Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γεια σας κουκλεεεεςςς!!!!

Χρονια πολλα σε ολες μας!!!!σημερα γιορταζουν τα ερωτευμενακια!!!!

Εγω τελικα δεν ειμαι εγκυος κουκλες μου!!!!

Ειναι καποια ορμονικη διαταραχη παλι!!!

Δεν πειραζει ολα καλα!!!!

Δεν με πτοει τιποτα και παω για τον επομενο κυκλο δυναμικα!!!χιχιχιχι!!!!

Τουλαχιστον εφυγε το διλημμα!!Ειμαι???Δεν ειμαι??Τελος!!!

Αυτααααα....!!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!

Φιλια πολλαααααααα!!!

Καλα να περασετε με τους αντρουληδες σας αν κανετε κατι σημερα!!!!

Εστω και σπιτι ....;)

Αχ! βρε κοριτσακι και το ελεγες :( Αφου εισαι εσυ καλα ομως ολα θα πανε καλα και τον επομενο μηνα που ξερεις μπορει η καθυστερηση να οφειλετε οντως σε εγκυμοσυνη!!! ;)


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Μπετυ καλα ημαστε ..σπιτι μονη μου με την κορουλα μου.Σημερα εχει υπηρεσια ο αντρας μου.Εδω βρεχει και εχει κρυο .... Τι κανουν τα κοριτσακια σου?

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα εγω και παλι θα σου ευχηθω να την χαιρεσαι κι ας ειχατε γενεθλια τον Οκτωβριο!!! Καλη φαινεται η πιπιλα, την εχετε δοκιμασει εσεις;

@Λ+Ν@ λυπάμαι πολύ!!Ευχομαι τον επομενο μηνα να εχεις καλα νεα!!!

Εγω ειμαι από τωρα με γιουτοπαρ!!!!! Μʼαρεσει που όταν εμεινα εγκυος ελεγα πως σʼαυτή την εγκυμοσυνη δεν θα πονεσω, δεν θα παρω ουτροσεσταν, δεν θα παρω γιουτοπαρ, δεν θα μεινω ακινητη σε ένα κρεββατι, δεν θα αφησω κανεναν να με πληγωσει καιιιιιιιι θα παρω και λιγα κιλα!! Ποναω μεν αλλα καμμια σχεση με την πρωτη μου εγκυμοσυνη δοξα συ ο Θεος, σε σχεση με το τι περασα τοτε τωρα ειμαι απιστευτα καλα, πηρα ουτροσεσταν, έκανα ενέσεις, παιρνω από τωρα γιουτοπαρ, εχω μεινει οσο «ακινητη» μου επιτρεπει η κορη μου, δεν εχω αφησει κανενα να με πληγωσει μιας και εχω απομακρυνθει από.. τους επικινδυνους, καιιιιι εχω ηδη παρει 5 κιλα!!!!!! Τουλαχιστον σʼαυτή την εγκυμοσυνη τρωωω.. τετοια εβδομαδα ειχα παρει 13 στην μεγάλη και εκανα και διατροφη!!! Αποκολληση μηδέν, δοξα συ ο Θεος, ο πλακουντας οπισθιος χαμηλος αλλα δυστηχως λογο της συντομης προηγουμενης καισαρικης μου και της κουρασης η μητρα στην τομη μου εχει παχος 4,5χιλ αντι των 7 που θα επρεπε!!!!! Οποτε ξεκουραση και γιουτοπαρ!!!!!! Τα γνωστα εν ολιγης!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην ανχωνεσαι να εισαι κεφατη και με θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα;) με το καλο να σου ερθει το 2 ζουζουνι,:Pεμεις σχετικα καλα ειμαστε η μεγαλη μου με ιωσει απο το σχολειο κολησε παλι,και κρινιαααααααααα!!!!!!κλαμααα,και ολα τα επακολουθα τις ζηλιας:mrgreen:καλο βραδυ:P

Link to comment
Share on other sites

Καλη διαθεση, θετικη σκεψη, παιχνιδια με τη μικρη σου οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα!!

Α! και μακρυα απο τους ''κακους''!!

Πηγα τον μικρο στο γιατρο σημερα σχετικα καλα ειμαστε αφου δεν κανει πυρετο! Μας εδωσε ενα σιροπι για το βηχα και οπως καναμε φυσιολογικο ορο και otrivin στη μυτουλα!

Με κολλησε και μενα και εχω ενα πονολαιμο και ενα πονοκεφαλοοοοοοοοοοοο αλλο πραμα.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου, αυτό κανω!! Αλλα καποιες στιγμες με πιανει.. καποιες άλλες λογικευομαι και ειμαι καλα!! Μαλλον οι ορμονες μου τα εχουν παιξει!!!

Περαστικά σας βρε Μπετυ!! Αντε να ανοιξει λιγο ο καιρος να γλυτωσουμε από τις ιωσεις!!

pontikaki περαστικά σας!! Ελπιζω να είναι το τελευταιο!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακαρι Κατερινα να την περασετε ελαφρια..κριμα ειναι τα καημενα οταν αρρωσταινουν...περαστικα σας

Ευχαριστω Ιωαννα μου τον πηγα και στον γιατρο και ολα καλα απλα κρυωμα ειναι οχι ιωση αν και αυτο το ηξερα!!! Του εδωσε ενα σιροπι να του δινω το βραδυ και ενω το βραδυ δεν ειχε βηχα τωρα εχει τυχαιο?

Ευχαριστω κοριτσακια μου, αυτό κανω!! Αλλα καποιες στιγμες με πιανει.. καποιες άλλες λογικευομαι και ειμαι καλα!! Μαλλον οι ορμονες μου τα εχουν παιξει!!!

pontikaki περαστικά σας!! Ελπιζω να είναι το τελευταιο!!!

Λογικο ειναι να εισαι μια καλα μια οχι ορμονες ειναι αυτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλα εσυ θα προσπαθεις να χαμπγελας!!!

Ευχαριστουμε ελπιζω και γω να μην ξανα αρρωστησουμε! Αν και ειμαστε καλυτερα και οι δυο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. με εχει πιασει ανυπομωνυσια να μαθω τι θα γινει με την μεταθεση!! Ξερω πως εχουμε αρκετους μηνες ακομα μπροστα μας για να μαθουμε και προσπαθω να κανω υπομονη!!!!!!! Καποιες στιγμές δεν ειναι ευκολο!!!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...