Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια μην αγχωνεσται για εξετασεις ,ορκομοσιες και τετοια.Καταρχην θα παν ολα καλα για ολες σας,μαλλον για τους αντρες σας ηθελα να πω.Δυσκολα καποιος δεν περναει και πολυ δυσκολα διωχνουν καποιον απο τον στρατο.Εγω παντως οταν περνουσαμε αυτην την φαση δεν ειχα ασχοληθει καθολου με το θεμα.Το περασα πολυ χαλαρα το ιδιο και οαντρας μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια ησυχαστε και εγω το θεωρω πολυ δυσκολο να τους διωξουν.οσο για την αποζημιωση πιστευετε θα την δωσουν σε κανενα αν ποτε φτασουμε σε αυτο το σημειο.μας φτασαν να λεμε να εχουμε την δουλεια μας και οσα παρουμε οι αχρηστοι.τα επιπλεον δεν τα σκεφτομαι πια οπως και τα δωρα η επιδοματα οπως τα ειπαν γιατι πιστευω απο του χρονου ουτε αυτα θα μας δινουν.

σηκωνουμε λοιπον το κεφαλι και λεμε οτι με οσα μας δωσουν με αυτα θα τα βγαλουμε περα.την υγεια μας να εχουμε και εστω να δουλευει ο ενας απο τους δυο για εμενα πλεον δεν ελπιζω να βρω δουλεια ετσι οπως ειναι τα πραγματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια πως τα πηγαν οι αντρες σας;;

καλε πως να τους διωξουν; γιατι θα εχουν λεφτα να τους δωσουν αποζημιωση;;;:lol::lol:

Και γω ετσι σκεφτομαι και παρηγοριεμαι!!!

Κοριτσια ησυχαστε και εγω το θεωρω πολυ δυσκολο να τους διωξουν.οσο για την αποζημιωση πιστευετε θα την δωσουν σε κανενα αν ποτε φτασουμε σε αυτο το σημειο.μας φτασαν να λεμε να εχουμε την δουλεια μας και οσα παρουμε οι αχρηστοι.τα επιπλεον δεν τα σκεφτομαι πια οπως και τα δωρα η επιδοματα οπως τα ειπαν γιατι πιστευω απο του χρονου ουτε αυτα θα μας δινουν.

σηκωνουμε λοιπον το κεφαλι και λεμε οτι με οσα μας δωσουν με αυτα θα τα βγαλουμε περα.την υγεια μας να εχουμε και εστω να δουλευει ο ενας απο τους δυο για εμενα πλεον δεν ελπιζω να βρω δουλεια ετσι οπως ειναι τα πραγματα

με εχεις αφησει αφωνη..........! χαχαχαχαχαχα! ευχαριστουμε λοιπον το στρατο που μας εχει ακομη κατω απο τις φτερουγες του και γινομαστε μουσκεμα συνεχεια και που σε λιγο δε θα εχουμε να φαμε και θα λεμε παλι καλα!!!! χαχαχαχαχα

οσο για τη δουλεια πονεμενη ιστορια,ανεργες και γκρινιαρες θα καταντησουμε!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα αστο αυτο και τοσο καιρο ειχα τον μικρο και δεν ζοριζομουν και πολυνα βρω τωρα ομως τα πραγματα ειναι δυσκολα και απο το καλοκαιρι πρεπει και εγω να ψαξω ξανα οποτε αν βρω που δεν προκειται να τον παρουν στο παιδικο γιατι εχουμε και το αλλο κουφο αν δεν δουλευεις δεν σου περνουν το παιδι

κατσε ρε φιλε πως θα βρω εγω δουλεια που δεν εχω κανενα μα κανενα να μου το κρατησει αν δεν ξερω οτι θα παρεις το παιδι μου στο σχολειο

ολοι αχρηστοι πια.......!!!το ειπα και παραπανω ε?

με επιασε τωρα η γκρινια και δεν κρατιεμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεκίνησαν οι αναφορές?Τις πήγαν στις μονάδεσ?Εμένα έχει άδεια αυτην την εβδομάδα και δεν μάθαμε κάτι.Εμένα Σοφία θα την κάνει την αναφορά μπορεί να είναι 10 χρόνια παραπάνω αλλα και στα 25 να τελείωνε δεν θα έπαιρνε καλή σύνταξη.Οπότε είπαμε να την κάνουμε.Εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν παει τιποτα στην μοναδα του δικου μου...Απο λογια φιλων κι απο το ιντερνετ το μαθαμε...Και δεν ξερουμε τι να κανουμε...Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...Κι αν την κανει και του την γυρισουν πισω γιατι δεν υπαρχει καποια επισημη διαταγη?Κατι τετοια διαβασαμε στο νετ...Και το αστειο ειναι οτι μεχρι 10-20 Δεκεμβριου λεει πρεπει να τις κανουν...

Εσεις απο που το μαθατε???

Link to comment
Share on other sites

καλα αστο αυτο και τοσο καιρο ειχα τον μικρο και δεν ζοριζομουν και πολυνα βρω τωρα ομως τα πραγματα ειναι δυσκολα και απο το καλοκαιρι πρεπει και εγω να ψαξω ξανα οποτε αν βρω που δεν προκειται να τον παρουν στο παιδικο γιατι εχουμε και το αλλο κουφο αν δεν δουλευεις δεν σου περνουν το παιδι

κατσε ρε φιλε πως θα βρω εγω δουλεια που δεν εχω κανενα μα κανενα να μου το κρατησει αν δεν ξερω οτι θα παρεις το παιδι μου στο σχολειο

ολοι αχρηστοι πια.......!!!το ειπα και παραπανω ε?

με επιασε τωρα η γκρινια και δεν κρατιεμαι

Θα κανεις οτι και εγω φετος αλλα και πολλες αλλες κοπελες θα βγαλεις καρτα ανεργιας και οταν ερθει ο καιρος θα κανουμε αιτηση στον παιδικο με το προγραμμα ως ανεργη μητερα αλλα και παλι ο θεος μαζι μας!!!!!! :lol::lol::lol:

μην ανχωνεστε κοριτσια το δντ θα μας σωσει!!!!!!!!!!!χα χαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

χρειαζεται να κανουμε αιτηση?ειναι με σειρα προττεραιοτητας,με μεσον η ισχυει αοτο που ακουσα οτι σε βρισκουν οπου και οποιος και αν εισαι?????????? :lol::roll::roll::roll::lol:


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα δεν το ηκερα αυτο με την καρτα ανεργιας

να παω α βγαλω δενεχω

ξερεις ποσο καιρο χρειαζεταινα εισαι ανεργη?

θα με ενημερωσεις σε παρακαλω οταν θα γινουν οι αιτησεις γιατι ειμαι λιγο φευγα με αυτα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...