Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες μου...

Ανίτα δώσε παρών γιατί θα έχει αναφορά!!!!

Τι μου κάνετε οι υπόλοιπες?Εμεις πάμε κτηνίατρο σήμερα να δούμε πως παέι το ποδαράκι μας.

καλημέρα.

καλή επιτυχία στον κτηνίατρο, εύχομαι να έχει δέσει το ποδαράκι του.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το φανταστηκα οτι θα ανησυχησετε...

Αλλα ευτυχωσ ωσ τωρα ειμαστε σταθερα.

Σταθερα κακα βεβαια αλλα σταθερα.

Η ανιτα τελικα που χαθηκε?

Και εγώ αναρωτιόμουν τι έχει γίνει και δεν ήθελα να σε πάρω τηλέφωνο για να μην σε ενοχλήσω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τι κανετε???μολις ηρθα απο τον γιατρο μου ολα καλα ευτυχως....ρε κοριτσια εχει καμια puregon? γιατι δεν μου χορηγουν αλλες... .

pink hat μπραβο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα τελεια απ εδω κ περα....

φιλααααααααααααακια σε ολες

Σορρυ..ειχα proluton και την μπερδεψα με τη puregon :oops:...δεν έχω..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πότε δεν ξέρεις zettaki, εγώ όταν πήγαμε για την πρώτη φορά ήμουν άσχετη, ούτε που ρωτούσα τίποτα, έκανα ότι μου έλεγαν. Ούτε πόσες διαιρέσεις, ούτε ποιότητα, μπαίνει στο δωμάτιο μου δίνει μια φωτο με τρία και κάνει την εμβρυομεταφορα. Ε εντάξει κάτι ξέρουν αυτοί λέω. Πάω για τον υπέρηχο μετα τη θετικη χοριακή και μου λεει ο γιατρος τρεις σακοι. Και να σου πω την αλήθεια έπαθα σοκ. Είχα ακούσει και για τις υψηλού κινδύνου και κατευθείαν το μυαλό μου πήγε στη μείωση. Τελοσπάντων απλά στο είπα γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως θα ανταποκριθεί ο οργανισμός...

Καλή επιτυχία...

Σε μενα κάθε φορά εμφυτεύεται μισο :tongue:

Που θα πάει θα το φτάσω στο 1...:tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!

Και γω πήρα τη σκυλίτσα μου στο γιατρό σήμερα πριν λίγο για στείρωση, και θα πεθανω από το αγχος μου.... Φοβάμαι να μην πάει κάτι στραβά... Δεν ήμουν έτσι παλιοτερα απλά μετά που πέθανε το σκυλάκι της αδερφής μου στην προνάρκωση φοβάμαι, και δεν ξέρω αν είναι και λόγω ορμονών που είμαι πιο ευαίσθητη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά ώσπου να περάσει η 1,5 ώρα να μου τηλεφωνήσουν νομίζω θα σκάσωωωωω!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου good luck και σε σένα με το σκυλάκι σου... Είναι η ημέρα για τα σκυλάκια μας σήμερα φαίνεται. Μακάρι να πάνε όλα καλά!

mimitroulla μου, μας έλειψες ψες! Χαίρομαι που ήταν λόγω τεχνικών προβλημάτων που έλειπες! Μπράβο του άντρα σου που σε σκέφτεται και σε προσέχει έτσι! Το αξίζεις άλλωστε! Δεν συνειδητοποίησα για το "οπόταν"!!! Είναι όντως πολύ κυπριακό??? :)

Φιλάκια και στις υπόλοιπες ομορφιές χχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ?

Οχι!

Αφου κοιμάμαι ακομα!!!!!!!!!!!!!! :P:p:p:p:p:p:p

Κοριτσάκια δεν μπαίνω συχνα γιατι τρεχω απο το πρωϊ ως το βράδυ....

RODO περιμένουμε νέα σου σήμερα!!! Σου ευχομαι να μαθεις ότι εχεις ενα γερό μωράκι πιασμένο καλα!!!

ΖΕΤΤΑ τι γινονται τα εμβρυάκια σου? Διαιρούνται? Σε πήραν τηλ? Πότε η εμβρυομεταφορα?

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ να προσέχετε τους εαυτούς σας και τα παιδάκια σας!

ΜΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ να ζουζουνίσετε ΠΟΛΥ αυτο το σκ!!!

Εγω περιμένω να ρθει περιοδος..ελπίζω να ρθει μετα την Καθαρά Δευτέρα να περάσω άνετο σκ ;););)

ΑΛΗΘΕΙΑ...εχω μια απορια....να την κάνω????ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ μπορειτε να ζουζουνίσετε ή απαγορεύεται????? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΗΘΕΙΑ...εχω μια απορια....να την κάνω????ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ μπορειτε να ζουζουνίσετε ή απαγορεύεται????? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Φυσικά και μεις μπορούμε να ζουζουνάμε! Απλά είμαστε στρουμπουλες ζουζουνες! χιχιχι Απλά εγώ προσωπικά δεν έχω και πολύ όρεξη! χιχιχιχι Μέχρι τη νύχτα είμαι πτώμα... όσο έχει φως της μέρας κάτι μπορεί να γίνει! χαχαχαχα


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και όμως έπιασαν και τα τρία...Και τώρα λέω τι γίνεται? Ρίσκο και αντε να μειώνεις. Ευτυχώς λειτουργησε η φύση και όταν πήγαμε να ακούσουμε καρδούλες χτυπούσαν μόνο οι δύο. Ενταξει λέω βγήκα από το δίλημμα. Ελα όμως που στον επόμενο υπέρηχο παλινδρομεί και το δεύτερο...Εκει έπαθα το ανάποδο σοκ. Λες να πήραν φόρα και από εκεί που ήταν τρία να μη μείνει κανένα? Αλλα ευτυχώς το ζουζουνι κράτησε. Τα ήθελε όλα δικά του..

Και εγώ αυτό θα ρωτούσα, που είναι όλες????????

rika1979 μου καλημερα!

Συγνωμη που ρωταω αλλα για να μαθαινω...οταν παλιδρομουσαν τα νινακια δεν ειχες αιμα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεεεεεεεεερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!καλα να περασετε....ευχαριστω κοριτσια μου για τα φαρμακα μου λειπει μονο 1 600 pouregon...mimitra μου εσυ ποτε μπορεις να παρεις τα φαρμακα ξανα?


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεεεερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!καλα να περασετε....ευχαριστω κοριτσια μου για τα φαρμακα μου λειπει μονο 1 600 pouregon...mimitra μου εσυ ποτε μπορεις να παρεις τα φαρμακα ξανα?

Καλημέρα Αλεξ δεν έλαβα κάτι από σένα χθες, εγώ έχω ένα κουτί να σου δώσω αλλά θέλει ψυγείο και δεν μπορώ να σου το στείλω και δεν ξέρω πότε θα ξανάρθω Αθήνα.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αλεξ δεν έλαβα κάτι από σένα χθες, εγώ έχω ένα κουτί να σου δώσω αλλά θέλει ψυγείο και δεν μπορώ να σου το στείλω και δεν ξέρω πότε θα ξανάρθω Αθήνα.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου ευχαριστω...που μενεις ?μπορουμε me courier...


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...