Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

τι ειναι αυτο το προγραμα για τις ανεργες?εγω εχω καρτα 2 χρονια,αυτο υσχει γιατους κρατικους,και δημοτικους παιδικους?η ειναι για ιδιοτηκους?ενδιαφερομαι γι αυτο...:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοφία όλοι θα κάνουν αναφορά θα είναι υποχρεώτικη.Όσοι θέλουν θα δηλώσουν μονιμοποιήση και όσοι δεν θέλουν δεν θα δηλώσουν.Τα χαρτία δεν έχουν έρθει ακόμη στις μονάδες.Όταν έρθουν επίσημα τα χαρτιά τότε θα γίνουν και οι αναφορές.Αυτά ξέρω εγώ αν κάνω σε κάτι λάθος ας με διορθώσει κάποια κοπέλα.Α! και κάτι άλλο σήμερα ανακοίνωσαν στην μονάδα του άνδρα μου όποιος θέλει να κάνει αναφορά για τα εργοστάσια ως υδραυλικός εγκαταστάσεων(πρέπει να έχουν χαρτί όμως) και ηλικία από 35+.

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου σου ευχομαι καλο κουραγιο και ειμαι σιγουρη οτι θα γυρισει γερος .Μην βαζεις κακες σκεψεις στο μυαλο σου.Λοιπον τωρα που θα εισαι μοναχουλα πρεπει να τα πουμε απο κοντα ,να γνωριστουμε.Μπορει κατι να χρειαστεις βρε παιδι μου.Θα ειναι καλο να εχεις οσους ποιο πολλους φιλους μπορεις.Οσο για τις γιορτες θα φυγουμε γυρω στης 10 Δεκεμβρη ,θα κανουμε πανω τα βαπτισια της μπεμπας μας στης 19 και μετα στο καπακι ο αντρας μου θα ερθει Χαλκιδα για δουλεια.Εγω θα μεινω πανω με τα παιδια και αυτος θα ξαναρθει για πρωτοχρονια.Τι να κανω δεν θελω να κανουμε μονοι μας εδω πρωτοχρονια.Και να σου πω την αληθεια δεν θελω να με βρει εδω ο χρονος.Μπας και γινει κανα θαυμα και φυγουμε το καλοκαιρι με μεταθεση.Χα!Χα! Μεταθεση σε ενα χρονο δεν εχει ξαναγινει!Αλλα τι να κανω και γω ονειρευομαι.

Το τηλ μου ειναι 6984626826 .Οποτε μπορεσεις να βρεθουμε παρε με τηλ


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, πως τα πηγαν οι ανδρες σας;

Εγω την δικιά μου δεν την παω στην Χολέβα. Ειχε ακουσει πολλα αρνητικα ο ανδρας μου και δεν την πήγαμε ποτε!!! Εχω μια πολύ καλή παιδιατρο στο Βασιλικο!! Είμαι ικανοποιημένη μαζί της και κυριώς μʼαρεσει που ενδιαφέρεται. Σε καποια προβληματα μας εχει παρει τηλ να ρωτησει τι κανει το παιδί κάτι που το εκτιμώ πολύ!! Απλά αναγκαζόμαστε να κόβουμε δυο αποδείξεις την επίσκεψη, να καταθέτουμε τα χαρτια και να περιμένουμε να πάρουμε τα λεφτά!!!

Glam εγω ψάχνω 4,5 μήνες τώρα για απογευματινή δουλειά αλλα ακόμα δεν εχω βρει τίποτα. Εδώ υπάρχει τεράστια ανεργία, παντού απολύσεις!!!

Ουτε εγω το εχω ακουσει αυτό το προγραμμα. Τι ακριβώς είναι;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, πως τα πηγαν οι ανδρες σας;

Εγω την δικιά μου δεν την παω στην Χολέβα. Ειχε ακουσει πολλα αρνητικα ο ανδρας μου και δεν την πήγαμε ποτε!!! Εχω μια πολύ καλή παιδιατρο στο Βασιλικο!! Είμαι ικανοποιημένη μαζί της και κυριώς μʼαρεσει που ενδιαφέρεται. Σε καποια προβληματα μας εχει παρει τηλ να ρωτησει τι κανει το παιδί κάτι που το εκτιμώ πολύ!! Απλά αναγκαζόμαστε να κόβουμε δυο αποδείξεις την επίσκεψη, να καταθέτουμε τα χαρτια και να περιμένουμε να πάρουμε τα λεφτά!!!

Glam εγω ψάχνω 4,5 μήνες τώρα για απογευματινή δουλειά αλλα ακόμα δεν εχω βρει τίποτα. Εδώ υπάρχει τεράστια ανεργία, παντού απολύσεις!!!

Ουτε εγω το εχω ακουσει αυτό το προγραμμα. Τι ακριβώς είναι;

Καλημερα.Και εσυ εδω στην Χαλκιδα εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σοβαρα δεν το ηκερα αυτο με την καρτα ανεργιας

να παω α βγαλω δενεχω

ξερεις ποσο καιρο χρειαζεταινα εισαι ανεργη?

θα με ενημερωσεις σε παρακαλω οταν θα γινουν οι αιτησεις γιατι ειμαι λιγο φευγα με αυτα?

