Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πάλι ἐγραψα κατά λάθος βλακεία!!!

Διορθώνω: π.χ. τυρί-κρέας, γιατί αν συνδυαστούν, κανένα από τα δύο δεν απορροφάται από τον οργανισμό.

Να δω πότε θα καταφέρω να στείλω ένα ολόσωστο μήνυμα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημεραααα!

Η ζουζουνελα μου ξυπνησε μονο δυο φορες το βράδυ και μας πηρε την 1η 10 λεπτα για να κοιμηθει αλλά την 2η αναγκαστικα και την έβγαλα απο την κούνια και την νανουρισα στον καναπε.. Ειμαι λίγο αυπνη αλλά οκ απο αλλες βραδιες καλύτερα...

DaF κουτι σας ήρθε με τον παρολιγο νονο και να συμφωνω με τα επιμυθια σου:tongue: Οσο για την δική μας νονά ειναι 28 χρονων και σημερα λεω να την παρω κανα τηλεφωνακι να δω τι θα μου πει... Α εννοειται πως θα πληρωνεται κανονικά για να κραταει την μικρή και μαλιστα αδρα ( αν και δεν περισσευουν ..) προκειμενου να γλυκαθεί και να μεινει οσο περισσοτερο γίνεται γιατί που να βαζεις ξενο άνθρωπο σπιτι σου να κρατάει το παιδί σου...

neamanoula αυτο ακριβως σκέφτηκα κι εγω ... με τα λεφτα που εδωσε για τα γλυκά θα μπορούσε να παρει εστω μια κουδουνιστρα για το μωρό...Στη Βαφτιση παντως φερθηκε πολύ ωραια και πηρε ωραια πράγματα στην μικρή γιατί τσονταραν και οι γονεις της...

Χαρηκα για τον Παναγιωτακη που ειναι καλυτερα αντε δεν θελω να ξανακουσω για παιδάκι που ειναι αρρωστο..

Ο Κων/νος βγηκε επιτελους σε άδεια ( δεν αντεξε την γκρινια μου απ τον Αυγουστο ειχε να παρει α΄δεια...) και τον εκπαιδευω κι αυτον να ταιζει να κοιμηζει και ντυνει την μικρή.. Πολύ γελιο ειδικά στο φαγητο " ελα αγαπη μου φάε μια κουταλιά σε παρακαλω σε παρακαλώ...μονο στα πατωματα δεν επεσε παρακαλώντας την να φαει...κι αυτη γέλαγε φυσικά.. σιγά μην τον έπαιρνε στα σοβαρα...

Τι να κάνω κοριτσια να το συνεχίσω και οσο τρωει η μικρή μαζί του η να επιμεινω ελπίζωντας πως καποια στιγμή θα μαθει να την ταιζει????? Ξεκινησαν να τρωνε το απογευματινό μαζί .. ξερεται το άγχος μου με το φαι και την μικρη.. στο τσακ ειμαι να επεμβω και να να την ταισω εγω κάθε φορά... help!!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Καταρχάς να σας πω, όπως ήδη σας ενημέρωσε η φιλενάδα μας neamanoula, ότι ο Παναγιωτίνος "Παγωτίνος" :tongue: ήταν χθές όλη την ημέρα απύρετος και κοιμήθηκε πολύ καλύτερα απο προχθές!!!!Τι να πω, πυρετός και μύξα της μιάς βραδιάς γίνεται?ΕΕΕΕ με τα παιδιά τελικά όλα γίνονται!!!!

Κατά τα άλλα, χάρηκα πολύ συμπεθέρα με το "ξεκουμπάριασμα" σας!!!!Κάθε εμποδιο σε καλό λένε και το πιστέυω απόλυτα!!!!Οι δικόι μας νονοί, αν και σχετικά μεγάλοι κοντά στα 50, έτοιμοι να γίνουν παπούδες, εκπαιδέυονται όπως λένε ξανά με τον μικρό.Είναι φίλοι χρόνια και υπεραγαπούν τον Παναγιώτη, και στην γαμο-βάφτιση μας δώσαν ότι καλύτερο μπορούσαν!!!!:lol::lol::lol: Ειναι κοντά με αποτέλσμα ο μικρός να τους έχει συνηθίσει αν και λίγο κλάει στον νονό του, αλλά με την κουμπάρα μου όλα οκ!!!!

