Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Ευακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε? καλα εισαι γλυκια μου?

μια χαρουλα τα καταφερνετε ε? οι αγκαλιτσες ειναι απαραιτητες και υποχρεωτικες!!!!

χαρηκα πολυ που ειδα μυν. σου.

δεν πειραζει για τον θηλασμο, σημασια εχει να εχεις ενα χαρουμενο και ευχαριστημενο μωρακι..

ολα καλα πηγαν με τον τοκετο? πως ηταν? γραψε μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε? καλα εισαι γλυκια μου?

μια χαρουλα τα καταφερνετε ε? οι αγκαλιτσες ειναι απαραιτητες και υποχρεωτικες!!!!

χαρηκα πολυ που ειδα μυν. σου.

δεν πειραζει για τον θηλασμο, σημασια εχει να εχεις ενα χαρουμενο και ευχαριστημενο μωρακι..

ολα καλα πηγαν με τον τοκετο? πως ηταν? γραψε μας!

Μαρακι μου καλο!!!

Γεννησα με καισαρικη τελικα, η μπεμπα δεν εμπαινε στην λεκανη!!! ειχα καποια επωδυνα ατυχηματα του χειρουργειου τα οποια προσπαθω ακομα να τα ξεπερασω αλλα κατα τα αλλα μια χαρα, αφου η μπεμπα μου ειναι υγιεστατη χαλαλι ολα τα αλλα!!!!

Ετσι ειναι Μαρακι μου!!!Να ειναι καλα τα ζουζουνακια μας!!!!Εμεις θα προσπαθουμε παντα για το καλυτερο γι'αυτα!!!

Εκανα ραχιαια ναρκωση για να την δω μολις θα βγει!!!!Ο αντρας μου ηταν μεσα, διπλα μας κ τα τραβαγε ολα με την καμερα ο ψυχακιας κ δεν μπορω να δω τι τραβηξε, δεν το αντεχω, σαν ντοκυμαντερ ειναι!!!

Η ραχιαια με πονεσε πολυ...ξεκινησανε να με κοβουνε πριν με πιασει η ναρκωση...ξεχασανε να ανοιξουνε την παυσιπονη οταν εφευγε η ναρκωση κ οι πονοι ηταν απιστευτοι.... η ραχιαια με χτυπησε, λογω του νωτιαιου μυελου σε απιστευτο πονοκεφαλο που δεν εφευγε με τπτ με εντονες κρισεις πονου κ σε ενα νευρο που μου νεκρωσε απο τον αυχενά-δεξια ομωπλατη κ χερι κ προσπαθουσα να την θηλασω με ενα χερι, να μην μπορω να κουνησω το κεφαλι μου συν τους πονους της τομης!!! Αυτο με το χερι ποναει ακομα παρα πολυ κ δεν μπορω να τις κανω ολες τις κινησεις πχ δεν μπορω να χτενιστω με το δεξι...θελει ξεκουραση κ αντιλαμβανεσαι πως με την μπεπμα ειναι αδυνατο κατι τετοιο...κατα τα αλλα μια χαρα...η χαρα της μπεμπας ειναι πολυ μεγαλυτερη απ'ολα αυτα!!!

Εσυ ζουζουνιτσα μπαινεις αυριο????με καισαρικη??για πες μου!!! μη φοβασαι παντως τπτ!!!ολα θα πανε μια χαρα κ μολις θα δεις το ζουζουνακι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε Ευακι τι διαφορα εχει η ραχιαια απο την επισκληριδιο?

ταλαιπωρηθηκες καλη μου ε? δεν βαριεσαι, τελος καλο ολα καλα!

τα μπεμπακια να ειναι οκ και εμας μας περνανε ολα!

και εμενα δεν εχει μπει στην λεκανη ακομα, τουλαχιστον μεχρι την προηγουμενη Πεμπτη που με ειδε ο γιατρος.

θα πμω αυριο και θα δουμε που θα ειναι το μωρο, αν εχει εμπεδωθει θα παμε φυσιολογικα αν οχι καισαρικη.

να σου πω, θελω παρα πολυ να γεννησω φυσιολογικα και με εχει πιασει ενα παραπονο και πολλα νευρα...:mad::-x ελπιζω να μου περασουν μεχρι αυριο..

κατα τα αλλα ολα καλα..

σε ποιον μοιαζει η μπεμπα? εχεις χαζεψει?

