρες παρακαλώ!!!!!Ελεος!! Δεν λέω μπορεί να ήταν τόσο κορυφή ο άνθρωπος που να μην χρειαζόταν παραπάνω να δει. Παντως ούτε μας εξήγησε και πολλά μονο τα βασικά και περιμέναμε τοσες ώρες. Δεν ξέρω μαλλον τον Μπακουλα εχω αρχίσει να τον συμπαθω. χαχαχα

Το άλλο!! Μου πήρε αίμα για το papp a και δεν κατάλαβα ούτε που μπηκε η βελονα!! Ειναι δυνατόν??Πρώτη φορά!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΧ! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ... ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΟΟΟΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΩ ΒΡΕΦΙΚΑ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΓΑΛΑΖΙΟ Η ΡΟΖ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ "ΣΑΡΗΚΩΣΤΑ" ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...

ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑ!!!

Εγώ πήγα στην Εμβρυομητρική Ιατρική στον κ. Πιλάλη και είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι στην Πλατεία Μαβίλη.Με το καλό να κάνεις και εσύ την εξέταση, αλλά μην ανησυχείς,όλα θα πάνε καλά, όλα τα κορίτσια εδώ μέσα έχουν θετική ενέργεια, είναι γουρλίδικο το καφέ σου λέω!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.123baby.me/gender_prediction.php

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ, ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ 34 ΕΤΩΝ Κ 6.5 ΜΗΝΩΝ, ΠΟΣΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ 34 Ή 35 ΕΤΩΝ? ΔΙΟΤΙ 34 ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΟ Κ 35 ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΟ...

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΕΙΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΣΑΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕ...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...