Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Barbie-babies εσύ με ξεπέρασες με τη διαφορά που θα έχουν τα παιδιά σου σε ηλικία. Με το καλό σου εύχομαι το δεύτερο.

Καλημερα !!!! Ναι η αληθεια ειναι οτι εχουν μεγαλη διαφορα αλλα οταν δεν γινεται διαφορετικα ... τι να κανουμε ???????

Να εισαι καλα για τις ευχες σου !!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σέβη μπορείς να με λες Ρούλα δημοσίως, αλλά μου αρέσει πιο πολύ το Eviri, γιατί το όνομά μου το έχω βαρεθεί. Άσε που ποτέ δε μου άρεσε.

Τα παντζάρια σκορδαλιά την Τετάρτη τα φάγαμε ως κύριο γεύμα εμείς, όμως γίνονται πολύ ωραίο συνοδευτικό ενός ψαριού τηγανιτού ή ψητού, ας πούμε ψάρι τυλιχτό στη λαδόκολλα που είναι και εύκολο και δε χρειάζεται και να το προσέχεις όλη την ώρα.

Να προσθέσω και κάποιο ακόμα ορεκτικό που θυμήθηκα. Τα μανιτάρια πλευρώτους, με δύο τρόπους. Τα αλατίζετε, τα αλευρώνετε και τα τηγανίζετε ή τα αλατίζετε και τα βάζετε σε πυρέξ στους 200 βαθμούς ραντίζοντάς τα με λίγο λάδι και τίποτα άλλο μέσα, ούτε νερό, ούτε άλλα υλικά. Μόλις τα βγάλετε τα περιχύνετε με μπαλσάμικο και με φωνάζετε να φάμε μαζί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρούλα, εμένα μου αρέσει το όνομά σου.

τα πλευρώτους δεν τα βρίσκουμε εύκολα.

όντως λίγο λάδι, λίγο μπαλσάμικο κι έτοιμα.

άσε που αν τα κάνεις κοκκινιστά, είναι σαν να τρως μοσχάρι.

πάλι πεινάω.

Link to comment
Share on other sites

πώς δεν το σκέφτηκα νωρίτερα για τη μικρή μου!

έχουν πολλές βιταμινούλες!

Ποιοοοο;;;;;;; Οι τηγανητές πατάτες;;;;:tongue::tongue::tongue:

Μπράβο ΕΛένη! Τι σπέσιαλ θα κάνεις στο παστίτσιο;;;

Θα βάλω μπολικο τυρί μέσα και κεφαλοτύρι πάνω απο την μπεσαμέλ (εννοείται πως θα την κάνω εγώ), και θα γίνει....ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω μπολικο τυρί μέσα και κεφαλοτύρι πάνω απο την μπεσαμέλ (εννοείται πως θα την κάνω εγώ), και θα γίνει....ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

Εννοείται δική σου! Ζηλεύωωωω!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άννα που είσαι και βρέχει;

Σ'εμας μόνο ομίχλη έχει και μούχλα!!

Εγώ θα γουσταρα και μια ψαρόσουπα σπέσιαλ μ'αυτό τον καιρό!!

εγω μενω ανατολικα,καλαμαρια κ βρεχει απο εχθες το βραδυ!!!εσυ που εισαι κ δεν βρεχει!!!!

Σεβουλα μ'αρεσουν τρελλα οι πατατουλες,εχε χαρη η διατροφη....


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

εσύ ακόμα δεν σκέφτηκες πως να αποκαταστήσω τη φήμη μου ως "τοπ σεξ" εεε, "σεφ";;

Κοίτα, το ότι είσαι τοπ σεφ φαίνεται!! Αλλιως δεν θα το έπαιρνες τόσο κατάκαρδα!!!:lol::lol:

Έπειτα , μην ξεχνάς πως εμείς είμαστε μαθητευόμενοι, οπότε, δεν μπορούμε να φτάσουμε στο επίπεδό σου, κι έτσι κάνουμε λαθάκια που όδηγουν σε άνοστες συνταγές!!

Είσαι οκ τώρα; :P:p:pχαχαχα!!!!

εγω μενω ανατολικα,καλαμαρια κ βρεχει απο εχθες το βραδυ!!!εσυ που εισαι κ δεν βρεχει!!!!.

Κι εγώ Καλαμαριώτισσα αλλά τώρα μένω Τριάδι και δουλεύω Τούμπα!! Έβρεξε ελαφρώς εδώ και ψιχαλιζει τώρα!! Που είσαι στην Καλαμαριά;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το ότι είσαι τοπ σεφ φαίνεται!! Αλλιως δεν θα το έπαιρνες τόσο κατάκαρδα!!!:lol::lol:

Έπειτα , μην ξεχνάς πως εμείς είμαστε μαθητευόμενοι, οπότε, δεν μπορούμε να φτάσουμε στο επίπεδό σου, κι έτσι κάνουμε λαθάκια που όδηγουν σε άνοστες συνταγές!!

Είσαι οκ τώρα; :P:p:pχαχαχα!!!!

Κι εγώ Καλαμαριώτισσα αλλά τώρα μένω Τριάδι και δουλεύω Τούμπα!! Έβρεξε ελαφρώς εδώ και ψιχαλιζει τώρα!! Που είσαι στην Καλαμαριά;[/quote

αν κ καλος μου ειναι γεννηθα θρεμα καλαμαριωτης τωρα μενουμε Ν.ΚΡΗΝΗ κοντα στο μυστραλ.εσυ Καλαμαρια που κοντα?


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...