Link to comment
Share on other sites

βρε Ευακι τι διαφορα εχει η ραχιαια απο την επισκληριδιο?

ταλαιπωρηθηκες καλη μου ε? δεν βαριεσαι, τελος καλο ολα καλα!

τα μπεμπακια να ειναι οκ και εμας μας περνανε ολα!

και εμενα δεν εχει μπει στην λεκανη ακομα, τουλαχιστον μεχρι την προηγουμενη Πεμπτη που με ειδε ο γιατρος.

θα πμω αυριο και θα δουμε που θα ειναι το μωρο, αν εχει εμπεδωθει θα παμε φυσιολογικα αν οχι καισαρικη.

να σου πω, θελω παρα πολυ να γεννησω φυσιολογικα και με εχει πιασει ενα παραπονο και πολλα νευρα...:mad::-x ελπιζω να μου περασουν μεχρι αυριο..

κατα τα αλλα ολα καλα..

σε ποιον μοιαζει η μπεμπα? εχεις χαζεψει?

Εαν ειναι πρωτη εγκυμοσυνη πρεπει να επαεδωθει με το που μπαινεις στον ενατο...κ εγω εσκασα οταν μου ειπε για καισαρικη...ηθελα τοσο πολυ να γεννησω φυσιολογηκα...

Οταν με ανοιξε ο γιατρος ειπε πως δεν υπηρχε περιπτωση να εβγαινε φυσιολογηκα ποτε ετσι οπως ηταν μεσα...

Η ραχιαια ειναι πιο δυνατη κ πιανει πιο γρηγορα απ'οτι η επισκληριδιο.

Αχ δεν μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιζει!!!Το σιγουρο ειναι παντως πως ειναι πανεμορφη, πανεξυπνη κ πολυ δυνατη!!!!κλασικη χαζομαμα...χαχαχαχα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες γλυκες!!!!!

Η μπεμπουλα μου κοιμαται, απο τις λιγες φορες...δεν ξερω βεβαια για ποσο ακομα!!!!

Βλεπω το πινακακι μας γεμισε με μανουλες του Ιουνιου κ οχι μονο!!!! Ειμαι πολυ περηφανη για το καφε μας, μιας κ ειμαι απο την αρχη τηε ιδρυσης του!!!!

Εμεις τωρα χαζοξεκιναμε να μπαινουμε σε ενα ψιλοπρογραμματακι, βεβαια χτυπαμε κατι 10ωρα συνεχεις αγκαλιας, κουβεντας, τραγουδιων, βολτας, κτλ...

μεχρι στιγμης προσπαθουσα να της δινω μονο μητρικο γαλα με αποτελεσμα να την εχω για μια ωρα με τεταρτακια διακοπη στο στηθος για ολη μερα...ειχαμε εξαντληθει κ οι δυο κ η μπεμπα συνεχιζε να γκρινιαζει...πηγαμε στην γιατρο μας κ μας ειπε πως δεν χορταινει το μωρο απο το στηθος, δεν εχω τοσο οσο χρειαζετε κ μερα με την μερα λιγοστευει το γαλα μου, οποτε τωρα πια δινουμε κ συμπληρωμα...οσο ηθελα να την θηλασω...εκει τελικα με χτυπησε η στεναχωρια, γιατι πραγματηκα προσπαθησα παρα πολυ...και επιτελους η μπεμπα μου ειναι χορτατη κ κοιμαται κ αυτη ησυχη!!!!

Μεσα στην βδομαδα θα ερθει παπας στο σπιτι να μας δωσει ευχη κ μετα θα παμε οταν σαραντησουμε στην εκκλησια...εσεις καλεσατε παπα για ευχη???

Πως τα πατε εσεις φιλεναδιτσες μου???

κοριτσακι μου γλυκο να χαιρεσαι καταρχην τη μπεμπουλα σου!

δεν πειραζει για το θηλασμο αρκει που προσπαθησες !!!!!

σημασια εχει να ειστε κ οι δυο καλα !!!

εχω ομως μια απορια !

απο που καταλαβε η παιδιατρος οτι δεν χορταινει κ οτι εσυ δεν εχεις γαλα ?

δεν επαιρνε βαρος η μπεμπουλα σου ?

γιατι κ μενα γκρινιαζει κ ξυπναει η μπεμπα κ σκεφτομαι μηπως οντως δεν χορταινει αλλα βαρος παιρνει κ με το παραπανω !