Κατερίνα σίδηρο έδινά στο μικρό, μέχρι περίπου τον Αυγουστο, δηλαδή 7 μηνών, αλλά σε εμάς απαιτούνταν, λόγω χαμηλού αιματοκρίτη. Μετά τους 6 μήνες μου είχε πει ο παιδίατρος μας ότι δεν βοηθάει διότι, όπως είπαν ήδη τα κορίτσια, το παιδί τρέφεται καλύτερα και προσλαμβάνει τον σίδηρο απο διάφορες τροφές!!!Πάντως αιματολογική κάναμε πριν τον σταματήσουμε...όχι έτσι στα ξεκούδουνα παρε ή μην παιρνεις φάρμακο!!!!Ασε που αυτος που παιρναμε εμεις,...η DAF θα με γδάρει, ήταν φούλ στο παραμπεν και όταν το είδα μου ήρθε θάνατος!!!!Ferum hausman λεγόταν και το παίρναμε μαζί με βιταμίνη D.

Κορίτσια, θεού θέλοντος μέσα για τον καφέ την Κυριακή!!!!Τα λέμε αυριο για το μέρος.!!!Αντα θέλω πολύ να σε γνωρίσω!!!!Ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις!!!!

Μαρίγια μου εμένα ο σύζυγος με το ζόρι τον αλλάζει!!!!Ξέρει αλλά δεν το κάνει, θεωρεί ότι εγώ ΄θα τον ταίσω καλύτερα κτλ....

ΦΙλάκια και τα λέμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλή αποκριά και καλή Τσικνοπέμπτη!! :PΜπορεί φέτος να το τσικνίσουμε στο σπίτι αλλά δεν πειράζει. Έχει και αυτό την πλάκα του!!! Εμείς του πήραμε μια στολή πειρατή (μιας και είναι ένα από τα παρατσούκλια του). Εγώ βέβαια ήθελα να του πάρω στολή λαγουδάκι αλλά καθότι ροζ ο άντρας μου δεν την ήθελε…. Χι χι!!! Το κακό είναι ότι μου χάλασε η φωτογραφική μηχανή…. γ@#%το...

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα! Ο μικρός Γιαννάκης κοιμήθηκε ΟΛΟ το βράδυ.:P:p:p Από τις 10:15 εως τις 9:30! Είχε ένα μήνα να το κάνει αυτό! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙ!!! Βέβαια ακόμα δοντάκι δεν είδαμε επάνω, αλλά είμαι χαρούμενη που έστω και μια μέρα μετά από τόοοοοσο καιρό κοιμηθήκαμε!!

Daf γέλασα πολύ με το post σου! Άντε μια χαρά σου ήρθανε τα πράγματα. Νομίζω ότι και οι δύο πλευρές λυτρωθήκατε! Του έκατσε και του νονού μια χαρά η Κρήτη. Αντε τώρα ηρέμισε και σιγά σιγα (έχεις ακόμα αρκετό χρόνο) να αρχίσεις να ετοιμάζεις τη βάφτιση!! Βέβαια όπως σας είπα και άλλη φορά και είπε και η Anta και εγώ είμαι της γνώμης οι νονοί να είναι κοντά στα παιδιά. Να μένουν στην ίδια πόλη…

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε για το σίδηρο. Neamanoula ΝΑΙ μου έδωσε σίδηρο χωρίς να κοιτάξει εξετάσεις «εγώ δίνω σε ΟΛΑ τα παιδιά από τον 3 μήνα και έπειτα» :twisted:… Βέβαια εγώ δεν του έδωσα ποτέ απλά τώρα άρχισα να προβληματίζομαι αν έπρεπε να του δίνω και εγώ σαν κακή μαμά δεν έδωσα στο παιδάκι μου. Ο μικρός βέβαια είναι καλοφαγάς. Τρώει και μοσχαράκι και λαχανικά και αβγό…. Τι να πώ, μάλλον δεν θα δώσω. Α, από τις 9 σταγόνες εγώ του έδινα 3…και μάλιστα του άρεσαν κιόλας!!!

