Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Melusa54 είπε:

      Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κούκλες φεύγω από το γραφείο και πάω να ετοιμαστώ!

Στόλισα το σπίτι γιορτινά (πασχαλίτσα δεν έβαλα χριστουγεννιάτικο δέντρο), μαγείρεψα από χτες, και πάω κομμωτήριο..δεν ξέρω γιατί αλλά επειδή την Πρωτοχρονιά το συνηθίζω είπα να πάω και σήμερα! :D:D:D

Ο γλυκός μου είναι στο Πέραμα και γύρω στις 8μιση θα είναι σπίτι!!!

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες σας και επανέρχομαι με ανάλυση!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδια κοπελιες!

αντε κ εσυ τυχερουλα μαριαννου, μια χαρα εισαι τωρα!

πιαδια ριξτε καμια ιδεα εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=87743

γιατι αν κανω μπαμ, θα εκραγω σαν το βεζουβιο!!!!

κ το τσουναμι που θα ακολουθησει θα ειναι σχεδον το ιδιο σε καταστοφικοτητα με αυτο της ιαπωνιας!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Η δική μου Μ.Εβδομάδα συνεχίζεται...ο καλός μου ακόμα να φτάσει στο βαπόρι...ταξιδεύει από χτες το πρωί...και τώρα βρίσκεται σε ένα ξενοδοχείο της Ινδίας και περιμένει τον πράκτορα ...Με πήρε τηλέφωνο όταν ήταν στο αεροδρόμιο του abu dabi (στα Εμιράτα) όπου μου έλεγε ότι είχε λιώσει από τη ζέστη. Εκεί είχε και μεγάλη αναμονή και όπως είναι φυσικό του είχαν παίξει τα νεύρα.

Εμείς φέτος δηλαδή θα κάνουμε ωραίο πάσχα. Δεν έχω διάθεση για τπτ και γενικά όλα μου φαίνονται μουντά και θλιμμένα. Κάθομαι και κοιτάω τα πράγματα του και νομίζω ότι θα φανεί στο σπίτι από λεπτό σε λεπτό.

Κορίτσια πείτε κάτι αισιόδοξο γιατί θα σκάσω! :-( :sad:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

η ευτυχία βρίσκεται μέσα μας.Οταν την έχουμε ανάγκη περισσότερο, απλά την ανακαλούμε στη μνήμη μας και όλα είναι πιο γλυκά.Πάρτον ένα τηλέφωνο αν μπορείς έτσι στα ξαφνικά...και πες του κάτι τρυφερό...τώρα είναι οι μέρες...θα νιώσεις τόσο πιο καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ax βρε ayla.. Λίγο πολύ όλες στην ίδια φάση είμαστε!!! Πέρσι εμένα έφυγε Μ.Τετάρτη και φέτος το Σάββατο πριν την Κ. Δευτέρα.. Όλο πριν απο κάτι φεύγουν..

Σκέψου οτι αυτός είναι μακριά και απο τις 2 σας ενώ εσύ έχεις παρηγοριά την μπουμπού σου!!!

Αλήθεια, τι ταξίδια κάνει το πλοίο που θα πάει, γιατί ο δικός μου κάνει Ινδία-Fujairah(Αραβικά εμιράτα) χάλια ταξίδια ρε γμτ.. Ενώ πριν Αμερική-Καναδά-Ευρώπη...

Ο δικός μου έστειλε mail στην εταιρία για να πάω και περιμένουμε να δούμε τι θα απαντήσουν, το καλό που τους θέλω βέβαια γιατί θα κατέβω Πειραιά και θα γίνει μακελειό!!!! χαχαχαχα!!!!

Τα μικρά λογικά θα τα κρατήσει η μαμά μου, βασικά ήταν τον μικρό να τον πάρει η πεθερούλα στην Πάρο, αλλά δεν την είδα πολύ θερμή και της είπα δεν πειράζει τα κρατάει και η μαμά μου!!!

