Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

τζίν, σαλοπέτα, μπλούζες, πουκαμίσα και μαγιό εγκυμοσύνης


Recommended Posts

πουλάω :

2 τζήν εγκυμοσύνης σε άριστη κατάσταση με λάστιχα, ένα ανοιχτό μπλέ και ένα σκούρο μπλέ, νουμερα 44-46, 15 ευρώ το καθένα

1 τζίν σαλοπέτα mothercare Νο. 40, 20 ευρώ

2 μπλουζάκια μακο μακρυμάνικα μπλέ πρεναταλ, ενα no. L και ένα no. M, 15 ευρώ και τα δύο

2 μπλουζάκια μακό ελαστικά μάυρα no. L, 15 ευρώ και τα δύο

1 μαγιό ριγέ άσπρο-ρόζ, εγκυμοσύνης ΑΦΟΡΕΤΟ, Νο. 44 (το πήρα πέρσυ αλλα τελικα δεν καταφερα να πάω για μπάνιο γιατι δεν άντεχα την ζέστη), 20 ευρώ

1 πουκαμίσα, μωβ la redoute, Νο. L, 10 ευρώ

Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες στο ίντερνετ, αλλα μπορω σε όποια ενδιαφέρεται να τις στειλω φωτογραφίες σε προσωπικό μείλ.

αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζι μου, ειτε απο εδω ειτε με προσωπικό μνμ.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα. Συγνωμη αλλα ειχα καποια θεματα και δεν ειχα μπει στο φορουμ. Δωσε μου το μειλ σου να στις στειλω.

Επειδη ειμαι καινουργια στο forum και δεν τα ξερω.πως θα σου στειλω το μειλ μου.εδω ή στο προφιλ μου?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 7 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...