Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Recommended Posts

Πουλάω 2 φαγητοδοχεία της τάπεργουερ, τα οποία διατηρούν το φαγητό ζεστό. Είναι δηλαδή δοχεία για σερβίρισμα και όχι αποθήκευση τροφίμων ή φαγητού. Είναι αχρησιμοποίητα φυσικά (βρίσκονται στο πατάρι με τις ζελατίνες τους). Πληροφορίες για τη χρήση τους μπορώ να σας δώσω μέσω πμ. Το ένα είναι 3,1 λίτρα και το άλλο 4,3. Τα δίνω 70 ευρώ και τα δυό μαζί ή 30 και 40 αντίστοιχα,ενώ είχαν αγοραστεί πολύ περισσότερο.

Υ.Γ. Δεν μπορώ να βάλω φωτογραφίες,:(, μπορώ όμως να σας τις στείλω με μειλ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...