Εντωμεταξύ η μικρή πάει παιδικό και λείπει τα πρωινά, μίλησα και με την κυρία που έχει τον παιδικό, αν έχει πρόβλημα να πηγαίνει και τον μικρό αν υπάρχει ανάγκη και μου είπε οτι δεν έχει κανένα πρόβλημα οπότε κουτσά στραβά θα τα βγάλουμε πέρα και χωρίς την βοήθεια της πεθερούλας!!!! χαχαχαχαχα!!!!!

Τζίνη η κουμπάρα σου μένει στην Νέα Πεντέλη??? Κοντά στο ρέμα???? Ε δίπλα μένουμε!!! Δεν περνάς για κανένα καφεδάκι????

Πασχαλίτσααααααααα Τι κάνεις????? Αποφάσισες καλέ για σχολείο?? Θα μας έρθεις Βόρεια???? Πάντως δεν ξέρω αν έχεις πάει στο http://www.stcatherines.gr/ είναι αγγλόφωνο σχολείο και πάει και η Μενεγάκη τα παιδιά της εκεί!!! Το έχεις ακουστά???

Στην Λυκόβρυση είναι!!!

Μαριάννα ήρθε ο καλός σου????????????????

Solaris!!!!!!!!! Ξεκόλλα καλέέέέέέέέέέέέέέέέέέέέέέ!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ζητώ συγνώμη που εξαφανίστηκα αλλά είχαμε δυσάρεστα... Πέθανε ξαφνικά ο πεθερός μου... Τί να πω, λάθος ανθρώπους παίρνει ο χάρος... Η καλή μου η πεθερούλα,:mad::mad::mad::mad::mad: έθαψε δυο άντρες σε λιγότερο από ένα χρόνο... Τον πατριό πρώτα και μετά το πατέρα του άντρα μου... Και είχε και το θράσσος να έρθει στην κηδεία να δώσει σόου ότι νοιάστηκε τάχα για τον πατέρα που στέρησε 17 χρόνια από το γιο της και που αν δεν ήμουν εγώ, δεν θα τον είχε δει και ζήσει καθόλου ο άντρας μου... Ευτυχώς έχει τώρα εκτός από τις παιδικές και αναμνήσεις των 6 τελευταίων ετών... Πέρσυ κάναμε Πάσχα όλοι μαζί και μου είπε ο πεθερός μου "αφού έκανα Πάσχα με το γιο μου δε με νοιάζει να πεθάνω αύριο!!!" Και να που δεν πρόλαβε να κάνει επόμενο... Τί να πω, αφού δεν όρμηξα να την κάνω νταούλι στο ξύλο την πεθερά, πάλι καλά... Πάντως αδικείται η γυναίκα! Δε βρίσκεται μια Επίδαυρος, κάτι, να ξεδιπλώσει το ταλέντο της...

Αyla κουράγιο!!! Κάθε φευγιό είναι ένας ξεριζωμός, το ξέρω... Πόσο ψυχοφθόρο είναι να επαναλαμβάνεται αυτή η διαδικασία κάθε τόσο... Και ξέρω πόσο δύσκολες είναι οι πρώτες μέρες μέχρι το σπίτι να βρει ξανά το ρυθμό όπου είσαι πάλι και άντρας και γυναίκα εκεί μέσα... Ποιος σου κρατάει την κόρη σου τώρα που δουλεύεις; Ήρθε η μαμά σου;

Merjana καλώς τον δέχτηκες και ελπίζω τα... καλαμαράκια :tongue: να ήταν νοστιμα!!!:tongue:

Όσο για τη "νηστεία" σε είδος :D έχω αμαρτήσει πολλές φορές Μ. Εβδομάδα... Οι άντρες μας είναι στην κατηγορία των "οδοιπόρων" και έχουν ελαφρυντικά... (εγώ τώρα δεν ξέρω σε τί κατηγορία είμαι αλλά θεωρώ ότι το να δίνεις αγάπη σε όποια μορφή :-P δεν είναι κακό, όποτε και αν το κάνεις). Είδατε, έφτιαξα Θεολογικό ελαφρυντικό μόνη μου!!!

