Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

μας εχουν τρελανει!!!!!δεν ντρεπονται που παιζουν με την ηρεμια μας μονο για να πουλησουν εφημ.κ.τ.λ.:confused: θα μας αφησουν να κανουμε γιορτες επιτελους:P

Το κακο ειναι μη μας αφησουν να κανουμε γιορτες και μας το ανακοινωσουνε μετα και μετα θαρθουν τα δυσκολαααααααααααααα!

Εγω αν δεν το δω με τα ματια μου δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!

Εγω φοβαμαι να το δω πειραζει?

Κοριτσια εξακολουθουν τα μπλογκς να αμφισβητουν αυτην την διαψευση και να θεωρουν σιγουρο την απολυση των ΕΠΟΠ..

Σημερα το πρωι στην ΝΕΤ βγηκε καποιος απο το υπουργειο και το διεψευσε οτι θα τους απολυσουν..το ειδατε;

το ειδε μια φιλη μου και μου το ειπε

Αληθεια?εγω διαβασα μονο αυτο που εβαλε στη σελιδα του ο βενιζελος αν ειναι αυτο,μακαρι αλλα μεχρι τωρα οτι αφησανε να μαθευτει επαληθευτηκε και φυσικα οι συνεπειες ητανε δικες μας :(


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αληθεια?εγω διαβασα μονο αυτο που εβαλε στη σελιδα του ο βενιζελος αν ειναι αυτο,μακαρι αλλα μεχρι τωρα οτι αφησανε να μαθευτει επαληθευτηκε και φυσικα οι συνεπειες ητανε δικες μας :(

Δεν εχεις αδικο...

Ναι στην πρωινη εκπομπη του ΝΕΤ που κανει μια κοπελα στις 10,βγηκε καποιος του υπουργειου και ειπε επειδη λαμβανουμε πολλα μηνυματα απο στρατιωτικους να δωσουμε μια απαντηση.Οτι με τους ΕΠΟΠ θα υσχισει οτι υπογραψανε στην δυμβαση τους και οτι και αυτοι που θα δωσουν και του χρονου εξετασεις θα μονιμοποιηθουν,απλα η μονιμοποιηση θα γινετε με αυστηροτερα κρητηρια

οποτε καταλαβαινετε οτι δεν θα μονιμοποιουνται ολοι

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηριαααα. με το καλο να ειναι υγιες και με ενα πονο... και εμεις Κιλκις ειμαστε Πενυ ....

ΤΟ ΞΕΡΟ ΙΩΑΝΝΑ...ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περασε η φουρτουνα με τις απολυσεις μου φαινεται ολοι περιμενουμε να δουμε απλα τι θα γινει και ειπαμε να μην ασχοληθουμε αλλο γενικοτερα!!!!

Εμεις εχουμε στολισει!!! Εχουμε κρυο και περιμενουμε να δουμε τα χιονια που λενε τοοοοοοοοοσες μερες οτι θα εχουμε αν και θα τα προτιμουσα τα χριστουγεννα!!!!

Τα γλυκα και τα κουλουρακια μου θα τα κανω απο βδομαδα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες μου τι κανετε?

Ελπιζω να ειστε ολες καλα...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ!!!!

Αχχχχ...

Μακαρι να πανε ολα καλα...και οχι μονο για εμας τους στατιωτικους αλλα για ολη την Ελλαδα!!!!

Ποτε θα βγουνε αραγε να μας πουν οτι η Ελλαδα μας φτωχευσε....????

Τεσπα!!!

Φιλια κουκλες μου θα τα πουμε...

Να ειστε ολες καλα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, κοριτσια τι κανετε;

Εμείς ακουσαμε καρδουλα προχθες, ειναι καλη η συλληψη. Δυστηχώς ομως εχω αποκοληση, ειμαι με χαπια προγεστερονης, ενέσεις και ακινησία. Οσο μπορώ φυσικά μονη μου εδω με ενα 9μηνο μωρό. Είμαι αρκετα αγχωμένη, ελπίζω ολα να πανε καλα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κοριτσια τι κανετε;

Εμείς ακουσαμε καρδουλα προχθες, ειναι καλη η συλληψη. Δυστηχώς ομως εχω αποκοληση, ειμαι με χαπια προγεστερονης, ενέσεις και ακινησία. Οσο μπορώ φυσικά μονη μου εδω με ενα 9μηνο μωρό. Είμαι αρκετα αγχωμένη, ελπίζω ολα να πανε καλα!!!

Kαλησπέρα σε όλες!!!!!Κι εδώ κρύο πολύ χωρίς χιόνια!!

mariamg όλα καλά θα πάνε!!!!!!Ξεκουράσου όσο μπορείς;);)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κοριτσια τι κανετε;

Εμείς ακουσαμε καρδουλα προχθες, ειναι καλη η συλληψη. Δυστηχώς ομως εχω αποκοληση, ειμαι με χαπια προγεστερονης, ενέσεις και ακινησία. Οσο μπορώ φυσικά μονη μου εδω με ενα 9μηνο μωρό. Είμαι αρκετα αγχωμένη, ελπίζω ολα να πανε καλα!!!

Και εμεις εδω εχουμε πολυ πολυ κρυο αλλα οχι χιονι! :cry:

Προσπαθησε οσο γινεται να ξεκουραζεσαι να μενεις ξαπλωμενη να μην στεναχωριεσαι και θα δεις που ολα καλα θα πανε! :P

Αχ! θελω και γω να κανω δευτερο παιδακι! :D


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κοριτσια τι κανετε;

Εμείς ακουσαμε καρδουλα προχθες, ειναι καλη η συλληψη. Δυστηχώς ομως εχω αποκοληση, ειμαι με χαπια προγεστερονης, ενέσεις και ακινησία. Οσο μπορώ φυσικά μονη μου εδω με ενα 9μηνο μωρό. Είμαι αρκετα αγχωμένη, ελπίζω ολα να πανε καλα!!!

Υπομονη κοπελα μου ολα να πανε καλα..ειναι οντως δυσκολο γιατι εχεις και το αλλο που ειναι ακομη μικρο... αν δεν δουλευει καποιος απο τους δικους σου μαμα η πεθερα πες να ερθουν να σε βοηθησουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...