το ειχα μεγαλη απορια κ για μενα ακομα !

εμεις πηραμε ευχη την πρωτη μερα της γεννας στο νοσοκομειο, κ τωρα κατευθειαν στι ς40 μερες !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου φτιαξε ψυχολογια φορεσε το πιο ομορφο χαμογελο σου κ ετοιμασου να υποδεχτεις την καραμελιτσα σου αυριο !!!

το πως δεν εχει σημασια πλεον !

ολες θελαμε φυσιολογικο το ξερεις !!!

αλλα ακομα κ γω σου λεω πως ειναι τοσο μεγαλο αυτο που νιωθεις τη στιγμη της καισαρικης που καθολου σημασια δεν εχει που γινεται ετσι !!!!!!!!!

νιωθεις κανονικοτατα οταν βγαινει το μωρο !!!!!!!!!

ειναι τοοσ εντονη η πιεση !!!!!!

που απλα δεν σπρωχνεις !!!!!

κ να σου ευχηθω λοιπον με το καλο με κανεναν πονο κ να πανε ολα καλα κοριτσαρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυριο ειναι η δικη σου μερα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!

ναμαι και γω.

Πρωτα απολα να ζησουν τα νεα παιδακια, της Αγγελικης, της Βανιλιας, της Οζαλινας και οποια αλλη κοπελα γεννησε!

Εμενα σπασαν τα νερα Παρασκευη χαραματα στις 2μιση, αρχισαν οι πονοι, μεχρι 6 το πρωι πονουσα κανονικα, παμε νοσοκομειο με ετοιμαζουν, και μεχρι τις 12μιση που εκανα επισκληριδιο δεν ειχα κανει καθολου διαστολη και οι πονοι κανονικοτατοι και ανα μισο λεπτο. Περιμεναμε μεχρι τις 5 το απογευμα και τελικα με μηδεν διαστολη προχωρησαμε σε καισαρικη. 6:03 βγηκε ο ομορφος γιος μου με μαλλι ροκ σταρ, τοσο μαλλι δεν εχω ξαναδει σε νεογεννητο!!! Το βαλανε επανω μου κατευθειαν, και κει που σπαραζε στο κλαμα σταματαει ανοιγει τα ματακια του και με κοιταει....

Θηλαζω κανονικα, με πονανε βεβαια οι θηλες αλλα βαζω και λανολινη και φτιαχνουν καπως. Εχω πολυ γαλα, οταν θηλαζω απο τον ενα μαστο ο αλλος τρεχει ποταμι!!! Ο μικρος ειναι φαγανος δεν μαφηνει να κοιμηθω καθολου, ολο μαμ θελει! Ειμαι εδω και 4 μερες με 2ωρα υπνου...

Σας αφηνω να προλαβω να κανω ενα μπανακι και να παω να τον ταισω, γιατι ακουω κατι νιαουρισματα απο το δωματιο!!

Φιλακια

Α! μαρακι, με το καλο να αγκαλιασεις την καραμελα σου αυριο!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου φτιαξε ψυχολογια φορεσε το πιο ομορφο χαμογελο σου κ ετοιμασου να υποδεχτεις την καραμελιτσα σου αυριο !!!

το πως δεν εχει σημασια πλεον !

ολες θελαμε φυσιολογικο το ξερεις !!!

αλλα ακομα κ γω σου λεω πως ειναι τοσο μεγαλο αυτο που νιωθεις τη στιγμη της καισαρικης που καθολου σημασια δεν εχει που γινεται ετσι !!!!!!!!!

νιωθεις κανονικοτατα οταν βγαινει το μωρο !!!!!!!!!

ειναι τοοσ εντονη η πιεση !!!!!!

που απλα δεν σπρωχνεις !!!!!

κ να σου ευχηθω λοιπον με το καλο με κανεναν πονο κ να πανε ολα καλα κοριτσαρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυριο ειναι η δικη σου μερα !!!!

με εκανες να κλαψω............. ευχαρσιτω πολυ γλυκεια μου, το ξερω πως ολες φυσιολογικο θελαμε..

θα δουμε αυριο, εχω ακομα ελπιδα!

Μινακι μου, τι ωραια, μαλλιαρος ο μπεμπης? εμ, γι'αυτο ειχες τοσες πολλες καουρες!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

μπραβο στο γαλατακι σου που ειναι τοσο πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!

ναμαι και γω.

