Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καταρχήν, μόνο λεφτά πρέπει να δώσεις;;; Δεν μπορείς να της αγοράσεις κάτι εσύ;


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας ομορφες, σημερα εχω κανει ενα σκαμο πραγματα αλλα ουσιαστικα και πλυσιμοεχω και σιδερο αυριο αυτα.

πρεπει να κανω μπανιο και να παω το μικρο κολυμβητηριο μπηκα μονο για να δωσω απαντηση στη φιλη χριστιανα.

κοριτσακι δυσκολη θεση σου απο κατι τετοιες γαιδουριες τελικα ξενερωνουμε και αλλαζουμε υφος και σταση στους ανθρωπους.

εγω οσο κοινωνικη ειμαι τοσο ακοινώνητη και λιγους θελω σπιτι μου μαζεμενα πραγματα γιατι αλλιως χαλαμε τη δικη μας ζωη και καθημερινοτητα.τεσπα πολλα ειπα.

εγω στη θεση σου θεωρω οτι και στις σημερινες εποχες και τα 300 ειναι πολλα,οποτε εαν μπορεις να τα διαθεσεις γραψε μια ωραια καρτα και βαλτα και οκ θα εισαι;)

οι σχεσεις σας γενικα ειναι καλες;


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα

εκανα διαφορες δουλιτσες , φαγαμε μαζεψα κ ηρθα για δουλεια!

ηλιαχτιδα μου εχεις πμ

η φωτο που προσπαθησα να σου βαλω δεν φαινεται στο πμ. αν δεν υπαρχει προβλημα μπορω να την βαλω εδω.

Link to comment
Share on other sites

kelli79 ευχαριστώ πάρα πολύ για τις οδηγίες,μάλλον μόνοι μας θα το βαψουμε και με τα λεφτά που θα εξοικονομήσω θα αλλάξω τα πλακάκια του μπάνιου.

Να σας ρωτήσω ο ενοικιαστής μου έσπασε μερικά πλακάκια στο μπάνιο,τα κραταω απ την εγγύηση η είναι δική μου ζημιά??

απο αυτα που ακουω στο μαγαζι, αν τα εσπασε απο δικια του υπαιτηοτητα τα πληρωνει αυτος, αν τα εσπασε για να φτιαξει ας πουμε μια διαρροη τα πληρωνεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!τι κανετε?

Οπως παντα πριν λιγο κοιμηθηκε ο μικρουλης μου και μπηκα να σας πω μια καλησπερα!!!!!

Δυο μερες τωρα δεν τρωει με τιποτα το μεσημεριανο του....με το που βλεπει το πιατο σουφρωνει τα χειλακια του και μου κανει μμμμμμμμμμμμμμμμ........

τα ιδια ειχαμε κ εμεις πριν 10 μερες για καμια εβδομαδα, θα στρωσει, περνανε διαφορες φασεις τα μικρα μας!;)

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ενταξει κοριτσια μου ερχεται το εγκεφαλικο.....

Το καλοκαιρι λεμε με τον αντρουλη μου να κανουμε ανακαινιση στην κουζινα μας.......

Τι μας περιμενει Παναγιτσα μου??????

μην σου ερθει ακομα! υπαρχουν πολλες οικονομικες λυσεις!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Με την τιμή της βρύσης μου ήρθε κι εμένα .... κόλπος!!!!!!! Και θέλω να κάνω ανακαίνηση στο πατρικό μου για να μετακομίσουμε μέχρι του χρόνου.... Τόσο μόνοοοοοοοοοοοοο για τη βρύση;;;;;;;;;;; Τόσα θέλω να δώσω για πλακάκια στο μπάνιο....

Ονειρεύομαι, ε;;;;; Σιγά μη μου φτάσουν!!!

οχι δεν ονειρευεσαι, θα σου φτασουν, οπως εγραψα κ στην μαμα του κωνσταντινου, υπαρχουν κ οικονομικες λυσεις.

Link to comment
Share on other sites

ΤιΓΡΑΚΙ μεχρι και πριν λιγους μηνες οι σχεσεις μας δεν ηταν και τελειες.και αδιαφορουσε και για το παιδι μου που θα το βαφτιζε.

γιατι και στη βαφτιση ειχα πολλα προβληματα μαζι της.

Τους τελευταιους δυο μηνες εχει περασει βεβαια στο αλλο ακρο.

Ολη μερα,καθε μερα ομως θελει να ερχεται.

Ολο αγκαλιες και αγαπες για τη μικρη.

Καθε μερα της φερνει δωρα σε σημειο που της λεω φτανει!!

Ισως θελει να διορθωσει τωρα την κατασταση και τους λαθος χειρισμους της.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, οπως σας ειπα το θεμα εχει να κανει με την κουμπαρα μου.

Σορυ για το μεγαλο ποστ

Και σας ευχαριστω που το διαβασατε.

