Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Kαλημέρα μανούλες και καλό μήνα με πολλά γεννητούρια και γερά μωράκια!!!

Η ελένη1977 θα έχει γεννήσει λογικά μέχρι τώρα!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΛΕΝΗ, ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΜΩΡΟ

Εγώ πήγα στον οφθαλμίατρο , όλα καλά ευτυχώς, αλλά τι τράβηξα από προχθές το βράδυ μέχρι και σήμερα τα ξημερώματα κοριτσάκια μου, δε λέγεται...

με επιασαν τρομερές καούρες προχθές το βράδυ, τόσο έντονες που δεν κοιμήθηκα καθόλου και κάποια στιγμή μέσα στον ύπνο μου έκανα και εμετό...δεν πρόλαβα ούτε στο μπάνιο να πάω, έκανα δίπλα στο κρεββατι:shock::shock::shock::shock:

μετά συνεχίστηκαν οι καούρες μέχρι το πρωί, και πάλι εμέτός:shock::shock::shock:

οπότε χθες Πρωτομαγιά ήμουν τελείως άυπνη και είχαμε κανονίσει και πήγαμε σε ένα εξοχικό να ψήσουμε, όπως καταλαβαίνεται κουτουλούσα όλη μέρα, δεν έφαγα τίποτα και γενικά ήμουν ένα χάλι....:(:(:(

Το μόνο καλό ήταν που ήρθε ο αντρούλης μου:D:D:D:D και κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα!!!!!βέβαια το βράδυ πάλι ήμουν με καούρες και εμετό, αλλά μετά τις 3 κοιμήθηκα κανονικά και ξύπνησα στις 11 σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!

Θα προσπαθήσω να έρθω να σε δω κοριτσάκι μου, ελπίζω να τα καταφέρω!!!

όλα να πάνε καλά και να έχεις άυριο τέτοια ώρα με το καλό την μπουμπού σου αγκαλιά στο στήθος και να την ταίζεις!!!

Κατερινάκι, μη μου αγχώνεσαι, ο μικρός σου μέχρι να καταλάβει αότι λείπεις, θα γυρίσεις με δωράκι τον μικρό του αδερφό!!!μη στενοχωριέσαι, τώρα έχουμε χαρές!!!θα το νιώσει και ο γιόκας σου αυτό!!


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κι από εμένα, κοριτσάκια!!!

Λία μου, τι ήταν αυτό που σε έπιασε;;;; Για την καούρα το καταλαβαίνω, το έχω νιώσει κι εγώ αν και όχι τόσο έντονα...αλλά ο εμετός 2 βράδια;;; Πω πω ζόρι!!! Έχεις κάποια ευαισθησία στο στομάχι; Ελπίζω απόψε να είσαι καλύτερα γιατί είναι πολλή πίκρα με την κοιλιά στο στόμα να κάνεις κι εμετο! :shock::shock::shock: Τουλάχιστον ήρθε ο άντρας σου.... ;) Όλα καλά με τον αφθαλμίατρο, έτσι; Μια χαρά! Προχωράμε δυναμικά!!!! :P Με το καλό ζουζουνίτσα και σε περιμένω αν μπορέσεις να έρθεις να μας δεις!!! χιχιχι :D Σου στέλνω π.μ. με το κινητό μου για να ειδοποιήσω μόλις ηρεμήσουμε!

Ελένηηηηηηη!!! Να σου ζήσει!!!!! Να είναι γερό και δυνατό και να το χαίρεστεεε!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!! Αύριο κι εγώ στα χνάρια σου θα βαδίσω!!! Άντε με το καλό να ελευθερωνόμαστε μια μια!!! :rolleyes:

Κατερίνα, συμφωνώ με τη Λία... Δε θα καταλάβει και πολλά ο Χρηστάκης σου, αλλά και να καταλάβει δε νομίζω να το πάρει βαριά... Θα τον κάνει ο άντρας σου να ξεχνιέται και σα παιδάκι που είναι μικρό μια χαρά θα ξεχαστεί! Εκείνες τις μέρες θα έχεις κι εσύ την έγνοια του νέου μωρού και δε θα ανησυχείς για άλλα... :rolleyes:

