Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μου φαινεται μας τρεχουνε τα μικρα καλο-παιδακια μας ε?? Κι εγω δε προλαβαινω ρε κοριτσια. Ανια μου να το χαιρεστε το Ανδρεακι, ωραιο ονομα! καλα ειμαστε κι εμεις, φτιαχνουμε το σπιτι μας σιγα-σιγα γιατι δε χωραμε πλεον πουθενα...τρεξιματα με μαστορους, πλακακια, σοβαδες κτλ..ειναι και η κατασταση χάλια γενικως...αφηστε τα..

Ο μικρος δε λεει να βγαλει το παμπερς να παει στον παιδικο...ολο το καλοκαιρι προσπαθησαμε αλλα τιποτα..εχει γινει αγριος!!!

Αυτο το δευτερο παιδακι τι θα τραβηξει δε ξερω!!(οχι δε περιμενω...χαχαχχα)


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα. ποπο ρε κοριτσια δεν γραφει πια καμια στο γρουπακι μας τι κριμα που εχουμε χαθει...

Εμεις ειμαστε καλα .

Εσεις????

ειμαι κ εγω μανουλα μιασ πιτσιρικας που γεννηθηκε απριλιο 09'.θα ηταν ωραια να μοιραστω εμπειριες μαζι σας.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε βρε πολυασχολες εμεις οι μαμαδες Απριλιου!!!!!!!

Κι εμεις καλα..........μεγαλωνουμε!!!!!! Τι ωραια που ειναι αυτη η ηλικια!!!!!

Γεια σου αννα απο την πολη που λατρευω!!!!!!!

Ποπη..........ο αντρας ο ομορφος ο γιος σου που ειμαι ακομα ερωτευμενη μαζι του τι κανει??? Την προσεχει την αδερφουλα του????

Ανια μου.......πως τα πατε??? Α ρε μανα με τους δυο σου γιους!!!!!

Ευηηηηηηηη.......λατρευει ο Λοης την ξαδερφη του ε?????

Ανδριανη? Σοφη? Νικη?

Ποιες ξεχναω!?


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

....ax κοριτσακια μου χαθηκαμε!!!

ειμαστε καλα αλλα ο χρονος δυσευρετος....ο Νικολας λατρευει την αδερφουλα του προς το παρον βεβαια τωρα ειμαι σε φαση που ψαχνω να βρω παιδικο να τον στειλω και ειμαι πολυ αγχωμενη....η μικρη μου ειναι ενας αγγελος απο ολες τις αποψεις...εχω περασει διαφορες καταστασεις αρκετα ψυχοφθορες και δεν ημουν καθολου καλα...ακομη βεβαια δεν εχουμε τελειωσει αλλα ειμαστε σε καλο δρομο.....σας φιλω γλυκα παω για την φρουτοκρεμα της μπεμπας...ΑΑΑΑΑΑ Δευτερα του Πασχα την βαπτιζω ειστε ολες καλεσμενες θα σας στειλω πμ με ωρα και ναο να ειστε εκει θα χαρω πολυ να σας δω να δειτε και τα καλλιτεχνικα της φιλης σας γιατι φτιαχνω μονη μου προσκληση μπομπονιερες!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσάκια ,ποσο χάρηκα που διαβασα νέα σας!!!!!!!!!!!

mpiskotaki πως πάει το σπίτι , τελείωσαν οι δουλειές; Το ιατρείο ενταξει , τσουλάει ;

Πελαγία , πως ειναι ο γιόκας σου;

Αννα να χαίρεσαι την κορούλα σου.!!! Μακάρι να ζεσταθεί η ομάδα να τα λέμε λίγο, γιατι έχουμε χαθεί τελείως..

Ειρήνη, τι νέα βρε; Η Βάλια πως μεγάλωσε ε , ολόκληρη κοπέλα και κουκλίτσα !!!!!!!!! Σίγουρα πια θα έχετε βολευτεί στο καινούριο σπίτι. Τα δόντια έτοιμα;

Πόπη , ξέρεις πόσες φορες έχω σκεφτει να σου τηλ.; εδω μέσα όμως δεν φτάνει το 24ωρο ούτε για φτέρνισμα...

Τι κάνει η μπεμπούλα σου; την βαφτίζεται ε , πότε πέρασε ο καιρός, αντε με το καλό!

Ο Νικόλας τι λέει το αντράκι, θα πάει παιδικό ; και εγω το σκέφτομαι αλλα ακόμα δεν έχω ξεκινήσει το ψάξιμο...

Εμεις καλά περνάμε γενικά, εγω είμαι ακόμα με άδεια μητρότητας κ δεν εχω πάει δουλεια, τον Ιούλιο θα ξεκινήσω κ μου φαίνεται βουνό μετα απο 3 χρόνια στο σπίτι, αν κ κατα βάθος θέλω να πάω γιατι παρακλείστικα...

