Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Ρουχα εγκυμοσυνης καλοκαιρινα-χειμωνιατικα


Recommended Posts

Και να που ηρθε η ωρα να πουλήσω κι εγω τα ρουχαλακια εγκυμοσυνης μου..

Λοιπόν,εχουμε και λεμε:

1) Μπλουζακι πολυ ανετο μωβ-λιλα με κορδονακια στους ωμους και εντυπωσιακο σχεδιο μπροστα.Μ/L 8 ευρω

dscn2607e.jpg

2)μπλουζακι γκρι με ριγα, small.To μανικι ειναι πλατυ και εχει σκυσιματα απο τον ωμο μεχρι κατω .6 ευρω

dscn2609b.jpg

3)Μπλούζα σχεδιο ο ενας ωμος ακαλυπτος,medium 6 ευρωdscn2606b.jpg

4)μπλουζακι κολλητο medium 4 ευρω

dscn2618h.jpg

5)2 νυχτικα medium/large . 5 ευρω το ενα.πλυμενα αλλα οχι φορεμενα

dscn2619s.jpg

6)φορεματακι ελαστικο και ανετο,medium. 10 ευρω.

dscn2616j.jpg

7) παντελονι εγκυμοσυνης benetton μαυρο, πολυ ελαστικo στην μεση,κανei για small αλλα και μεχρι Large. 12 ευρω

SAM_2605_zps95cecb51.jpg

8 ) παντελονι εγκυμοσυνης benetton,γκρι με ριγα. πολυ ελαστικo στην μεση,κανei για small αλλα και μεχρι Large. 12 ευρω

SAM_2608_zps26da0bf1.jpg

9)Κορσες μπεζ για μετα την εγκυμοσυνη(και οχι μονο) small,αριστη κατασταση στο κουτι του φορεμενος ουτε 3 φορες,12 ευρω

Μαζι δωρο αλλον ενα κορσε

SAM_2610_zps24bf59ea.jpg

10)Σουτιεν θηλασμου,ξεκουμπωνουν μπροστα,και με θηκη για τα επιθεματα,5 ευρω το ενα.Μεγεθος 90ΒSAM_2611_zps128c39fa.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

να ρωτησω νουμερακια των πατελονιων????????ευχαριστω

small γραφουν στην ετικετα,αλλα κανουν μεχρι και Large.εγω που ημουν small κι εχω πολυ λεπτα ποδια, μου πηγαιναν πολυ φαρδια στα ποδια ,εχουν πολυ περιθωριο δηλαδη.

Οσο για την μέση -κοιλια ειναι εγκυμοσυνης,εχουν τον ειδικο χωρο στην μεση,και ανοιγουν οσο θελεις,εκει δεν υπαρχει σιγουρα προβλημα οτι νουμερο και να εισαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...