Αυτά για την ώρα! Φιλιά πολλά


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα σίδηρο έδινά στο μικρό, μέχρι περίπου τον Αυγουστο, δηλαδή 7 μηνών, αλλά σε εμάς απαιτούνταν, λόγω χαμηλού αιματοκρίτη. Μετά τους 6 μήνες μου είχε πει ο παιδίατρος μας ότι δεν βοηθάει διότι, όπως είπαν ήδη τα κορίτσια, το παιδί τρέφεται καλύτερα και προσλαμβάνει τον σίδηρο απο διάφορες τροφές!!!Πάντως αιματολογική κάναμε πριν τον σταματήσουμε...όχι έτσι στα ξεκούδουνα παρε ή μην παιρνεις φάρμακο!!!!Ασε που αυτος που παιρναμε εμεις,...η DAF θα με γδάρει, ήταν φούλ στο παραμπεν και όταν το είδα μου ήρθε θάνατος!!!!Ferum hausman λεγόταν και το παίρναμε μαζί με βιταμίνη D.

καλά αύτο μου έδωσε και εμένα.... δεν είναι καλός ε; Πω πω καλά που δεν του έδωσα.!!!Κορίτσια με φωτίσατε...

marigia και εμείς δεν έχουμε επιτυχία στο τάισμα από τον άντρα μου. Και δεν τρώει ο μικρός και χάλια γίνονται.. Τι να πώ. Θα προσπαθήσω ξανά μόλις μεγαλώσει λιγάκι!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορτσουδια!!!

daf μου χαιρομαι που ανακουφιστηκες επιτελους και τελικα ολα εγιναν απο μονα τους χωρις παρεξηγησεις κ.λ.π. και ειπαμε για τη νονα σας δωστης χωρο γαμο ετοιμαζει και λογικο ειναι να βαζει σε δευτερη μοιρα τα βαφτισια. Μπραβο που βρηκατε και νεους κουμπαρους στο τσακ μπαμ, ειστε τυχεροι γιατι απο οσο γνωριζω δεν ειναι και ευκολο να βρεις κουμπαρους και νονους σε τετοιους καιρους και με τοσα εξοδα που απαιτουνται.

Κατερινα μου δεν το καταλαβαινω αυτο που εκανε ο γιατρος σου, αυτα τα προληπτικα ποτε δεν τα χωνεψα, αστο το παιδακι σου αφου τρωει καλα και δεν εχει τιποτα εγω σου συνιστω να μην του ξαναδωσεις σιδηρο γιατι απλα δε υπαρχει λογος.

gio μου μπραβο στον Παναγιωτη, αδιαθετο θα ηταν το μικρουλι σου γι αυτο θα ανεβασε πυρετο και οπως ειπες με τα μικρα ποτε δεν ξερεις! Οσο για το καφεδακι αντε θα τηλεφωνηθουμε αυριο μεθαυριο να κανονισουμε ωρα και μερος, ελπιζω καπου ευκολα γιατι απο Πυλαια δεν κατεχω ιδιαιτερα!;)

marigia καλα μαθηματα στο αντρουλη σου, εμενα ακομη ο προκομενος μου να αχοληθει, να δω σε ενα μηνα που θα γυρισω στη δουλεια τι θα κανει αν και γενικα δεν τον φοβαμαι πιστευω να τα καταφερει..λες μου το αφηνει το παιδι νυστηκο???

Εμεις πηγαμε για καφεδακι το πρωι με τον μικρο οι δυο μας με μια φιλη μου που σε ενα μηνα περιμενει το τριτο της παιδακι! Ο Νικολης μου ηταν σχετικα ησυχος, σκαλισε τα παντα και αν και ηταν τιγκα η καφετερια ευτυχως δεν ειχε που τσιγαριλα..ξεσκασαμε λιγακι!