Solaris, έχεις κολλήσει άσχημα με τον τύπο και αν δεν βρεις κάτι άλλο, δεν θα ξεκολλήσεις, σε έχω ψυχογραφήσει... Τί έγινε με εκείνες τις δουλειές που έλεγες;;; Έκατσε κάτι τελικά οριστικά;;;

Paros με όλα αυτά δεν αποφασίσαμε τίποτα... Φύγαμε Κυριακή μεσημέρι για ένα τριήμερο στο Δασικό χωριό στη Β. Εύβοια, να καθαρίσουμε το μυαλό μας και να χαρεί και το παιδί και γυρίσαμε τρέχοντας τη Δευτέρα που μας ειδοποίησαν... Άσε τί ταλαιπωρία και τρέξιμο έχω ρίξει από τότε... Και ακόμα δεν έχουμε τελειώσει με χαρτιά, ΙΚΑ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα σε ολες τις κοπελιες!

Κορίτσια ζητώ συγνώμη που εξαφανίστηκα αλλά είχαμε δυσάρεστα... Πέθανε ξαφνικά ο πεθερός μου... Τί να πω, λάθος ανθρώπους παίρνει ο χάρος... Η καλή μου η πεθερούλα,:mad::mad::mad::mad::mad: έθαψε δυο άντρες σε λιγότερο από ένα χρόνο... Τον πατριό πρώτα και μετά το πατέρα του άντρα μου... Και είχε και το θράσσος να έρθει στην κηδεία να δώσει σόου ότι νοιάστηκε τάχα για τον πατέρα που στέρησε 17 χρόνια από το γιο της και που αν δεν ήμουν εγώ, δεν θα τον είχε δει και ζήσει καθόλου ο άντρας μου... Ευτυχώς έχει τώρα εκτός από τις παιδικές και αναμνήσεις των 6 τελευταίων ετών... Πέρσυ κάναμε Πάσχα όλοι μαζί και μου είπε ο πεθερός μου "αφού έκανα Πάσχα με το γιο μου δε με νοιάζει να πεθάνω αύριο!!!" Και να που δεν πρόλαβε να κάνει επόμενο... Τί να πω, αφού δεν όρμηξα να την κάνω νταούλι στο ξύλο την πεθερά, πάλι καλά... Πάντως αδικείται η γυναίκα! Δε βρίσκεται μια Επίδαυρος, κάτι, να ξεδιπλώσει το ταλέντο της...

με βαζεις σε πιο σοβαρες σκεψεις να επικοινωνησω (κρυφα) με τον πεθερο μου, που δεν εχουν επαφες με τον αντρα μου κ εγω προσωπικα δεν τον εχω δει ποτε απο κοντα!(ουτε κ απο μακρια δηλ. παρα μονο σε φωτο).

κ φυσικα ο λογος ειναι η πεθερα μου. αν βρειτε θεση στν επιδαυρο κρατα κ μια για εμας. ψυχικο θα κανεις.

παρος μενει κατω απο την αγ. συλα κ ακριβως πανω-διπλα απο το ρεμα.

δεν θυμαμαι να σου πω κ ακριβως το δρομακι. απ την πελυρα της συλα με σκαλακια κατεβαινεις! (σαν καλντεριμι τσιμεντενιο ειναι)


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα σε ολες τις κοπελιες!

με βαζεις σε πιο σοβαρες σκεψεις να επικοινωνησω (κρυφα) με τον πεθερο μου, που δεν εχουν επαφες με τον αντρα μου κ εγω προσωπικα δεν τον εχω δει ποτε απο κοντα!(ουτε κ απο μακρια δηλ. παρα μονο σε φωτο).

κ φυσικα ο λογος ειναι η πεθερα μου. αν βρειτε θεση στν επιδαυρο κρατα κ μια για εμας. ψυχικο θα κανεις.