Εγώ είμαι καλά και περιμένουμε τα πεθερικά από ώρα σε ώρα και θα φάμε ψαράκια... Όλα έτοιμα για αύριο και από ψυχολογία είμαι αρκετά καλά για την ώρα! Ελπίζω έτσι να συνεχίσω! ;) Σκέφτομαι θετικά κι αισιόδοξα όσο μπορώ! Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω την υπόλοιπη μέρα, θα είμαστε και πολλοί εδώ! Αν δεν μπω λοιπόν, σας φιλώ γλυκά, σας χαιρετώ προσωρινά και σύντομα θα μιλήσουμε πάλι με νεότερα!!

Σμουτςςςςς!!! :P:p:p


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλό μήνα σε όλες!

Με το καλό να έρθουν όλα τα ζουζουνάκια της παρέας!!

Κορίτσια έχω κάτι πονάκια από χτες βράδυ, με ξύπνησαν για κάμποση ώρα και μετά με ξαναάφησαν.

Και από το πρωί πονάω αλλά αρκετά αραιά και όχι έντονα, μάλλον γίνεται η προετοιμασία σιγά σιγά, στο Γιάννη έτσι ήμουν το πρωί και γέννησα αργά το βράδυ!

Αν συνεχίσουν μέχρι το απόγευμα θα πάω να με δουν.

Πιστεύω σήμερα-αύριο να βγει η μπουμπούκα μας!

Ευχηθείτε μας καλή τύχη!

Πιστεύω να ξαναμπώ πιο μετά να σας γράψω εξελίξεις!

Αν όχι Ελενίτσα με το καλό αύριο να κρατήσεις αγκαλίτσα την κουκλίτσα σου! Με έναν πόνο κοριτσάκι μου!!

Και στην άλλη Ελένη που γέννησε σήμερα,

Να σας ζήσει το αστεράκι σας κοριτσάκι μου!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλό μήνα σε όλες!

Με το καλό να έρθουν όλα τα ζουζουνάκια της παρέας!!

Κορίτσια έχω κάτι πονάκια από χτες βράδυ, με ξύπνησαν για κάμποση ώρα και μετά με ξαναάφησαν.

Και από το πρωί πονάω αλλά αρκετά αραιά και όχι έντονα, μάλλον γίνεται η προετοιμασία σιγά σιγά, στο Γιάννη έτσι ήμουν το πρωί και γέννησα αργά το βράδυ!

Αν συνεχίσουν μέχρι το απόγευμα θα πάω να με δουν.

Πιστεύω σήμερα-αύριο να βγει η μπουμπούκα μας!

Ευχηθείτε μας καλή τύχη!

Πιστεύω να ξαναμπώ πιο μετά να σας γράψω εξελίξεις!

Αν όχι Ελενίτσα με το καλό αύριο να κρατήσεις αγκαλίτσα την κουκλίτσα σου! Με έναν πόνο κοριτσάκι μου!!

Και στην άλλη Ελένη που γέννησε σήμερα,

Να σας ζήσει το αστεράκι σας κοριτσάκι μου!!

Σοφάκι μου, με το καλό να βγει σήμερα αύριο το κοριτσάκι σας!!! Σίγουρα ξεκίνησε η διαδικασία.... Αχ, τι καλά! Μπορεί να γεννήσουμε ίδια μέρα δηλαδή!!! Περιμένω μήνυμααα! :P Με ένα πόνο και οοολα καλά να πάνε!!! Για όλες μας! Η μια να σκέφτεται την αλλη και να προσεύχεται για το καλύτερο! :P Φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου!!! Η Παναγίτσα μαζί μας!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, λέτε να τριτωσουμε αύριο? Είμαι στο κρεβάτι...νιώθω σαν την άλλη φορά που μου σπασαν τα νερα...στις 9μμ θα μιλήσω πάλι με το γιατρό...αλλα να σας πω την αλήθεια εχω χεστει πάνω μου...αν δε μπω αύριο, θα καταλάβετε τι έγινε!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ για απόψε δε με βλέπω, απο το μεσημέρι μου πέρασαν σχεδόν τελείως τα πονάκια, άρα πάμε για αύριο αν δεν έχω κανένα απρόοπτο τη νύχτα!

