Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω δνε ξερω ρε σει ςμ εωροσκοπους,ολο αλλα μου βγαζει και για μενα και για τη μικρη....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι ωρα γεννηθηκε η μικρη ρε κισακι?1 το βραδυ νομιζω ειχες πει ε?

δεν μου λετε κι εμενα ωροσκοπο μια που εχετε τα μεσα, ο πριγκιπας μου γεννηθηκε 30/10 στις 5.55 το πρωι


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!

πιστεύω πια λίγες έμειναν για να γεννήσουν πριν κλείσει ο μήνας!

Εγώ με ένα βυζί στο χέρι! Χα, χα! Προσπαθώ να εδραιώσω τον θηλασμό και παίρνει ώωωωρα (φέεεετα!)

Αυτό που με συγχύζει μονάχα είναι ότι στη πρώτη δυσκολία ο καλός μου λέει "μήπως να δώσουμε μπουκάλι;"

Από την άλλη μου τα έχει πρήξει με ένα πελάτη τον οποίο υποστήριζα, και τώρα πρέπει να τα φτιάξουνε μόνοι τους για τις δημοσιεύσεις του χρηματιστηρίου. Το μωρό μου, ο θηλασμός, το μαγείρεμα, το σπίτι, η βιοχάλκο... Άλλο τίποτα;;;;;

Μπουκάλι δίνω, μόνο μια φορά την ημέρα, το βράδυ. 50ml περίπου. Αλλά θέλω και αυτό να το κόψω.

Τυχερές οι μανούλες που έχουν μπόλικο γαλατάκι από την αρχή!

Κατά τα άλλα, αν και μετά από καισαρική είμαι μια χαρά, σωματικά και ψυχικά! Ώρες ώρες σκέφτομαι πόσο καλός στάθηκε ο θεούλης μαζί μου!


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μου λετε κι εμενα ωροσκοπο μια που εχετε τα μεσα, ο πριγκιπας μου γεννηθηκε 30/10 στις 5.55 το πρωι

σκορπιος με ωροσκοπο ζυγο!πωπω θα ειναι και ερωτιαρης(σκορπιος) και κουκλος(ζυγος) !χαχαχα

τον θελουμε για γαμπρο :tongue::rolleyes:

εγω ειμαι ιχθεις με ωροσκοπο καρκινο:roll:

ο αντρας μου ζυγος με ωροσκοπο τοξοτη.πολυ χυμα οι τοξοτες ρε κοριτσια:cool: ολα τελευταια στιγμη...

οπως καταλαβατε εχω κορη κ αντρα ζυγους οποτε απο καθρευτες δε σωνουμε στο σπιτι χαχα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

λοιπομ εγω ειμαι διδυμος και γεννηθηκα 29/05/1981 17,00 τοαπογευμα και η μικρη 26/10/2010 σκορπιος 01,00 ξημερωματα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ρεα μου μπορει να ερθει το γαλα,βασικα οσο πιο πολυ το βαζεις στο στηθος τοσο πιο πολυ θ ακατεβασες...εκτος αν δε χορταινει το μωρο...εγω το βραδυ θηλασα 12,30-04,00-06,00-10,00 στις 4 το πρωι εφαγε μονο 10 λεπτα ε στις 6 ρ εκοριτισ αευτυχω ςπου φωναξε για φαι γιτο το βυζι πο0υ δεν της εδωσα ειχε γινει πετραααααα!μα πετρα μιλαμε ε τη θηλασα 3 δορες συνεχομενα απο κεινο και λιγοτερο απο το αλλο και συνηλθα!δημητρουλι απευθυνομαι σε σενα επειδη ειμαστε πιο κοντα στις μερες,το ραμμα σχεδον επεσε κι εγω σχεδον καθαρισα...οκ?αλλα εχω εναν π0ονοαπιστευτο κατω οχι στο ραμμα αλλα στον κολπο,οπως οταν τελειωνει η περιοδος και εχουμε διαθεση για σεξ κι απο κατω ποναμε...?σα συσπασει ςκαταλαβες?μαλλον πρεπει να κανω σεξ επειγοντως εχει 3 μερες αυτη η κατασταση και δενεχω μεινει ποτε πανω απο εβδομαδα χωρις σεξ ρε σεις!!!ηγυαλισε το ματι μου!!!αλλα πρωτα πρεπει να κανω αποτριχωση εκει,ποτε μπορω????ε?[πτε?θ ααω και στο γιατρονα με δει μολις σαραντισω!απο χτες φοβαμαι για τημικρη,ημουν στη μαμαμου,η οποια κρυωμενη και ο αδελφος μου και οι 2 στα τελειωματα αλλα κρυωμενοι και ειχα το μωρο!βεβαια εχω και τον μπαμπα μου αφου θηλαζει ςλεει μη φοβασαι τιποτα!!!φοβηθηκα πολυ μην κολλησει!ουφ!ελπιζω να την πηδηξαμε!ρε σεις σφθγγεται πολυ για να κανει κακα εμενα εμοιασε?αχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αμαν δημητρουλι τετοια πες μουυυυυυυυυυυυ!θ απλακωνομαστε δενυπαρχει περιπτωσηηηη θα την τσουρομαδισω !αχαχαχ!να σαι καλα για τι κοπλιμαν!!!εβαλα καινουριες φωτο του μωρου!αχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον φταιει ο γλυκανισος περα παο χαλαρωτικε ςιδιοτητες κατεβαζεικα ι γαλα....τωρα θα ερθε ι μια φιλη που ο αντρας της ειναι κρυωμενος,,,θ αερθε ι μονο αυτη αλλα ...ο φοβος υπαρχει,χτε ςητνα με την κρυωμενη μανα μου!τι ν απω!θα την παωμμεσα στο δωματιο...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κουκλα η κορουλα σου εσενα μοιαζει νομιζω:rolleyes:

ναι κοιτα ο αδερφος μου ειναι λεων στο ζωδιο...δεν εχει παραδεχτει ποτε του λαθος.αν πει κατι αυτο ειναι κ ακομα κ αν καταλαβει οτι τελικα ειπε μαλακια δε προκειται να το παραδεχτει!ολος ο κοσμος να λεει ασπρο αν αυτος πει εξαρχης μαυρο ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!κ παντα τα γυρναει απο δω τα γυρναει απο κει κ βγαινει απο πανω!ΠΑΝΤΑ!πολυ με νευριαζει!:tongue: ειναι ομως δυναμικος ο λεων.και ο σκορπιος ερωτικος αλλα καταλαβες τις σκορπινες θα τις μαζευουμε απο τους γκομενους:rolleyes::tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ρεα μου μπορει να ερθει το γαλα,βασικα οσο πιο πολυ το βαζεις στο στηθος τοσο πιο πολυ θ ακατεβασες...εκτος αν δε χορταινει το μωρο...εγω το βραδυ θηλασα 12,30-04,00-06,00-10,00 στις 4 το πρωι εφαγε μονο 10 λεπτα ε στις 6 ρ εκοριτισ αευτυχω ςπου φωναξε για φαι γιτο το βυζι πο0υ δεν της εδωσα ειχε γινει πετραααααα!μα πετρα μιλαμε ε τη θηλασα 3 δορες συνεχομενα απο κεινο και λιγοτερο απο το αλλο και συνηλθα!δημητρουλι απευθυνομαι σε σενα επειδη ειμαστε πιο κοντα στις μερες,το ραμμα σχεδον επεσε κι εγω σχεδον καθαρισα...οκ?αλλα εχω εναν π0ονοαπιστευτο κατω οχι στο ραμμα αλλα στον κολπο,οπως οταν τελειωνει η περιοδος και εχουμε διαθεση για σεξ κι απο κατω ποναμε...?σα συσπασει ςκαταλαβες?μαλλον πρεπει να κανω σεξ επειγοντως εχει 3 μερες αυτη η κατασταση και δενεχω μεινει ποτε πανω απο εβδομαδα χωρις σεξ ρε σεις!!!ηγυαλισε το ματι μου!!!αλλα πρωτα πρεπει να κανω αποτριχωση εκει,ποτε μπορω????ε?[πτε?θ ααω και στο γιατρονα με δει μολις σαραντισω!απο χτες φοβαμαι για τημικρη,ημουν στη μαμαμου,η οποια κρυωμενη και ο αδελφος μου και οι 2 στα τελειωματα αλλα κρυωμενοι και ειχα το μωρο!βεβαια εχω και τον μπαμπα μου αφου θηλαζει ςλεει μη φοβασαι τιποτα!!!φοβηθηκα πολυ μην κολλησει!ουφ!ελπιζω να την πηδηξαμε!ρε σεις σφθγγεται πολυ για να κανει κακα εμενα εμοιασε?αχαχαχ

ειναι επειδη ειναι το πρωτο παιδι γιαυτο πονας.εγω 20 μερες πονουσα στο πρωτο αλλα πολυ πονος.ουτε να περπατησω που λενε.ειχα σκιστει ασχημα.και μετα καμια 15 μερες πονουσα οπως λες οτι ππονας εσυ.το αιμα δηλαδη καθαρισε?εγω ακομα εχω ρε!μεχρι προχτες ηταν κοκκινο!απο προχτες ειναι καφε σκουρο αλλα σε ποσοτητα σα να εχω περιοδο 2η 3η μερα!

καλα μαρη σεξουλιαρα πως κανεις ετσι.τι να πω εγω που 9 μηνες εκανα το πολυ 10 φορες σεξ χαχαχα υπομονη!40 μερες πρεπει να περασουν κ δωσει ο γιατρος το οκ!μη κανεις καμια μακακια!μετα θα μπορεις να κανεις κ αποτριχωση.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...