Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μερσι μαιρουλα...μα καλα που ειναι ολες σημερα?? Κοτοπουλακι ακομη διαβαζεις?? Ηομορφακια ξερω..ειναι παυλος ντει τουντει!!..Η μεφη? καμια?

η μεφη δεν ξερω αμα γυρισε,την πηρα πριν δεν το σηκωνε,μηπως ειναι στον δρομο,η ειρηνη θα μπει μετα,οι αλλες????


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

μερσι ελενιτσα...αντε μαζωχτειτε μαρη.....που καθε βραδυ κοιμαμαι σαν το Δρακουλα και εχω παρει και τα ματια του...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...καλα...εσυ θηλαζεις κιολας κ ειναι το σουπερ μπεμπε!!! λειπει κ η Μαριανθη να σου τα πει καλυτερα...

ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

πως την κανατε τη διαγνωση?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοιμαμε με τις κοτες γιατι ξυπναω με τα κοκκόρια....μπουχαχαχα

κοτες ειμαστε εμεις και κοκκορας ο μανωλης??:P

ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

γιατι? που το καταλαβες? και αν εχει, γιατι παει νοσοκομειο?? λαρυγγιτιδα εχει ΟΚ , απλη ειναι...νοσοκομειο γιατι?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

να ζήσετε!αυριο εχει γενεθλια και ο νυσταλεων μου...

το ξερω μου το ειπε η Κιμι μπουχαχα.....ευχαριστουμε κοριτσακι, να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου που φαινεται πολυ καλος και ειναι και ομορφος;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοτες ειμαστε εμεις και κοκκορας ο μανωλης??:P

γιατι? που το καταλαβες? και αν εχει, γιατι παει νοσοκομειο?? λαρυγγιτιδα εχει ΟΚ , απλη ειναι...νοσοκομειο γιατι?

Ο μανώλης μαρη ροχαλιζει και εγω τον παιζω(τον μπεμπη)στους καναπεδες.

Ελα ντε....μα γιατι νοσοκομειο για ψιλου πηδημα?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

πως την κανατε τη διαγνωση?

δεν την εκανα εγω τη διαγνωση...η παιδίατρος..δεν ειναι σιγουρη αλλα υπάρχει πιθανότητα

κοτες ειμαστε εμεις και κοκκορας ο μανωλης??:P

γιατι? που το καταλαβες? και αν εχει, γιατι παει νοσοκομειο?? λαρυγγιτιδα εχει ΟΚ , απλη ειναι...νοσοκομειο γιατι?

νοσοκομειο για να τη δει ωρλ παιδων...στην ευρωκλινικη...δεν ξερω καπου αλλου να με δεχθουν τοσο αμεσα


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

να ζήσετε!αυριο εχει γενεθλια και ο νυσταλεων μου...

Να τον χαιρεσε !!!! Χρονια πολλα να τον βλεπεις να κοιματε !!!!:mrgreen:

Σημερα ειχε ο πατερας μου

Αυτος ο μαης....τουλαχιστον 10 ατομα κοντινα μου.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε....μα γιατι νοσοκομειο για ψιλου πηδημα?

εγω ρε παιδια τοσες ιωσεις ο αγγελος νοσοκομειο δεν τον πηγαινα....και μιλαμε για 40αρια τριημερα....τεσπα, για να δουμε..θα της εχει πει ο ντοκ


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μανώλης μαρη ροχαλιζει και εγω τον παιζω(τον μπεμπη)στους καναπεδες.

Ελα ντε....μα γιατι νοσοκομειο για ψιλου πηδημα?

διαβαζω για λαρυγγιτιδα και τα εχω παιξει...φραζει λεει τους αεραγωγους....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...