Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Κολυμπηθρα τουλι με νεραιδες.

Γλυκακι σφηνακι

την κολυμπηθρα θα στην κανουν, θα την κανεις? ποσο παει?

κ εμεις γλυκακι σφηνακι τελικα

οσο για τους νονους κ εγω πιστευω οπως ειπα οτι ειναι θεμα νονων κ οτι μεσα απο συννενοηση ολα γινονται χωρις να γίνονται παρεξηγήσεις....


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

θελω γλυκακι σφηνακι!!!!

εμενα για γλυκο μου εφτιαξε ο σεφ του ξενοδοχειου μια γαβαθα σπιτικο προφιτερολ:cool:

προφιτερολ ειχαμε .....κοψει και στο τραπεζι του γαμου:mrgreen:

ειχανε μεινει ολοι:shock::shock::shock::shock:...ετσι

χαχαχαχχαχαααα!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ καλα λεει η Αννα, ενα σωρο σελιδες διαβασα και γω, απο προχθες!

Θεμα στη βαφτιση ουτε και γω θα εχω. Και ουτε μου αρεσει να ειναι ολα ιδια. Το μονο στολισμο που θα κανω θα ειναι στην κολυμπηθρα με λουλουδια και στα τραπεζια γλυφιτζουρια, ζαχαρωτα (κατι τετοιο, θα δω!).Και αυτα πολλα ειναι! Γλυκακι μαλλον σφηνακι!

Αχ, Εφουλα μου πολυ μου αρεσουν οι ιδεες σου.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ καλα λεει η Αννα, ενα σωρο σελιδες διαβασα και γω, απο προχθες!

Θεμα στη βαφτιση ουτε και γω θα εχω. Και ουτε μου αρεσει να ειναι ολα ιδια. Το μονο στολισμο που θα κανω θα ειναι στην κολυμπηθρα με λουλουδια και στα τραπεζια γλυφιτζουρια, ζαχαρωτα (κατι τετοιο, θα δω!).Και αυτα πολλα ειναι! Γλυκακι μαλλον σφηνακι!

Αχ, Εφουλα μου πολυ μου αρεσουν οι ιδεες σου.

εχω κι αλλες αμα θες:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!

αχ!! πόσο μ'αρεσε το προφιτερόλ!! μόνο που τ'ακουσα μου τρέχουν τα σάλια!!

κ εγώ δεν είμαι του πολύ στολισμού... γνώμη μου όσο πιο απλά τόσο πιο καλά..

ρε μυρτώ...τι λέει το λιποτόξ; τα νεύρα μου σήμερα...ανέβηκα πρωί πρωί στη ζυγαριά κ είχα βάλει 1 κιλό...αντί να χάσω γμτ αν βάζω κιόλας με βλέπω φακλάνα!!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαι δουλεια γμτ... ο μπεμπινιο εβγαλε και στο ποδαρακι μου ειπε αντρας ενα σημαδακι... θα ξεσκιστω αυριο και μεθαυριο!!!!! μπαιιιι...πηζωωωωωω

τσικακι, μη βαλεις πουδρα στο παιδι....στο λεω εγω που δεν του εχω δωσει ουτε ντεπον 10 μηνες τωρα:|

αν ειναι τσιμπημα , θα ειναι και μολυσματικο .

οποτε η βαλε του την αλοιφη που σου ειπε η ντοκτωρ, η παρε ενα μπουκαλακι με βαμμα προπολης (προσεχε ομως γιατι βαφει και ΔΕΝ ξεβαφει) και με μια μπατονετα απλωσε το στο τσιμπημα.

η προπολη δημιουργει ενα φυσικο προστατευτικο φιλμ , ωστε να μην επιμολυνθει και ταυτοχρονα ιαινει;)

Link to comment
Share on other sites

εχω κι αλλες αμα θες:cool:

Θελω, θελω...:D

ρε μυρτώ...τι λέει το λιποτόξ; τα νεύρα μου σήμερα...ανέβηκα πρωί πρωί στη ζυγαριά κ είχα βάλει 1 κιλό...αντί να χάσω γμτ αν βάζω κιόλας με βλέπω φακλάνα!!!