Αυτα..τα λεμε το βραδακι!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ ένα θα σου πω στα γρήγορα γιατί φεύγω για Αθήνα. Τη λύση την έδωσε ο μικρός!! Έπιασε στα χέρια του το μπουκάλι και το πέταξε κατω και έγινε χίλια κομμάτια!! χα χα χα! :P:p:p:p:pΤΕΛΟΣ Ο ΣΙΔΗΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ και θα τα πουμε αύριο! Καλό τσίκνισμα!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα το τσικνίσετε απόψε?Εγώ έκανα ένα τραπέζι το μεσημέρι αφού είχα ΄λιγο κόσμο και τώρα το βράδυ περιμένω να το τσικνίσω με το σύζυξ, αν έρθει νωρίς φυσικά!Άντε καλά να περάσουμε ότι και να κάνουμε!:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το τσικνισαμε το τσικνισαμε οικογενειακως τα τρια μας σε ενα γυραδικο στο σιτι γκειτ (ξερουν οι θεσσαλονικιες;)), για κινητο πηγα να παρω και τελικα καθησαμε εκει..μπρος στο τιποτα κατι ηταν και αυτο!

Σας αφηνω..παω να δω LOST στη NOVA φιλακια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!!

καλα τσικνισματα, εμεις το 'τσικνισαμε' με καπνιστο σολωμο κ διαφορες νοστιμιες (χορταρικα με σως μελιου, πληγουρι με δαμασκηνα και τελος, γουακαμολε) που εφτιαξα με τα χερακια μου!!η καλη η νοικοκυρα.....:rolleyes:

πολυ χαιρομαι που ο παγωτινος ειναι καλα!να δεις που ειναι δοντια ρε συμπεθερα, ετσι ακριβως κ η ερατω πυρετο-μυξες μια μερα!(μα ιδια αυτα τα παιδια, ιδια!:tongue:)

σας ευχαριστω γλυκιες μου για τη συμπαρασταση στις κουμπαριες, κ οντως πεζη μου μεσα στην ατυχια μας ηταν ολο για καλο....:-)αν τυχον μας ειχαν προτεινει πρωτα τα παιδια, θα τους το αρνουμουν επειδη θα ισχυε η προηγουμενη κατασταση κ μετα καλα ξεμπερδεματα!αχ αυτες οι ανθρωπινες σχεσεις...μερικες φορες γμτ το απλο το κανουμε...να μην πω.

μαριγια μου καλα θα κανετε που θα πληρωνετε τη νονα, αδρα δεν νομιζω να χρειαζεται....οσο θα πληρωνατε καποιον τριτο...γνωμη μου ειναι οτι το οικονομικο θετει τα ορια στις συγγενικες σχεσεις και προλαμβανει προβληματα ασυνεπειας....ελπιζω να πανε ολα καλα!

οσο για τη μικρη εχεις πολυ δικιο που ανησυχεις βρε μανουλα, αλλα ασε τον καημενο τον μπαμπακα της να μαθει κ αυτος....

εγω εχω θεμα με την ψυχραιμια του δικου μου ετερου ημισυ, εχει τοση πολλη που ...ανησυχω εγω γιάυτον!δλδ θα αφησει την ερατω να πειραζει το πλυντηριο πιατων , θα την αφησει να βγαζει ολα τα ταπερ απο τα συρταρια, θα την αφησει να πασαλειφτει κ να σουλατσαρει κοντα στην πορτα κ τα παπουτσια....ε, εγω δεν θα τα εκανα αυτα. αλλα πρεπει να τους εχουμε εμπιστοσυνη μωρε, συνηθως δλδ....:rolleyes: πως αλλιως θα μαθουν;

κατερινας φοβερος ο πιτσιρικος σου, πουφ..παειειειειει το μπουκαλακιιιιι (θα σκεφτηκε:lol:)