Για να δούμε πότε θα βγει η μπουμπού, με την αγωνία με βλέπω να μένω, μόνο μην πάει έτσι όλη η βδομάδα γιατί θα σκάσω!

Ελενίτσα η Παναγιά μαζί σας κοριτσάκι για αύριο!

Περιμένουμε νέα και από σένα όποτε μπορέσεις!

Όλα καλά θα πάνε!

Με το καλό να κρατήσεις το κοριτσάκι σου!

Κατερινάκι λες να σου κάνει καμία ο Γιωργάκης καλέ?

Ή την πάτησες σαν κι εμένα, τώρα γεννάω, τώρα δεν γεννάω?

Εύχομαι όλα να πάνε δεξιά και πάνω απ' όλα ένα γερό μωράκι!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Καλέ δεν το πιστεύω θα μου γεννήσετε όλες μαζί σήμερα!!!!!!!!!!

ΕΛΕΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ! ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά μικρή μανουλίτσα!Θα περιμένω με αγωνία να μάθω τα νέα σου!!!

Σοφάκι τι γίνεται???περιμένουμε και τα δικά σου νέα!Πως πάνε τα πόνάκια?Λογικά όπου να ναι θα γεννάς και εσύ...άντε τα 2 κοριτσάκια της παρέας μας θα γεννηθούν και την ίδια μέρα!!!!!!!!!!!!!Η Παναγιά μαζί σου και με έναν πόνο Σοφία μου!!!

Κατερίνα θα μου την κάνεις και εσύ???Μόνη θα με αφήσεις?Τελευταία των μοϊκανών???:D:D:D

Ελπίζω κοριτσάρα μου να είναι όλα καλά, και ότι και να γίνει να είσαι ψύχραιμη και να το απολαύσεις!βιαστικός ο μικρούλης σου:P:p:p

με το καλό Κατερινάκι μου, κι αν είσαι ακόμα εδώ θα περιμένω νεάκια!!!


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

1817750pthntc3gho.gif

Ελενάκι να σου ζήσει η μπουμπού κοριτσάκι μου!!

Τώρα θα την κρατάς αγκαλίτσα ήδη!

Να της δώσεις ένα μεγάλο φιλί από εμάς της ζουζούνας σου!

Περιμένουμε νέα όποτε μπορέσεις να μπεις!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να μας ζήσει η μπεμπούλα της Ελενίτσας!

Τι καλά να έχουμε γεννητούρια ε?

Εγώ ακόμα εδώ, η μπέμπα το ξανασκέφτηκε μάλλον και είπε να περιμένει να ψηφίσει και μετά να βγει!

Μου πέρασαν όλα τα πονάκια από χτες, να σας πω λίγο απογοητεύτηκα γιατί εκεί που είπα πως έρχεται τώρα ξανά στο περίμενε, λίγο η ψυχολογία μου έπεσε, έρχονται και όλοι με την αγωνία, με παίρνουν και τηλέφωνα να δουν τι γίνεται, ένας χαμός γενικά!

Και ο Γιαννάκης έχει αναστατωθεί νομίζω μ' αυτά και μ' αυτά, κατουριέται ξανά πάνω του ρε γμτ κι εγώ το τόσο το κάνω τόσο, αχ άντε να έρθει η μπουμπού να ξεαγχωθούμε όλοι!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Λιάκι θα σου κάνω παρέα λίγες μέρες ακόμα ως φαίνεται!

Λες της Κατερινούλα να της έκανε καμία έκπληξη ο μπέμπης?

Σήμερα μπαίνει στο μήνα της πάντως λέει το τικεράκι της!

Πιστεύω να περιμένει λίγες μέρες ακόμα ο κύριος!

