Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοφια οι καταστασεις επιβιβασης εχω την εντυπωση οτι θα υσχιουν μονο για τρενο ,λεωφοριο και για καραβι οχι αεροπορικα...και θα δινουν 2 το χρονο,1 ανα 6μηνο..... δηλ αν εισαι σε κανενα ξεχασμενο νησι θα φας την μιση αδεια και τον μισο μισθο να πας στον τοπο σου...

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,τωρα διαβασα το αρθρο που εβαλες σε λινκ απ'οτι λεει δεν θα τις κοψουν θα δειξει....μακαρι να μην τα κοψουν γιατι αν παμε σε νησι θα κανουμε να δουμε τους δικους μας χρονια χαχαχα

με τις μεταθεσεις τι γινετε ακουσατε τπτ? προπερσυ μας τις ειχαν ανακοινωσει ηδη τετοια εποχη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

πριν λιγες μερες πηγε ο αντρας μου να βγαλει κατασταση επιβιβασης και του ειπαν οτι τις εκοψαν και οτι αφου εχει παρει 1 δεν δικαιουτε αλλη!!!!!(αεροπορικη για καραβι δεν ξερω):(

τι να πω απο το κακο στο χειροτερο και να μην συζητησουμε για τις περικοπες στον μισθο με τα νεα μετρα που ανακοινωθηκαν:evil:

μας ρωτανε πως τα βγαζουμε περα αφου κοβουν μισθους και τα παντα αυξανονται? τωρα θα αυξηθει και το φπα αρα οι πραγματικες μειωσεις ειναι τραγικες:?


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!

για τις καταστασεις επιβιβασεις ακουσα πως θα παιρνουν 2 το χρονο μονο αυτοι που υπηρετουν εβρο και νησια.καλα αλλα εχουμε να ακουσουμε πολυ ραδιο αρβυλα ακομη οπως και με τις μεταθεσεις τις οποιες ακουσα μεχρι το πασχα θα εχουν ανακοινωθει.παντα τετοιο καιρο ο καθενας λεει τα δικα του οποτε ας περιμενουμε να δουμε χαρτακια πρωτα και μετα βλεπουμε.οσο για τα εκτος εδρας εμεις προς το παρων τα παιρνουμε κανονικα.

Σοφακι εσας δεν καταλαβα τι ακριβως σας εκοψαν και περνετε τοσα χρηματα λιγοτερο?εμας δεν μας εκοψαν προς το παρων τιποτα δεν ξερω αργοτερα αλλα απο περιεργεια ρωταω δηλ ποια επιδοματα σας μειωθηκαν σορι κιολας αν γινομαι αδιακριτη?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

πριν λιγες μερες πηγε ο αντρας μου να βγαλει κατασταση επιβιβασης και του ειπαν οτι τις εκοψαν και οτι αφου εχει παρει 1 δεν δικαιουτε αλλη!!!!!(αεροπορικη για καραβι δεν ξερω):(

τι να πω απο το κακο στο χειροτερο και να μην συζητησουμε για τις περικοπες στον μισθο με τα νεα μετρα που ανακοινωθηκαν:evil:

μας ρωτανε πως τα βγαζουμε περα αφου κοβουν μισθους και τα παντα αυξανονται? τωρα θα αυξηθει και το φπα αρα οι πραγματικες μειωσεις ειναι τραγικες:?

Οτι θελουνε κανουνε εκει που ειναι ο αντρας μου με το που τους ανακοινωθηκε πηρανε οσοι μπορουσανε αδεια και βγαλανε κατασταση αεροπορικη δεν τους αρνηθηκε κανενας τπτ.Τι να πεις!

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΕ.............

ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ ...........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μολις ειδα στις ειδησεις του Alter οτι θελουν να κοψουν την "προικα" που δινεται στα παιδια των στρατιωτικων και παρακρατειται φυσικα καθε μηνα απο τον μισθο τους.Ας αντισταθουμε:αν ανακοινωθει κατι τετοιο, ολοι αναφορα για να εντοκη επιστροφη ολων των χρηματα που εχουν παρακρατηθει μεχρι σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα στις ειδησεις του Alter οτι θελουν να κοψουν την "προικα" που δινεται στα παιδια των στρατιωτικων και παρακρατειται φυσικα καθε μηνα απο τον μισθο τους.Ας αντισταθουμε:αν ανακοινωθει κατι τετοιο, ολοι αναφορα για να εντοκη επιστροφη ολων των χρηματα που εχουν παρακρατηθει μεχρι σημερα!

ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝΕ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΠΤ?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.... εδω χιονιζει.......................

αυτο μας ελειπε δουλευουν σχεδον τζαμπα θελουν να κοψουν και αυτο???Ελεος... και τις κρατησεις που κανουν??? αν τις δωσουν πισω ας τα κοψουν..

Link to comment
Share on other sites

Οτι θελουνε κανουνε εκει που ειναι ο αντρας μου με το που τους ανακοινωθηκε πηρανε οσοι μπορουσανε αδεια και βγαλανε κατασταση αεροπορικη δεν τους αρνηθηκε κανενας τπτ.Τι να πεις!

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΕ.............

ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ ...........

και το κορυφαιο που ειναι η συνεχεια....

οσες καταστασεις επιβιβασης εχουν ηδη παρει και δεν τις εχουν χρησιμοποιησει να της γυρισουν λεει πισω:evil:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...