Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Μαγεία! Η γνώμη σας-οι εμπεριές σας από περιστατικά.


angel25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο καλα έκανες!

Λοιπόν σ αυτό το τελευταίο ΠOY έλεγε η γιασεμί συμφωνώ.

Ότι δηλαδή παραταει ο άντρασ για άλλη κ το ρίχνουν στα μάγια.

Κάποτε ήμουν ME κάποιον.ούτε ερωτευμένη ήμουν ούτε τον αγαπούσα.απλά περνούσαμε καλα.

Ξαφνικά γνώρισα κάποιοΝ ΠOY τον ερωτεύτηκα απ την πρώτη στιγμή έτσι χώρισα τον πρώτο.αυτός όμως είχε γερό κόλλημα μαζί μου κ άρχισε να μου στέλνει μηνύματα ότι ο νέος μου έκανε μάγια γιαυτό τον παράτησα κ κάτι τέτοια κουλα...

Άλλο παράδειγμα.μια φιλη την παράτησε ο δικός της κ έμπλεξε ME άλλη.AΠO καιρό νωρίτερα φαινόταν απ την μεριά του ότι δεν!αλλά η κοπέλα τον ήθελε πολύ κ το έριξε ότι του έκανε η άλλη μάγια!

Τι να πεις...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Κ κάτι άλλο.

Ειπώθηκε πολλές φορές ότι όποιοΣ δεν πιστεύει στα μάγια δεν τον πιάνουν.

Ασ πούμε ότι η κουλα πιστεύει σε μάγια κ η σούλα πιστεύει μόνο στον θεό κ όχι σε μάγια.ασ πούμε ότι συμβαίνουν κ στις 2 ΟΙ ίδιες απίστευτες αναποδιές.

Η κουλα θα πει ότι της έκαναν μάγια ενώ η σούλα ότι την δοκιμάζει ο θεός...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω, στα 15 μοθ τα εφτιαξα με ενα παιδι κ κρατησε η σχεση 5 χρονια,

οταν πηγεναμε σπιτι του εβλεπα στο σαλονι που το ειχε κλειδωμενο η μανα του (χωρισμενη η ΚΥΡΙΑ χρονιααα) στη γωνια μια φωτογραφια ενος κυριου κ μπροστα απο την φωτο 2 κερια αναμενα που ηταν μπλεγμενα ο ενα με το αλλο(σαν στριφτα ηταν τα κερια) , μια αλλη μερα ειδα πανω στην κουζινα ενα ταψακι κ ειχε ενα πρασινο σαπουνι με καρφιτσες κ ενα ζουμι απο κρασι που σκηλοβρωμαγε,, αυτη ελλειπε κ εμεις γυρισαμε στο σπιτι χωρις να ξερει οτι θα παμε,, τα πηρε ο γιος τησ κ τα πεταξε στο παρτερι κ απο κατω ειχε μια φωτο κ κατι λογια γραμμενα,, πηγα σε παπα κ ρωτησα κ μου ειπε οτι ειναι μαγια.. εχω κ αλλα απο αυτη την κυρια αν θελετε σας λεω :)

υποψην καθε κυριακη εκκλησια ηταν κ το σπιτι γεματο χριστουσ κ παναγιες :)


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για μάγια δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έκανε μια θεια του πατέρα μου στη νύφη της κ την βοήθησε η μάνα μου (δηλαδή πήγανε μαζί σαν συμπαράσταση σε κάποια κ της τα έλυσε της κοπέλας!! η μάνα μου έπαθε πλάκα κ γενικά δεν έχει κ καθόλου σχέση με τέτοια κ φρίκαρε!!). Πάντως πιστεύω πάρα πολύ στην γλωσσοφαγιά κ στο κακό το μάτι... πάρα πολύ....

ένας θείος μου είχε δεσμό με μια κοπέλα κ καποια στιγμή ένιωθε το βράδυ στον ύπνο του πλάκωμα κ δυσφορία, έβλεπε άσχημα όνειρα κ γενικά δεν ένιωθε καλά... νόμιζε οτι είναι άρρωστος ο άνθρωπος οι γιατροί δεν έβρισκαν τίποτα... τελικά σε μια γενική καθαρισμού στο σπίτι του βρήκε κάτω από το στρώμα του μέσα σε αλουμινόχαρτο τρίχες κ διάφορα άλλα σκατουλάκια...τα πέταξε κακήν κακώς κ χώρισε κ με αυτή κ συνήλθε ο άνθρωπος...