παρος μενει κατω απο την αγ. συλα κ ακριβως πανω-διπλα απο το ρεμα.

δεν θυμαμαι να σου πω κ ακριβως το δρομακι. απ την πελυρα της συλα με σκαλακια κατεβαινεις! (σαν καλντεριμι τσιμεντενιο ειναι)

Καλημέρρρραααα!!!!

Μόλις γυρίσαμε απο την Εκκλησία, πήγαμε και κοινωνίσαμε!!

Χαχαχαχαχ!!!! Τζίνιιιιιι σοβαρά μιλάς??? Αντεεεεεε έλα για καφέέέέέέέ!!!!!!

Πασχαλίτσα μου ζωή σε σας.. Πωπω ο άντρας σου τυχερός ήταν μέσα στην ατυχία του.. Ξέρετε πως το φοβάμαι αυτό??? Δλδ να πάθουν κάτι οι γονείς του και να είναι αυτός στην θάλασσα... Και εντάξει η πεθερά είναι μικρή σχετικά 65 αλλά ο πεθερός είναι 75.. Ο άντρας σου πως είναι τώρα????


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

πασχαλιτσα κ εγω ηθελα να σε ρωτησω πως ειναι ο αντρας σου?

νιωθει τυψεις? ενιωσε τυψεις? το ξαπερασε? γαιτι αν γινει κατι τετοιο σε εμας, ο αντρας μου θα παθει σιγουρα μιας μορφης καταθλιψη.

για τον καφε να εισαι στανδ βαυ αγαπητη παρος. εχετε κ παιδικη χαρα μου εχει πει η μαριαννου μου. επαιζε με την κορη του νικοπολιδη η μικρη της.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο άντρας μου δεν έχει λόγο να έχει τύψεις. Είχαν παρεξηγηθεί τελευταία, τώρα μαθαίνω ότι πάλι η πεθερά μου έβαλε την ουρά της. Μάθαινε ότι τραπέζωνα τον πεθερό μου και ότι χαιρόταν το εγγόνι του κλπ. και σκύλιαζε. Τον προσέγγισε και άρχισε να λέει διάφορα για μένα. Ό,τι και να σκέφτηκε δεν πειράζει. Εκεί που πήγε θα καταλάβει. Έδωσα πολύ μεγάλο αγώνα για να έχει μια σχέση με τον άντρα μου και πέτυχα να κάνω Πάσχα πέρσυ με έναν άνθρωπο που ο άντρας μου δεν ήθελε ούτε να πει το όνομά του. Αν εκείνοι με κατηγορούν και αν εκείνος με πήρε στη γιορτή μου και μου είπε πικρές κουβέντες, δεν πειράζει, το κατάλαβα το γιατί, έχει πέσει πάλι πολύ δηλητήριο... Και όταν ο άλλος ήταν αμόρφωτος και πως να το πω ευγενικά "όπου φυσάει ο άνεμος πάω" δεν πειράζει. Ο Θεός να το συγχωρέσει, εγώ τον έχω συγχωρέσει. Εγώ και αύριο το πρωί να φύγω, έχω τη συνείδησή μου καθαρή ότι μόνο καλό έχω κάνει στη ζωή μου. "Τόση καλοσύνη καταντάει βλακεία" λέει η μάνα μου , "είσαι μαζοχίστρια", λέει ο άντρας μου (σχετικά με το πόσο τον έχω ωθήσει να έχει σχέση με τους δικούς του), "είναι ηλίθια και την εκμεταλλεύονται" λέει ο πατέρας μου για εμένα! Δεν πειράζει, Αυτός που σταυρώνεται σήμερα έχει άλλη άποψη και αυτό μου φτάνει... Μια φορά Τον παρακάλεσα γονατιστή να βγει το παιδί μου καλά και μου το έκανε, παρόλο που υπήρχαν 10 λόγοι να μη γίνει έτσι... Αυτό μου φτάνει για να συνεχίζω να είμαι αυτή που είμαι...