λοιπον, 300 ευρω ειναι παρα πολλα για μπομπονιερες, ποσο μαλλον για τα τουλια. τα 300 ευρω ειναι ενα παρα πολυ καλο δωρο για γαμο, ισως επρεπε να δωσεις κ λιγοτερα. παντως θα επρεπε να σου πει οτι σου κανει δωρο τα τουλια κ τουλαχιστον μια καρτα για ευχες.

εμενα στο γαμο μου ηρθαν 2 ζευγαρια χωρις δωρο κ ενα αλλο μου εδωσε κατι απο τον δικο του γαμο, οταν πηγα να το αλλαξω το μαγαζι ειχε κλεισει πριν απο 3 χρονια!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προσπαθώ να μάθω το μωρό να πίνει νερό (είναι 9,5 μηνών και δεν πίνει παρά 3-4 γουλίστες όλη μέρα) και δεν τα καταφέρνω. Θα σκάσω!!! Εγώ της ακουμπάω το ποτηράκι στα χείλια της κι αυτή κάνει μπουρμπουλήθρες η σκατούλα!!!!!

δοκιμασε με μπιμπερο, εγω της το δινω οταν ειναι ξαπλα στην κουνια, αλλιως δεν πινει!

Link to comment
Share on other sites

ΤιΓΡΑΚΙ μεχρι και πριν λιγους μηνες οι σχεσεις μας δεν ηταν και τελειες.και αδιαφορουσε και για το παιδι μου που θα το βαφτιζε.

γιατι και στη βαφτιση ειχα πολλα προβληματα μαζι της.

Τους τελευταιους δυο μηνες εχει περασει βεβαια στο αλλο ακρο.

Ολη μερα,καθε μερα ομως θελει να ερχεται.

Ολο αγκαλιες και αγαπες για τη μικρη.

Καθε μερα της φερνει δωρα σε σημειο που της λεω φτανει!!

Ισως θελει να διορθωσει τωρα την κατασταση και τους λαθος χειρισμους της.

πολυ πιθανον, παντως τα 300 ευρω συνεχιζουν να ειναι πολλα για δωρο γαμου!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, 300 ευρω ειναι παρα πολλα για μπομπονιερες, ποσο μαλλον για τα τουλια. τα 300 ευρω ειναι ενα παρα πολυ καλο δωρο για γαμο, ισως επρεπε να δωσεις κ λιγοτερα. παντως θα επρεπε να σου πει οτι σου κανει δωρο τα τουλια κ τουλαχιστον μια καρτα για ευχες.

και εγω αυτο πιστευω πως επρεπε να κανει

εμενα στο γαμο μου ηρθαν 2 ζευγαρια χωρις δωρο κ ενα αλλο μου εδωσε κατι απο τον δικο του γαμο, οταν πηγα να το αλλαξω το μαγαζι ειχε κλεισει πριν απο 3 χρονια!!!:shock:

Τι λες τωρα?σοβαρα σου κανατε κατι τετοιο???:shock:τι να πω?

εγω βρηκα 3 φακελους παλι αδειους!!!ποιος μας τους εδωσε?αγνωστο!!:rolleyes:

Εχεις δικαιο οτι ειναι τα 300 πολλα για τουλια.Και οχι πως τα διαθετω, ειμαστε πολυ στριμωγμενοι. απλα δεν εχω ιδεα γι`αυτο ειπα να σας ρωτησω.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρα?σοβαρα σου κανατε κατι τετοιο???:shock:τι να πω?

εγω βρηκα 3 φακελους παλι αδειους!!!ποιος μας τους εδωσε?αγνωστο!!:rolleyes:

Εχεις δικαιο οτι ειναι τα 300 πολλα για τουλια.Και οχι πως τα διαθετω, ειμαστε πολυ στριμωγμενοι. απλα δεν εχω ιδεα γι`αυτο ειπα να σας ρωτησω.

χαχαχαχαχα! κ ελεγα οτι οι δικοι μου ειναι γυφτοι! δεν ειναι κ δυσκολο να καταλαβεις ποιοι στειλαν αδειο φακελο, μια λιστα απο τους καλεσμενους κ μια λιστα απο τα φακελα κ το βρησκεις στο λεπτο. εγω ξερω ποιοι ηταν αυτοι!

αν δεν τα διαθετεις, μιας κ δεν σου εβαλε καθολου καρτα, βαλτης 150-200 κ πολλα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

παντως για να μην ειμαστε κ παραλογοι στην βαπτηση καλεσα καποιους ανθρωπους κ ξεροντας οτι εχουν οικονομικο προβλημα τους ειπα οτι η προσκληση ειναι ανευ δωρου. 5 οικογενειες ηταν, οι 2 ηρθαν χωρις δωρο (κ αλλοι 2 δεν ηρθαν καθολου), αλλα δεν με ενοιαξε καθολου γιατι προτιμουσα να ερθουν για το παιδι παρα να μην ερθουν λογω δωρου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...