Πρωτα απολα να ζησουν τα νεα παιδακια, της Αγγελικης, της Βανιλιας, της Οζαλινας και οποια αλλη κοπελα γεννησε!

Εμενα σπασαν τα νερα Παρασκευη χαραματα στις 2μιση, αρχισαν οι πονοι, μεχρι 6 το πρωι πονουσα κανονικα, παμε νοσοκομειο με ετοιμαζουν, και μεχρι τις 12μιση που εκανα επισκληριδιο δεν ειχα κανει καθολου διαστολη και οι πονοι κανονικοτατοι και ανα μισο λεπτο. Περιμεναμε μεχρι τις 5 το απογευμα και τελικα με μηδεν διαστολη προχωρησαμε σε καισαρικη. 6:03 βγηκε ο ομορφος γιος μου με μαλλι ροκ σταρ, τοσο μαλλι δεν εχω ξαναδει σε νεογεννητο!!! Το βαλανε επανω μου κατευθειαν, και κει που σπαραζε στο κλαμα σταματαει ανοιγει τα ματακια του και με κοιταει....

Θηλαζω κανονικα, με πονανε βεβαια οι θηλες αλλα βαζω και λανολινη και φτιαχνουν καπως. Εχω πολυ γαλα, οταν θηλαζω απο τον ενα μαστο ο αλλος τρεχει ποταμι!!! Ο μικρος ειναι φαγανος δεν μαφηνει να κοιμηθω καθολου, ολο μαμ θελει! Ειμαι εδω και 4 μερες με 2ωρα υπνου...

Σας αφηνω να προλαβω να κανω ενα μπανακι και να παω να τον ταισω, γιατι ακουω κατι νιαουρισματα απο το δωματιο!!

Φιλακια

Α! μαρακι, με το καλο να αγκαλιασεις την καραμελα σου αυριο!!!

χιχιχιχι!!!! μινουλα τα ιδια κ γω ! αν ξεχαστω κ δεν καλυψω με επιθεμα γινομαι μουσκεμα απο το γαλα !!! χαχαχχα!!!! εχει πλακα γιατι αργω να συνειδητοποιησω τι ειναι αυτο που γαργαλαει !!! κ ειναι το γαλα που τρεχει κ τρεχει !!!!! οσο για τον υπνο μια απο τα ιδια ! 2ωρα κ αγιος ο Θεος !!!!

για το θηλασμο μην κοιταξεις ρολογια ! οποτε κ οσο θελει εκεινος !!!

να σου ζησει κ παλι ! να ειναι γερος !

με εκανες να κλαψω............. ευχαρσιτω πολυ γλυκεια μου, το ξερω πως ολες φυσιολογικο θελαμε..

θα δουμε αυριο, εχω ακομα ελπιδα!

Μινακι μου, τι ωραια, μαλλιαρος ο μπεμπης? εμ, γι'αυτο ειχες τοσες πολλες καουρες!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

μπραβο στο γαλατακι σου που ειναι τοσο πολυ!

δεν ηθελα να σε κανω να κλαψεις γλυκουλα μου !!!!!!!

αλλα ελπιζω να εκανες αυτο που σου ειπα ! φορεσες ομορφο χαμογελο ? ε??

τι ωρα θα πας αυριο ????

κ φυσικα σου ευχομαι να ερθει η μπεμπα σου με τον πιο φυσικο τροπο κ να σε κανει διπλα ευτυχισμενη !!!!!!!!!!!

θα σε σκεφτομαι κ θα περιμενω μνμτακι μολις καταφερεις !!! ναι ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ηθελα να σε κανω να κλαψεις γλυκουλα μου !!!!!!!

αλλα ελπιζω να εκανες αυτο που σου ειπα ! φορεσες ομορφο χαμογελο ? ε??

τι ωρα θα πας αυριο ????

κ φυσικα σου ευχομαι να ερθει η μπεμπα σου με τον πιο φυσικο τροπο κ να σε κανει διπλα ευτυχισμενη !!!!!!!!!!!

θα σε σκεφτομαι κ θα περιμενω μνμτακι μολις καταφερεις !!! ναι ????

απο χαρα κλαιω αγαπουλα!

μολις τωρα γυρισαμε απο καφεδακι στην παραλια και τωρα θα παω για περπατημα με την πεθερα μου..

Εγω λιγη αγωνια και αγχος, θελω αυριο να παω και να εχει κατεβει η μικρουλιτσα μου...

