Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα το σκεφτω...θα ρωτησω και το γιατρο και βλεπουμε...ετσι και αλλιως αν ειναι θα το κανουμε σας εκδρομη..με στασεις και θα φυγουμε Παρασκευη και θα γυρισουμε Τριτη...τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο βλέπουμε...

Πραγματι ειναι πολυ ωραίο...

Λοιπον σκεφτομαι τωρα που θα παω σπιτι να αφησω το τεστ με ενα γραμματακι πανω στο τραπεζι για να το δει ο αντρας μου..αφου εγω εχω σχολη και δεν θα τον δω όταν έρθει....

Τι λετε...?? η να του το πω τπ βραδυ όταν τον δω

εγω θα προτιμουσα να του το ελεγα face to face να δω και αντιδρασεις....:rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα το σκεφτω...θα ρωτησω και το γιατρο και βλεπουμε...ετσι και αλλιως αν ειναι θα το κανουμε σας εκδρομη..με στασεις και θα φυγουμε Παρασκευη και θα γυρισουμε Τριτη...τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο βλέπουμε...

Πραγματι ειναι πολυ ωραίο...

Λοιπον σκεφτομαι τωρα που θα παω σπιτι να αφησω το τεστ με ενα γραμματακι πανω στο τραπεζι για να το δει ο αντρας μου..αφου εγω εχω σχολη και δεν θα τον δω όταν έρθει....

Τι λετε...?? η να του το πω τπ βραδυ όταν τον δω

κοιτα...πολυ καλη η ιδεα....θα τα παιξει!!!!:D:D:D

αλλα μωρε δεν θα εισαι εκει να δεις τις αντιδρασεις του!!!!

Καλυτερα να το κανεις αυτο που λες σε ανιπωτη στιγμη οταν θα εισαστε μαζι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα τοτε θα του το πω το βραδυ....χιχιχιχ

Ξερετε τι του ειχα κανει την προηγουμενη φορα....του ειχα γραψει ενα γραμμα και το ειχα βαλει σε φακελο κανονικα με γραμματοσιμο ότι ηρθε για αυτον..το ανοιξε και εγραφε " μπαμπα μου σε λιγο καιρο...κτλ..κτλ..".με κοιταζει και μου λεει ...είσαι εγκυος και του κουναω καταφατικα το κεφαλια....ευτυχως μου λεει γιατι προς στιγμην νόμισα ότι ειχα εξωγαμο


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

και σε περιπτωση που ειναι αγορι.....

76473esp8ywk6zm.gif

που το ξερεις οτι αυτο στον υπερηχο ειναι αγόρι??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθα..

Στο μεταξύ το Σ/Κ έψαχνα δειλά δειλά για ένα ωραίο τικεράκι....αλλά τίποτα δεν βρήκα... έψαχνα για αγγελάκι ή χελωνάκι (μην το πεις κοτοπουλάκι-ξέρω τι θα ρωτήσεις- είναι καλά το μικρό μου)...

Όμως μπροστά μου συνεχώς είχε τικεράκια με κοτοπουλάκια κ αυγουλάκια:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτάαα

Ύπολογίζω γύρω στις 9 με 9:30 να είμαι σπίτι...θα μπω...αν βρω κάποιο παιδάκι να με περιμένει...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και σε περιπτωση που ειναι κινεζακι....

51429ddb3t02334.gif

ξερουμε την ημερα ωορηξιας σου.....helloooooooo!!!:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εισαι πολυ χαζο τελικα

Επανήλθα..

Στο μεταξύ το Σ/Κ έψαχνα δειλά δειλά για ένα ωραίο τικεράκι....αλλά τίποτα δεν βρήκα... έψαχνα για αγγελάκι ή χελωνάκι (μην το πεις κοτοπουλάκι-ξέρω τι θα ρωτήσεις- είναι καλά το μικρό μου)...

Όμως μπροστά μου συνεχώς είχε τικεράκια με κοτοπουλάκια κ αυγουλάκια:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτάαα

Ύπολογίζω γύρω στις 9 με 9:30 να είμαι σπίτι...θα μπω...αν βρω κάποιο παιδάκι να με περιμένει...

Χαιρομαι που εινα καλα...λοιπον θα κοιταω και εγω μηπως και βρω τιποτα...και εγω τοτε σχολαω γυρω στις 9 θα ειμαι σπιτι ..αν μπορεσω θα μπω...να μου πεις νεα...αλλιως γραψτα..θα τα διαβασω αυριο πρωι..πρωι


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εισαι πολυ χαζο τελικα

Χαιρομαι που εινα καλα...λοιπον θα κοιταω και εγω μηπως και βρω τιποτα...και εγω τοτε σχολαω γυρω στις 9 θα ειμαι σπιτι ..αν μπορεσω θα μπω...να μου πεις νεα...αλλιως γραψτα..θα τα διαβασω αυριο πρωι..πρωι

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: εγω???????694714pn317stslu.gif


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: εγω???????694714pn317stslu.gif

οχι καλε για καπια αλλη έλεγα...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εσυ καταρχιν δεν φαινεσαι για χαζο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...