τι ειναι αυτο το προγραμα για τις ανεργες?εγω εχω καρτα 2 χρονια,αυτο υσχει γιατους κρατικους,και δημοτικους παιδικους?η ειναι για ιδιοτηκους?ενδιαφερομαι γι αυτο...:P
Ουτε εγω το εχω ακουσει αυτό το προγραμμα. Τι ακριβώς είναι;

Δεν ξερω και εγω πολλα να σας πω κοριτσακια μου,φετος το εμαθα αλλα θα ρωτησω στον οαεδ,ξερω μονο οτι ειναι για τους κρατικους παιδικους δεν χρειαζεται να εχεις καιρο την καρτα και εκεινη τη μερα να τη βγαλεις δεν εχει σημασια.Αρχες καλοκαιριου που γινοντε οι αιτησεις θα μαθουμε περισσοτερα απλα πρεπει να το θυμηθουμε τοτε και οτι πληροφορια μαθει η καθεμια να τη γραψουμε οκ?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο μπορει να βοηθησει:

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ Νο2 - Page 4 ...

30 δημοσιεύσεις - 14 συντάκτες - Τελευταία καταχώρηση: 26 Μάιος

ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ STAGE (ΓΙΑ .... σε επιδοτουμενα προγραμματα,επιδοτουμενες ανεργες,μακροχρονια ανεργες κ.α. .... Άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από ΟΑΕΔ ...

parents.org.gr/.../showthread.php?t...4 - Προσωρινά αποθηκευμένη


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το τηλ μου ειναι 69 .Οποτε μπορεσεις να βρεθουμε παρε με τηλ

Σοφια μου μην βαζεις το τηλ ετσι δημοσια δεν ξερεις τι γινετε ολοι μπορουν να μπου και να διαβασουν καλυτερα πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, πως τα πηγαν οι ανδρες σας;

;

εμενα εγραψε πολυ καλα μου ειπε ..μαλλον ενα λαθος εκανε συμφωνα με αυτα που θυμαται..θα περιμενουμε τα επισημα αποτελεσματα.. σημερα πληρωθηκαμε καλα..

Κοριτσια οσες εχετε αντρα που ειναι 3η σειρα ΕΠΟΠ ανεβηκε το χρονοεπιδομα μας ε; γιατι σημερα μου φανηκαν παραπανω τα χρηματα που πηραμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφια μου και γω ηθελα να σου το πω για το τηλ καλυτερα με πμ ποτε δεν ξερεις......

joannakip για το χρονοεπιδομα δεν ανεβαινει σε ολους το ιδιο κατι μου ειπε ο αντρουλης μου αλλα με μπερδεψε,το σιγουρο ειναι οτι μπορει σε σας να ανεβηκε σε μας οχι,μη το πεις πουθενα οτι ανεβηκε γιατι θα στο παρουν πισω..............χαχαχαχαχαχαχαχα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφια μου και γω ηθελα να σου το πω για το τηλ καλυτερα με πμ ποτε δεν ξερεις......

joannakip για το χρονοεπιδομα δεν ανεβαινει σε ολους το ιδιο κατι μου ειπε ο αντρουλης μου αλλα με μπερδεψε,το σιγουρο ειναι οτι μπορει σε σας να ανεβηκε σε μας οχι,μη το πεις πουθενα οτι ανεβηκε γιατι θα στο παρουν πισω..............χαχαχαχαχαχαχαχα!

ναι το ξερω οτι δεν ανεβαινει σε ολους ταυτοχρονα εξαρτατε νομιζω απο τον μηνα που μπηκαν στο στρατο γιατι δεν μπηκαν ολοι μαζι ..αλλοι μπηκαν κανονικα και αλλοι σαν επιλαχων..εχω την εντυπωση πως το παιρνουν με ενα μηνα διαφορα μπορει να κανω και λαθος ομως.. εμενα ο αντρας μου μπηκε ΕΠΟΠ αφου ειχε παει και φανταρος..που μπορει να παιζει και αυτο ρολο γιατι μετραει και το στρατιωτικο ως χρονος υπηρεσιας.... τελος παντων θα ρωτησω και εγω τον αντρα μου να μου πει τωρα κοιματε και δεν μπορω..χαχαχα

καλε εδω το λεω γιατι ειμαι με ψευδονμο:-) με το κανονικο μου ονομα μιλια δεν βγαζω για αυτα τα 60 ευρω παραπανω..σιγα που θα τα βρουνε αν ερθουν να τα ζητησουν θα τους δωσω τις γεματες πανες της μικρης γιατι εκει πηγαν τα λεφτα χαχαχαχα απο αυριο το πρωι θα τις κραταω στην ακρη για καλο και κακο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δεν μου έχει τύχει ακόμα να πάρει ο σύζυγος μετάθεση.

πως είναι η εμπειρία να φεύγεις απο τον τόπο που μεγάλωσες?

σε πιο χωρο μπορείς να εργαστείς σν δεν είσαι και εσύ στο δημόσιο?

βγαίνει με ένα μισθό?

Σας ευχαριστω θα με βοηθούσατε με τις απαντήσεις σας


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δεν μου έχει τύχει ακόμα να πάρει ο σύζυγος μετάθεση.

πως είναι η εμπειρία να φεύγεις απο τον τόπο που μεγάλωσες?

παρα πολυ δυσκολα ειδικα αν εχεις και παιδια

σε πιο χωρο μπορείς να εργαστείς σν δεν είσαι και εσύ στο δημόσιο?

μαλλον πουθενα.στην επαρχια δεν υπαρχουν δουλειες και ειδικα αν εισαι γυναικα στρατιωτικου.

βγαίνει με ένα μισθό?

βγαινεις μονο για τα απολυτως απαραιτητα.και κανοντας οικονομια.πχ να ψωνιζεις προιοντα ιδιωτικης ετικετας κλπ.για εμας δεν το συζυτω,δεν αγοραζουμε τιποτα.και για τα παιδια μονο στις εκπτωσεις.για το μελλον,οταν αρχισουν φροντιστηρια, δεν το συζυτω, δεν βγαινεις με τιποτα.

Σας ευχαριστω θα με βοηθούσατε με τις απαντήσεις σας

Ελπιζω να βοηθησα!:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...