Link to comment
Share on other sites

Ζωή σε σας Πασχαλίτσα είναι πραγματικά οδυνηρό όλο αυτό και χαίρομαι που πήρες την πρωτοβουλία να φέρεις τον άνδρα σου κοντά με τον πατέρα του.

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα και χαίρομαι που επιτέλους είναι κοντά μου..βέβαια μου είπε ότι μάλλον θα ξαναφύγει μέσα Μαίου για περίπου ενάμιση μήνα και μετά θα επιστρέψει για να κάνουμε μαζί διακοπές

Χτες βράδυ ξεστόλισα τις καμπανούλες και τις πευκοβελόνες και στόλισα το σπίτι με κοτούλες, λαγουδάκια και πασχαλινά αυγουλάκια :D

Με βοήθησε να φτιάξουμε τσουρέκια και απόψε θα βάψουμε τα αυγουλάκια μας..καθότι λατρεύει την μαγειρική και θέλει να ανακατεύεται μέσα στην κουζίνα..την Κυριακή ανήμερα Πάσχα θα γνωρίσει τους δικούς μου για πρώτη φορά μετά από ενάμιση χρόνο σχέσης..είμαι πολύ συγκινημένη και χαίρομαι που επέστρεψε κοντά μου, όταν έρχεται νιώθω πιο δυνατή και ασφαλής..

Link to comment
Share on other sites

Μαριάν,

Aχ εύχομαι να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!πολύ ωραία είναι όλα αυτά!

Λοιπόν τη σελίδα στο Φ/Β μου πρότειναν να την βγάλω βιβλίο (με αυτά που γράφω μέσα).

Καλά είμαι, είπα όχι στον τύπο που ήθελε τα πάντα δωρεάν.Και goodbye Katakolo.Δεν πειράζει.

Ανησυχώ για το γαμπρό μου που λόγω βάρους και χοληστερίνης στα 310 του είπε ο γιατρός κάνε Πάσχα φέτος, γιατί λυπάμαι αλλά του χρόνου δε θα είσαι εδώ για να κάνεις, και απορώ που δεν εχεις πάθει τπτ ακόμα.

Και χέστηκε ο γαμπρός από το φόβο του.Κι εμείς από παραδίπλα, ο γαμπρός ετών 49.Παιδάκια μικρά.

Αυτά.Λόγω αφραγκίας είναι το πρώτο πάσχα που δεν πήρα σε κανέναν δώρο εκτός από μια φίλη που δεν τη βλέπω συχνά και χαλάλι της.Πως κατήντησα έτσι;

Και έφαγα και σουβλάκια χτες βράδυ.Αν δεν τα΄τρωγα, θα΄σκαγα.

Λοιπόν οι πεθερές όλου του κόσμου το ονοματάκι τους θένε.Τίποτα και κανένας δεν τους νοιάζει πέραν αυτού.Οταν φέρονται απαίσια, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.εχω και φίλες και η αδερφή μου ΑΣΧΕΤΑ ονόματα έβγαλαν γιατί το θεώρησαν λιγότερο άξιο καυγά.Να κάνει φασαρία στις εκκλησιές η πεθερά σας το υπογράφω εγώ και με τα δυο χέρια ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΠΟΤΕ.γιατί θα γίνει ρόμπα.ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ.(συγγνώμη!).Εκβιάζει, λοιπόν, με ο,τι μπορεί, εκεί που την παίρνει.Μη της κάνετε τέτοια χατήρια.Κανείς δεν τα αξίζει.Μη μάθετε να ζείτε με εκβιασμούς.Το πολύ πολύ να μη σας ξαναμιλήσει για κάποια χρόνια, αλλά εντέλει θα το ξεπεράσει.Ολα ξεπερνιούνται.

Καλά μου κορίτσια σας εύχομαι Καλή Ανάσταση, με ΥΓΕΙΑ και αντοχές.Και ο,τι άλλο επιθυμείτε.Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με ακούσατε και μου είπατε και μερικά πολύ σωστά πράγματα, το εκτιμώ.

Ντίνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...