Εσύ καλά?

Πότε πας γιατρό?


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανούλες μώλις τώρα βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω!στο Ρέα μπορούσα να σασ διαβάζω αλλά δεν επιτρεπόταν να μπεις με κωδικό στο προφίλ σου οπότε δεν μπορούσα να σας γράψω!Αφήστε που η ψυχολογία μου ήταν σκατά συνέχεια έκλαιγα!!!:(αλλά ας τα πάρουμε απο την αρχή..

μπαίνωντας στο Ρέα ζήτησα rooming in και ανηπομονοούσα να γεννήσς για να έχω συνέχεια μαζί το αγγελούδι μου!

Γέννησα Πρασκευή στις 9.40 έναν κούκλο 2850 η καισαρική πήγε πολύ καλά και περίμενα στο δωμάτιο να μου τον φέρουν...αλλα αντι για το μωρό μου είρθε ο γυναικολόγος και μου είπε πςσ το μωράκι έχει ταχύπνια και πρέπει να μπει στην Μεν πήγα την ίδια μέρα στο επισκεπτήριο και είδα το μωράκι μου με το οξυγόνο στην θερμοκιτίδα και τρελάθηκα...ήταν να βγούμε την τρίτη αλλά δευτέρα και ενώ η ταχύπνια είχε περάσει και τον είχαν μεταφέρει στην Μεν 1 που είναι απλά κουνάκια για παρακολούθηση μου είπαν πως ο μικρός έχει χαμηλά λευκά και πρέπει να τον παρακολουθήσουν....τελικά μας τον έδωσαν την τετάρτη γιατί είδαν πως τα λευκά ανέβαιναν και απλά μας είπαν να κάνουμε μία απλή εξέταση αίματος σε 1 εβδομάδα...περιτό να σας πω πως η ψυχολογία μου είναι ανάμικτη είμαι ευτυχισμενη που επιτέλους γυρίσαμε σπίτι αλλά μέχρι την αλλη εβδομάδα που είναι να κάνουμε την εξέταση κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα.

Σας εύχομαι σε όλες να έχεται στις αγκαλιές σας γερά μωράκια !

πρέπει να σας αφήσω τώρα γιατί το μωρό φωνάζειι και ο μεγάλος με τραβάει!!!θα σας πω λεπτομέριες άλλη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Έλενα26 να σου ζήσει και πάλι το αγοράκι σου!!

Όλα καλά θα πάνε βρε κοριτσάκι, αφού σας άφησαν να βγείτε σημαίνει πως ο μικρός είναι μια χαρούλα απλά οι εξετάσεις θα είναι για επιβεβαίωση.

Πες ότι ήταν μια περιπέτεια και πέρασε, αφού είστε σπιτάκι σας πλέον αγκαλίτσα δεν έχουν σημασία όλα τα άλλα!

Κοίτα να ξεκουραστείς λιγάκι και να ηρεμήσεις τώρα όσο μπορείς, δεν πέρασες και λίγα!

Φίλησέ μας το αντράκι σου το μικιό!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλενα 26 να σου ζήσει ο κούκλος σου κοπέλα μου!!!

καλότυχος και υγειής να είναι σε όλη του τη ζωή!!!

Αχ, πέρασες λίγο δύσκολα τις πρώτες ημέρες, αλλά μη στενοχωριέσαι, πολλά ,μωράκια το παθαίνουν στην αρχή, εύχομαι από εδώ και πέρα όλα να πάνε καλά και να χαρείς τον μικρούλη σου όπως θέλεις!!!