Τα αγοράκια μου μια χαρούλα, ο Ανδρεας χρονίζει σε ένα μήνα κ ο Αγγελος το παίζει πια πολύ ανεξάρτητος ... Περάσαμε διαφορες φάσεις κ όταν κάποια στιγμή τα πράγματα έφυγαν λίγο απο τον έλεγχο κ κινδυνέψαμε να χάσουμε κάθε επικοινωνία έπεσε στα χέρια μου ένα καταπληκτικό βιβλίο το : Αναθρέφοντας τα παιδια μας , αναθρέφουμε τον εαυτό μας, της Naomi Aldort , και η κατάσταση άλλαξε μαγικά, σας το συστήνω ανεπιφυλακτα !

Τι λέτε να κανονίσουμε καμια βολτούλα να τα πούμε απο κοντά;

Σας φιλώ πολύ ...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανια ,Ποπη και Ειρηνη χαθηκαμε κοριτσια και πολυ στεναχωριεμαι , τπυλαχιστον μετην ειρινη τα λεμε στο facebook., εμεις ειμαστε αναρρωνουμε απο ιωση . Μεγαλώσαν και τα 2 σας παιδακια.... Το καλοκαιρακι σας περιμενω ολες εδω για βολτουλες και μπανακια με τα μικρα τερατακια μας...

Μου εχεττε λειψει πολυ φιλια σασ...


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια τι κάνετε;Μου λείψατε.Ευχομαι σε όλες τις καινούργιες μωρομάνες κουράγιο.Πόπη μου έχασα το τηλ. σου ηθελα να σε πάρω, όλα καλα; Ευάλωτη πολυ ωραίο το ιατρείο σας, αλλα μας πέφτει λίγο μακριά δυστυχώς. Κορίτσια όλες καλα; Εμείς δυστυχώς όσο περνάει ο καιρος κ ζωηρεύουμε, φως στο τούνελ δεν υπάρχει. Η Αθήνα απο του χρόνου θα παει σχολείο κ αυτο αν τα οικονομικά μας το επιτρέψουν. Προς το παρόν δουλεύουμε διαφορετικές αλλαγές. Τηλ. όπως καλα καταλάβατε δεν μας βάλανε ακόμη κ δεν το βλέπω να μας βάλουν. Τώρα φυσικά είμαι στη μαμά μου για τις αποκριες αλλα το απόγευμα θα φύγουμε γιατί δουλεύει ο άντρας. Φιλιά σε όλες τις μανουλες κ στα παιδάκια σας. Τρίτη κατεβαίνω Αθήνα έχουμε πορεία, όχι ότι θα βγει κ τίποτα αλλα το παλεύουμε μήπως αλλάξει κάτι.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αχ πολυ καιρο εχω να μπω κοριτσαρες μου!! Μετακομισα κι ειχα τρεξιματα!!Ειχα κια μια σοβαρη γαστρεντεριτιδα του παιδιου που μας ταλαιπωρησε αλλα κατα τ αλλα ολα μια χαρα πλεον!! Ψαχνομαστε για το παρτυ των 3 ετων τωρα!! Θεμα McQween φυσικα αφου αρεσει στο αγορι της μανουλας..χιχιχιχι...

Ανια μου τσουλαει τσουλαει...κοσμος πολυς με τον ΕΟΠΠΥ και πολλη κριση...παιδακια με 5-6 μερες πυρετο που δεν εχουν να πληρωσουν επισκεψη και τα τρεχουν στα νοσοκομεια κι ο,τι κατσει...αστα δραμα η κατασταση...

Ελπιζω σε καλυτερες εποχες τι να πω...τα παιδακια μας σκεφτομαι τι εχουν να δουν και να ζησουν ακομα!!!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα Απριλομανούλες, να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας που έγιναν πλέον 3 ετών !!! ολόκληρα ανθρωπάκια, πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός ....

Να είναι όλα πάντα υγιη , χαρούμενα κ να μεγαλώνουν με αγάπη !!!!!!!

Χρόνια πολλα κ για το Πάσχα, Χριστός ανέστη , ότι καλύτερο σε κάθε οικογένεια!

Πόπη να σου ζήσει κ η νεοφώτιστη κορούλα σου !!!!!!

Να είναι πάντα γερή κ φωτισμένη!

Συγνώμη που δεν καταφέραμε να έρθουμε αλλα όπως σου είπα είμαστε ψιλοχάλια..

Είναι η 5η ωτίτιδα που παθαίνει ο μικρός μου φέτος κ η 2η του Αγγελου. Βαρέθηκα πια τις αντιβιώσεις κ τις μύξες..........

Τώρα έχω κολλήσει κ εγω και είμαι με τρελό μπούκωμα κ βήχα

Αυτό που λες Ευη το έχω παρατηρήσει κ στη δική μας παιδίατρο, εκει που πάντα περιμέναμε 3 ώρες , τώρα αν πάμε γύρω στις 9 το βράδυ είμαστε μόνοι μας. Αλλα τι περιμένεις εδω παιδια έχουν μέρες να φανε, παιδίατρο θα τα πάνε... Δυστυχώς...............

Ας ελπίσουμε ότι θα έρθουν καλύτερες μέρες.........

Ευχες σε όλες !!!!!!!!!!!!!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα μανουλες !!!

ανηκουμε κι εμεις εδω αφου πριν 1εβδομαδα γιναμε 3!!!!!

εμεις εχουμε και ενα μεγαλυτερο αδερφο τον χρησο που παει γ'γυμνασιου!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε!!!!!


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...