Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα κάνω τον σταυρό μου κ θα ρωτήσω! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνάκι και ravt τέλειες οι φωτογραφίες που βάλατε!:P

Τα πλεκτά είναι πολύ της μόδας - εμένα τα συγκεκριμένα μου άρεσαν πάντα.

Νάσια μου, ό,τι και να γίνει σήμερα εύχομαι να είναι για καλό στη συνέχεια.

Η πρόσκληση είναι άπαιχτη, αν τυχόν χρειάζεσαι φιγούρες του καραγκιόζη στείλε π.μ.

Βάσια εύχομαι από την άλλη εβδομάδα να μη μας προλαβαίνεις γιατί θα δουλεύεις!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tίνα, τέλεια τα πόστερ και τέλειες πάνω απ' όλα οι φατσούλες!!!:P

Να σου ζήσουν!!!

Βικ, να ζήσει η μικρούλα σου, περάσατε όμορφα;

Βάλε οπωσδήποτε φωτό με τις ντουλάπες όταν τις τελειώσεις, έχω ένα θέμα θυμάσαι;

Το να βάλω ταπετσαρία τελικά δε μου αρέσει καθόλου, η λύση του υφάσματος είναι πανάκριβη, μη σου πω συμφέρει να τις ξηλώσω και να βάλω καινούριες (δε με παίρνει να το κάνω βέβαια ).

Link to comment
Share on other sites

Έπεσαν τα κέφια μου βρε κόρες... :?

Στο καλό, σας τα γράφω εδώ γιατί δεν θέλω να τα συζητήσω με κανέναν από τους δικούς μου, αυτή τη στιγμή.

Εκανα τις δουλίτσες μου και σκέφτηκα πως θα πρέπει να οργανώσω και το πάρτυ του φιογκακίου, σιγά-σιγά... και σκεπτόμενη τα έξοδα του μήνα {μόλις έλαβα και το ασφαλιστήριο 6μηνου του αμαξιού...:rolleyes: } ψιλο-έφριξα... το ψυγείο μας γονάτισε και τον άντρα μου ακόμα να τον πληρώσουν από τον Ιούνιο... από τον Ιούνιο βρε κορίτσια...

Αντε να δούμε, πως θα τον περάσουμε τον μήνα! :|

Σας φιλώ, θα σας έρθω αργότερα.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Έκανα πάλι άπειρα το Σαβατοκύριακο. Τα βασικότερα:

Σάββατο πρωί έφτιαξα τις ντουλάπες των αγοριών, κρέμασα και την κουρτίνα του μικρού, έφυγε και το δικό του δωμάτιο από την λίστα της γενικής(ένα δωμάτιο την εβδομάδα κάνω)

Το απόγευμα πήγαμε σε ένα γάμο ( στην Λάρισα), πάει όλο το απόγευμα, γυρίσαμε ξημερώματα(μαζί με τα παιδιά)

Κυριακή πρωί έδωσα την τελευταία αντιβίωση στον μικρό, και ο μεγάλος ανέβασε πολύ πυρετό (και πέρσι έτσι εναλλάξ μου το πηγαίνανε). Από την υπερένταση έκανα ένα σωρό πράγματα, μαγείρεψα μπιφτέκια με πατάτες, μαγείρεψα το βραστό του μικρού, έκανα τραχανά να φάει το αρωστούλι μου(δεν έφαγε), του έκανα μακαρονάκια(τα έφαγε), έβαλα 2 πλυντήρια-στεγνωτήρια με ρούχα, ένα πλυντήριο με πανάκια-χαλάκια μπάνιου, ένα πλυντήριο με το κάλλυμα του καναπέ(θύμα εμετού), σιδέρωσα ένα πλυντήριο, σκούπισα-σφουγάρισα, έβαλα πλυντήριο πιάτων και γενικά μάζεψα την κουζίνα, καθάρισα την θήκη του απορυπαντικού και το λάστιχο του πλυντηρίου και τα φίλτρα του στεγνωτηρίου καλά και το βασικότερο ξεκίνησα την αναδιοργάνωση στο υπόγειο(άνοιξα μεγάλη δουλειά εκεί θα σας πως εν καιρώ).


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη και Αφροδίτη να ζήσετε πάντα μαζί και ευτυχισμένοι.

Καλαμαράκι συγχαρητήρια, τι θα μας κεράσεις?

Ειρήνη μπράβο και για το κρεβατάκι και για την τουαλέτα, μην σε αγχώνει τίποτα, θυμάμαι ότι η μικρή σου είναι γενικά εξελιγμένη:D


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας διάβασα από το πρωί και δεν θυμάμαι και πολλά.

vaskokkal εσύ ρωτούσες κάποτε για την δίαιτα ντουκάν? τελικά την κάνει η νύφη μου και είναι πολύ ευχαριστημένη(γιατί έχει ξανακάνει δίαιτες και δεν έχανε)΄.

mamavasia αυτή η συνέντευξη για την δουλειά μου θυμίζει πρωτάθλημα, μακάρι να πάνε όλα καλά


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έπεσαν τα κέφια μου βρε κόρες... :?

Στο καλό, σας τα γράφω εδώ γιατί δεν θέλω να τα συζητήσω με κανέναν από τους δικούς μου, αυτή τη στιγμή.

Εκανα τις δουλίτσες μου και σκέφτηκα πως θα πρέπει να οργανώσω και το πάρτυ του φιογκακίου, σιγά-σιγά... και σκεπτόμενη τα έξοδα του μήνα {μόλις έλαβα και το ασφαλιστήριο 6μηνου του αμαξιού...:rolleyes: } ψιλο-έφριξα... το ψυγείο μας γονάτισε και τον άντρα μου ακόμα να τον πληρώσουν από τον Ιούνιο... από τον Ιούνιο βρε κορίτσια...

