Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

Η ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

αχ βρε chryssaki μου! τι να πω; με συγκινείς πάρα πολύ! να 'σαι καλά κοπέλα μου! και θέλω να το ξαναπώ, την αγάπη και την συμπαράσταση που έχω πάρει από εδώ μέσα, δεν την έχω πάρει ούτε από τους δικούς μου ανθρώπους!να ΄στε όλοι καλά! chryssaki μου σου εύχομαι πολύ γρήγορα να μείνεις έγκυος, κι εσύ και όλες οι κοπέλες που προσπαθούν, γιατί είπαμε, έχουμε να πάμε και στο λητώ, ε;;;;


u1114782.png

dev364pfs__.png

Link to comment
Share on other sites

δεν πάω Λητώ γαιτί εκεί κλαίω!

και βεβαια θα κάνεις κόρη....8-10 σπερματεγχύσεις κόοορες!!!!!!

από έρευνα δημοσιευμενη στο περιοδικό φόρμα Ιανουαρίου!

γαιτί εγω μιλάω με ντοκουμέντα ΠΑΝΤΑ!

και Νατάσα μου...αυτό θέλω ...να χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εντάξει, όχι λητώ...πάμε mother care ή τέλος πάντων όπου θέλεις εσύ! αλλά θα πάμε! και πολύ σύντομα μάλιστα!

(άσχετο, αλλά έκοψα και το τσιγάρο! θυμάσαι όταν μιλούσαμε που μου λες "καπνίζεις;". ε, μετά απο 1-2 μέρες ούτε να το βλέπω δεν ήθελα! ευτυχώς!)


u1114782.png

dev364pfs__.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασα συγχαρητηρια!!!! σου ευχομαι να εχεις μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!:P:p

Ειμαι αρκετα ευαισθητοποιημενη με τις σπερματεχυνσεις γιατι παιδευοταν η αδερφουλα μου με αυτες αλλα δυστυχως ειχε μπλεξει με απαραδεκτη γιατρο!!!:evil:

Ευχομαι και στα υπολοιπα κοριτσια να φουσκωσουν συντομα και υπομονη!!!!:tongue::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

να ΄σαι καλά chris μου! κι εσύ με το καλό! κι όσο για την αδελφή σου.....αν δεν είναι ευχαριστημένη από τον γιατρό της πρέπει να τον αλλάξει οπωσδήποτε! πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους γιστρούς μας και ειδικά σ'αυτούς που θα έχουν στα χέρια τους τη ζωή του παιδιού μας, μέχρι αυτό να γεννηθεί! είναι πολύ σημαντικό! με το καλό να κάνει κι εκείνη ένα παιδάκι!


u1114782.png

dev364pfs__.png

Link to comment
Share on other sites

να ΄σαι καλά chris μου! κι εσύ με το καλό! κι όσο για την αδελφή σου.....αν δεν είναι ευχαριστημένη από τον γιατρό της πρέπει να τον αλλάξει οπωσδήποτε! πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους γιστρούς μας και ειδικά σ'αυτούς που θα έχουν στα χέρια τους τη ζωή του παιδιού μας, μέχρι αυτό να γεννηθεί! είναι πολύ σημαντικό! με το καλό να κάνει κι εκείνη ένα παιδάκι!

H αδερφουλα μου αλλαξε γιατρουλη και εμεινε τελικα εγγυος μονη της.Πολυ προσφατα απεκτησα τον πρωτο μου ανηψιο!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εχεις δικιο παντως δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να εμπιστευεσαι τον γιατρο σου!!!Και παλι συγχαρητηρια Νατασα μου:P


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...