LPOPp3.png
Link to comment
Share on other sites

απεναντι απο την ΚΥΡΙΑ εμενα μια φιλη τησ η οποια ειχε ενα γιο (οι ηλικια τησ κυρια ειναι 60 ο ενα γιοσ ειναι 30 κ ο αλλοσ 33) τησ γειτωνισας 33 επισεισ,, μιλαω για πριν 7 χρονια ,, λοιπον ,, μια μερα οπως ειμασταν ολοι παρεα, ειχε κατεβει η γειτωνισα να ποτισει τα λουλουδια κ βρηκε στη γλαστρα , ενα λουκετο κλειδωμενο με 2 κορδελες κομπιασμενες μια ασπρη κ μια μπλε δεμενες πανω στο λουκετο. φωναξαν παπα κ εκανε αγιασμο κ μεσα στη γλαστρα βρηκε ο παπας χωμενο βαθια στο χωμα ενα ανοιχτο ψαλιδι.. της ειπε οτι ειναι μαγια,,,, το παλικαρι μου ειχε πει(ο γειτωνας) οτι ειδε την ΚΥΡΙΑ το προηγουμενο βραδυ στισ 2 να ειναι κατω απο το σπιτι τους,,

ετσι κ εγω εφυγα αρων-αρων απο αυτη την οικογενεια,,, μετα απο 2 χρονια χωρισμου σιναντηθικα με τον πατερα του πρωιν μου κ μου ειπε,,"κοριτσι μου ειμαι πολυ ευτιχισμενος που εφυγες απο αυτη την γυναικα δεν ξερεις το τι κανει,, δεν μπορουσα να σου μιλησω ποιο πριν" αυτα :)


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κορίτσια πώς εξηγούνται καποια κουλά πράγματα???? δηλ. ξαφνικές αρρώστιες, αναποδιές απανωτές κλπ κλπ. δεν λέω οτι ό,τι τυχαίνει είναι μάγια αλλά οτι υπάρχουν άτομα που κάνουν τετοια πράγματα σίγουρα!!


LPOPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ενας παπας, στη σαλαμινα ειπε το εξης,, δεν θα αναφερω ποιος γιατι ολοι τον εχουν κατασπαραξει,,, λεει λοιπον μια μερα που ειχαμε παει στο εκκλησακι του,,

μη τρωτε οτι σας δεινουν , προσεχετε τα δωρα που σας κανουν ,,,

ηταν μια κοπελα στο εκκλησακι κ της λεει ¨το νυχτικο που σου εδωσε η πεθερα σου φερτο εδω, εχει ραψει πανω μαγια, αλλο ... σε στρωμα πανω βρεθηκαν δαμενεσ κλωστες...αλλο.... ο κουμπαρος μας απο την ημερα που παντρεφτικε κουφαθικε κυριολεκτικα... οι γιατροι δεν βρηκαν τπτ μεχρι θεσσαλονικη βρεθηκε για εξετασεισ κ παλι ολλα οκ πιανει λοιπον ο παπας τηνγυναικα του κ της λεει (ημουν μπροστα κ εγω)

στο πηγαδι που χτυπισες το ποδι σου οταν ησουν μικρη εκει εχουν πεταξει τα μαγια του αντρα σου συγγενικο σου προσωπο , αν θες να γινει καλα θα ερθετε αλλες 3 φορες να τον διαβασω , αποτελεσμα? δεν τον ξαναπηγε , βρηκε λεει εναν πνευματικο που τους ειπε να κανουν τον σταυρο τους, ακομα κ σημερα κουφος παραμενει,,

εχω πολλες ιστοριες γιατι στο εκκλησακι αυτο μεχρι να ανοιξει να μπουμε μεσα λεγαμε ο καθενας το τι του σενεβει κ για ποιο σκοπο επισκεπτετε τον συγγεκριμενο παπα


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω, στα 15 μοθ τα εφτιαξα με ενα παιδι κ κρατησε η σχεση 5 χρονια,

οταν πηγεναμε σπιτι του εβλεπα στο σαλονι που το ειχε κλειδωμενο η μανα του (χωρισμενη η ΚΥΡΙΑ χρονιααα) στη γωνια μια φωτογραφια ενος κυριου κ μπροστα απο την φωτο 2 κερια αναμενα που ηταν μπλεγμενα ο ενα με το αλλο(σαν στριφτα ηταν τα κερια) , μια αλλη μερα ειδα πανω στην κουζινα ενα ταψακι κ ειχε ενα πρασινο σαπουνι με καρφιτσες κ ενα ζουμι απο κρασι που σκηλοβρωμαγε,, αυτη ελλειπε κ εμεις γυρισαμε στο σπιτι χωρις να ξερει οτι θα παμε,, τα πηρε ο γιος τησ κ τα πεταξε στο παρτερι κ απο κατω ειχε μια φωτο κ κατι λογια γραμμενα,, πηγα σε παπα κ ρωτησα κ μου ειπε οτι ειναι μαγια.. εχω κ αλλα απο αυτη την κυρια αν θελετε σας λεω :)

υποψην καθε κυριακη εκκλησια ηταν κ το σπιτι γεματο χριστουσ κ παναγιες :)

Καθαρή μαγεία.ειδικά αυτό ME τα μπλεγμένα κεριά.

