Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Γεια σου Dada!!:)

Γεια σου Λιν

Pantos morfaki n to ksneis tha dis veltiosi,makari na imoun konta nasou eferna!

Μορφουλα αμα ησουν εδω κοντα θα σου εδινα κι εγω τα παναντολ:D:D:D

Ριξε μια μετακομιση.Λιν που μενεις εσυ;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μην με βρίσετε...δεν θυμάμαι αν μου το έχετε ξανα πει....γιατί κάνουμε τις άρβεκαπ στην εξωσω;ποιος ο λόγος;σε τι βοηθάει;

Einai farmako gia katastoli. To kanoume mono sto makry protokolo.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

έλα μωρέ, δίπλα είμαστε...:D:D

ευχαριστώ λινάκι...θα δω πως θα είμααι αύριο και θα πάω στο φαρμακείο...

Βαλε τις ταινιες για το ροχαλητο ρε συ!Αυτες που διαφημιζει και η μικρη Μαρια :lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Dada!!:)

Γεια σου Λιν

Μορφουλα αμα ησουν εδω κοντα θα σου εδινα κι εγω τα παναντολ:D:D:D

Ριξε μια μετακομιση.Λιν που μενεις εσυ;

Geia sou cacao!

A! Meno poli konta dio vimata kale:)

Chio!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Ρε συ εφυγε και η Αναστασια...Ηθελα να ρωτησω κατι.Ξερεις εσυ βελονακι να μου λυθει μια απορια;;;

με έχεις για τέτοιο άνθρωπο;...αυτό θέλει υπομονή....κάτι που δεν έχω εγώ...:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Geia sou cacao!

A! Meno poli konta dio vimata kale:)

Chio!

Ελα ρεεεε.Τωρα που το λες θυμηθηκα οτι εισαι σε νησι(αφου το λεγαμε την αλλη φορα):oops::oops::oops::oops:Η μνημη μου εχει γινει χρυσοψαρου...

Ειχα μια συμφοιτητρια που ηταν απο τη Χιο.Ηταν απο τους λιγους που εχω γνωρισει που ελεγαν αμαν να φυγω να γυρισω στο νησι μου.Ολοι οι αλλοι κρα εκαναν να μεινουν στην Αθηνα...

Δεν εχω ερθει ποτε και πρεπει να ειναι ωραια.Καπου ζηλευω μ αρεσουν τα νησια.Ειδικα το χειμωνα που ειναι και υσηχα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μην με βρίσετε...δεν θυμάμαι αν μου το έχετε ξανα πει....γιατί κάνουμε τις άρβεκαπ στην εξωσω;ποιος ο λόγος;σε τι βοηθάει;

Me arvekap k menopour eixa kanei to ena gia katastoli k to alll diegersis


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρεεεε.Τωρα που το λες θυμηθηκα οτι εισαι σε νησι(αφου το λεγαμε την αλλη φορα):oops::oops::oops::oops:Η μνημη μου εχει γινει χρυσοψαρου...

Ειχα μια συμφοιτητρια που ηταν απο τη Χιο.Ηταν απο τους λιγους που εχω γνωρισει που ελεγαν αμαν να φυγω να γυρισω στο νησι μου.Ολοι οι αλλοι κρα εκαναν να μεινουν στην Αθηνα...

Δεν εχω ερθει ποτε και πρεπει να ειναι ωραια.Καπου ζηλευω μ αρεσουν τα νησια.Ειδικα το χειμωνα που ειναι και υσηχα.

Einai wraio nisi, ela na se filokseniso!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...