Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Δεν σας διαβαζω γιατι δεν προλαβαινω......το βραδυ περασε καλα,το πρωι παλι ειχε 38,3 του εδωσα παλι ντεπον και θα δουμε,κεφι παντος εχει......

Θα μπαινω να σας λεω !!!!!

Ελενίτσα περαστικά γρηγορα. Τωρα το διαβαζω. Ο Γιαννακης φανταζομαι όχι το μωρό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Τον βρηκα τον μητσοτακουλα του φορουμ,δε θα παω ονομα,ειμαι κυρια,ξτπνησα μπεμπα 02.20 και κοιμηθηκαμε 03.30 αφου ξυπνησαμε πολυκατοικια απο κλαμα...Μπραβο κ μετα λενε εμενα γκαντεμοσκυλο.

Ομορφακια δε μιλας ακομα???

Παιρνεις τηλεφωνα για συμμετοχη στις εκδρομες??χαλαλι σου,χαιρομαι που σας βοηθησα..

μηπως χτυπαει για μενα η καμπανα??:confused::confused::confused:

σου ευχομαι να με φτασεις κ να με ξεπερασεις λουλουδακι μου στον αριθμο παιδιων! κ αμα δεν κλωτσας το βυζι σου, να μη με λενε Ομορφακια!

Εισαι ο ορισμος της παραπληροφορησης...το στηθος δεν πεφτει με τον θηλασμο αλλα απο την αποτομη αλλαγη που γινεται οταν εχει φουσκωσει κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και η γυναικα δεν θηλασει αφου μειωνεται πολυ αποτομα μεσα σε λιγες μερες...:cool::rolleyes:

Κοριτσάκια, καλημέρα! Δε σας πρόλαβα χθες, είχα τα ψυχολογικά μου... Η μικρή μου πάλι πάτησε 20λεπτο κλάμμα πριν κοιμηθεί, αλλά ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΜΑ! Δε φαίνεται να πονάει και δεν ξέρω τι να κάνω, με πιάνει η ψυχή μου...

Να εισαι ψυχραιμη, να την φασκιωσεις ελαφρια σε μια κουβερτουλα να την κρατας σφιχτα στην αγκαλια σου και να χορευεις μεσα στο σπιτι λεγοντας σταθερα ΟΟΟΟΟΟΟ....αλλα να εισαι ανετη και οχι τρομοκρατημενη...η μικρη σε διαβαζει και απο τον δικο σου πανικο πανικοβαλεται και εκεινη...:wink:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας διαβαζω γιατι δεν προλαβαινω......το βραδυ περασε καλα,το πρωι παλι ειχε 38,3 του εδωσα παλι ντεπον και θα δουμε,κεφι παντος εχει......

Θα μπαινω να σας λεω !!!!!

Περαστικά καλή μου!


Link to comment
Share on other sites

Ομορφακια συγνωμη αν σε πειραξε αυτο που ειπα..Μαρκελλακι, πολυ ωραια προσκληση,κ εγω με πεταλουδες λεω να κανω τη βαφτιση..εχω δει κ αλλαες ωραιες..Ελενη περαστικα στο Γιαννακη σου,

Αγγελικη ακριβως τα ιδια κ χειροτερα,κ εμεις χθες τη νυχτα..μηπως πειναγε???εμενα ηπιε 70γρ. και κοιμηθηκε,αλλα με τα χιλια ζορια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριανθη εμενα το ενα ειναι πεσμενο,το αλλο μια χαρα..τι θα κανω??αυτο που βυζαινα πηρα την κατηφορα,το αλλο εφτιαξε,λογικα θα ερθει κ το αλλο στα ισια του,λογικα παντα..

Link to comment
Share on other sites

Οχι Μαριανθη δεν εισαι εσυ ο μητσοτακουλας.αλλη μου ευχηθηκε να ξυπνησει το αγγελουδι μου..παντως εγω πρεπει να μαι η χειροτερη γκαντεμω,ever,ειμαι γεννημενη κ Παρασκευη 13,οποτε ασε δεν πιανομαι...

Link to comment
Share on other sites

Μαριανθη εμενα το ενα ειναι πεσμενο,το αλλο μια χαρα..τι θα κανω??αυτο που βυζαινα πηρα την κατηφορα,το αλλο εφτιαξε,λογικα θα ερθει κ το αλλο στα ισια του,λογικα παντα..

μην ανυσηχεις θα επανελθει στανταρ...αλλιως σου πληρωνω την ανορθωση...:tongue::tongue::tongue:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον βρηκα τον μητσοτακουλα του φορουμ,δε θα παω ονομα,ειμαι κυρια,ξτπνησα μπεμπα 02.20 και κοιμηθηκαμε 03.30 αφου ξυπνησαμε πολυκατοικια απο κλαμα...Μπραβο κ μετα λενε εμενα γκαντεμοσκυλο.QUOTE]:twisted::twisted::twisted: ξυπνησε ε?? Μμμ κριιιιμααααα :tongue::tongue:
Καλημερα,

σας αρεσει αυτό το προσκλητηριο? Ειναι του Mastora.