Αντε να δούμε, πως θα τον περάσουμε τον μήνα! :|

Σας φιλώ, θα σας έρθω αργότερα.

αχ βρε Ειρήνη, μα τι εργοδότες είναι αυτοί:-(

(μπορείς να κάνεις ασφάλιση μόνο για 3 μήνες το αμάξι? με τα μισά εννοείτε λεφτά, πάρε τους ένα τηλέφωνο)


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Renata-ch όχι δεν έχεις μπερδευτεί. Η δουλειά τον τελευταίο καιρό για να μην σας ζαλίζω μύλος....

Ειρήνη υπομονή!! σε καταλαβαίνω απόλυτα είμουνα 3 μήνες απλήρωτη πριν φύγω, αποζημίωση τί είναι αυτό? και ταμείο ανεργίας πήρα μετά απο 3 μήνες! οπότε είμασταν 6 μήνες μόνο με τον μισθό του άντρα μου. το θετικό στην όλη υπόθεση είναι ότι τα πήρα μαζεμένα. Εύχομαι να γίνει και σε σας!!!

Link to comment
Share on other sites

ένα ένα τα θυμάμαι.

αυτή την προληπτική λοσιόν για τις ψείρες που λέγατε δεν ήξερα καν ότι υπάρχει,

Είναι όμως καλύτερο να τους βάζουμε κάτι κάθε μέρα , παρά να αντιμετωπίσουμε τις ψείρε αν και εφόσον κολλήσουν?


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χτες το βράδυ νομίζω τα πήγαμε καλά!!!Η μικρή κοιμήθηκε συνεχόμενα από τις 10.15 μέχρι τις 5 που γκρίνιαξε λίγο και με φώναξε και πήγα μου έπιασε το χέρι και ξανακοιμήθηκε.Μετά από μισή ώρα πάλι τα ίδια και την τρίτη φορά μου λέει''Μανούλα πάμε μέσα για αγκαλίτσα!''

Τι να κάνω η δόλια μάνα την πήρα αγκαλίτσα γιατί ήμουν ένα πτώμα(κοιμήθηκα τελικά στις 2 γιατί είχα άγχος μήπως πέσει,μήπως χτυπήσει κτλ)Νομίζω ότι είναι καλά για αρχή.

Μόνη της ζήτησε να πηγαίνει στη λεκάνη που πάμε κι εμείς.Δεν την πιέζω,όποτε προλαβαίνουμε πάμε!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ravt καλως ορίσατε στο σπίτι σας. καλα συμμαζέματα.

μιλάω για το σαλόνι, έβαλα μία άλλη.

ορίστε κ η φώτο

sdwm.jpg[/img]Uploaded with ImageShack.com

τι λέτε;

Υπέροχη η κουρτίνα σου, υπέροχη!

Η δική μου γνώμη είναι πως η άλλη σου κουρτίνα, το κομμάτι με το καφέ/μαύρο, δεν της ταιριάζει {της δαντέλας} γιατί ο μαύρος χρωματισμός, έρχεται και πέφτει "παράταιρος" στο μάτι σε σχέση με τη δαντέλα {δεν ξέρω αν σας το μεταφέρω σωστά :rolleyes:}. Αν δηλαδή ήταν όλο καφέ και της έλειπε το μαύρο χρώμα, θα "έδενε" καλύτερα οπτικά με τη δαντέλα.

Εγώ θα επέλεγα ένα μονόχρωμο κομμάτι και μάλλον σε μπεζ.

Νομίζω, αν θυμάμαι καλά, μπεζ-καφέ είναι το σαλόνι σου? :confused:

Υ.Γ. Και σκέτη μου αρέσει αλλά θα την προτιμούσα με κάτι που θα τη "δέσει" με το υπόλοιπο σαλόνι σου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοπελιες μου γεια σας!!!

ψιλοχαλαρωσαμε κ οι3 &να δω τωρα πως θα ξεκινησουμε να παμε κολυμβητηριο!!!!

ο μικρος πολυ καλα στον παιδικο,δεν κλαιει...αλλά 3η βδομαδα τωρα κ δεν τον εχουν αλλαξει ουτε μια φορα...φουλ γεματο τον ΑΙΡΝΩ ..Ξεχειλισμενο το παμπερς.......

ειρηνη ...υπομονη κ κουραγιο...τα οικονομικα ολους μαλλον μας προβληματιζουν.....κ ο Σεπτεμβρης πολυ δυσκολος ρε...ολο εξτρα εχουμε...

εγω εχω εμβολια ,οφθαλμιατρο, οδ.βοηθεια,δεη, χαλιά κ παιδικο του μικρου καθυστερουμενα!!!!!!

απο δουλειες εχω κανει παρα πολλες! ξεκαθαρισα δικα μου ρουχα κ παιχνιδια παιδιων......αλλά ακομη δεν εβγαλα χειμωνιατικα....


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερούδια!

Πάλι δεν σας έχω διαβάσει :oops:. Αυτές τις τελευταίες μέρες είναι σαν να μην μου φτάνει το 24ωρο.

Το σ/κ έφερα το σπίτι τα πάνω κάτω γιατί πολύ το χρειαζόταν το καϋμένο και, για να πω την αλήθεια, το ίδιο κι εγώ. Μου έκανε καλό. Κι έτσι μ' ενα σμπάρο, δυο τρυγόνια ;).

Σήμερα, σίδερο καθ' ότι άπλωσε ο Θ τα πλυντήρια του σ/κ και θέλουν όλα τα ρούχα σίδερο :mad:.

Πάω να διαβάσω ό,τι προλάβω. Μου λείψατε!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...