Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, εννοω θα βγώ χωρίς το μπέμπη.

Ο μπέμπης λέγεται Μάριος, ξέχασα να σας το πω.

Λοιπόν, επαναδιατυπώνω: Θα βγώ χωρίς το Μάριο, χωρίς το σούπερμαν και χωρίς το φαφουτάκι μου!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κόρες!

Σήμερα είχαμε τη γιορτή του παιδικού της Ευτυχίας! Πολύ ωραία ήτανε, έκανε το λουλουδάκι!:-D

Όσες βγείτε να περάσετε τέλεια!

Πάντως πραγματικά, οι συναντήσεις τώρα θα πρέπει να γίνονται απόγευμα νομίζω, το πρωί 11 η ώρα έχει πολλή ζέστη!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μυρτώ σήμερα άφησέ τον κοιμισμένο...

Αλλά όντως για να δικαιολογεί τον τίτλο του θα πρέπει να του αφήνεις 2 παιδιά ξύπνια και να πρέπει να τα κάνει μπάνιο και να τα κοιμίσει!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτούλα πάντα τέτοια! Καλά να περάσεις!

Σήμερα από το πρωί είχε στο άλσος της Φιλαδέλφειας εκδηλώσεις ένας μη κερδοσκοπικός σύλλογος αν κατάλαβα καλά γιατί κυνηγούσα το μικρό με σκοπό την ενίσχυση των παιδιών της Ζιμπάμπουε! Τέσπα ότι κι αν ήταν, είχαν κανονίσει ευχάριστες δραστηριότητες για παιδιά, θεατρικό παιχνίδι, κατασκευές, ζωγραφική με νερομπογιές, κοσμήματα και διάφορα άλλα με ανακυκλώσιμα υλικά! Δεν μπορούσα να τον ξεκολλήσω τον μικρό και πήγαμε τελείως τυχαία για κούνιες! Κατά τα άλλα ψηθήκαμε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλα ωραίο ονομα ο μπεμπης! Κι εμεις το σκεφτομασταν μαζι με το Παναγιωτης μιας και θα γεννηθει κοντα στον δεκαπενταυγουστο, αλλα επειδη δεν ειμεθα της θρησκειας γενικοτερα ναυαγησε η ιδεα, το ριξαμε στην ιστορια(ο βαγγ δηλαδη) μαλλον Αλεξανδρο θα τον βγαλουμε...

Τι καλα που βγαινετε ζηλευω!!!!!!!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια μετα απο μια απαισια κυριακη :-(

Το μεσημερι ειχαμε μια βαφτιση και αφου λιωσαμε, καναμε τολαθος να παμε κ στο τραπεζι. περα οτι ο κλιματισμος δεν επαρκουσε, μας ειχαν τον εναν πανω στον αλλο, αθλιο φαγητο,χαλια εξυπηρετηση κ το κερασακι στη τουρτα ειχε κ ζωνατη μουσικη δηλαδη απιστευτη φασαρια. Και οσο σκεφτομαι οτι δωσανε κ ενα σωρο λεφτα γιαυτο το πραμα...

τες παντως,αυτο ηταν το λιγοτερο...

Πηγα να κανω μπανιο τον μικρο μου κ τον ζεματισα η κακουργα... :-(:-(:-(

εχουμε ηλιακο που δυστυχως βραζει, αμα το βαλεις τερμα στο καυτο ζεματιεσαι. Αν και το λεω σε οποιον κ αν χρησιμοποιει την βρυση μας, την πατησα εγω. Γιατι ενω τον ειχα κανει μπανιο, τον αφησα κ επαιζε μεσα στη μπανιερα κ πειραξε κ την μπαταρια. Μετα εκανε κ κακα του κ πηγα να τον πλυνω χωρις να προσεζω οτι ηταν γυρισμενο στο ζεστο. Μα ποσο ηλιθια μπορει να γινω.... Εννοειται οτι το παιδι ουρλιαξε. Και συνεχιζε να κλαει για 3-4 ωρες :-( Εχει εγκαυμα απο την μεση κ κατω κ μαλιστα στον αστραγαλο εχει κ φουσκαλες. Τον πλενω με ορο κ πενταντιν συνεχως κ τον εχω γυμνο αλλα το παιδακι μου ποναει πολυ. Περα του οτι οταν τον πλησιαζω στο μπανιο ουρλιαζει. Γμτ... Ειμαι να σκασω, πως του το εκανα αυτο το πραμα... Καμια φορα που ακουμπαει στο χερι μου το καυτο νερο εννοειται οτι το τραβαω αμεσως και βελαζω απο τον πονο. οχι να του ερθει κ να μην ξερει τι να κανει... Παντα το δοκιμαζω πριν του ριξω, πως σκ@τα το εκανα τωρα. να σκασω ειμαι!