καλε Μυρτω, οντως για πες τι λεει; Και γω μια απο τα ιδια Μαρινα. Νεροβραστα και σαλατες εχω φαει τις τελευταιες μερες και αντι να εχω χασει τιποτα, πηρα μισο κιλο. Σαν τις αγελαδες...τρωω χορτα και παχαινω!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

αχ!! πόσο μ'αρεσε το προφιτερόλ!! μόνο που τ'ακουσα μου τρέχουν τα σάλια!!

κ εγώ δεν είμαι του πολύ στολισμού... γνώμη μου όσο πιο απλά τόσο πιο καλά..

ρε μυρτώ...τι λέει το λιποτόξ; τα νεύρα μου σήμερα...ανέβηκα πρωί πρωί στη ζυγαριά κ είχα βάλει 1 κιλό...αντί να χάσω γμτ αν βάζω κιόλας με βλέπω φακλάνα!!!

η ζυγαρια σου παιζει παιχνιδια:rolleyes:

το προφιτερολ της βαφτισης ηταν ωραιο , αλλα του γαμου, ηταν κωσταντινιδη , οποτε και ΚΟΡΥΦΑΙΟ:-D.

οταν ειχαμε παει να το παραγγειλουμε , δεν αναλαμβαναν να μας το φτιαξουν, και καλεσανε τη διευθυντρια των καταστηματων να παρει την ευθυνη. χαχαχχχαχχααααααα!

στο τραπεζι εν τω μεταξυ, πριν μπουμε μεσα, ηρθε ο μαγαζατοραςςς και μας λεει "τουρτα δεν εχετε?"

παγωσα!

του λεω " δεν ηρθε ο κωσταντινιδης?"

λεει " ναι αλλα εφερε κατι κουτια με διαφορα (ειχα πιατελες με ποικιλια γλυκων αντι για κομματι τουρτα) και μια ποτηραρα προφιτερολ":lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μυρτουλα, την κολυμπηθρα θα την φτιαξουν οι μπαλοναδες.

Δε ασχολουμαι.

Δεν μπορω, αν ειχα μπικικινι θα τα εδινα σε γραφειο, να τελειωνα.

Ολη η κατασκευη θα παει γυρω στα 450, με εξτρα μπαλονια για να δωσουμε στα παιδακια.

Ξερεις τι με προβληματισε πιο πολυ με τις νονες?

Επειδη ξερω οτι ειναι ψωναρες, θα κοιταγαν τα πιο ακριβα κι ας μην ειχαν να φανε μετα.

Και δεν μου αρεσει αυτο. Π.χ. ειδαν ενα φορεμα που μονο του εκανε 600 ευρω, του dior.

Και τελικα καταληξαμε σε pier cardin που πηγε ολο το πακετο 900, με κουτι δερματινο.

Link to comment
Share on other sites

αχ τζενάκι κ εγώ το ίδιο ρε συ..δλδ μου την έχει δώσει...αν έτρωγα οκ, δε θαλέγα τπτ, αλλά να ψωμολυμάω και να βάζω δεν το αντέχω!

εγω τπαντως τωρα με τη νηστεια κατι πρεπει να εχασα γιατι φορεσα τζην που το ειχα παρει πριν μεινω εγκυος...

βεβαια η κοιλιτσα καμαρωνει πανω απο το κουμπι:twisted:

αλλα που θα παει ...

ανοιγει ο καιρος θα αρχισω τα μπανια ...που θα παει...

ωχ!

τι τα θυμηθηκατε τωρα τα κιλα μωρε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω, θελω...:D

!!

www.yoox.com αυττο ειναι σαιτ με επωνυμα για γυναικες αντρες και μπεμπε.

παπουτσακια κοκκινα βρηκα μονο εδω για τον μιχαηλ.

στη θεσσαλονικη ειχε μονο kikcers αλλα ηταν διχρωμο και ειχε 80 ευρω!

ε! εδω βρηκα μονοχρωμο γ@%@^ο με 408)

και αλλα πολλα , ειδικα σε περιοδο εκπτωσεων εχει πολυ καλες τιμες και ψωνιζω αντικαταβολη.

και αν για οποιοδηποτε λογω θελω , το επιστρεφω και μου καταθετουν τα λεφτα!σωστος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...