Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

      περαστικά τους μωρέ τα ψυχακια 

ΤΑΞΙΔΙ ΙΤΑΛΙΑ-ΡΩΜΗ !!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ - ΡΩΜΗ. ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ? ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΑΙ Η ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΣΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕΡΗ?ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ. ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ? ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΠΧ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ - ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ! ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΑΝ. Η ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ! Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΘΗΝΗ? ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΧ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΝΕΡΟ 5 ΕΥΡΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΧ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΝΕΡΟ 5 ΕΥΡΩ. (παραπληροφόρηση_αυτό ισχύει στο Παρίσι) .

Μείνε στο σταθμό των τραίνων για να έχεις χρόνο να δείς την Ρώμη (πχ Gioberti Hotel που έμεινα εγώ) .Η πρόσβαση είναι πανεύκολη από το αεροδρόμιο Fumicino της Ρώμης ως εκεί με το τραίνο(45 Min)με σχεδόν ωριαία δρομολόγια. Εκεί με το που φτάνεις είσαι φάτσα-κάρτα με το ξενοδοχείο.Έχει σταθμό μετρό-αφετηρία λεωφορείων και πάς όπου θές. Σαν περιοχή στυλ τίποτα ιδιαίτερο αλλά στο έλα και φεύγα είσαι άκρως ξεκούραστη και αυτό μετράει. Fontana εάν θές σε 30min περπάτημα είσαι εκεί. Όλα τα αξιοθέατα σε 15min ...

Βενετία_Φλωρεντία απλά ξέχνα τα ,δεν προλαβαίνεις να τα ευχαριστηθείς!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΧ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΝΕΡΟ 5 ΕΥΡΩ. (παραπληροφόρηση_αυτό ισχύει στο Παρίσι) .

Μείνε στο σταθμό των τραίνων για να έχεις χρόνο να δείς την Ρώμη (πχ Gioberti Hotel που έμεινα εγώ) .Η πρόσβαση είναι πανεύκολη από το αεροδρόμιο Fumicino της Ρώμης ως εκεί με το τραίνο(45 Min)με σχεδόν ωριαία δρομολόγια. Εκεί με το που φτάνεις είσαι φάτσα-κάρτα με το ξενοδοχείο.Έχει σταθμό μετρό-αφετηρία λεωφορείων και πάς όπου θές. Σαν περιοχή στυλ τίποτα ιδιαίτερο αλλά στο έλα και φεύγα είσαι άκρως ξεκούραστη και αυτό μετράει. Fontana εάν θές σε 30min περπάτημα είσαι εκεί. Όλα τα αξιοθέατα σε 15min ...

Βενετία_Φλωρεντία απλά ξέχνα τα ,δεν προλαβαίνεις να τα ευχαριστηθείς!!!

Σ ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου . Εμείς τελικά κλείσαμε σε ένα ξενοδοχείο κοντά στο αεροδρόμιο μας είπαν οτι είναι 10 λεπτά μέχρι την στάση. απλά έχω το άγχος και θέλω να δούμε όσο γίνεται πιο πολλά. Μου είπαν οτι είναι πολύ ωραία το Τιβόλι (θέλω να πάω σίγουρα, είδα φωτο και ξετρελάθηκα)και η Νάπολη αλλά δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να πάμε. :eek:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου . Εμείς τελικά κλείσαμε σε ένα ξενοδοχείο κοντά στο αεροδρόμιο μας είπαν οτι είναι 10 λεπτά μέχρι την στάση. απλά έχω το άγχος και θέλω να δούμε όσο γίνεται πιο πολλά. Μου είπαν οτι είναι πολύ ωραία το Τιβόλι (θέλω να πάω σίγουρα, είδα φωτο και ξετρελάθηκα)και η Νάπολη αλλά δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να πάμε. :eek:

Ακύρωσε το ξενοδοχείο !!!Επειγόντος !!! Στα ταξίδια σου θα επιλέγεις πάντα να είσαι δίπλα σε μετρό_ηλεκτρικό ή αφετηρία λεωφορείων η στάση για να μην χάνεις ώρα και άνα πάσα ώρα και στιγμή να μπορείς να γυρίσεις να ξεκουραστείς και να ξαναβγείς !!! Fontana di trevi-Colosseum-Vaticano με τον Ναό του Αγίου Πέτρου και με απίστευτη πιθανότατα αναμονή-Villa Borghese-Ισπανικά σκαλιά(Barberini stop) για μια βόλτα Via Venetto και να μπείς μέσα στο Burberry(Θα με θυμηθείς). Για Tivoli χαλαρά μισή μέρα θα φάς ...

Παγωτό με τρούφα στο Τre Scallini-Piazza N--------e 28.

Νάπολι εκτός λόγω απόστασης !!!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια? Μου είπαν οτι είναι σχετικά κοντά στην στάση του λεωφορείου οπότε γι αυτό κ το κλείσαμε και ήταν σε πολύ καλή τιμή! Τώρα και να θέλαμε όμως είναι αργά. Θέλω να πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά, χωρίς πολύ ταλαιπωρία!

Σ ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τις πληροφορίες σου! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...