Ο κλασσικος γιατρος μας, μας ειπε να βαλουμε φουσικορντ κ αφου του εβαλα, διαβασα οτι δεν πρεπει να χρησιμοποιειται σε εγκαυματα:confused:. Κ στραβωσε οταν τον πηρα κ του το ειπα κ αρχισε να λει να βαλω γυρω γυρω απο το καψιμο. Δλδ που? Το παιδι καηκε απο τη μεση κ τατω, να του βαλω στη πλατη? Γιατι? Ε,κ τοτε μου ειπε να τον παω νοσοκομειο μην κ παθει αφυδατωση. Εχει κ 2-3 μερες διαρροια ο μικρος, οτι πρεπει του εκατσε. Και αυτο το αλμορα, δεν πινεται με τιποτα. Ουφφφφ. σας επρηξα, αλλα ειμαινα σκασω.


Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ σήμερα άφησέ τον κοιμισμένο...

Αλλά όντως για να δικαιολογεί τον τίτλο του θα πρέπει να του αφήνεις 2 παιδιά ξύπνια και να πρέπει να τα κάνει μπάνιο και να τα κοιμίσει!!!

Έεεεεεεεεεεεεεεεετσι! εκεί φαίνεται ο καλός ο παίχτης....

Τί κάνετε; Το μικρό μου εξωγήινο σήμερα ήταν όλο κέφι, κοιμήθηκε και εύκολα, τί άλλο μπορώ να επιθυμώ;;; Τί; Να κοιμηθεί ο μικρός ένα 6ωρο συνεχόμενο;;;μμμμ θα αργήσει αυτό μου φαίνεται...

Φουσκώσαμε και την(καινούργια) πισίνα μας και η Άννα πλατσούριζε όλο το απόγευμα αλλά σίγουρα θα κάνουμε μέσα στην εβδομάδα εκδρομή στην Πούντα Ζέζα, αλλιώς δεν θα την βγάλουμε καθαρή!

Και με αυτα και αυτά σας καληνυχτώ!!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχωχωχ αφροδίτη, το παλιό κλασσικό γιαούρτι;;;

πολύ νερό δίνε του να μην πάθει αφυδάτωση γμτγμτ ο αγγελούκος!

καμιά κρέμα με αλόη;;;;


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

((((((((((((((((((Αφροδίτη μου))))))))))))))))))))))

Αχ συμβαίνουν ατυχήματα, δυστυχώς, μην κατηγορείς τον εαυτό σου.

Για το έγκαυμα, κάπου διάβαζα ότι είναι πολύ καλή η rescue cream που βάζουν τα κορίτσια στα εκζέματα των μωρών.

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτούλα κρίμα ο Αγγελούκος σου! Τι θα κάνετε τελικά θα περιμένετε μήπως είναι καλύτερα αύριο και γλιτώσετε το νοσοκομείο? Πάντως αυτά συμβαίνουν ακόμα και η μπουμπου γυρνάει με το πόδι της τη μπαταρία και έρχεται κρύο ή παγωμένο, αλλά μέχρι στιγμής το αντιλαμβάνομαι έγκαιρα. Περαστικά σας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η ομοιπαθητηκος μου ειπε να μη βαλω καμια κρεμα... Μονο ορο κ πενταντιν. Αφου του ριξω πολυ νερο, χλιαρο. Αυριο θα δω αν θα ξεφλουδισει κ αλλου περα απο τον αστραγαλο.που ξερω, φοβαμαι μη το κανω χειροτερα με την κρεμα... Αληθεια, αν ποναει το ντεπον κανει τιποτα σε αυτες τις περιπτωσεις?

Και εννοειται αυριο θα τον εχω ολη τη μερα μεσα στη πισινα...

Του δινω συνεχως νερο κ θηλαζει κ ολη τη μερα, εδω κ τρεις μερες με την διαρροια.

θενξ για τη συμπαρασταση κοριτσακια.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...