κ νεο σημερα:βρηκα φορεμα για τη βαφτιση!!!το πρωτο φορεμα που δοκιμασα!!για να μην πω οτι δεν εψαξα κ καθολου, πηγα σε αλλα δυο μαγαζια, αλλα ειχα κολλησει με το συγκεκριμενο....επαθα πλακα με το ποσο πολυ ηταν το στυλ μου!θα σας βαλω κ φωτο να μου πειτε γνωμες....αλλα θα σας αρεσει ειμαι σχεδον σιγουρη!:tongue: πηρα τελικα moschino, ενα μπλε ραφ μεχρι πιο κατω απο το γονατο, αερινο και με λεπτο ραντακι, σχεδον στραπλες φαινεται..η αρχικη τιμη μου ειπαν οτι ηταν 1850, ναι καλα διαβασατε, χιλια850...εγω δεν το πολυπιστευω. αντε να κανε 500-600 αλλα πραγματικα τοσο ακριβο περιεργο μου φαινεται,ειναι πολυ απλο φορεμα.

τελικα το πηρα 150 κ δεν ειναι ελαττωματικο:tongue:

τωρα μου λειπουν ελαχιστα πραγματα...οπως πεδιλα, τσαντα, ισως μια καρφιτσα, γιατι αυτη που ειχε ειναι λιγο χαλια:rolleyes:, λεπτομερειες δλδ!!:lol:

α κ να σας πω κ κατι πολυ αστειο, η κουκουβαγια!!!η ερατω ρουθουνιζε τον τελευταιο μηνα, οπως εχω ξαναπει. κ της ελεγα "εισαι ψηλομυτα ερατω μου;" και την μιμουμουν κ εγω ...λεγε λεγε "ειμαστε ψηλομυτες" το μαθε και τωρα ακουει "ερατω, εισαι ψηλομυτα;" κ σουφρωνει μυτουλα κ ρουθουνιζει!!!!!!παιδιαααααα πολυ γελιο!!!:lol:

επισης κααατι κανουμε απο φιλακια...την κανουμε την κινηση μεχρι το στομα, αλλα μετα δαγκωνουμε το χερακι:-P και το πρωτο φιλακι σε ποιον το εδωσε;;;στη μαμααααααα!!!(κουκουβααααααα:lol:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


daf 1850????οκ...μου θυμίζει τα χρυσαφικά που πουλάνε στα κανάλια...-μόνο τώρα και για τους επόμενους 10 τυχερούς...μαργαριταρένιο κολιέ από 2000 ΜΟΝΟ 59 ευρώ και δώρο τα σκουλαρίκια...:lol::lol::lol:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

daf 1850????οκ...μου θυμίζει τα χρυσαφικά που πουλάνε στα κανάλια...-μόνο τώρα και για τους επόμενους 10 τυχερούς...μαργαριταρένιο κολιέ από 2000 ΜΟΝΟ 59 ευρώ και δώρο τα σκουλαρίκια...:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

daf 1850????οκ...μου θυμίζει τα χρυσαφικά που πουλάνε στα κανάλια...-μόνο τώρα και για τους επόμενους 10 τυχερούς...μαργαριταρένιο κολιέ από 2000 ΜΟΝΟ 59 ευρώ και δώρο τα σκουλαρίκια...:lol::lol::lol:

Καλά με πέθανες λέμε...εχω και πονοκέφαλο!!!!:tongue::tongue::tongue:

DAF μου βάλε φωτο να δουμε το φόρεμα!!!!Αιντε να ξεκουνηθείται οι αβάφτιστες μανούλες γιατί ο καιρός είναι κοντά!!!!

Τι αλλα νέα κορίτσια?Εγώ απο το πρωί έχω πονοκέφαλο, μπούκωμα και πονόλαιμο!!!!Να ανησυχήσω???

Φιλιά!!!!

ΥΓ. Δεν σας είπα το καλύτερο...ο μικρός άρχισε δείλά δειλά να κάνει βηματάκια-εννοείται όταν τον κρατάμε-και προσπαθεί να σηκωθεί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κοντευω να παθω εγκεφαλικό... Ειχαμε εξελιξεις στο σιριαλ νονα-νταντα..

