Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημερα!

Λενιτο σιγα που δεν θα τα πήγαινες καλα! Μπραβο κοριτσαρα και εις ανώτερα!

Μαρροζ, καλως ήρθες και με το καλο!

Ροζυ, σας βρισκει αδυναμους τωρα και σας ριχενι συνεχεια. Σαν παιδακι κ συ αρρωσταινει!!! Μην αγχωνεσαι, παίρνετε αντισωματα!

Παρασκευουλα σημερα, ειναι ηρεμα και στο γραφειο... να ειχε και καλο καιρο...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμαν πια φετος με αυτες τις ιωσεις, σταματημο δεν εχουνε. Εγω νομιζω πως ολο το χειμωνα δεν εχω σταματησει να εχω μπουκωμα η μυξα. η γιατρος μου ελεγε χτες πως εχουν διπλασιαστει λεει οι αλλεργικοι λογω καιρου...κ τι θα δουμε ακομα να λεμε

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολυ για τις ευχε΄ς σας κοριτσάρες με συγκινησατε, για τη σκτουλίτσα μου!!!

Ηταν μαραμενο και χλωμουλι χθες, αν ρρωνει κι αυτη τι να κανει...εχει εναν βηχα το βραδυ αλλο πραγμα...

εγω συνεχιζω απτοητη τον πυερετο την ωτιτιδα, τωρα κοκκινησαν και τα ματια και τελικα που εβαλε αντιβιωση λεει γιατι ειναι μικροβιο ,οχι απλη ιωση... η βλακεια ειναι που θα την παρω δεν θα μου κανει τιποτα και μετα θα τρεχω στον ωρλ να μου δωσει τη σωστη....(χθες μονο παθολογο πηγα στα βιαστικα που ειναι κοντα...) τα ξερω τα χαιρια τους στους συμβεβλημενους...

από φόβο! φοβάμαι το μετά...που είναι ώρες ατέλειωτες πόνου και καούρας...φυσικά κάποιες φορές τρώω αλλά μετά μόνο με coca-cola στρώνω...(ναι ναι ντρέπομαι αλλά το ομολόγησα :oops::oops: )

αχ στη 2η εγκυμοσυνη κι εγω χτυπουσα αραια και που κοκα κολα δεν παλευοταν αλλο η καουρα, ισως το επιδεινωνει κιολας αλλα εκεινη την ωρα η αναξουφιση-απολαυση ηταν ολα τα λεφτα...το ζητουσε πραγματικα ο οργανισμος μου...

και σοδα επινα.... και κρυο γαλα αλλα ηταν καλοκαιρι.... υπομονη!

Πηγα χτες γιατρο ολα καλα κ εγω κ ο μπεμπης μια χαρα. Παλι καλα μου ανεβαλε για λιγο την καμπυλη μου ειπε να την κανω αφου σταματησω την δουλεια σε 2 εβδομαδες.

μπραβο τζενακι ολα σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ

Μυρτουλα χρονια πολλα, και αν ρωτανε εσενα αν εισαι εγκυος? εμενα με την τεραστια κοιλαρα μου που δεν λεει να φυγει τι θα επρεπεν να ρωτανε??? μμμμμμμ μαλλον δεν ρωτανε καν σε μενα ειναι σιγουροι! χαχαχαχαχα

Αφρο καλη επιτυχια με τη διαιτα οντως οι 10 μερες οι αρχικες ειναι δυσκολες

Ροζι χρονια πολλα κι σε σενα και καλο κουραγιο κι εμεις ετσι ειμαστε ο ενας κολλαει τον αλλο αστα...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, γλυκες μανουλες! αρχισατε να λετε για ιωσεις και αλλεργιες και εχω τρομοκρατηθει! μου φαινεται οτι δε θα το βγαζω εξω το μωρο οταν γεννησω με το καλο...

αντε μπράβο ggenny!!

αφηστε κοριτσια, αντιμετωπιζω μεγαλο προβλημα! οταν χρησιμοποιω το μετρο ή τα υπόλοιπα μμμ μενω ορθια κ κανεις δε σηκωνεται για να καθισω..κ δικιο εχουν γιατί εχω μια πολύ μικρή κοιλίτσα που μπορει να ειναι κ επειδή παράφαγα! εν τω μεταξύ εχω φρικτούς πόνους στη μέση και υποφέρω..

αφού λέω να βάλω κανένα μαξιλάρι μήπως και φουσκώσει!!χαχα


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Oι ιώσεις είναι μέσα σε κλειστούς χώρους, όχι έξω! Φυσικά και θα το βγάζεις το παιδί! Τις αρρώστιες καλό είναι να τις προσέχεις, αλλά δεν θα τις γλιτώσεις, να είσαι προετοιμασμένη!

Για το λεωφορείο, ζήτα κάθισμα!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oι ιώσεις είναι μέσα σε κλειστούς χώρους, όχι έξω! Φυσικά και θα το βγάζεις το παιδί! Τις αρρώστιες καλό είναι να τις προσέχεις, αλλά δεν θα τις γλιτώσεις, να είσαι προετοιμασμένη!

Για το λεωφορείο, ζήτα κάθισμα!

ντρέπομαι να ζηταω κάθισμα...δεν θα με πιστεύουν κιόλας!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αν και αιωνίως καθυστερημένη, να πω χρόνια πολλά στην αγαπημένη Μυρτουλα, στην φανταστική Ρόζι και φυσικά στο απίστευτο Ρηνάκι...

Τα βροχερα τραγουδια ήταν αφιερωμένα;;;; μερσί! :-Ρ

εγω ξεκινησα γυμναστικη με ενα προγραμμα του δημου, 3 φορες την εβδομαδα 1 ωρα αεροβικη 18-19 και 10 γιουρια τον μηνα περικαλω... φυσικα 2 φορες πηγα και ποναω ολοκληρη!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εεεεεε, που είσαστε;;;;

Ελάτε να κάνουμε ατμόσφαιρα, να βάλουμε τραγουδάκια, άντε πρέπει να ανέβουμε λίγο....

(καλά μπορεί να μην είσαστε και όλες ντάουν, αλλά λίγο πιο πάνω δεν βλάπτει! )

2U-rBZREQMw


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...