Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

Γεια σας και παλι κοριτσια!!!! Μπηκα να σας πω ενα γεια γιατι θα γυρισουμε αυριο το βραδυ απο το χωριο οποτε απο δευτερα παλι θα τα πουμε!!!!!

Να εχετε ενα καλο και ησυχο σαββατοκυριακο!!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες και χαδακια στις κοιλιτσες σας!!!!!

Σοφια μου χρονια πολλα για την γιορτη σου να ειναι ενα χαμογελο ολοκληρη η ζωη σου! Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου γερο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα μανουλες... Ωραια μερα σημερα.. :D

Σοφακι, χρονια πολλα για χθες..

Ματινακι, καλα να περασετε στο χωριο..

Ευχομαι μια ηρεμη Κυριακη σε ολες μας..:D

Πολλα φιλια..


Mothers are angels in training...

jwLhp2.png2424597ta5uajf0xr.gif

BASTAAA!!!46004w58epfhi7j.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως την !!

εχει ζεστη ομως εξω?? αυτο ειναι το ζητημα..

εγω σημερα ειμαι μονη με τη μικρη και παραλληλα κανω και διαφορες δουλειες.. εχω ψιλοκουραστει και βαρεθει αλλα κανω υπομονη μεχρι να σχολασει ο συζυγος και να ρθει να φαμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μανούλες και μπεμπάκια!

Προσπαθώ από εχθές να μπω να σας γράψω και το site δεν με αφήνει... πφφφ..

Prosperous και Ελένη, τι καλά νέα από τα μπεμπίνια σας!!!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σας και που είστε τόσο καλά!! Τέλεια όλα! :-):smile:

Ελένη, με γεια το καρότσι και τα επιπλάκια του μπέμπη!! Με το καλό να τα χρησιμοποιήσει και να τα χαρείτε!! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, είμαι ευτυχώς πιο καλά και το χέρι περνάει. Το αφήνω πίσω μου το κακό συμβάν και προσπαθώ να μην το σκέφτομαι άλλο.. Όλα καλά είναι!

Αύριο έχω ραντεβού για το doppler!! Θα μπω να σας πω τα νεάκια μας από το μπέμπη!

Σοφία, χρόνια πολλά και από εμένα! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχθείς το νέο μέλος της!! Πάντα με υγεία και χαρά σε ό,τι κάνεις!

Prosperous, είχα πάει κι εγώ στο Λητώ την περασμένη εβδομάδα, για κάτι μικρά πραγματάκια, δεν είδα για ρούχα, αλλά τώρα το σκ που ήταν εδώ ο άντρας μου πήγαμε για μια δουλειά στο κέντρο και περάσαμε τυχαία απέξω από το premaman οπότε μπήκαμε να δούμε τι έχει! Είναι αλήθεια ότι έχει πολύ ωραία ρουχαλάκια αλλά όντως πολύ ακριβά... Μας άρεσε πάρα πολύ ένα φορμάκι αλλά είχε 41 ευρώ..... :shock::shock: Τελικά, πήραμε ένα σετ από 7 κομμάτια που μας άρεσε πολύ το σχέδιο και δεν πήραμε τίποτα άλλο. Πολύ ανεβασμένες πάντως οι τιμές...

Τώρα που συνέρχεται και το χέρι μου πρέπει να πάω να κοιτάξω για τα σουτιέν θηλασμού. Αύριο που θα είμαι στο Ιασώ ίσως ρωτήσω στο κατάστημα του όπως είπες κι εσύ ότι έχει ωραία.

Εμείς παραλάβαμε την προίκα, για την κούνια και την καλαθούνα και κάποια άλλα πιο μικρά πραγματάκια, οπότε αυτές τις μέρες ξεκινά το πλύσιμο!

Μαριαλένα, Ματινάκι, Αριστέα και Ντίνα, πολλά φιλάκια σε σας και στα κοιλουμπακια σας! Και σε όλες φυσικά! :-)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Και εγω οσο ειμαι εκτος σπιτιου σκαω απο ζεστη...

Τι να κανουμε, σε αναμονη του φθινοπωρου..

Κοιμηθηκα λιγακι το μεσημερι και ξυπνησα γιατι αισθανομουν την κοιλια μου χαμηλα πιασμενη, μουδιασμενη καπως ετσι.. Μετα οσο προσπαθουσα να βολευτω στο κρεβατι ποναγα κ λιγο,,, τωρα βεβαια εχει περασει.. Ελπιζω να μην ηταν τιποτα!!!!:confused:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Αντε Κυριακη με το καλο αυριο.. και μεις ισως παμε στο γιατρο,θα μαθω το πρωι!

Καλοριζικα και τα επιπλα! Και καλες μπουγαδες....χιχιχι!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Και εγω οσο ειμαι εκτος σπιτιου σκαω απο ζεστη...

Τι να κανουμε, σε αναμονη του φθινοπωρου..

Κοιμηθηκα λιγακι το μεσημερι και ξυπνησα γιατι αισθανομουν την κοιλια μου χαμηλα πιασμενη, μουδιασμενη καπως ετσι.. Μετα οσο προσπαθουσα να βολευτω στο κρεβατι ποναγα κ λιγο,,, τωρα βεβαια εχει περασει.. Ελπιζω να μην ηταν τιποτα!!!!:confused:

Αριστέα μου, κι εγώ πια τα βράδια είμαι κάπως έτσι με την κοιλιά μου.. Δεν είναι τίποτα, απλά με το βάρος που ολοένα αυξάνεται είναι λογικό να πιανόμαστε και να νιώθουμε κάποιες ενοχλήσεις. Δεν είναι εύκολο να βολευτούμε...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


υπομονη κοριτσια.. αυτα εχουν οι δυο τελευταιοι μηνες.. βαρος και δυσφορια..