κατα τι 8 θα παμε θα με εξετασει ο γιατρος και θα δουμε..

εννοειτε θα σου στειλω μυν.

να φτιαξεις και το πιανακακι!!!!!

μωρε θα ειναι ωραια αυριο ε? εχω πολυ αναμεικτα συναισθηματα και φοβαμαι και θελω να ερθει το αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε;

Μαράκι μου αύριο είναι η μέρα σου, εύχομαι να πάμε όλα καλά, με ένα γερό και υγιές μωράκι πάνω απ' όλα, έφτασε και εσύ μέχρι τέλος, αχ αυτά τα ζουζουνάκια.

Μινούλα μου να σου ζήσει ο ζούζουνος, καλή ανάρωση, και καλή συνέχεια με το θηλασμό, δεν σε φοβάμαι θα τα πας μια χαρούλα, ήδη ξεκίνησες καλά. Μαλλάκι μπόλικο, και η δικιά μου σαν κοτοπουλάκι είναι, μαύρο και σηκωμένο ψηλά.

Ευάκι μου τι κάνει η ζουζούνα σου. Μη στεναχωριέσαι η προσπάθεια μετράει και στο κάτω κάτω θέλουν ήρεμες μανούλες τα έχουμε πει αυτά. Να μπαινεις να μας λες τα νέα σου.

Βιργινάκι μου γλυκό, όλα καλά απ' ότι βλέπω, σε έχει ταράξει στα δίωρα, υπομονή, μόλις περάσει ο καιρός θα μπει σε μία σειρούλα, είναι νωρίς ακόμα, μωλέ είνια πολύ μικρά, δεν είναι μόνο η τροφή τους ο θηλασμός, είνια η παρηγοριά τους, η αγκαλιά της μανούλας τους, μόνο αυτό θέλουν.

Σας φιλώ, πάω να φάω το καρπουζάκι μου.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες ολα ετοιμα για αυριο....

εκανα το μπανακι μου, προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να μην αγχωνομαι..

τελευταια φορα που σας γραφω μονη μου... απο αυριο μανουλα..

καλα μου φαινεται σαν ψεμα!

λοιπον πολλα φιλακια στα μπεμπακια σας, θα προσπαθησω να ξαναμπω το συντομοτερο..

δεν ξερω αν θα προλαβω τα γεννητουρια της mamatopolina και τις aobatsan..

σας ευχομαι τα καλυτερα και φιλακια πολλλα!!!!!!!!!!!!

καλη αυριανη!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα θετικά να πάνε αύριο και σε λίγες ώρες να κρατάς την γλυκιά μπεμπούλα σου στην αγκαλιά σου!!!! Το αξίζεις.

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι! Ό,τι είναι να γίνει ας γίνει. Μακάρι να γενήσεις φυσιολογικά, σου το εύχομαι ολόθερμα, αλλά και αν δεν γίνει, δεν πειράζει. Να φανταστείς ακόμα και εγώ που ναρκώθηκα ολικά και δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα, θεώρησα ως πιο ευτυχισμένη στιγμή εκείνη που άνοιξα με τα χίλια ζόρια τα βαριά ναρκωμένα μάτια μου και μπόρεσα να ρωτήσω με κόπο πως είναι το μωρό και μου είπαν ότι είναι μια χαρά, σαν σε όνειρο τους άκουγα, αλλά η ευτυχία μου ήταν μεγάλη!


9XBrp3.pngGv5Vp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευάκι, τί πέρασες κι εσύ, μανούλα! Και τα άντεξες όλα με υπομονή για την μπεμπούλα σου! Μπράβο! Περασμένα ξεχασμένα, να είναι καλά η μπεμπούλα! Με το θηλασμό κι εγώ τα ίδια, του δίνω τελικά και συμπλήρωμα και ήρθε στα ίσα του.... ηρέμησε το κακόμοιρο γιατί πείναγε και έκλαιγε πολύ. Προσπαθώ, ωστόσο, να το μειώσω, αυξάνοντας τη δική μου παραγωγή, αν τα καταφέρω.

Λένε ότι βοηθάει πολύ το αφέψημο γλυκάνισου... το πίνω κι αυτό....

Βιργινία, μπράβο που έχεις γαλατάκι, να χορταίνει η μπεμπούλα σου!

Οζαλινάκι, Μινούλα, Αγγελική να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας!!!


9XBrp3.pngGv5Vp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...