Εγώ κορίτσια μου είχα άλλο ένα δύσκολο βράδυ εχθές, από το απόγευμα άρχισε να πονάει το αυτί μου, είπα να μη πάω στον γιατρό μήπως γλιτώσω την αντιβίωση και ακολούθησα την παλιά συνταγή με το ζεστό λαδάκι αλλά δεν έκανε τίποτα και το αποτ'έλεσμα ήταν να πρηστεί τη νύχτα το αυτί μου και να μη κοιμηθώ καθόλου από τους πόνους:cry::cry::cry:

είχα και το άγχος ότι θα αναγκαστώ να πάρω αντιβίωση και θα κάνω κακό στο μπεμπε και έκλαιγα κιόλας και πονούσα ακόμα πιο πολύ:cry::cry::cry:

τελικά σήμερα πρωί πρωί πήγαμε στον ΩΡΛ και σε συνεννόηση με τον γυναικολόγο πήρα augmedin :|:|

δεν μπορώ να το χωνέψω ότι έβγαλα όλη την εγκυμοσύνη με 2 ντεπόν και τώρα μια βδομάδα πριν γεννήσω παίρνω αντιβίωση:evil::evil::evil:

τέλος πάντων, τουλάχιστον να φύγει ο πόνος μήπως κοιμηθώ καμιά ωρίτσα γιατί κουτουλάω!!!

Το Κατερινιώ μας που είναι?λέτε να γέννησε?

εγώ Σοφάκι πάω γιατρό σήμερα το βράδυ:-PΓια να δούμε τι μας περιμένει!!!


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εχτές έστειλα μνμ στην Ελενίτσα την Πεταλουδίτσα να δω αν όλα πήγαν καλά και μου απάντησε πως όλα πήγαν καλά, η μικρή γεννήθηκε 10:10 το πρωί και ήταν λίγο γκρινιαρούλα! χαχα! Καλώς ήρθες στο κλαμπ των ευτυχισμένων μαμάδων Ελενίτσα μου!!

Και στα δικά μας οι υπόλοιπες τώρα!

Κατερινάκι τι έγινε καλέ, δε μπήκες καθόλου, δεν πιστεύω να γέννησες κι εσύ??

Λιάκι τι σου έτυχε βρε κοριτσάκι, τώρα στα τελευταία στο φύλαγε?

Καλά δεν το πειράζει τώρα πια το μωρό η αντιβίωση, έχει ωριμάσει αρκετά, μην αγχώνεσαι γι΄αυτό, εσύ να μην υποφέρεις στην κατάστασή σου, έχουμ ε τα υπόλοιπα που μας ζορίζουν, να μη μπορείς να κοιμηθείς και από τον πόνο δεν είναι ότι καλύτερο! Περαστικά γρήγορα!!

Εγώ αύριο πρωί θα πάω γιατρό, θα δει και τον τράχηλο μάλλον, την Κυριακή έχω ΠΗΤ, τελειώνουν οι μέρες και δε βλέπω τη μπουμπού να βγαίνει, για να δούμε θα πάμε για παράταση?

Έρχονται και τα πεθερικά το πρωί, θα κάτσουν δυο βδομάδες!

Θα είμαστε όλοι μαζί σε αναμονή μετά, καλό κακό θα δείξει!

Καλό θα είναι σίγουρα που θα αφήσω το παιδί στην πεθερά μου να το βλέπει και θα είμαι ήσυχη όσο θα είμαι στο νοσοκομείο.


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Σοφάκι μάλλον οι δυό μας απομείναμε να τα λέμε και όπως φαίνεται σε λίγο σε χάνω κ εσένα!!!:P:p:p

Άστα τι τραβάω τελευταίες μέρες έχω λιώσει στον πόνο, ελπίζω να περάσει σύντομα:rolleyes::rolleyes:

εμείς πήγαμε χθες στον γιατρό, ο μικρός μας έχει πάρει σωστή θέση αλλά δεν έχει εμπεδωθεί, είναι ακόμα εκτός λεκάνης οπότε πρέπει να συνεχίσω το εντατικό περπάτημα.

ο τράχηλος μου είναι μικρότερος από ένα εκατοστό, αρα από εκεί καλά πάμε;)

Το τελικό σχέδιο είναι να πάω ξανά την ερχόμενη παρασκευή στον γιατρό και το Σάββατο να μπούμε για πρόκληση αν στο μεταξύ δεν μας κάνει καμιά έκπληξη ο μπεμπούλης μας!!!


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...