Κοίτα επειδή κάνουν τέτοια πράγματα MHN νομίζεις ότι δεν πιστεύουν κ στο θεό.απλά πιστεύουν κ άλλου


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ενας παπας, στη σαλαμινα ειπε το εξης,, δεν θα αναφερω ποιος γιατι ολοι τον εχουν κατασπαραξει,,, λεει λοιπον μια μερα που ειχαμε παει στο εκκλησακι του,,

μη τρωτε οτι σας δεινουν , προσεχετε τα δωρα που σας κανουν ,,,

ηταν μια κοπελα στο εκκλησακι κ της λεει ¨το νυχτικο που σου εδωσε η πεθερα σου φερτο εδω, εχει ραψει πανω μαγια, αλλο ... σε στρωμα πανω βρεθηκαν δαμενεσ κλωστες...αλλο.... ο κουμπαρος μας απο την ημερα που παντρεφτικε κουφαθικε κυριολεκτικα... οι γιατροι δεν βρηκαν τπτ μεχρι θεσσαλονικη βρεθηκε για εξετασεισ κ παλι ολλα οκ πιανει λοιπον ο παπας τηνγυναικα του κ της λεει (ημουν μπροστα κ εγω)

στο πηγαδι που χτυπισες το ποδι σου οταν ησουν μικρη εκει εχουν πεταξει τα μαγια του αντρα σου συγγενικο σου προσωπο , αν θες να γινει καλα θα ερθετε αλλες 3 φορες να τον διαβασω , αποτελεσμα? δεν τον ξαναπηγε , βρηκε λεει εναν πνευματικο που τους ειπε να κανουν τον σταυρο τους, ακομα κ σημερα κουφος παραμενει,,

εχω πολλες ιστοριες γιατι στο εκκλησακι αυτο μεχρι να ανοιξει να μπουμε μεσα λεγαμε ο καθενας το τι του σενεβει κ για ποιο σκοπο επισκεπτετε τον συγγεκριμενο παπα

Πες πες εμείς ακούμε.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

στη φανερωμενη σαλαμινας , υπαρχουν εγγαταλελημενα κτηρια απο παλιεσ κατασκινωσεις.. εκει βρησκωντε κατα καιρους σκοτωμενα ζωα κοτες κτλ

α κ μια φορα το χρονο που κατι γινετε με το φεγγαρι μαζευοντε διαφοροι εκει:rolleyes: για τους συγγεκριμενους λογους κ σατανιστικα θεματα απο οτι μας ειπε η αστυνομια


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

στη φανερωμενη σαλαμινας , υπαρχουν εγγαταλελημενα κτηρια απο παλιεσ κατασκινωσεις.. εκει βρησκωντε κατα καιρους σκοτωμενα ζωα κοτες κτλ

α κ μια φορα το χρονο που κατι γινετε με το φεγγαρι μαζευοντε διαφοροι εκει:rolleyes: για τους συγγεκριμενους λογους κ σατανιστικα θεματα απο οτι μας ειπε η αστυνομια

Αυτό είναι σατανισμός,όχι μαγεία.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κι εγώ κάτι άλλο τώρα! Αυτά τα μάγια του στυλ να δέσω τον άντρα μου μαζί μου για πάντα να μη με κερατώσει κι άλλα όπως να κάνω το συγκεκριμένο ξόρκι να λυθεί μια παρεξήγηση με κάποιο αγαπημένο πρόσωπο που δεν μιλάμε για χαζομάρες,κ.τ.λ όλα αυτά τα μάγια δηλ που έχουν ως αποτέλεσμα θετικά πράγματα είναι κι αυτά κακά; γιατί πολλές κοπέλες που γνωρίζω τα κάνουν και μάλιστα είναι αποδεκτά.

Link to comment
Share on other sites

τα μάγια δηλ που έχουν ως αποτέλεσμα θετικά πράγματα είναι κι αυτά κακά;

Eίναι "κακά" γιατί για να λύσεις μάγια "υποχρεώνεσαι" στο σύμπαν. Καμία παρέμβαση στη ζωή δεν επιτρέπεται, ούτε καλή ούτε κακή. Οπότε για να κάνεις λευκή μαγεία (μάγια για θετικά και καλά πράγματα) πρέπει να είσαι διαβασμένος. Τι πρέπει να ξέρεις δεν ξέρω ακριβώς. Πρέπει να γνωρίζεις πώς να εξαγνίζεσαι πριν και μετά τη διαδικασία και να έχεις καλη σχέση με τον θεό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...