Λοιπον αποφασιζω σημερα να την παρω τηλ. εγω να δω ποτε σκεφτεται να δει την μικρή και να ξεκινανε σιγα σιγά να μενουν καποιες ωρες μαζι οι δυο τους. Τες πα το ζουμι της υποθεσης είναι πως τελευταια στιγμη μου ανακοινωνει πως θα είναι καλό για αυτην να παρακολουθει 2 μαθηματα τη βδομαδα στη σχολή της οποτε 2 φορες την εβδομαδα δεν θα μπορει να κρατα την μικρή.. Αυτή θεωρησε πως δεν θα είναι σπουδαιο θεμα γιατι ηξερε πως ο Κων/νος θα μπορούσε τα πρωινά να μένει λίγες ώρες με την μικρή. Έλα που όμως ο Κων/νος μόλις χθες ανέλαβε ένα πολύ δύσκολο προτζεκτ στη δουλειά του που θα τον απασχολεί πολλές ώρες και κυρίως πρωινές … Της εξήγησα την κατάσταση και μου τα μασούσε … είπε πως οκ θα μείνω έστω ένα μήνα μέχρι να βρείτε κάποια άλλη γυναίκα λες και μας εκανε και χαρη… Ηξερε όμως απ την αρχη πως δεν θελαμε να κρατα την μικρή καποια που δεν γνωρίζουμε και πως οκ ξεραμε πως δεν θα την κρατα για παντα αλλά βασιζόμασταν σε αυτην τουλαχιστον κανα 3μηνο και υστερα θα την στελναμε βρεφονηπιακό… Καταλαβε προφανως την δυσαρεστηση μου και μου εστειλε sms πως οκ το ξανασκεφτηκε και μπορει να την κρατησει μεχρι και τον Απριλη..

Εγω τωρα τι να κάνω ? να την εμπιστευτω? Να ψαξω να βρω άλλη γυναικα? Η να την παω βρεφονηπιακο??? Αχ βρε κοριτσια εσεις τι θα κανατε στην θεση μου???


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock:1850??? Πλάκα κάνεις...Απίστευτο ποσό! Πάντως μια χαρά το πήρες και εσύ. Άντε βάλε φωτο να το δούμε...

gio_kx Μπράβο!! Ο μικρούλης είναι έτοιμος ε;; Άντε και καλές βόλτες. o δικός μου εδώ και ένα μήνα στέκεται όρθιος και πιάνεται από τον καναπέ και κάνει βηματάκια. Όλοι μου λένε ότι θα περπατήσει γρήγορα αλλά εγώ πιστεύω ότι πρέπει να ωριμάσει και ο εγκέφαλος για να κάνει το μωρό τα πρώτα του βηματάκια...Λοιπόν μπορεί να κόλλησες τη χαζοίωση που κυκλοφορεί: πονόλαιμος, συνάχι, πονοκέφαλος αλλά όχι πυρετός! Πιές κανένα τσαγάκι και όλα μια χαρά!!!

marigia δύσκολη η θέση σου. Τι να κάνεις τώρα; Εγώ μάλλον θα δεχόμουν τη βοήθειά της για όσο καιρό μου την πρόσφεε και μετά βρεφονηπιακό. Αυτό θα κάνω και εγώ. Από Μάρτη μέχρι Αύγουστο θα φέρω τη μαμά μου και μόλις γίνει 1,5χρονών θα τον στείλω βρεφονηπιακό. Άντε να βρείς γυναίκα να σου κρατήσει το παιδί...

Εμείς πάλι τα ίδια. Ξύπνησε 4 φορές το βράδυ. Πάνω που χάρηκα…!!!Χθες πήγαμε Αθήνα με σκοπό να βγούμε έξω για φαγητό. Έλα όμως που ο μικρός έβαλε τα κλάματα στην πεθερά μου οπότε καθίσαμε μέσα, πήραμε και λίγα κρεατικά, φάγαμε και αυτό ήταν όλο!!!

Αυτά για την ώρα! Φιλια:P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...