Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλοριζικο το νεο καφε!

στο προηγουμενο δεν εγραφα μονο διαβαζα αλλα τωρα που στρωσαμε το προγραμμα μας θα γραφω περισσοτερο!!!!

σημερα που εβγαζε φωνουλες της ελεγα "πες γα-λα!" χεχεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ds κι εγώ φακές έφαγα!

ξέχασα να σας ευχαριστήσω για τις συμβουλές με το νερό και το καλαμάκι:D

επίσης ds με είχες ρωτήσει για το στήθος αφού κόψαμε τις ψευδοθηλές. Η παραγωγή έχω την εντύπωση ότι αυξήθηκε ελαφρά. Οι θηλές λίγο με ενοχλούσαν για καμιά 10ριά μέρες στην αρχή κάθε θηλασμού, αλλά έβαζα στην αρχή purelan και μετά έφτιαξα την κηραλοιφή που προτείνει η Πατσούρου στο βιβλίο και δεν ξέρω αν ήταν σύμπτωση αλλά 2 μέρες αφού έβαλα κηραλοιφή οι θηλές σταμάτησαν να πονάνε εντελώς. Τώρα δεν βάζω τίποτα και είμαι μια χαρά. Είμαι πανευτυχής που τις κόψαμε:D

Link to comment
Share on other sites

ds κι εγώ φακές έφαγα!

ξέχασα να σας ευχαριστήσω για τις συμβουλές με το νερό και το καλαμάκι:D

επίσης ds με είχες ρωτήσει για το στήθος αφού κόψαμε τις ψευδοθηλές. Η παραγωγή έχω την εντύπωση ότι αυξήθηκε ελαφρά. Οι θηλές λίγο με ενοχλούσαν για καμιά 10ριά μέρες στην αρχή κάθε θηλασμού, αλλά έβαζα στην αρχή purelan και μετά έφτιαξα την κηραλοιφή που προτείνει η Πατσούρου στο βιβλίο και δεν ξέρω αν ήταν σύμπτωση αλλά 2 μέρες αφού έβαλα κηραλοιφή οι θηλές σταμάτησαν να πονάνε εντελώς. Τώρα δεν βάζω τίποτα και είμαι μια χαρά. Είμαι πανευτυχής που τις κόψαμε:D

Τί είναι αυτή η αλοιφή και πως τη φτιάχνεις?


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καποιο προβλημα υπαρχει. ουτε τικερ ουτε φωτογραφιες ουτε αβαταρ...

μονο εμεις και τα γραμματα μειναμε!!!!!!!

avatars βλεπω και καποια απο τα δικα σας (οχι ολα) και το δικο μου, εσεις δεν το βλεπετε το δικο μου??:shock:

ελπιζω να το φτιαξουν συντομα:(:(:mad::mad:

ds κι εγώ φακές έφαγα!

επίσης ds με είχες ρωτήσει για το στήθος αφού κόψαμε τις ψευδοθηλές. Η παραγωγή έχω την εντύπωση ότι αυξήθηκε ελαφρά. Οι θηλές λίγο με ενοχλούσαν για καμιά 10ριά μέρες στην αρχή κάθε θηλασμού, αλλά έβαζα στην αρχή purelan και μετά έφτιαξα την κηραλοιφή που προτείνει η Πατσούρου στο βιβλίο και δεν ξέρω αν ήταν σύμπτωση αλλά 2 μέρες αφού έβαλα κηραλοιφή οι θηλές σταμάτησαν να πονάνε εντελώς. Τώρα δεν βάζω τίποτα και είμαι μια χαρά. Είμαι πανευτυχής που τις κόψαμε:D

τις ειχα επιθυμησει πολυ!!!!!και τις εφαγα με πολυ ορεξη.....:)

εμεις τις κανουμε και χωρις ζουμακι καθολου γιατι ο μπαμπας μας ΔΕΝ τρωει τιποτα σουποειδες (αν υπαρχει αυτη η λεξη;)).

χαιρομαι παρα πολυ για την εξελιξη που ειχαν τα πραγματα σε σχεση με τις ψευδοθηλες και το στηθος και ολα!!! μπραβο σας!!!!

και εγω ειχα αισθανθει μεγαλη ανακουφιση και "ελευθερια" οταν ειχα αρχισει να θηλαζω χωρις!!!καλη συνεχεια!!!:D;)


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτή η αλοιφή και πως τη φτιάχνεις?

ζεσταίνεις 150ml ελαιόλαδο και βάζεις μέσα ένα γεμάτο κουταλάκι του γλυκού φυσικό κερί μέλισσας, ανακατεύεις μέχρι να διαλυθεί, και μετά το βάζεις σε γυάλινο βαζάκι και ανακατεύεις μέχρι να κρυώσει λίγο και να πήξει.

Κάνει θαύματα σε πληγωμένες θηλές

ds ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ζεσταίνεις 150ml ελαιόλαδο και βάζεις μέσα ένα γεμάτο κουταλάκι του γλυκού φυσικό κερί μέλισσας, ανακατεύεις μέχρι να διαλυθεί, και μετά το βάζεις σε γυάλινο βαζάκι και ανακατεύεις μέχρι να κρυώσει λίγο και να πήξει.

Κάνει θαύματα σε πληγωμένες θηλές

ds ευχαριστώ!!!

Θέλει ξέπλημα η θηλή πριν το θηλασμό?


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...