Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια παρτε απο την μοναδα σας τον καταλογο με τους συμβεμβλημενους γιατρους και ρωτηστε γιαυτους τους συναδελφους.Ολο και καποιος θα υπαρχει με πιτσιρικια.Ξερει καμια αν θα δοθει το δωρο στις ενοπλες δυναμεις .Και αν ναι αυτο θα ειναι ολοκληρο?

Link to comment
Share on other sites

Δωρο ελπιζουμε να δωθει και αποκλειετε να ειναι ολοκληρο..θα ειναι 500 ευρω..και επισης ελπιζουμε τα 500 να ειναι καθαρα και οχι με κρατησεις οπως το Πασχα και το επιδομα αδειας ,που ειχαν πει οτι θα παρουμε 300 και τελικα πηραμε λιγοτερα...ημαστε σε αναμονη ..θα δειξει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερας σας. είμαι καινούργια στο forum και συνάδελφος χαιρομαι πολυ που υπαρχει ενα τετοιο cafe.επιτελους.εμεις ηρθαμε το καλοκαιρι στην ορεστιαδα για δευτερη φορα.εγω ειμαι σε αδεια κυησης βασικα αλλα ακολουθησα τον αντρα.οσο αφορα το δωρο επιδη ρωτησα τα κεντρικα και ηδη τρεχει η μισθοδοσια και το δωρο ειναι 466

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!!!!Χάθηκα αλλά έχω άρρωστο το μικρό μου.......

Και εμείς για 500 ξέρουμε για δώρο:(

Σου εγραψα ενα μυνημα πριν 2 ωρες αλλα μου φαινεται οτι κατι εκανα λαθος και δεν σταλθηκε τελικα.Τελος παντων,στην ουσια περαστικα στο μικρουλη σου ηθελα να ευχηθω.Και η μπεμπα μου παλι απο χθες μπουκομενη ειναι και σημερα εχει και βηχα.Καλο χειμωνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συζηγος στρατιωτικου και να σου πω την αληθεια απο τι καταλαβα και γω ,καθοτι σχετικα καινουργια και γω στο θεμα αυτο ,δεν νομιζω να ειναι καμια στρατιωτικος.Παντως αν υπαρχει καμια θα μας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Συζηγος στρατιωτικου και να σου πω την αληθεια απο τι καταλαβα και γω ,καθοτι σχετικα καινουργια και γω στο θεμα αυτο ,δεν νομιζω να ειναι καμια στρατιωτικος.Παντως αν υπαρχει καμια θα μας το πει.

Maripoza mou εγω ειμαι και τα δυο .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...