συνεπως και οι συσπασεις θα κανουν το παρον τους.. θελουμε ξεκουραση περισσοτερη πλεον.. και εγω βλεπω τον εαυτο μου ποσο δυσκολευομαι..

αυτα για την ωρα.. καλη εβδομαδα σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς Αριστέα μου, απλά να ξεκουράζεσαι πιο πολύ.. Για το βάρος και για το ότι πια δεν μπορούμε να έχουμε τόση άνεση στις κινήσεις μας, ακόμη και όταν είμαστε ξαπλωμένες, δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά.. Απλά προσπάθησε να μην κουράζεσαι πολύ.. Θέλει την περισσότερη προσοχή από εδώ και πέρα.. Σημασία έχει ότι ο πόνος που λες δεν συνεχίζεται για ώρα.. Θα το αναφέρεις και στο γιατρό σου και θα δεις που όλα είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια.. Υπομονή..

Καληνύχτα και καλό ξημέρωμα! Φιλάκια στα κοιλουμπάκια σας!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις...

πρεπει να χωνεψω πως δεν ειμαι πια ''αναλαφρη'', εχω ενα μωρο που μεγαλωνει μερα με τη μερα!!!

α!επισης αρχισαν να πρηζονται και τα ποδια μου.......

Καληνυχτα σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!;)


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλιτσες!!

Κυριακη, χαιρομαι που αναρρωνει το χερι σου.. Ωραια.. Πολυ ευχαριστο αυτο..

Με το καλο αυριο το Doppler..

Αριστεα μου, κι εγω εχω πονακια.. οταν με πιανουν -ο,τι και να κανω- το παραταω και καθομαι ή ξαπλωνω και παίρνω βαθιές ανασες.. Κι εγω παρατηρω μεγαλη διαφορα στο σωμα μου.. το θεωρω πολυ δυσκολο ενιοτε να γυρισω πλευρο στο κρεβατι.. αναρωτιεμαι σε ενα μηνα τι θα κανω..:rolleyes:

Το αλλο που νιωθω και εχει αρχισει να γινεται πολυ εντονο ειναι μια δυσφορια στην αναπνοη.. το καταλαβαινω οτι η μητρα πιανει πνευμονια σιγα σιγα, το διαβασα καπου, αλλα , ειδικα οταν ειμαι ξαπλωμενη, αισθανομαι σαν ασθματικη...

Και το σημερινο μου ειναι , απο το πρωι που ξυπνησα, νιωθω ενα κομπο στο λαιμο μου λες και δεν εχει κατεβει η μπουκια κατω.. :confused:

(αν και μια χαρα καταπινω, δεν το κρυβω, εξαφανισα τη βαφλα που εμφανιστηκε μπροστα μου...:tongue:)

Αυτα απο μενα... Παω να ξαπλωσω παλι... Καλη εβδομαδα σε ολες!! Αριστεα, κλεινουμε 30η εβδομαδα αυριο!!! Γιουπιιι!!! Μεγαλωνουμεεεεε!!!!!:D


Mothers are angels in training...

jwLhp2.png2424597ta5uajf0xr.gif

BASTAAA!!!46004w58epfhi7j.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες..

με το καλο το doppler Κυριακη..

περι πρηξιματος ποδιων δεν εχω να σχολιασω κατι περισσοτερο περαν οτι ανεβηκα 2 ολοκληρα νουμερα στο παπουτσι και εχω παθει την πλακα μου..βεβαια συντελεσε και το γεγονος οτι ολο το καλοκαιρι φορουσα σαγιοναρες και ετσι πλατιασε και το ποδι μου συνεπως πρεπει να βγω να αγορασω νεα κλειστα παπουτσια μεγαλυτερο νουμερο κιολας..

τη νυχτα και εγω ξυπναω για να αλλαξω πλευρο..οσο για τα πονακια λογω των σπασμολυτικων συνηθως νοιωθω τη κοιλια τσιτα και βαρος χαμηλα και οχι πονους.. και με τα γυμνασια που μου κανει η μικρη τις νυχτες (απορω ποσο θα τραβηξει το σχοινι..) και με τα περα δωθε δεν ξεκουραζομαι ποτε μα ποτε..σχεδον εχω μαθει να..αρκουμαι με 2 ωρες υπνου σερι..με κραταει σε εγρηγορση για το επομενο μωρακι..ξερει εκεινη..χαχα!

σημερα προβλεπεται βαρετη ημερα.. θα ειμαι παλι κλεισμενη στο σπιτι με τη μικρη (εχω εντωμεταξυ πλυνει τα παντα μεσα σε αυτες τις ημερες και περιμενουν ολα σιδερο και τακτοποιηση αρα γινεται στο δωματιο μου ενας χαμος), ο ανδρας μου πηγε στο εξοχικο αφου εχουμε σημερα συνεργειο εκει για τις δουλειες μας και θα γυρισει βραδυ και η κουνιαδα μου εχει μαζεμενες εξωτερικες δουλειες και θα λειπει ολη μερα και εκεινη..

αρα μονη και αφου ειμαι ξενυχτησμενη θα κουτουλαω παλι παρακαλωντας να μην αρχισει τα πεισματα η μικρουλα (που ηδη τα αρχισε αλλα λεμε τωρα)

αυτα απο μενα..

καλο υπολοιπο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...