Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

      2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Λόγω δίδυμης κύησης επιβαρύνεται πιο πολύ η μήτρα. Όλα πάνε x2 πλακουντες, σακοι, αμνιακό υγρά.. επίσης το βάρος ανά μέρα αυξάνεται x2  οπότε μην αγχώνεσαι είμαι άλλη περίπτωση....

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλός είναι ο Καραμανίδης αλλά και ο Νικολάου είναι της κρατικής αλλά είναι πολύ καλός...ποιος μανάρι ήταν αυτός;;;;μόνο για έναν δεν έχω ακούσει καλά λόγια...το θέμα είναι τι θα σε τύχει καμμιά φορά..η Κουτλάκη είναι πολύ καλή και σαν άνθρωπος αλλά έχει πολύ κόσμο και περιμένεις αρκετή ώρα για να σε δει...εμένα με εξυπηρέτησε πολύ...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια γεια σας, σορι που παρεμβαινω, ψαχνω μια κοπελα κ δεν ξερω που να τη βρω!:confused:ειναι απο αλεξανδρουπολη κ εγραφε στο παρεντς: natasa31 κι εχει μια κορουλα 8 μηνων..εγραφε και στο καφε μαρτιου 2009, κι εχει να μπει παααααρα πολυ καιρο, κοντα ενα μηνα, ενω μιλουσαμε συχνα!ξερει καμια κατι;δυστυχως δεν εχω μειλ της!ελπίζω να ειναι καλα....

στείλε της πμ...

εμείς δεν θα κάνουμε συνάντηση οι μανούλες από Αλεξ/πολη;;;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα σας!Είμαι και εγώ μανούλα από Αλεξανδρούπολη. Γέννησα στις 6/8/2009 στο ΓΠΝ Αλεξ/λης. Έχω ένα αγοράκι, τον Κωνσταντίνο. Θα χαρώ να τα λέμε!!!

γεια σου Κατερινάκι..επιτέλους βρε παιδιά,πολύ ησυχία

μπουρμπουλήθρα που είσαι;;;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xronia pollla πως ειστε; πως τα περασατα ;;; σταχιοφορινα προσπαθηθησα πμ αλλα δεν μπορω εδω να στειλω:-(:sad::-(εισαι τα παρετσ θα σε βρω να σου πω εκει...


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

prospauv staxioforina prospauo να σου στειλω αλλα μου λεει οτι εχω ξεπρασει το οριο το παραξενο ειναι οτι απο εδω δεν εχω στειλει ουτε παρει κανενα μυνημα εαν ξες κατι να μεβοηθησεις ευχαριστως ειμαι και λιγο ασχετη...δεν μπορω να σε βρω στο παρετσ να σου στειλω απο κειιι..


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

prospauv staxioforina prospauo να σου στειλω αλλα μου λεει οτι εχω ξεπρασει το οριο το παραξενο ειναι οτι απο εδω δεν εχω στειλει ουτε παρει κανενα μυνημα εαν ξες κατι να μεβοηθησεις ευχαριστως ειμαι και λιγο ασχετη...δεν μπορω να σε βρω στο παρετσ να σου στειλω απο κειιι..

κορίτσι ο γιατρός αυτός είναι λίγο φευγάτος αλλά πολλές φορές είναι τι θα τύχει....εγώ στην ουσία γέννησα με τον μαιευτή,αυτός με πρόσεχε πιο πολύ..η δικία μοου ήρθε όταν έσπρωχνα...τεσπα..

margarita...επιτέλους..άντε να μαζευόμαστε..και να συναντηθούμε!!!!!!!!!!πόσα παιδάκια έχεις;;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως σας βρηκα!!!ευχαριστω σταχιοφορινα κ εσυ να χαιρεσαι το μωρακι σου.στο νοσοκομειο γεννησα με φυσιολογικο στις 7-8-09.περιπου την ιδια ηλικια εχουν τα πιτσιρικια μας.αγορακι εχεις εσυ?νεο μελος αν και το parents το παρακολουθω καιρο απλα εδω δεν μπορουσα να ενεργοποιησω τον ιδιο λογαριασμο κια ξαναεκανα εγγραφη.απο αλεξ|πολη εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...