_________________49e976dc125c9.jpg

ειναι πολυ ωραιο...

Δεν σας διαβαζω γιατι δεν προλαβαινω......το βραδυ περασε καλα,το πρωι παλι ειχε 38,3 του εδωσα παλι ντεπον και θα δουμε,κεφι παντος εχει......

Θα μπαινω να σας λεω !!!!!

περαστικουλια μωρε.
Οχι Μαριανθη δεν εισαι εσυ ο μητσοτακουλας.αλλη μου ευχηθηκε να ξυπνησει το αγγελουδι μου..παντως εγω πρεπει να μαι η χειροτερη γκαντεμω,ever,ειμαι γεννημενη κ Παρασκευη 13,οποτε ασε δεν πιανομαι...
δεν ειμαι γκαντεμω μαρη....εχω υπερφυσικες ικανοτητες, ό,τι ευχομαι πιανει...;)

Σιγα μη στεναχωρηθηκε η ομορφακια για το ξωβυζο...κατι αλλο θα εγινε...Το πολυ πολυ να στεναχωρεθηκε που δενε χει βυζι να δειξει :lol::lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Τον βρηκα τον μητσοτακουλα του φορουμ,δε θα παω ονομα,ειμαι κυρια,ξτπνησα μπεμπα 02.20 και κοιμηθηκαμε 03.30 αφου ξυπνησαμε πολυκατοικια απο κλαμα...Μπραβο κ μετα λενε εμενα γκαντεμοσκυλο.QUOTE]:twisted::twisted::twisted: ξυπνησε ε?? Μμμ κριιιιμααααα :tongue::tongue:

ειναι πολυ ωραιο...

περαστικουλια μωρε.

δεν ειμαι γκαντεμω μαρη....εχω υπερφυσικες ικανοτητες, ό,τι ευχομαι πιανει...;)

Σιγα μη στεναχωρηθηκε η ομορφακια για το ξωβυζο...κατι αλλο θα εγινε...Το πολυ πολυ να στεναχωρεθηκε που δενε χει βυζι να δειξει :lol::lol:

χαχχχχαχα συμφωνω με Αλεκα...αποκλειεται να παρεξηγηθεκε για το ξωβυζο...αφου ξερεις τι τρελογρια ειναι και τι κανει τις νυχτες...:tongue::tongue::tongue:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

τι κανετε?

εμεις κοιμηθηηηηηκαμεεεεεεεε!!!!!!

ελενιτσα περαστικα! να μας ενημερωνεις.

μαρκελλακι ωραιο το προσκλητηριο.

μαιρουλα ωραιες οι πιπιλες. αυτη τη χρυση δεν την ειχε αυτη η ξανθια η πλουσια στο γιο της οταν το βαφτιζε? πως τη λενε μωρε...μαριλενα κατι...

λιγο κιτσ μου κανουν ολα αυτα...

αγγελικη μην αγχωνεσαι, εχει δικιο η μαριανθη, μας καταλαβαινουν τα μικρα...μηπως κλαιει επειδη νυσταζει? εμενα ετσι μουκανει τελευταια μου γκρινιαζει κ οτι κ να του κανω δεν ηρεμει τι παιχνιδια τι αγκαλιες, κ μολις του βαλω τη πιπιλα κ τον κουνησω κοιμαται. κ οτι σου ειπαν κ οι κοπελιες καντο μηπως ποναει κιολας.

καλα βυζοσυζητηση αρχισατε? ακους εκει ...να το κλωτσας...ξωβυζα..ντροπη σας!!!

μαρλεν πισι ειναι αυτο που ειδες πανω στο τραπεζι!!!!!! εγκατεστημενο μονιμα εκει!!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΕΕΣ!!!!

ρε κοριτσια εσεις γραφετε κ περνατε περισσοτερο χρονο εδω στο φορουμ τωρα παρα σαν γκαστρουλες!!:P

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΕΛΕΝΗ1 περαστικα στο αντρακι σου μωρε!!!

εμεις εχτες το καναμε το εμβολιο κ αποδειξαμε οτι ειμστε γεναια αντρακια!!!λιγο μουγκρισε κ μετα μας γελαγε!!!ο παιδιατρος μου ειπε οτι σιγα σιγα θα κοψει κ αυτη την μια φορα που μπορει να ξυπναει το βραδυ για να φαει κ επισης μου ειπε να μην περιμενω κανενα συμπτωμα απο το εμβολιο κ πραγματικα μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα το αγορακι μου!!!

θελω να διαβασω αυτα που γραφετε αλλα πρεπει να κλεισω 8ωρο για να καλυψω την υλη:P

MEFΗ με ρωτησες εχτες αν εχω τετοιους συγγενεις κ εγω...ολοι εχουμε απο ενα τρελο στο σοι εμεις θα αποτελουσαμε εξαιρεση???:P


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...