Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοιτα αλλο να ειναι δικος σου κ να ξερεις οτι κανει ετσι κ αλλο ενας αγνωστος σκυλος που ξαγνηκα ορμαει πανω σου.αφου μου κοπηκαν τα ποδια.ακου θελει παιξει!γκαστρωμενη γυναικα κυρα μου πανω στην κοιλια μου θα παιξει?2 μετρα σκυλι:twisted:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

βλεπω φωτο μου κοριτσια το νοεμβριο περυσι οχι αυτονμπου μα περασε,ειχα φτασει 8 κιλα επιπλεον και ημουν σα γιουβαρλακι....μετα εχασα 10,και μετα ηρθε η εγκυμοσυνη...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

εβρεξε!κι ακομη ισως βρεχει!αχ εβγαλα πικε να σκεπαστουμε σημερα,μεχρι τωρα κοιμομουν με ολα τα παραθυρα ανοπιχτα και γυμνουλι μονο μ ετρο βρακι.....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα δ εθ απαθουμε κιολας καταθλιψη,βασικα ειναι δυσκολη η περιοδος τη ςλοχεις,να εισαι μεσα ολο πανω απο το μωρο,ναμηβγαινεις,να εχει ςκι επιλοχει ακαταθλιψη...καποιοι βαζουν κι αλλα!αλλα εσυ εχει ςκαι τα αλλα 2 και δ εθ απρολαβαινει ςν ατρως!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

και στην εγκυμοσυνη ειχα φτασει τ α10+ αλλα δεν ημουν ετσι ητνα ολα στην κοιλια!!!ειχα ξεφυγει απο τα ξιδια,επιν ααρκετα,,,,μου αρεσει ρε σεις....μπυρα,κρασι κοκκινο,βοτκα...ουζο τσιπουρο,τα σκιζω μιλαμε!!!!τωεα εχω κατι λικερακι α κρανα και τα γλυκοκοιταζω!μολις γεννησω και λιγο μετα το θηλαμσο κουρουμπελο θ αγινω!!!λετε να πιασω δευτερο κατευεθιαν?αχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχωςδε θα προλαβαινω να τρωω!:tongue: θυμαμαι οταν εκανα τον αλεξ που ειχα μονο την μεγαλη και οντως δε προλαβαινα να φαω και οταν ετρωγα ,ετρωγα ορθια 4-5 μπουκιες και μετα 2-3 ωρες αλες 4-5 γιατι δεν ειχα χρονο!

να κ ενα καλο του να μη προλαβαινεις.δεν τρως!:tongue:

με πικε θα σκεπαστεις?εμεις το βραδυ εδω και ενα μηνα εχουμε κουβερτες!:P:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες με ενοχλει το στηθος,το ζουλαω και βγαινει κιτρινο...οχι πολυ με ενα σκουπισματακι περναει...μολι ςπηρα το μαγνησιο και απαλι συσπασεις ςεχω!τοπρωι το μωρο ηταν κατω...κουνουσε το κεφαλι του η δεν ξερω τι καιποσο μ εενοχλουσε,μεπιεζε στον κολποκαι στο εντερο η καπου που δνεκαταλαβαινα....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ρε εσεις αλλεςθ ερμοκρασιες,εδω ακομη κοντομανικα και αμανικα,εγω τιραντακι!στηναθηνα εχχει ακομη περισσοτερη ζεστη κατεβαινα φεβουαριο γιακατι εκθεσειςμε τη δουλεια,ολοι μεμπουφαν κι εγω με τη μαμαμου κοντομανικο,κολαν και ν αχιονιζει!δνεεχει τοση υγρασια εκει!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτα αλλο να ειναι δικος σου κ να ξερεις οτι κανει ετσι κ αλλο ενας αγνωστος σκυλος που ξαγνηκα ορμαει πανω σου.αφου μου κοπηκαν τα ποδια.ακου θελει παιξει!γκαστρωμενη γυναικα κυρα μου πανω στην κοιλια μου θα παιξει?2 μετρα σκυλι:twisted:

Θυμησε μου να μην σου γνωρισω τον σκυλο μου γιατι το πρωτο που θα κανει ειναι να σε γλυψει οπου βρει μολις σε δει


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες με ενοχλει το στηθος,το ζουλαω και βγαινει κιτρινο...οχι πολυ με ενα σκουπισματακι περναει...μολι ςπηρα το μαγνησιο και απαλι συσπασεις ςεχω!τοπρωι το μωρο ηταν κατω...κουνουσε το κεφαλι του η δεν ξερω τι καιποσο μ εενοχλουσε,μεπιεζε στον κολποκαι στο εντερο η καπου που δνεκαταλαβαινα....

μη το ζουλας το βυζι ρε κισακι!κανει συσπασεις η μητρα λεμε:roll:

οι συσπασεις ειναι νορμαλ και εγω εχω παρα πολλες φορες τη μερα και τις περισσοτερες μαζι με πονο περιοδου.αν σε πιεζει στο εντερο το μωρο θα νιωσεις σα να θες να κανεις κακα σου:tongue: αν σε πιεζει στον κολπο θα νιωσεις σουβλιες μεσα στο πιπι η οτι θα κατουρισεις πανω σου.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

το μωρο πειραζει να του βαλω παπλματακι?ποτε ν ατο χρησιμοποιησω,μονοκουβερτα?και πρεπεινα παρω 2 φορμακια μαζι γιατην εξοδο απο το μαιευτηριο,ενα χοντρουλικι εν απιο λεπτο,δεν ξερω τικαιρο θ ακανει!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ρε εσεις αλλεςθ ερμοκρασιες,εδω ακομη κοντομανικα και αμανικα,εγω τιραντακι!στηναθηνα εχχει ακομη περισσοτερη ζεστη κατεβαινα φεβουαριο γιακατι εκθεσειςμε τη δουλεια,ολοι μεμπουφαν κι εγω με τη μαμαμου κοντομανικο,κολαν και ν αχιονιζει!δνεεχει τοση υγρασια εκει!

εγω κυκλοφορο με ραντακι εχω σκασει στην ζεστη


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

το μωρο πειραζει να του βαλω παπλματακι?ποτε ν ατο χρησιμοποιησω,μονοκουβερτα?και πρεπεινα παρω 2 φορμακια μαζι γιατην εξοδο απο το μαιευτηριο,ενα χοντρουλικι εν απιο λεπτο,δεν ξερω τικαιρο θ ακανει!

κισακι μη βαζεις παπλωματα κ μαξιλαρια ακομα.μεχρι 3 μηνων καλυτερα σε υπνοσακο ολοσωμο με μια απαλη κουβερτουλα μεχρι την μεση του απο πανω.

υπαρχει κινδυνος θερμοπληξιας κ αιφνιδιου θανατου με παπλωματα κ μαξιλαρια κ τετοια


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...